Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japonkii

Ducan - Protal - raz dwa trzy i cztery STARTUJEMY!

Polecane posty

Nivencja, nie robie nic bo nie mam na to czasu :( praca full time i dwojka dzieci ... nawet moje wii fit lezalo w pudelku od grudnia - otworzylam, taaak, zwazylam sie i znowu wii pod kanapa sobie lezy ... mysle ze u mnie to jest ilosc nadwagi ... z moim wzrostem i budowa nie powinnam wazyc wiecej niz 65 (biarac tez pod uwage poprawki wg Dukana na wiek i przeszle ciaze). Wiec im wiecej masz do zrzucenia tym szybciej spada. No i na poczatku jadlam duuuzo, teraz apetyt zmalal, jem tyle ile mi potrzeba. chyba w tym tez tkwi sekret ;) tylko ze powoli widze ze jednak bede musiala robic brzuszki bo nie wierze ze bez cwiczen sam sie ujedrni. Nie wiem co ci poradzic poza tym ze moze masz tylko zastoj i za pare dni waga znowu ruszy? Slyszalam ze tak sie moze dziac i, szczerze mowiac, sama oczekuje jakiegos zastoju i u mnie. Trzymaj sie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Jestem "nowa" i od dzisiaj startuję!!! Za namową mojej fantastycznej znajomej :) 20.05 waga 77 kg cel - 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Otręby i płatki owsiane później, zrób na wodzie owsiankę (ugotuj), a potem dodaj mleka (ja dodawałam sojowe). O niebo lepsze. Gotujesz razem płatki owsiane, siemię lniane, otręby owsiane/ pszenne i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Ale nie w pierwszych fazach, rzecz jasna:) To taka rada na przyszłość:) Z testu wyszło mi, że powinnam ważyć 53kg- byłoby świetnie, ale 55 też nie pogardzę. Dziś- 62kg. Kilka dni temu znowu było 65, bo na tym zapaleniu płuc trochę podjadałam:) Czyli 9 kg przede mną. Łał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Cześć dziewczynki Zobaczcie co podesłała mi japonkii : http://portalwiedzy.onet.pl/4868,51172,1611871,1,czasopisma.html Teraz mam fazę z warzywami ale z ciekawości wlazłam dzisiaj na wagę. Kochane moje schudłam 20 kg.!!!! Nawet nie wiecie jak się cieszę!Uwielbiam tą dietę!!! Byłam wczoraj u ginekologa.Powiedział,że mam takie problemy przez to,że dużo schudłam w tak krótkim czasie.Kamień z serca.Bałam się,ze to co innego ;-) piracka bandera wracaj do zdrowia bido :-( mimi1212 a ja wierzę,ze tym razem ci się uda! japonkii super,że chudniesz!! dzięki,ze przynajmniej Ty opiłaś moją obronę!!! ja po obronie nawet nie myślałam,żeby iść świętować.Chciałam jak najszybciej dostać się do domu.zamykali wtedy mosty na Wiśle i bałam się,ze nie dostanę się na Bieżanów. Dobrze,ze sytuacja trochę się poprawiła Maria Mariewna witaj :-) Nie łam się zastojami na wadze.W końcu waga ruszy,zobaczysz! Myślę,ze 3 dni uderzeniówki wystarczy.Co do drugiej fazy to możesz wybrać taką,która najbardziej ci odpowiada. Dziękuję za gratulacje!Dopiero teraz zaczynam się cieszyć bo we wtorek miałam za dużo na głowie. matona witaj :-) Nie można jesć płatków kukurydzianych ale możesz robic taką zupę mleczną.Zalej ciepłym mlekiem otręby owsiane i dodaj słodzik Dea na diecie bardzo dziękuję! viki3232 witaj :-) Wracam do kuchni.Mam do zrobienia brzydki tort na wieczór kawalerski ;-) ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOI I OCZYWIŚCIE TEŻ JA....FAZA ii.....I DOBRZE MI Z TYM......................do lata mniam, mniam.........możliwe grzeszonko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CakeGirl => byłam dziś u ginekologa, który przeprowadził ze mną standardowy wywiad. Zawsze miałam regularny okres, ale ostatnio trochę się rozregulował, więc powiedziałam, że to pewnie przez dietę. Uspokoiła mnie, że to normalne i wspomniała o diecie proteinowej;] Powiedziałam, że właśnie na niej jestem, a ona zaczęła się śmiac, że to chyba jakaś moda, bo wszędzie słyszy o "proteinkach" :) Po krótkiej rozmowie stwierdziła, że chyba sama na nią przejdzie ;] W sklepach też się widzi, że dużo osób stosuje tę dietę - kupienie serka wiejskiego 3% u mnie w Leclercu to nielada wyczyn - ile razy nie pójdę, to półka jest pusta! To samo jest z otrębami, więc jak się pojawiły to kupiłam duży zapas, tym