Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość Ince
To zamknij okna i drzwi Julka.Albo ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Wszystkie dziewczynki grzecznie śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Już nie śpią ...dzień dobry :) Jakie plany na dzisiejszą nudę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesć
O witam was wszystkich ,ładny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Witaj Cześć:) Poranek nawet bardzo ładny,szczególnie gdy się wstało o świcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesć
Tak ,o świcie i z chęciami to bardzo nastraja na resztę dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Szczególnie gdy to koniec tygodnia;)Chęci się dwoją i troją:)Do tego ładna słoneczna pogoda i życie staje się piękniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...Was..i Ciebie szczególnie poświąteczna..prawda, że kolorowy dzień? W takim radosnym nastroju to i uniesienia będa dwa razy silniejsze..czego sobie i Wam zyczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Witaj Busiu-masz racje -weselszy dzień :)i nabieramy ochoty na te stosunkowe podejście do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz i masz...poświąteczna.....wieć kto kogo dziś w biurze odwiedza......mam pyszną kawkę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Ty mnie odwiedź-zapraszam...mam tą którą lubisz i do tego czekoladkę;)najlepszą na świecie:) A i ja dziś czekoladowo wyglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lubia brąz..ja teŻ...i ta czekoladka niebywale kusi....o juz jestem...witaj...i ten aromat kawy w połaczeniu z widokiem na "moją czekoladkę"...wyzwala we mnie dziwne uczucia...bliskości....bycia z Tobą...dotyku...niewinnego...niemalże przypadkoweo...ramię....opadające włosy....ten zapach...już czuję się błogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Twój widok w drzwiach sprawia,że moje seduszko zaczyna szybciej bić,moje dłonie są spragnione dotyku Twojej pachnącej(takim zapachem,który uwielbiam u faceta)skóry. Moje usta spragnione Twoich gorących pocałunków,zwilżam na samą myśl...moje ciało przeszywa dziwne uczucie ...pragnienie bliskości ...Twojej bliskości...Zapach kawy zmieszany z Twoim-to najlepsza kompozycja zapachowa jaka można sobie dziś wymarzyć.Moje stesknione oczy wodzą za Tobą patrzę jak powoli wchodzisz ...podchodząc do mojego biurka muskasz moje ramię ...zupełnie jak motyl który przed chwilka z niego odfrunąl...delikatny -takiego Cię lubię i pragnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadam przed Toobą...popijam kawę unosząc filiżankę, spoglądając ukradkiem na Ciebie...buzie....ramiona...piersi...świdrujące przez cienką bluzeczkę....kolanko wystające spod sukienki..och....czuję wirowanie....szybszy oddech...wzrasta we mnie pragnienie miłości....delikatnie oblizuje wargi...przygotowując je do pocałunku.....zbliżam twarz....przymykam oczy...dotykam Twoich ust....och...jak one smakują..pęłne wilgotne...z aromatem czekolady....zmieszanym z Tobą....dotykam ramiona...włosy.....mieszam w nich....czujesz moje kołatanie...oddech....teraz Cię nie puszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Zamykam oczy ...podaje Ci usta,które pragną Twoich pieszczot tego dotyku,smaku ...rozchylam delikatnie wargi-tak nieśmiało ...wsuwam języczek do Twoich ust ...splatają się dwa spragnione ...zatapiają się w sobie wirują,tańczą jak oszalałe ...oddech powoli przyspiesza...czuję się jak nastolatka,wolna i swobodna ...nic się dookoła nie liczy ....i ta muzyka z głośnika radia-http://www.youtube.com/watch?v=8mtVVo7OLlM tak jakby była specjalnie dla Nas... Twoja Twarz jest w moich dłoniach ...powolutku przesuwam po policzkach ...tak bardzo chcę Tej bliskości ...CIEBIE...dotykaj delikatnie bezszelestnie ...aksamitnie nie przestawaj...tak jak w piosence...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przy Tobie...patrzę głeboko w oczy...widzisz jak one się dla Ciebie uśmiechają. Dotykam włosów...głaszczę....przytulam....przysuwam ...cąłuje....pieszczę językiem Twoje usta.....jezyk tańczy w nich...szuka Twojego...ach...czuję splecieni namietnie całujemy..dłoń zsuwam z ramiona....na pierś....ściskam delikatnie...czuje ich jędrnośc...twardość suteczków....nie masz stanika....och.....rozpinam pierwszy guziczek bluzki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) ale tu się romantycznie zrobiło ;-)pięknie....miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
