Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość PauIka
w studio Ikona na Urysowie mają zabiegi na zmarszczki. znają się na tym doskonale i na pewno będą wiedzieć jak pomóc :) ja byłam i jestem bardzo zadowolona, wyglądam i czuję się dużo młodziej :) a zmarszczki zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczkinieproblem
ja też robiłam te zabiegi przeciw zmarszczką w Ikonie! bardzo jestem zadowolona z efektów i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlatek
Katowicka klinika borczyka jest bardzo fajnym miejscem do wykonywania tego typu zabiegów. Ja miałam robione wypełnienie kwasem hialuronowym, efekt jest bardzo fajny, skóra faktycznie jest w dużo lepszej kondycji, niż przed zabiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem przeciwzmarszczkowy do oczu. http://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_pharma/539,przeciwzmarszczkowy-krem-na-dzien-spf-.html Krem opracowany jest z myślą o skutecznej walce ze zmarszczkami. Głównym sprzymierzeńcem młodości, jest kwas hialuronowy – naturalny składnik organizmu, którego z biegiem lat zaczyna w naszej skórze ubywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje zmarszczki pod oczamiz likwidowałam w gabinecie Dermamed we Wrocławiu przy Żeromskiego - dzięki nim znowu jestem piękna i mam gładką twarz;) najbardziej jestem zadowolona z profesjonalnej obsługi - było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiffa
też znam dermamed...chodziłam tam na zabiegi dermatologiczne. i faktycznie miejsce jest bardzo profesjonalne! widze ze nie tylko ja ich znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarszczki pod oczami można zlikwidowac zabiegiem Botolift a także falami radiowymi. Miejsca, ktore je wykonują znajdziecie na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak odmłodzić okolice oczu? Polecam wpis na blogu (http://www.biogenica.pl/news,pl,211,Jak-odm%C5%82odzi%C4%87-okolice-oczu.html) - skopiujcie cały link :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Może laser? Wiem, że zabiegi usuwania zmarszczek laserem ResurFX robią np. w Vici Clinic w Krakowie bo chodzę do nich na depilację laserową i ostatnio interesowałam się też zabiegami na twarz. Taki zabieg robi się raz na 3-6 miesięcy. Podobno super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dswww
Na pewno kluczowe znaczenie dla cery ma dieta, a także dbanie o nawilżanie skóry. Do tego dobry krem też musi być dobrany, moja kosmetyczka, której ufam i chodzę od lat, poleca mi preparaty z kwasem hialuronowym czy peptydem jadu węża, taki na przykład http://strefamlodosci.com.pl/sklep/ - Snake Venom UNIQUA. Ale warto też pomyśleć o masażu twarzy np..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannawalczyk
W klinice borczyka w katowicach wykonują zabiegi, które skutecznie pozwalają na pozbycie się zmarszczek. Ja jestem ich pacjentką i likwidowałam zmarszczki pod oczami oraz w kącikach ust – strasznie mnie denerwowały. Oczywiście nic nie zastąpi dbania o siebie, ale przychodzi czas, że samo dbanie o siebie już nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zabieg na zmsrszczki pod oczami to Matrix IR, robie go raz na dwa lata juz ktorys raz z kolei, efekt szybki, po zabiegu b.dobrze się wygląda, zadne tam wstrzykiwania, tylko naturalne pobudzanie skory do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybraneczka
W studio Ikona na Ursynowie mają super zabiegi na zwalczanie zmerszczek. sama tam robiłam i jestem bardzo zadowolona z efektów :) http://www.studioikona.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko osocze pod oczy, nie wypełniać kwasem czy tlłuszczem boźle wygląda i może puchnąć. Osocze daje piękny naturalny efekt i super odmładza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem z siostrą kupiłyśmy mamie (53 lata) pakiet zabiegów na odmłodzenie okolic oczu w gabinecie Medestetis w Krakowie. Głównie chodziło o usunięcie zmarszczek i zapadniętych oczodołów. Oczywiście rezultaty są dużo lepsze i bardziej widoczne niż po najdroższym kremie na zmarszczki czy pod oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_n
