Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skarbek***

Mam ogromna ochote na seks z zonatym szefem

Polecane posty

Gość anonim-ka89
miłej nocy maleńka88 ja juz zmykam!!! w każdym bądź razie co będzie to i tak napewno bedzie dobrze!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
Chodziło o to, że miał żone a jak zapytałam o dziewczyne to powiedział że miał kiedyś bo wtedy na chwilę obecną ona już była jego żoną:( Powiedział mi że jest żonaty dopiero po trzech dniach jak ja już byłam zakochana po uszy:( Załamałam się wtedy i niewiem chyba coś mu odpisałam ale niepamiętam co dawno to było:) Później jak ochłonęłam napisałam mu sms-a chyba że jest bardzo przystojny i że w życiu takiego faceta nie poznałam a on odp. że dziękuje za komplementy i może powiedzieć to samo o mnie i po raz pierwszy wtedy kawke zaproponował:) Nasza następna rozmowa była jak byłam na jakimś weselu i trochę wypiłam i zadzwoniłam wtedy do niego i gadaliśmy chyba z 10 min, to powiedział mi że będzie miał trase koło mnie to mnie odwiedzi tylko żebym była taka śmiała jak podczas tej rozmowy:) ahh... znów wspomnienia wracają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
Nadziei? Tylko na co nadziei? ehh.. życie bywa cięzkie do zrozumienia.... ja też zmykam nagadałyśmy się za wszystkie czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka135
Lubisz mokro, wilgotno ? Użyj żelu ! O wiele lepsze przyjemności ;) > Dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
no to mówiąc ze miał kiedyś powiedział prawde ale od razu mógł powiedzieć ze teraz już ma żonę!! chciał cię zbajerować i mu się udało!!!A napewno gdybyś wiedziała ze ma żone to by nic z waszej znajomości pewnie nie wyszło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
no wczoraj sobie popisałyśmy troszeczkę ale fajnie sie pisało!!! dzisiaj cos nowego czy dalej cisza bo u mnie cisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
U mnie cisza:( Ale może jutro takie mam przeczucie:) u Ciebie też cisza?? Ale pierony udane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
heh no pewnie że udane!!! nom cisza cisza:( tez mam nadzieję że jutro się odezwie!!! na co on czeka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
Jak to na co , że Ty zadzwonisz:) Pewnie czeka na Ciebie tak samo jak Ty na niego:) Śmieszne, ale tak może być:)Ja już ponad tydz. wytrzymuje bez P.. Pomału bije rekordy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
no zobaczymy czy pobijesz mój rekord (2tyg)!!! ale sam mi powiedział ze po niedzieli do mnie zadzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
No to jeszcze ten tydzień:) Dam rade jestem twarda:) No chyba że sam zadzwoni to będzie po rekordzie:P Tesknie za nim, ale cóż on nie jest dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
A może zasugerował żebyś to Ty zadzwoniła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
nie jest dla ciebie-nie przesadzaj:) jak to powiedział pan S.trzeba się wyszaleć w młodości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
jak sie nie odezwie do piątku to do niego puszczę sygnał i powiem jak zadzwoni ze cały tydzień czekałam na jego telefon a on nic!!! i że się na niego za to obraziłam (heh)zobaczymy jaki wymyśli sposób na przeprosiny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
No fakt:P Co ja biedna będę mogła po 30-ce:D Mój P..:* też mi kiedyś to powiedział:) Pomyśle jutro od rana o nim, może go myślami przyciągne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
A to dobre:) Masz główkę:) Ciekawe co powie! Pewnie głupie, typowe tłumaczenie faceta "nie miałem czasu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
trzeba ich dobrze obgadać żeby ich uszka piekły to może się domyślą kto o nich tak myśli!!! faceci to chyba szaleją aż do 30 a kobiecie co zaszkodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
Hehe masz rację:) Widzę, że na Cibie ten SSSS........ też już zadziałał bo inaczej już myślisz niż na początku:) Oby go tylko piekły te uszka jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
ja mu dam "nie miałem czasu!" powiem że nieladnie tak obiecywać i się nie odezwać!!! hah znając go napewno zacznie przepraszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
a ja udam taką trochę niedostępną i złą na niego!!! hee powiem że jak niechce to nie będę do niego dzwonić i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
Zawstydzi się jeszcze:D Ale ci faceci mają dary:) ahhh... uwodzenia oczywiście:) Spadam bo mój PM.. zaraz przyjedzie, jakby coś to się odezwę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
ha takie kobietki jak my dadzą sobie radę - zawsze się coś wymyśli. ooo albo takie coś że potrzebny dobry masażysta i czy nie zna jakiegoś???napewno się zaczerwienie i w 100% zaoferuję siebię haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
Ale masz fantazję, jeszcze lepszą odemnie:D Nie wpadła bym na to, musze przyznać,że ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
to wtedy na to do niego : "no niewiem czy mogę w pana ręce oddać tak delikatne ciało" haha.... oczywiście to będą zarty ale fajnie go będzie tak trochę pomęczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
ha! Żarty też dobre:) Rozbrajasz mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
heh a jak będzie nalegał że on jest równie delikatny jak moje ciało to się zgodzę i powiem że strasznie bolą mnie stopy -buaahah ale się zdziwi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
bo takie typowy facet to o czym moze pomyśleć jak kobieta mówi na temat masażu wiadomo że nie o stopach!!!hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
np.ja do pana S.nie mam zapisanego nr w telu i mówię do niego "mam pana nr bo mam taki głupi telefon co zapamiętuje wszystkie nr do których się raz wykona połączenie(bo dzwoniłam do niego kiedyś w pewniej sprawie) a on na to ze skoro zapamiętuje to nie jest głupi i że fajnie że tak jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
O stopah mówisz a jak zaproponuje inne części ciała?:) Ja mojemu p.. zaproponuje taki masażyk hmm.. może plecków:) Ciekawe co powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
malenka88 rusz główką napewno coś zajebi**ego wymyślisz!!1 XD z rozmowy z nim wnioskuję że on był chętny na rozmowe na tle erotycznym bo chyba swiadczy o tym takie pytania jaką mam dzisiaj bieliznę,że chciałby zobaczyć moje ciało jak się opalam toples i że chciałby ze mną się tak poopalać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×