bardziej, że mogą sobie poleżeć, a są dość tanie. Na serek homo naturalny 3% w LIDLu też poluję, a jak jest to robię sobie zapasy;] Dea na diecie => chyba rzeczywiście masz rację - im ktoś ma więcej do zrzucenia, tym szybciej chudnie. Ja też mam teraz mniejszy apetyt. Przed dietą zjadałam na śniadanie ( ok. 7 rano) 2 kanapki z wędliną i z czymś jeszcze, a w pracy czasem już o 10 ssało mnie w żołądku. Teraz zjadam proteinowe śniadanie, potem serek wiejski ok. 11, a obiad dopiero o 13, a kolację ok. 17-18 i o żadnej porze dnia nie ssie mnie w żołądku. Niektórzy rozpoczynając te dietę mówią, że chodzą cały czas głodni. Początkowo też miałam takie wrażenie, ale myślę, że to przez fakt zmiany jedzenia - rezygnacji z chleba, makaronów, słodyczy...Ale wiem też, że niektóre dziewczyny jedzą bardzo mało, a to jest duży bład! Dukan pisze w swojej książce, że trzeba jeść do syta, byleby były to produkty dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ze względu na mój urlop za miesiąc i termin miesiączki przypadający na ten sam okres poprosiłam ginekolog o wypisanie mi 2 opakowań tabletek anty w celu jego przesunięcia. Podejrzewam, ze teraz waga moze mi przestać spadać, a nawet wzrosnąc, bo jak wiadomo większość tabletek powoduje zwiększenie masy ciała ;/ No ale nie chce się meczyc z okresem na urlopie, a tamponow nie toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dzionek zaczęłam od jajeczniczki na parze i plasterka szynki light :0...stanęłam rano na wagę i ..1 kg mniej a to dopiero drugi dzień diety..to mnie jeszcze bardziej motywuje!! Trzymam za was kciuki i życzę miłego dnia. [link="http://straznik.dieta.pl/"][image noborder]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=64034bf62cbb66632.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! dołączam do Was... Jestem już piąty dzień w fazie I - po pierwszym dniu waga wskazała -1kg...od tamtej pory nie stanełam na wagę tylko dlatego że mam okres. ogólnie świetna dieta nie chodzę głodna, potrawy mogę przyrządzać jak tylko chce oczywiscie tylko z tych produktów dozwolonych. Jak tylko skączy mi sie miesiaczka zwaze sie od razu - -ciekawa jestem efektów. trzymam za nas wszystkie kciuki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Zjadlam jajecznicę z wędzonym łososiem i w dobrym humorze mogę zaczynać dzień:) Cały czas chodzę napchana na tej diecie, jak przypomnę sobie smętne głodowanie na dietach typu "sałata i grejpfrut na kolację" to nabieram chęci do życia:) Na razie omijam zdradzieckie bydle (wagę) szerokim łukiem, ale po sobie widzę, że dieta działa, co motywuje mnie jeszcze bardziej. Wczoraj wsuwałam sashimi z łososia, zjadłam kilka zabronionych maków z ryżem (ale z 5, więc żadna tragedia) i wypiłam kilka hektolitrów herbaty (zielonej, białej, czerwonej, piję co popadnie). Czuję się coraz lżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello...A JADŁYŚCIE TE PLACKI Z TUŃCZYKA, JAJKA, OTRĘBY.....WYMIESZAC DOPRAWIĆ I SMAŻYC NA TEFLONIE........SA SMACZNE.........................JAKO DANIE NP.......POLECAM MOGE PODAĆ DOKŁADNY PRZEPIS.................PISZCIE, MAM DUŻO PRZEPISÓW.............WŁASNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składniki: PIEROGI LENIWE pół kilo chudego białego sera 2 jajka 5 łyżek skrobii/mąki kukurydzianej + do podsypania* sól słodzik jogurt naturalny cynamon Ser przecisnąć przez praskę, rozgnieść widelcem czy zmielić-kto jak woli :) Dodać jajka, mąkę i szczyptę soli. Zagnieść ciasto. Rozwałkować i pociąć na równe kawałki. Wodę zagotować, posolić. Gdy już będzie wrzeć zmniejszyć ogień i wrzucać leniwe. Wyjąć, gdy wypłyną inaczej się rozgotują. Posypać słodzikiem, polać jogurtem i posypać cynamonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składniki: PIERŚ W JAJKU pierś z kurczaka zmielone otręby jajko przyprawy Pierś z kurczaka umyć, rozbić i przyprawić wg smaku. Obtoczyć najpierw w zmielonych otrębach, nastęnie w rozbełtanym jajku z przyprawami. Smażyć na dobrze rozgrzanej pateni (niestety jeśli nie będzie za dobrze rozgrzana, panierka może odpaść przy