Po co narażać się na bolesne zabiegi? Skóra pod oczami jest cienka i bardzo wrażliwa. Poczytajcie o zabiegach mezoporacji bezigłowej przeprowadzanych z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Są one zupełnie bezbolesne i bezinwazyjny a dają świetne rezultaty. Warto się zainteresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, moja mama również miała problem z mocno zarysowanymi zmarszczkami w okolicy oczu. Długo myślała nad zabiegiem, zastanawiała się co zrobić bo żadne kremy nie przynosiły poprawy, a na jakiś zabieg chirurgiczny na pewno by się nie zdecydowała. Jesteśmy ze Szczecina i na internecie znalazłyśmy laser scarlet, na który mama się zdecydowała. Klinika znajduje się na małkowskiego. Rezultaty jakie pojawiły się na twarzy mamy to przede wszystkim ujędrniona skóra, która spowodowała, że zmarszczki stały się mniej zarysowane i mniej widoczne, oprócz tego powieki mocno nie opadają i cienie pod oczami ładnie się rozjaśniły. Zrobiła zabieg tylko na okolice oczu ale już mówi, że planuje też na całą twarz. Jest zadowolona bo o taki efekt jej chodziło, ma "odmłodzone" spojrzenie i świetnie się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz tutaj www.one-med.pl maja naprawde szeroka oferte zabiegow wlasnie na zmarszczki, to zdecydowanie najszybszy sposob na ich pozbycie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przykład można skorzystać z oferty kliniki http://www.esthetique.com.pl/ i zainwestować w bezoperacyjną korektę zmarszczek Restylane - czyli zabiegu z kwasu hialuronowego. Najlepsze jest to, ze efekty widoczne są od razu i utrzymują się do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio w salonie www.aleja-piekna.pl zdecydowałam się na przeciwzmarszczkową szokową maskę kolagenową ze złotem i kwasem hialuronowym. Efekty może nie są tak powalające jak po wstrzyknięciu kwasu, ale widać, ze skóra jest bardziej naciągnięta i sprężysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumma
ja robiłam laserem w klinice miracki - chwalę sobie miejsce, sam zabieg...jeszcze parę serii i będę jak nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona_wawa
Bylam na zabiegach tzw. mezoporacji urzadzeniem dermation, no coz skusilam sie dla sprawdzenia, niestety marne efekty, wiec pozostane u swojej kosmetyczki gdzie robie zabiegi mezoporacji Acthyderm. Zreszta teraz to juz w kazdym salonie prawie wszystko nazywaja mezoporacja, nawiazuja w ten sposob do super efektow z mezoporacji Acthyderm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belanna Torres
Spróbuj krem Floslek pod oczy Eye Care. Delikatny, przyjemny w kontakcie i skuteczny. Na dodatek nie podrażnia, co w przypadku mojej skóry jest szczególnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osocze osocze i jeszcze raz osocze. Wiele zabiegów miałam na oczy i tylko to pomogło. Była to ostatnia deska przed wycięciem dolnej powieki i przypadkiem pomogło. Ominęla mnie operacja. Osocze pozbyło mnie worków pod oczami rozjaśniło cienie a zmarszczek nie mam. Tanio szybko i skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszelkie zmarszczki pod oczami i kurze łapki polecam szwajcarska markę EVENSWISS. Serum jest doskonałe i co najważniejsze skuteczne! Trochę drogie, ale czasami są promocje w sklepie www.sheartist.com Jeśli chodzi o działanie - super odpręża skórę pod oczami i dodatkowo unosi górna powiekę. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na okolicę oka polecam Dermapen. Podczas zabiegu można bardzo dokładnie opracować dolną i górną powiekę. Kontrolowane uszkodzenia do których dochodzi podczas zabiegu, ur******ają lawinę procesów naprawczych, a podawanie ampułki na bazie kwasu hialuronowego nawilża skórę od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze warto czasami jednak pomyslec o tego typu zabiegach http://www.beauty-center.pl/ Mamy pewność ze jest to strzał w 10tke i idealny salon w którym mozemy wykonać taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorigori
Ja skutecznie pozbyłam sie zmarszczek pod oczami wraz z kosmetyczką ze Studio Ikona na Migdałowej 10 w Warszawie :) bardzo mi pomogła i jestem bardzo zadowolona z efektów oraz niewielkiej ceny jaką musiałam zapłacić za taki zabieg :) Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×