Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skarbek***

Mam ogromna ochote na seks z zonatym szefem

Polecane posty

Gość maleńka88
Witaj anonim-ko89 i jak był jakiś znak życia od niego? U mnie cisza ja niemogłam się odezwać bo od rana narzeczony jest u mnie i lipa:( Ale może to i lepiej!! W sumie to nie będę dzwonić do niego jak obiecał że się odezwie to powinien się odezwać, wypomne mu to na weselu i będę obrażoną udawać!! Lepiej dla niego, żeby się odezwał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
hej maleńka88 no niestety się nie odezwał daję mu jescze dwa dni?!!! a puźniej zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
Jej!! To po co wogóle obiecują!! zaczynam pomału nienawidzieć tego mojego P..!!!!! Jak już mi będzie całkiem obojętny to pewnie wtedy się odezwie i znów mi namiesza w głowie!! Ah... Ci faceci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka89
no mnie S. też wkurza -czekam a on nie dzwoni!!! co oni sobie myślą to ja już naprawde nie wiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
DuPkI :) z nich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
Dupki hah... dobrze powiedziane!! Ja mam dość! Odpierdole się pięknie na weselu i P.. niech widzi co stracił! Będę całkiem niedostępna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka89
ale przecież na swoim weselu będziesz najpiękniejszą kobietą na sali!!! jak ciebie zobaczy to napewno mu szczęka opadnie !!! a ty maleńka będziesz udawać że pana P.nie znasz i będziesz zapatrzona tylko w swojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka89
ha nie musisz się przedstawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
To nie ja pisałam o tym że się odpierdolę ktoś się podszył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
No fakt super ktoś się przedstawił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
ale tak będzie! będę wpatrzona tylko w męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
no widzisz sama że ludzka głupota nie zna granic!!!nie napisze w swoim imieniu tylko się podszywa pod innych ludz!!! takiego kogoś to może być mi tylko żal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
No tak, żal dupę ściska! Niech piszą co chcą my wcale na to uwagi nie musimy zwracać! Zmykam! Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
Witaj:) Nadal cisza?:) Ja puściłam sygn. mojemu P.. ale nie odezwał sie! Skoro tak, to wykasowałam jego numer!! dla mnie to już ewidentny KONIEC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
może poprostu nie mial czasu albo był z żoną!!! u mnie dalej cisza zobaczymy co bedzie jutro!!!moze specjalnie czeka do piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
ale jak nie zadzwoni to mu tylko puszczę sygnał-ka - jak będzie miał ochotę to może zadzwonić a jak nie to nie przecież wolny kraj nie zmuszam go do niczego!!! muszę wypróbować mój numer z masażystą ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
Zadzwonił... :) Długo rozmawialiśmy. W końcu zaprosił mnie na kawe. Zgodziałam się. Mówił, ze bardzo mu sie podobam itd. ech... Moje Słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
no pisz pisz o czym tam gadaliście jestem bardzo ciekawa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
o czym my nie gadaliśmy... o Wszystkim! był taki słodki... żartował o mnie i o nas. droczył się ze mną , że kiepsko tańcze i że on mnie nauczy. A ja że to ja go mogę czegoś nauczyć, itd :) Mówił, że bardzo lubi ze mna rozmawiac i że sprawia mu to wielka satysfakcję i że chciałby częściej, ale nie zawsze może. No i zaproponował spotkanie. Nie powiedział jakie - wiec zapytałam sie czy chodzi o kawe. Potwierdził. Jutro ma być przejazdem i po mojej pracy mamy sie spotkac. Już nie mogę się doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
:) aha takiej to dobrze :* a jak z tym masażem z tego wszystkiego pewnie o tym zapomniałaś?? no i co jeszcze pisz wszystko nawet najdrobniejsze szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
o masażu zapomniałam... :) Bo mnie zagadał i to co mówił było takie zniewalające, że nogi robiły się miękkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
ale ty jesteś dyskretna no no zdradź cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
Próbuje sobie przypomnieć,a le wiesz... jeszcze nie ochłonełam. Cała się trzęsę. Bo wieszs - to jakby randka, a przeciez niebawem mam ślub. sama juz nie wiem co ja robię! O czym gadalismy? prowokował, mówił o mnie, o sobie, o nas. O ciepłym usmiechu, łaosnym i seksownym spojrzeniu... Bosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
uuu kobieto bo odlecisz nam tu zaraz!!! heeh to świetnie ze jesteście umówieni - przeciez to tylko zwykłe przyjacielskie spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
no nie wiem czy takie przyjacielskie. ta rozmowa jak nigdy dotąd była przepełniona erotyzmem i jakimś takim seksualnym podtekstem, aż iskrzyło. To raczej nie wyglada na przyjacielskie spotkanie. oj nie... a co - zyje się raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
uuu fiu fiu....no i czego ja się jeszcze dowiaduję!!! no to naprawde ciekawa musiał być ta rozmowa !!! zdradźcoś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
Hej!!!!!!!! Ta cała rozmowa to nie ze mną była! Nie dzwonił do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka88
Ale niema co ma ktoś wyobraźnie! A ja nie mogłam wcześniej się odezwać bo prądu nie miałam w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama bum uwierzyła:) Naprawde realnie ktoś opowiadał i akurat teraz ja k prądu nie miałam!!!!!!!!! Dlatego teraz mam czarnego nicka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
w takim razie szkoda ze nie dzwonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×