Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Gość AGNES_85
Aluka jutro zrobię drugi test. Staram się nie wątpić ale to samo jakoś mi się nasuwa. majka89 ja też nie mam czasu na kafe, ale tu nie da się nie zaglądać ;-) eterno bardzo dobrze zrobiłaś! Gratulacje!!! aannkaa na początku to hormony na Ciebie mogą tak negatywnie wpływać, ale zobaczysz jaka będziesz szczęśliwa później! Gratuluję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
dziękuję za miłe słowa i przepraszam że Wam tak zasmuciłam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Nie zasmuciłaś może zaczerpniemy tej energii ciążowej od Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zasmucilas to wszystko przed nami mysle ze to calkiem normalne rozwazania ja mam je srednio trzy razy w tygodniu a co bedzie jak zajde wole nie myslec:D zagladaj do nas bedziemy czekac na wiesci.BUZIAK DLA CIEBIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
dzięki no właśnie niby chiałam (chę nadal) nie jest to żadna tragedia dla mnie bo mam już 23 lata, jestem prawię rok po ślubie, mąż trochę starszy więc dla niego to chyba ostatni dzwonek :) hihi wiem że faceci moga chyba do śmierci... No tylko że ja lubię swój tryb życia moze niezaciekawy ale np. piffko, lub winko z przyjaciółkami, jakieś imprezki czasami i jakoś nie mogę sobie wyobrazić innego życia... wiem że z czasem to się zmieni ale teraz trudno mi w to uwierzyć... spokojnie będę do Was zaglądała:) I Wam może trochę jeszcze pomarudzę albo na odwrót, jeszcze nikomu nie powiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
ale powiem Wam że już od samego rana ciągle łapię się za brzuszek... mam nadzieję że nikt tego nie zauważy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocisz di imprez zobaczysz poszukaj wczesniejszych postow z zeszlego piatku ja wracalam z m pierwszym dziennym autobusem napizgana jak automat i jak z niego wysiedlismy to przed nami wyrosl autobus zabierajacy dewoty ze wsi na pielgrzymke a my zygzakiem do domu:D oprzeprowadzilam sie na wies niedawno i sieje postrach a teraz to mnie chyba znienawidza ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno-gratululuję mądrej decyzji;) Wszystko się ułoży;) annnka-gratulacje!!!!:)ciesz się dziewczyno,że nosisz pod sercem największy skarb;) co do imprez-jeszcze zdażysz się pobawić;)Dla mnie osobiście tak przewartościowało się moje życie, że nic nie jest ważniejsze, od posiadania dziecka. W sumie to nie przerażają mnie imprezy,które mnie czekają w ciągu najbliższych dwóch lat ,a jest ich sporo;). Wolę na nie nie iść, nie bawić się, ale mieć dziecko;) A wierz mi uwielbiam imrezki;) Co do testów owulacyjnych-to dziś zrobiłam koło 23 i juz jest negatywny. Czyli biorąc pod uwage moje odczucia kłucia w jajnikach i plamienia i wyniki testu-to kłucie i wynik pozytywny wynik testu t są mniej więcej w tym samym czasie;) Nie wiem czy to dobrze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:D Aannkaaa bardzo Ci gratuluję i fajnie, że do nas dołączyłaś. Może Twoja energia i ta dobra wiadomość doda nam sił do dalszych starań:) Agnes trzymam kciuki, żeby było ok!!!Powodzenia:) Moje życie też się przewartościowało. Wiecie co Dziewczyny... ja rok temu zmieniłam pracę. Teraz mam drugą umowę na czas określony i w zasadzie nie mam żadnej pewności, że zostanie przedłużona. Pewnie też nie dostanę kolejnej umowy na czas nieokreślony, bo podobno zmieniły się przepisy kodeksu pracy i tu pozostawiono możliwość wyboru pracodawcy. Tak więc równie dobrze mogę mieć kolejną umowę na czas określony:( Najbardziej boję się utraty pracy, no bo jakby nie było wszystko jest drogie, a dzidziuś to nowy członek rodziny i wydatki. Ale powiem Wam szczerze, że chęć posiadania dziecka jakieś 5-6 miesięcy temu przeważyła nad tymi obawami. Na pewno dam sobie radę w każdej sytuacji. Swoją drogą to absurd. Zmieniają tak prawo, że kobiety nie mogą czuć się bezpiecznie a wszędzie paplają o tym, że to niby polityka prorodzinna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na jakim poziomie utrzymuje się tempka po owulacji przed @, bo u mnie gwałtownie skoczyła z 36,2 na 36,5. Mniej więcej przez 3 dni utrzymywała się na poziomie 36,5, a dziś mam 36,7. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
