Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny byłam u kosmetyczki na wypełnianiu zmarszczek pod oczami 3 dni temu - mam straszne sine balony - czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak możliwe. Módl się by nie było powikłań. Odczekaj jeszcze 12 dni i jak się nie zmieni idź na reklamację. Paragon masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannka
Powikłania po kremie? czy ja źle rozumiem...w kazdym razie ja sobie zmarszczki delikatnie wypełniłam w klinice Miracki i bardzo ładnie moja twarz teraz wygląda, tak promieniście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heptal
To co pomaga, to przede wszystkim krem pod oczy HB. Używałaś? U mnie te niewielkie zmarszczki zniknęły - pewnie, że od razu zmiana tutaj nie przyszła, wymagała czasu, ale poprawiłam stan cery. Tylko pamiętajcie że takie działanie wymaga systematyczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie świetnie działa krem pod oczy HB, dużą zmianę dał, bardzo szybko, ale najważniejsze, że ta cera nie sprawia teraz problemów, jest fajnie i pozytywnie odmieniona. Akurat u mnie te zmarszczki były rzeczywiście widoczne - teraz już tego problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Igły zawsze skutecznie mnie odstraszały. Chciałam jakoś mało inwazyjnie pozbyć się moich kurzych łapek i odświeżyć skórę wokół oczu. Szukając czegoś skutecznego, natknęłam się na zabieg Scarlet RF. Do wykonania zabiegu przekonała mnie jej naturalność i mała inwazyjność. Bólu w trakcie nie odczuwałam wcale, znieczulono mnie dodatkowo kremem. A efekty super. Zmarszczki się spłyciły, powieka lekko uniosła. A jestem 3 tygodnie po zabiegu. W gabinecie poinformowano mnie też, że efekty będą przychodzić stopniowo, gdyż skóra została pobudzona do odnowy i cały czas "pracuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze po prostu skorzystaj z zabiegu wypelniania zmarszczek? Moja znajoma była na takim tutaj www.lekarze-kolber.pl i naprawde swietnie wyglada efekt koncowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na zmarszczki pomogła dr Jolanta Przybylska i nici liftigujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki mogę polecić ci serum z Apteki pod Smokiem firmy GAL bo likwiduje zmarszczki i wygładza skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie działa serum pod oczy GAL. Znalazłam takie coś na stronie Apteki pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mam sugerować jakiś konkretny środek to na pewno krem pod oczy HB - to od Hildegard Braukmann, powinien dać zdecydowaną zmianę. Nie twierdze, że od razu będzie idealnie - po tygodniach powinno się wam udać wygładzić cerę. Będzie wyglądała naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azija
Klinika Miracki ma fajne zabiegi na zamrszczki. dobrze wykonują, pełen profesjonalizm no i widać efekty! a to istotne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robił ktoś z Was fotoodmładzanie laserem Mediostar Next Pro? Podobno jest tylko w trzech miejscach w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara3334
Między brwiami miałam bardzo nieładną zmarszczkę, to się nazywa fachowo lwia zmarszczka. Bardzo dobrze podziałał na nią botox. Powiem szczerze, że bałam się, że wyjdzie sztucznie, ale efekt jest bardzo delikatny i naturalny. Zabieg robiła dr Agnieszka Ledniowska. Polecam tę osobę, jest uprzejma, dokładna i też wszystko tłumaczy, mogłam o każdy szczegół dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuria33
