Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

życie po życiu

Do Pań które nie sypiają ze swymi mężami

Polecane posty

1.Autor nie może się starać być inteligentnym. Inteligentnym sie jest albo nie. Autor może udawać inteligentnego ewentualnie sprawiać wrażenie inteligentnego. 2.Autor kochanki nie szuka 3.Reszta się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara laden
hahahahahaha usta ma na dość spory rozmiar chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż też
ja staram się tez z nim nie sypiać bo on dąży tylko do zaspokojenia siebie sex z nim trwa ok 3 min a w łozku z nim jest ciasno, choć ma prawie 2m szer, uwala zawsze na mnie girska i łapska, albo kładzie je mi pod głowę i nie mogę spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówimy o sypianiu w sensie współżycia płciowego a nie sypianiu w sensie regeneracji sił i porządkowania zdarzeń przez centralny ośrodeknerwowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara laden
Pani wyraźnie napisała że unika sexu jak i spania jako takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie ....
zasypianie raze m w pozycji przytulonej jest dosc mile i przelamuje bariere fizyczna (skrepowanie, odzwyczajenie itp). potem jeszcze jest kwestia, czy partnerzy czuja do siebie pozadanie, czy tylko wysnuwaja zadania. i czy okazuja sobie uwielbienie, czy maja swododny kontakt fizyczny (glaskanie, przytulanie, poklepywanie, trzymanie za reke ... ). no, a we wszystkim kroluje rozmowa i szczera komunikacja, nie tonem blagalnym, roszczeniowym, obrazalskim, tylko przyjacielskim, mowic tak jak sie czlowiek czuje bez obwiniania drugiej osoby, tylko ew. podpowiedzenia co sprawiloby przyjemnosc. (mam na mysli nie tylko sprawy dotycznace seksu, ale zycia w ogole).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
wydaje mi się że temat już zamknięty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
autor sie nas wystraszył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor się nie wystraszył tylko : 1.Święta idą i autor ma mniej czasu 2.Autor troszkę czuje się skonfundowany bo dzieli się swoimi wątpliwościami i przemyśleniami a tu go atakują że malkontent i maruda. Że zamiast poszukać kochanki albo wziąć żonę za pióra i.... ten, tego to gada, mędrkuje i dzieli włos na czworo. 3.Słaba frekwencja innych uczestników działa również demotywacyjnie na autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhh
Wesołych Świąt wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
bo autor jest mądry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
Pani Anastazjo- coś mi się kojarzy jakaś -rosyjska dama?;-) z całym szacunkiem ale to publiczne forum a Pani myśli są zabawne w kontekscie całego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaha

A ja już szukam na boku. Nie chce zdać to sam wezmę. Od innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×