aluka dzięki za kciuki, ale zrobiłam dziś drugi test no i jedna kreska więc tak jak przypuszczałam! @ dalej nie ma :-(. Co do tempki po owu to ja zawsze miałam wyższą po owu 36,8 (codzienni) a dzień przed @ spadała do 36,4. Teraz ta tempka jest dziwna bo mierzę codziennie rano i mam raz 36,6 raz 36,8 a czasem spadnie nawet do 36,4 moje hormony wariują o co chodzi? Co do pracy to ja jestem w najlepszej sytuacji bo nikt nade mną nie stoi pracuje u siebie chociaż nie robię tego co lubię bo to branża męska (budowlanka). Dziewczyny każda z nas będzie mamusią zobaczycie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Hej Aluka ja własnie w tym cyklu zaczęłam mierzyć tempkę, dwa dni @ i temperatura 36,7 i 36,9 ( myślałam, że przed @ spada, nic z tego nie rozumiem, ale jak pomierzymy kilka cykli to na pewno nam się rozjaśni :-) Pozdrawiam staraczki :-) a przyszłej mamie wszystkiego dobrego życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aluka- wiesz co z tymi umowami to jest tak, że nawet jak masz na czas nieokreślony, to i tak to nie jest to co kiedyś, że można się czuć w miarę spokojnie co do miejsca pracy. Teraz, często jest tak,że nie patrzą. Jak jesteś potrzebna to jesteś, a jak nie to Cię wywalą i tyle. Ja już niejedną taką sytuację widziałam;) Także nie masz co się martwić na zapas, co ma być to będzie z pracą. A co do polityki prorodzinnej to niestety nie ma jej wcale i czepię się tu zarówno braku wsparcia finansowego od państwa dla mam oraz stanowczo za krótkiego okresu macieżyństwa. Powinnien być ustawowy rok bycia mamy z dzieckiem+pieniądze. A nie jest teraz takie niepisane prawo w zakładach pracy,że na wychowawczy się nie chodzi. Przynajmniej u mnie nie ma takiej możliwosci;), bo ja pójdę to mogę już nie wrócić;). A u nie to nic ciekawego-wczoraj mój mnie zdenerwował, także jest mi trochę przykro, oczywiście poszło o nasze starania. Ehh... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny przed @ spada u mnie w dzien @ o 0,3 stopnia przecietnie ja przestalam mierzyc:D zobaczymy narazie zyje nowa praca to spelnienie moich marzen a po rozmowie wczoraj z chlopakami czuje sie fantastycznie bo uslyszalam ze jestem im potrzebna a jeszcze nigdy nie mieli nikogo jestem pierwsza w tej roli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kocham caly swiat lalalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno-super!!!Bardzo dobrze,że się układa po Twojej mysli;)Oby tak dalej;) Ja się dziś czuję fatalnie-boli mnie głowa i jest mi zimno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
na razie to mnie rozpiera tylko negatywna energia... wszystkich wokoło bym powybijała a zwłaszcza męża:( na razie jeszcze nie może to do mnie jeszcze dotrzeć... mam pytanie do tych dziewczyn co były już w ciąży, czy będąc w ciąży można kąpać się w morzu bądź jeziorze? Pozdrawiam wszystkie starające się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aannkaaa-to hormony wariują.Mówię Ci ;). Moja koleżanka na samym początku ciągle ryczała,jechała dajmy na to w autobusie i łzy jej płynęły po policzkach. Dbaj siebie, o Was;)Trzymam kciki i 🌼 dla Ciebie na resztę dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. hahahahha eterno nie mogę ze śmiechu z Twojego postu o tym jak wysiadałaś nawalona z autobusu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D niezłe to było :P fajnie że z tą pracą podjęłaś taka anie inna decyzje, spełnisz się zawodowo :) ;);) anka- nie martw się, niedługo pewnie Ci minie ta złość i wogóle :) ciesz się szczęściem które Cię spotkało :) wniosłaś jakaś iskierkę nadziei do nas :):) wszystko będzie dobrze!! Agnes musisz koniecznie isc do lekarza bo skoro to nie ciaza to trzeba sprawdzic co sie dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