czuje jak powoli odpinasz guziczki mojej bluzeczki-tak nie mam dzis staniczka:)wiedziałam,że Ci sie spodoba...po szyi poruszam dłońmi opuszki palców przesuwaja sie po białej koszuli ...odpinam jeden guzik,drugi ...aż do ostatniego ...stojac na paluszkach odsłaniam Twoje ramię,koszula sama zeslizguje się na ziemie...przybliżam usta i całuje szyje,bark,suki ...bawię się włoskami na torsie ,gładze je przytulam twarz do nich...schodzę pocałunkami niżej...zaznaczam tą drogę...drogę naszej rozkoszy...pępuszek biodra...niżej...odpiam pasek spodni ...klęcze przed Tobą ...powoli rozsuwa zamek,odpinam guzik... masując Twoj skarb przez cieniutki materiał...czuje jak budzi się...spodnie opadają do kolan...patrzę na Ciebie ...usmiecham się a Ty kiwasz głową ...dajesz pozwolenie ...palcami siegam do bokserek ...zsuwam bardzo powoli ...wynurza się :gruby sterczacy ...z lśniącą juz główka Twój skarb...nie to nie Twój! ...on jest już mój;)moja dłon wedruje posuwistymi ruchami po nim...powoli bardzo powoli ...chce byś czuł ta chwile...patrzac wzdychasz...podoba Ci sie moja delikatnosc...główka jest sliska ,różowiuka .....rozpuszczone długie włosy otulaja moje plecy-wplatasz w nie dłonie burzac ten ład...przysuwasz moja głowe blizej ...reka naprowadzasz go do moich ust ...zabkami przesuwam po główce ...czujesz?powoli posuwam go dalej ...patrzysz na to jak to robie i wypinasz biodra do przodu ..delikatnie powoli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Poświąteczna ....za dyskrecję ..:)a poważnie to naprawdę raczej dzisiaj nie to nastawienie ale z przyjemnością poczytam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
upsss:) nawet nie zauważyłam że palnęłam gafe:(chyba kiepsko ze mną. Przepraszam... Ogier Pussy -hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm. tak dobrze.....patrzę na Ciebie....jak to robisz...jak on znika w Twoich ustach...jak go otaczają....mmm.cudnie....stekam cichutko...Ty wiesz jak mi sprawic rozkosz...Gładze Cie po włosach..dłoń wędruje na Twoje plecy...zsuwa się do piersi...szczypie, drażnię suteczki...nie przestając poruszac biodrami...i posuwajac Cie...przytrzymuję głowe...nie, nie puszczę ...tak mi dobrze...wyginam ciało do tyłu..odchylam głowę ...wydaję ciche jeknięcia...och....bosko skarbie...tak....dalej...przyśpieszam....i jeszcze....jeszcze....nie przerywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
posuwam go coraz szybciej od głóki po samą nasdę...przystaje na moment-wyjmuję ismyram nim po policzku...ślina zmieszana z kroplami spermy rozmazuje sie po nim...wkładam go znów aardzo łapczywie oddech przyspiesza a rychy stają się bardziej natrętne i mnie delikatne...czuję jak masuje wewnętrzne ścianki policzków...o tak pomyslałam...szybciej i szybciej-cały wsuwa sie w moje usta...Chcę Cie poczuć w sobie ...jestem tak podniecona samą zabawą z nim...szparka jest wilgotna,gorąca...delikatne drżenie przeszło po moim ciele...wyjmuję go z ust nadal posuwam skórkę szybko ...jęczysz Twój oddech przyspiesza... moje mysli krążą wokół niego-Proszę zerżnij mnie dosyc z tą delikatnością...wstając posuwam się po Twoim ciele ...czujesz...dreszcz ...moje ciało wariuje ...muszę Cię poczuć teraz już...stojąc na przeciw Ciebie popycham Cie na krzesło siadasz posłusznie-rozkładasz nogi a ja niczym jeździec wskakuje szybko na Ciebie ...nie chce już uwodzenia ...chce się kochać szybko i namiętnie ...rżnąć ,pieprzyć jak nigdy-patrzę Ci w oczy a Ty trzymając go w dłoni kierujesz go prosto do szparki ...podskakuje jak oszalała...szybko i gwałtownie nabijam się na duży i twardy kutasek...o takkkk krzyczę...łapiesz za ramiona i przyciskasz jeszcze do siebie tak by wszedł cały do samego końca...ruchy bioder-szybkie natarczywe i zdecydowane....podoba Ci sie to ujeżdżanie ..czujesz jak rytmicznie skurczaja się wewnętrzne mięśnie jak zatrzymują Cię w środku ....piersi podskakują w rytm uderzeń...klepiesz mnie do pupie... mocniej krzyczę mocniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och...patrzę na Ciebie...na cycuszki...staram złapac je do ust...twarde sterczące....ssie ..przygryzam...piszczysz...stekam...głośniej...pojawia się pot...na czole...torsie...podsjkakujesz ..jak opetana...nie moge zapanować nad podnieceniem Ty czujesz to....wykorzystujesz...doprowadzasz do wrzenia...och... cudownie... jeszcze....ni eprzestawaj...ujęzząj mnie suczko...tak...Każda częśc mojego kutasa przesuwa się W tobie..zyłka pulsująca..och..czuję jak dobijam do końca..jak moje ręce mocno trzymiają Cię za pośladki..jak drażnią, jak uderzają...czuję skurczę...nie mogę...wzdycham..stękam...to już.......och.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×