Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość gość
oczy strasznie szybko się starzeją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Twoje kurze łapki są widoczne pomimo braku mimiki to poza toksyną musisz już zastosować kwas hialuronowy. Najlepiej zrobić botox i po 14 dniach przyjść na wypełnienie zmarszczek. Powieki "opadają" jak ostrzykuje się zmarszczki poprzeczne na czole - ponieważ wygładzona skora - musi się gdzieś podziać i nie możemy unosić brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jesli masz juz dośc zmarszczek pod oczami zapraszam do naszego sklepu internetowego www.cofamyczas.pl w naszej ofercie mamy Faitoz-25 50%Kwas Hialuronowy jest to peptydowe serum które rozkurcza zmarszczki mimiczne, ujędrnia i silnie nawadnia skórę. Zapraszam do zapoznania się z nasza pełna ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na chirurgicznym usuwaniu zmian w Warszawie - http://melitus.pl/ i teraz wyglądam młodo i świeżo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, oczy się strasznie szybko starzeją. Ja regularnie raz w roku robię eyematrix i na razie jest w porządku. Pewnie w przyszłości nie obędzie się bez chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauretta
A czy ktos robil nieablacyjny fraksel na twarz z okolica oczu? Podobno prasuje zmarszczki. Czy ktos robil i z jakim efektem? Ja sie nad tym zastanawiam ale troche sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku pierwsze zmarszczki pod oczami pojawiły się po 25 roku życia. Wtedy zaczęłam stosować kremy bogate w oleje roślinne i lecytynę, alantoinę, bisabolol, panthenol, ekstrakty z aloesu, zielonej herbaty lub świetlika. Z domowych sposobów podobno pomaga układanie plasterków ogórka na oczach. Źródło: http://pieknojestwtobie.com/jak-zlikwidowac-zmarszczki-pod-oczami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam masc z zywokostu najlepiej zrobic samemu pocztytajcie w necie co i jak i olej arganowy tylko prawdziwy z maroka , taki olej to eliksir mlodosci jest bogaty w drogocenne kwasy omega 6,9, polecam tez maslo shea odzywia, wzmacnia, odbudowuje uszkodzona warstwe naskorka, rozjasnia przebarwienia, polecam tez maseczke eveline sos na gleboki zmarszczki ok 2,50 ale warto! Wszystko ok ale piling to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość risotoso1974nvmbk
Witajcie! mam taki problem, ze mam zmarszczki glownie pod oczami. Wlasciwie jedynie tam. Czy ktos moze mi poradzic jakie zabiegi mozna zastosowac, by sie ich pozbyc? Mezoterapia beziglowa? Wstrzykniecie kwasu hiaulorowego? Jakas inna? Bradzo dziekuje za porady i wymiane doswiadczen. Jestem z Warszawy, jesli ktos moglby mi cos polecic... Jasne http://hib.to/k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w klinice Sthetic, oni mają urządzenie Maximus, po pierwszym zabiegu już zobaczyłem jak moja twarz wygładziła się jak uprasowana koszula po praniu :)) Kiedyś myślałem że to pic na wodę, teraz mówię wszystkim dziewczynom - dbacie o siebie, to zadbajcie też o swoich facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na innym wątku :-) gość 2015.02.23 ja usta robiłam u dr Jagielskiej w Sthetic w Warszawie. Efekt tak naturalny, że aż nie do uwierzenia usmiech.gif Nic nie bolało, oczywiście po znieczuleniu. Usta super, dr przemiła, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście stosuje krem Lefery na dzień i na noc i czuje się świetnie. Do tego krem wygląda super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie NIE POLECAM mezoterapii iglowej z kwasem hialuronowym. Przez tydzien mialam podpuchniete oczy, przed zabiegiem mialam tylko zmarszczki podluzne, teraz zrobily mi sie tez poprzeczne. Oprocz tego, po miesiacu pojawily mi sie czerwone bomble w miejscach nakluc. Wygladam jakby mnie cos