Bardzo jestem zadowolona z tego jak mi kwas zrobiła Aleksandra Sobczyk – Smereczyńska z Imeiaa. Polecam bez dwóch zdań! Naturalny efekt przede wszystkim, to jest to co panią Aleksandrę wyróżnia na tle innych „specjalistek”. Wie jak wstrzyknąć kwas, żeby nie przedobrzyć. A powiem szczerze, że ja akurat miałam bardzo duże zmarszczki, więc trochę trzeba było się napracować i nagłowić, żeby to naprawdę optymalnie wygładzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Eliksir Młodości mePerfect od Livioon. Aktualnie (do 15 marca) można go wygrać w Konkursie z okazji Dnia Kobiet usmiech.gif Wystarczy polubić strone Livioon International na fb i dokończyć zdanie w komentarzu pod postem konkursowym. Są tez inne nagrody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zmarszczki pod oczami najlepiej działa tylko kwas hialuronowy. Co prawda jestem facetem, ale też z takich zabiegów korzystam - tak, faceci lubią o siebie dbać :) U mnie doskonale sprawdził się Z Fill http://www.imeso.pl/produkt/zfill---wypelniacze-ha/zfill-refresh----1ml---kwas-hialuronowy-z-gliceryna.html . Co prawda żona na początku była nastawiona sceptycznie do tego - facet? Zabiegi estetyczne? Ale teraz jak widzi super efekty, to twierdzi, że sama też skusi się na ten wypełniacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już wspomniał o www.lekarze-kolber.pl , ja też coś na ten temat się wypowiem. Bardzo ładnie wypełnili mi zmarszczki, efekt długo się utrzymuje, nie miałam żadnych powikłań i mogę szczerze polecić. Długo obawiałam się takich obiegów, teraz to chleb powszedni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A brałaś pod uwagę zabieg? Moja mam robiła sobie niedawno fotoodmładzanie w Klinice Piękna. Pytaj o laser Mediostar Next Pro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia99s
Jak patrzę na swoje stare zdjęcia gdzie mam wiszącą, wiotką skórę na policzkach to nie wierzę, że to naprawdę jestem ja...Dużo się zmieniło odkąd zaczęłam się leczyć u p dr Agnieszki Ledniowskiej. Ma szeroką gamę zabiegów, w tym bardzo skuteczne w mojej sytuacji nici PDO. Polecam – można skórę w zasadzie na każdej wysokości uelastycznić, nie tylko na twarzy, ale też na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zmarszczki pod oczami (i to straszne!!) pojawiły się już jak skończyłam 25 lat. Mam pracę siedzącą od 20 roku życia, ciągle przy komputerze, więc nic dziwnego. Zmarszczki i cienie pod oczami to mój największy problem. Świetnie rozwiązuje go wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w Team Beauty. Super miejsce z miłymi paniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weszłam tutaj aby czegoś się dowiedzieć, a tutaj reklama za reklamą rzygać się chce od tego pseudo marketingu szaptanego, w życiu nie pójdę w żadne z miejsc wymienionych w tym temacie! do marketingu szeptanego zatrudnia się specjalistów a nie samozwańców z allegro ,chyba was stać na dobrą agencje co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie na zmarszczki najlepszy jest botox albo kwas hialuronowy - nie ma co sie bać tych preparatów! Jeśli będziemy je stosowac z rozsądkiem to będzie wszystko ok i przyniosa nam pożądany efekt :) Polecam gabinet medycyny estetycznej http://www.kn-estetic.pl , tam miałam robiony botox- pełen profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, polecam zabiegi wygładzania zmarszczek. Widziałam takie chociażby tutaj http://quantumpiekna.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie mity związane z botoksem rozwiewa ten tekst www.imeiaa.pl/blog_type/nie-taki-botoks-straszny/ . Dzięki temu artykułowi zdecydowałam się na skorzystanie z pierwszego w życiu zabiegu medycyny estetycznej. Publikacja od lekarza medycyny estetycznej, więc praktyczne podejście. Warto się trochę dowiedzieć o zabiegach, bo masz większy wpływ na usuwanie niekorzystnych zmian. Można też nieźle zaoszczędzić. Droższy zabieg nie jest zawsze lepszy od tańszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a co polecicie na siatkę zmarszczek pod oczami i na policzkach po obrzęku pourazowym? Miałam zabieg usuwania naczynek laserem doszło do podrażnienia nerwów opuchlizna po miesiącu pomału schodzi no ale te zwisy i naczynka... Miałam gładka buzie przed zabiegiem mam 24 lata ogólnie teraz jadę na antydepresantach i lekach przeciwdepresyjnych co mi ta lekarka zrobiła piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lekarka co na to? Ma zamiar jakoś naprawić szkodę, którą ci wyrządziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbował ktoś z was zabiegu Sono Queen na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×