w sumie nie myślałam, że to się tak szybko stanie, nie steraliśmy się tak bardzo po prostu kochaliśmy się kilka razy bez gumki... prędzej też mieliśmy takie odpały zwłaszcza po odstawieniu przeze mnie tabletek, bo mi nie służyły, no ale wtedy nie zaszłam i myślałam że tym razem też tak szybko nie pójdzie, a chciałam chociaż na jeszcze jedną dyskotekę się wybrać... nie przyzwyczaiłam się jeszcze do tej myśli, że będzie dzidzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mozesz isc na imprezke bez alkoholu tez jest fajnie mnie sie zdarza sporadycznie ze pije:D kocham spiewac a wtedy nie pije wiec 80% imprez jest bez alkoholu wyobraz sobie ze my tereaz nie chodzimy na imprezy bo mamy malego psa i nie chcemy go zostawiac i nie czujemy wielkiej potrzeby ostatni raz przed TYM piatkiem:) bylam w pazdzierniku bo potem przeprowadzka maly pies i takie tam no i nie pije bo po tatuazu nie wolno a ja mam srednio jeden w miesiacu:) a tera jeden w tygodniu w ten poniedzialek jeden i w nastepna srode drugi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ze względu na ta niestabilną sytuację w pracy, postanowiłam przestać się tym przejmować i w końcu wzięłam pod uwagę swoje potrzeby. Poczułam, że czas zostać mamą, a praca...? Jak nie ta, to inna. Na to mam jeszcze czas, a zupełnie inaczej jest z dzidziusiem, bo z czasem coraz trudniej zajść w ciążę. A ja mam 28 lat i to będzie moja pierwsza dzidzia - jak będzie:) Także w chwili obecnej chęć posiadania dziecka jest najważniejsza, ale też będzie, co ma być. Beti ja mierzę tempkę pierwszy cykl. Przed owu tempka spadła, a jak jest przed @ to nie wiem, będę wiedziała pod koniec cyklu, to się pochwale jak to wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aluka przed@ tez spadnie:) ja mierze drugi tzn mierzylam bo po imprezce nie dalam rady:D a dzisiaj zapomnialam uszykowac sobie termometr coz moze jutro...jak wam minal dzien dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes idz do lekarza, bo to może być rzeczywiście coś poważnego. Tu chodzi o Twoje zdrowie! Musisz znaleźć na to czas!!!!Cały czas trzymam jednak kciuki, żeby się okazało, że te testy które robiłaś się myliły. Przecież może się tak zdarzyć... Eterno, fajnie, że jesteś w takim super nastroju. Jak widać decyzja okazała się słuszna:) Aannkaaa, coś mi się wydaje, że jeszcze kilka dni i w ogóle nie będziesz myślała o imprezach. Na razie ta wiadomość Cię zaskoczyła, ale jak zobaczysz USG, to zapomnisz o dyskotekach, a juz na pewno imprezy nie będą dla Ciebie tak ważne. Zostań z nami koniecznie i pisz jak się czujesz, i w ogóle pisz wszystko o objawach ciąży itp. W końcu wszystkie się "staramy" i mam nadzieję, że wkrótce któraś z nas do Ciebie dołączy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłam z pracy. Jestem zmęczona, ale ogólnie jest ok:) Żyję majowym weekendem:) Szykuje się nam daleki wyjazd na północ Polski na komunię, wiec już się nie mogę doczekać. Mam tylko nadzieję, że będzie słonecznie i ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
co do objawów, to te bóle podbrzusza, chociaż na początku byłam pewna że to na okres... Kolejny objaw? to może to żę nie smakują mi papierosy no i kawa, a do tej pory byłam jej wielką zwolenniczką... A co do kawy to można ja pić w ciąży czy nie? wymiotów na razie brak ale często mnie mdli i tak niedobrze mi jest... Nie wiem który to może być tydzień ostatnia miesiączka zaczęła się 17 marca a cykle miałam ok 26 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzymaj sie z kawa nie wiadomo jak w ciazy bedzie z twoim cisnieniem ja w obu ciazach pilam bezkofeinowa bo lubie smak kawy nie jej zalety jedna wam nie zaszkodzi ale bezkofeinowa jest bezpieczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kapieli o ktore pytalas ja sie kapalam ale porozmawiaj z ginekologiem w ciazy zdarzaja sie grzybice i zapalenia pewnie da ci lagodne leki "w razie czego" to sobie spokojnie bedziesz mogla plywac ale nie kap sie w kwitnacej wodzie bo moze wam zaszkodzic rowniez na skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja nie palę, więc po tym nie poznam. Może po kawie będzie łatwiej, bo bardzo dużo piję. Eterno, to jam mam nadzieję, że to moje zapalenie pęcherza, to dobry znak, no bo skoro już się tyle nacierpiałam...:D A tak na serio, to pewnie nic z tego nie bedzie, bo jeśli dobrze sobie wyliczyłam, to owu miałam właśnie w czasie tego zapalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
no i kolejny objaw to może, że jestem wykończona i śpiąca, a spałam dzisiaj 2 godz. od 17 do 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×