pogryzlo. Nie wiem jak dlugo sie ten efekt utrzyma. Jestem kompletnie zalamana. Na zabieg zdecydowalam sie bo moja siostra miala rewelacyjny efekt. W moim przypadku bylo jednak inaczej. Dlatego tez zdecydowanie odradzam, bo nigdy nie wiesz jak zareagujesz Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście wybór jest spory ja będąc na Twoim miejscu wybrałbym wypełnienie kwasem hialuronowym. efekt utrzymuje się długo (ok 12 miesięcy) jest naturalny i ładnie odświeża spojrzenie co do produktu to należy wybierać ten kwas który jest najbardziej jednorodny dzięki czemu ładnie układa się pod skórą i efekt utrzymuje się dużo dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrki
ja wlasnie pozbywałam ise zmarszczek - mam okropne mimiczne wiec je ciut zlikwidowałam...u Dr Renata Stencel-Kaźmierczak. ma ona tez ceryfikat lekarzy medycyny estetycznej także jest to dr z duzym doswiadczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam wypełniane zmarszczki wokół oczu preperatem stylage w klinice Amaryllis, jestem bardzo zadowolona i śmiało moge polecic ten wypełniacz i ta klinike, ja skorzystam na pewno jeszcze nie raz z ich usług bo lekarze są tam na prawde profesjonalistami w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roszpunellla
Moim zdaniem Fotoodłamdzanie jest super (ja w Ikonie robiłam) albo jeszcze Magic Pot - lifting za pomocą 3 technologii:: fali radiowej, vacum i światła LED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pozbyłam się zmarszczek wokół oczu dzięki zabiegom o nazwie botolift. Działa jak botoks ale na szczęście botoksem nie jest. Zmarszczki są wypłycone, skóra wokół oczu jaśniejsza i nie ma już żadnych worków. Polecam zabiegi w salonie Beauty Premium w Poznaniu, można tak także kupić kremy pod oczy z peptdami działającymi jak botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkusia80
Ja wypełniałam kwasem hialuronowym w euro-klinice. Stosowałam wcześniej kremy, pomagały nie powiem, ale potem już podjęłam decyzję o zabiegu i to była dobra decyzja. Teraz dużo lepiej wyglądam i dużo lepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KejDzej
Idz do sudia Ikona Na urysowie i Ci an pewno pomogą. na prawdę wiedzą jak sobie z tym radzić! bardzo fajny salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela555
Moja koleżanka też miała problem ze zmarszczkami, ale poszła do salonu J'adore w Krakowie na termolifting twarzy. Panicznie boi się operacji i wszystkich podobnych zabiegów dlatego zdecydowała się na ten bezinwazyjny. Po całym zabiegu wyglądała o niebo lepiej i młodziej, jej skóra wygląda teraz świeżo i tak jakoś czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandrata
Kochane zapomnijcie o kosmetyczkach i botoksie. Jestem właśnie po zabiegu z osocza bogatopłytkowego i wyglądam lepiej niż 10 lat temu. Skóra napięta, lśniąca, zmarszczki zniknęły. Najlepsze jest to, że to zabieg bezinwazyjny i praktycznie bezbolesny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata0811
Ze zmarszczkami pod oczami walczyłam bardzo długo, przetestowałam chyba wszystkie żele i kremy, nawet te najdroższe, ale przekonałam się, że post factum to już nie wiele takie rzeczy działają. Żałuje, że wydałam na to wszystko tyle pieniędzy zamiast od razu poszukać jakiejś dobrej kosmetyczki/ lekarza. Po konsultacjachz kilkoma lekarzami zdecydowałam się na tzw. happy lift czyli takie nici, które się wprowadza pod skórę, a one się później rozpuszczają, ale w międzyczasie powodują, że skora sama z siebie zaczyna produkować więcej kolagenu itd. Od zabiegu jestem już rok, kurzych łapek nie mam, worków nie mam, zmarszczek nie mam. A jeśli chodzi o wybór lekarza, to ja z czystym sumieniem polecam dr Radzikowską w gabinecie la perla w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×