Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Ale bym zjadła kiełbaskę z grila:) mniam!!!! Zrobiłaś mi smaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę,że wszyscy na majówce i grilowaniu, a ja sprzątam i robię obiadzik;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny życzę wszystkim miłej i zdrowej majówki :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki;) Wzajemnie, ja dzis mam wieczór dla siebie. Zadbałam o swoje ciało i paznokcie. I sobie odpoczywam, ogladam usta-usta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
i ja oglądam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co jutro rano jest Akademia Pana Kleksa uwielbiam ja od zawsze moge ogladac to w nieskonczonosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Czy można się przyłączyć? :) 29 zobaczyłam dwie kreseczki... muszę się podzielić moim szczęściem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
a o której godzinie ? :-) ja niestety jutro śmigam do pracy na 12 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabella gratuluję!Oczywiście,że możesz się przyłaczyć;) To Twoje 1 dziecko?Długo się staraliście? Ponieważ my na tym topiku się staramy i mnie osobiście( myslę,że inne dziewczyny tez) interesują pierwsze objawy ciąży, takie zanim nie dostałaś okresu;) Jak się czujesz? pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Hej Izabella.możesz, pewnie, że możesz :-) witamy serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 9.25 na 1 zdazysz obejrzec przed praca:D witamy przyszla mamusie gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Eterno obejrzę na pewno :-) a o przykrościach w pracy opowiem innym razem, bo to długa historia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) To pierwsze starania i udało się:) Ostatni okres miałam 23 marca. W kwietniu myślałam, że normalnie dostanę bo miałam typowe dolegliwości ( w sumie są do teraz ) bóle brzucha itd. No ale jak nie było tak nie było... Kupiłam test chociaż cały czas myślałam, żę spóźnia się przez stres. No i właśnie 29 obudziłam się o 4 nad ranem z potworną zgagą i coś tknęło żeby zrobić test. Co prawda druga kreseczka ciut bladsza ale pewnie jak robie po niedzieli będą już dwie grube krechy :):):) Więc u mnie to zgaga była pierwszym objawem ,bo nigdy nie miałam. Mam podwyższoną temp, bólew podbrzuszu i senność jak na razie. Fatalnie się czuję, ale jaka szczęślia ! :D to się rozpisałam..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Izabello pierwsze starania znaczy pierwszy miesiąc ( w pierwszym cyklu ??? ) czy o pierwszego dzidziusia ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
No teraz to gratuluję potrójnie !!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Mów szybciutko jak Wam się udało ....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he to tajemnica :) :P Dziękuje kochane jesteście:) Jest już jakaś przyszła mamusia czy nadal starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal starania;) Zaczęlismy od stycznia br;) Ja jestem bardzo niecierpliwa i liczyłam,że za 1 razem się uda, niestety nie... Ja mam fatalne samopoczucie, dziś mam 17dc. Bolą mnie plecy i pod brzuchem trochę. Czuję się zmęczona, zmierzyłam sobie temperaturę i mam 35, 8 st.C. Eh...Mam wrażenie, jakby całe moje ciało było jednym wielkim zakwasem. To skute, tak myślę, tego,że zamiast odpoczywać, to się wzięłam za konkretne porządki. Co do ciąży, się nie nakręcam, zresztą za wcześnie na obajawy. No może to już PMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
no ja tu jestem przyszłą mamą, test robiłam 28 i wyszły dwie grube krechy... No czuję się jak na razie okropnie... Non stop spać mi się chce i cały czas mnie mdli, nie ważne czy to rano, czy wieczorem... Przez te problemy z plecami o których Wam , mówiłam nie muszę przynajmniej się tłumaczyć czemu nie piję, no bo wiadomo, że tabletki... Byłam w piątek u mojego lekarza rodzinnego a ona do mnie pierwsze co to kiedy miesiączkę miałam i czy jest możliwość że jestem w ciąży... W ogóle odkąd wyszłam za mąż prawie za każdym razem jak u niej byłam pytała się mnie czy czasem w ciąży nie jestem... No a na te moje "połamane" plecy przepisała mi jakąś maść i mówiła że z tabletek przeciwbólowych można brać apap. Pozdrawiam Was laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję:) Ja też czuje się fatalnie... Wszystko boli, noc zarwana :( Jak mija weekend majowy dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eterno
czesc dziewczyny co slychac jak majowy weekend ja ogarniam co moge bo jak zaczne prace to bedzie trudniej zrobic pewne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eterno
czemu pisze na pomaranczowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta;) No ja miałam gości z samego rana-moja przyjaciółka;) Wpadła na kawkę po drodze,na majówkę;)A ja wróciłam z kościoła i muszę coś na obiad wykombinować;) Po południu chyba pojedziemy do rodzinki;) Kurcze aaannka no z tymi plecami to nieciekawie, ale na pocieszenie Ci powiem,że moja dobra znajoma miała to samo na poczatku,a teraz juz liczy dni do porodu. Ma pod sercem dużego zdrowego bobasa, a te plecy jej dały popalić;) Ja się czuję nadal źle, jakby okresowo, bolą mnie nadal lędźwie i pod brzuchem. Zaczął mi się chyba PMS, bo jesli mnie pamięć nie myli miesiąc temu miałam to samo;) ehhh...chyba znowu nasze starania poszły na marne. A taki piękny prezent bym miała na urodziny;) Po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eterno
nie kumam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chyba nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie wiem czy moge tu z wami pisac jako nie starajaca sie narazie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
ja jestem:) nie mam ochoty na żadne wizyty, strojenie się, malowanie a do tej pory,nudziło mnie bezczynne siedzenie w domu:( ja w nocy śpię normalnie, w ogóle to mogłabym 24h na dobę spać... 2010/2011 a może to nie PMS tylko ciąża? :) ja miałam tak samo jak zwykle przed @ i te bóle jajników takie średnie nie za mocne zawsze mam przed @ a tym razem okazało się że to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×