Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Biorę folik, ale w ten sposób: zaczynam kilka dni przed spodziewaną owulacją i biorę do okresu co kilka dni 1 tabletkę. A teraz już naprawdę uciekam. Dobrej nocy i wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 hhehe.. no kierowcą raczej nie będę bo zostajemy na noc :) więc innego wytłumaczenia nie mam, ewentualnie antybiotyki ale nie chcę krakać. no a też nie chcę za szybko mówić bo pewnie będzie "nic z tego" a wszyscy już będą myśleć że ja w ciąży jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore od 4 miesięcy feminatal-dla kobiet starających się i do 12 tyd. ciązy.tabletki super - zawierają kwas foliowy w wersji łatwiej przyswajalnej niż sam folik, witaminki oraz jod;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwie ulice dalej imprezkę, a jak pojedziemy do teściów-to na troche, bo mój maż pracuje, a tym samym nie pije i jeździ samochodem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc mąż jest kierowcą więc Ty nie miałabyś wytłumaczenia przed piciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, ale w kwestii picia to potrafię oszukiwać. Już nie raz się towarzystwo dziwiło,że tyle wypiłam,a trzeźwa jestem;) Bo wylewam za kołnierz;)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba też to zacznę łykać :) dobra ja lecę do spania :) bo mąż już się niecierpliwi co ja tu tak długo robię. :) dobranoc. jutro wracam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh fajny sposób ale u mnie by to nie przeszło :) będę piła ale jednego słabego drinka przez pół imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc;) ja mam już jutro wolne a teraz czekam na mojego męża, bo jest w pracy;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do alkoholu i bycia w ciazy co miesiac. Ja akurat troszke drinkowalam, bo jak mowie, nie przypuszczalam, ze moge byc w ciazy. We wczesniejszym cyku mialam inseminacje i nie wyszlo, to niby czemu mialoby sie naturalnie udac i jeszcze staranek bylo nie za wiele. Wiec troszke pilam, ( nigdy nie pije zeby sie opic, ale lampke, dwie wina, piwko), dzwigalam ciezary..i latalam samolotem :P Tak, zaszlam w ciaze w cyklu w ktorym przylecialam do Polski ( mieszkalam w USA) i NIE MYSLALAM o potencjalnej ciazy. Widac potrzebny byl mi ten luzik ;) To bardzo wazne dziewczyny, odpuscic troszke. Wiem, ze latwo sie mowi, mi tez tak mowili i jakos jak blotem o sciane. Wiec obajwy urojone - nieurojone odkladajmy na polke, az do czasu kiedy wredna @ zniknie na dobrych 9 miesiecy. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka dziewczyny :) ale z Was śpiochy. ja dziś nie mogę spać. obudziłam się po północy i miałam jakiś taki dziwny skurcz w brzuchu, tak jakby bolało ale trochę inaczej, ciekawe co to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloł Ja nie śpię od koło 8, ale jakoś mi nic nie idzie. Muszę wziąć się za robotę. Najlepsze to to,że tak mi wysypało twarz,że nie wiem od czego. Od wtorku mam takie ropne wypryski na policzkach. Nie wiem może to uczulenie na jakiś kosmetyk, tylko,że ja nic nowego nie używałam. Smaruje się jakimś mazidlem, ale nic chyba nie pomaga!! Majka no zobaczysz,że zaciążyłaś;) My dziś rano znów się poprzytulaliśmy, czyli wynik to 4 razypodczas dni płodnych.Wstyd się przyznać, ale czasami tyle razy się nie kochamy przez cały miesiac;). Ja wiadomo żadnychobjawów nie mam,ani się nie doszukuje. Poza tym,że mam trochę wrażliwe sutki, jakbym mi się obtarły o materiał, ale nieraz tak mam podczas owulacji-bo mi się ogólnie wtedy piersi wrażliwsze i większe robią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę testować gdzieś w połowie kwietnia;) Jednak nie kupuję testu wczesniej,żeby mieć bo ostatnio nie wytrzymałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. to może faktycznie jakieś uczulenie. tylko na co.. może coś z jedzenia? a może kosmetyki? no niewiem czy zaciążona jestem, to się okaże ;) hehe, no tak czasem takie starania "zmuszają" do częstszego przytulania :) ja nie śpię od 7.30 ale też się jakoś za robotę nie mogę wziąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bardzo chętnie do Was dołącze też staramy się z mężem o dziecko ale ostatnio była jedna kreska teraz czekam do 7 kwietnia i tak bardzo bym chciała żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek_82 witaj ;) no to czekasz tak jak ja, ja będę testować gdzieś około 7 , 8 kwietnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale było by super to czekanie jest najgorsze ale zobaczymy co przyniesie los mnie bolą piersi ale bardzo mocno przed okresem bolały mnie ok tyg przed a teraz daja jazzu już od dwóch tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może się udało, teraz pozostaje tylko być dobrej myśli ;) no i czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek witaski;) Najważniejsze to się nie nakręcać,ale ból piersi utrzymujący się już od 2 tygodni ( czyli może się mylę,ale wtedy mogłabyć owulacja) to dobry objaw;) Jak mówię nie nakręcać się to podstawa. Ja się kiedyś tak nakręciłam,że jestem w ciąży ( a nie chciałam, zresztą się zabezpieczaliśmy) że przed okresem widziałam brązową krechę od pępka do spojenia łonowego, co raczej dla bardzo wczesnej ciąży jest niemożliwe;) Dziewczynki co ma być to będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojej gęby to po dłuższym zastanowieniu typuję 3 rzeczy: -tonik AA -balsam do ciała brązujący-chyba nim z ciekawości twarz raz posmarowałam -herbatka smakowa-której nigdy wczesniej nie piłam,a we wtorek wypiłam dwie takie Obstawiam tonik, co dziwne, bo AA to seria min.dla wraźliwców, a ja do tej pory nim nie byłam. Albo zminy hormonalne- jak pisałam z sexem szalejemy;)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację byle się nie nakręcać ale to nie jest łatwe jak tak bardzo się tego pragnie ale zobaczymy co będzie starania też przecież są miłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 odstaw te kosmetyki, myślę , że to może być po nich :) poczekaj kilka dni i zobacz czy ginie :) no tak a my takie głupie jesteśmy i się zaraz nakręcamy :) no cóż, jak nie tym razem to następnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka odstawiłam kosmetyki i smaruję się jak wcześniej wspominałam jakimś domowym mazidłem. I...wycofuję to co napisałam, pomaga mi :) Ten specyfik to rozpuszczona tabletka antybiotyku w niewielkiej ilości wody z alkoholem. Liczę się, z tym,że skóra mi wyschnie na wiór, ale powiem szczerze, że z godziny na godzinę jest lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×