przewracaniu:(). Jeśli zostanie jajko, polać nim smażącą się pierś i przykryś pokrywką. Przewrócić na drugą stronę i już nie przykrywać, żeby panierka była chrupiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składniki: PASTA JAJECZNA Z CURRY 6 jajek ugotowanych na twardo 250g chudego twarogu 1 cebula 1 łyżeczka musztardy sół, pieprz, pół łyżeczki curry koperek-na oko Cebulę pokroić na drobą kostkę. Wsypać do miski, włożyć pokrojone na ćwiartki jajka, twaróg, przyprawy i musztardę. Wszystko zagnieść widelcem, a później blenderem, żeby uzyskać gładką masę. Dodać koperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy wszystkie nowe odchudzaczki! u mnie wczoraj waga wskazala 74,1 - dzis 74,8! nie wiem czemu ale zdemotywowalo mnie to, moze przez ta ogorkowa ktora zjadlam.. zrobilam sobie na kostce zeberkowej zupe dodalam sloik przecieriu z ogorkow i zabielilam serkiem turek light! moze to ta sol w organizmie juz sama nie wiem, w kazdym badz razie dzis w koncu jestem w pracy i mam zamiar odrobic starty powodziowe i nie tylko ;) w niedziele wyjezdzam, wiec znowu bede sie musiala na max pilnowac! a potem wesele po weselu wiec musze osiagnac swoj zamierzony niccny plan! pozdrawiam Was wszytskie! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadlam placki z tuńczyka i szczerze mówiąc dla mnie są ohydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) jestem tu nowa.... na diecie od rowno miesiaca :) pozdrawiam wszystkie i zycze wytrwalosci :D eni mialas racje.....tu sie cos dzieje a unas bylysmy tylko we trzy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
61kilo dzisiaj z rana:) 4kg za mną, 7 przede mną:) Coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na weselach napewno będzie cos z naszego jedzonka.....kurczaczek - jedz do woli.....warzywa.......spoko-loko...........wedliny drobiowe........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś na wadze 54,7 i wymiary też mniejsze biust było 94 jest 92 ( kurcze, jak to dobrze że z cycków tak wolno leci :-D ) talia było 72 jest 65 biodra było 91 jest 86 udo było 56 jest 51 elegancko jak dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matonka
Cześć dziewczyny! strasznie mam ochote na jakiś serek waniliowy. pisałyście że mozna zjeść tylko żeby miał wiecej białek niż weglowodanów.. Powiecie gdzie takie kupujecie, i z jakiej firmy? bo nie moge znależć nigdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wiem na temat serków waniliowych light. Ja robię sobie serek czekoladowy light - kupuję opakowanie serka homo 3% w LIDLu, nakładam 1/3 do miseczki, dodaję 2 tabletki słodzika i odrobinę niskotłuszczowego kakao - pycha! Dziewczyny powiedzice czy któraś z was bierze tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Witam -mogę dołączyć do Waszego grona? Jestem na Dukanie od 17 maja.Startuję z wagi 78 kg 162cm .W 5 dniowej uderzeniowej -3kg.Od 2 dni na przemiennej.Dziś waga 74,8 a warzyw nie żałuję.Dokładnie przestrzegam zasad i nie ma zmiłuj się.Dziś na obiad jadłam michę sałatki ( kapusta,ogorek ,pomidor, papryka,cebula, )z sosem ze zmiksowanego chudego twarogu i jogurtu i masy czosnku .do tego 2 jajka gotowane.Dużo piję a bez butelki mineralnej nie ruszam się .Nie jestem głodna ,nie ciągnie mnie do słodyczy.Wg planu wagę 67 kg osiągnę pod koniec lipca.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joela witamy :) Razem zawsze raźniej! :) Zrobiłam dziś pyszne PULPECIKI na podstawie przepisu z jakiegoś forum, który trochę zmodyfikowałam. Oto on: 500g mięsa mielonego z indyka 1 jajko 2-3 duże pieczarki 2 szklanki wody 1 łyżka koncentratu pomidorowego 2 łyżki jogurtu naturalnego 0% 2 łyżeczki skrobii kukurydzianej (ja dałam mąkę, choć podobno nie powinno się jej użwać) przyprawa do kuchni meksykańskiej bazylia, sól i pieprz Mięso wymieszać z jajkiem i przyprawą do kuchni meksykańskiej. Do garnka wlać wodę, dodać koncentrat pomidorowy, starte na tarce pieczarki i przyprawy: sól, pieprz i bazylię. Z mięsa uformować pulpety i wrzucać na wrzątek. Gotować aż mięso będzie brązowe, a woda częściowo odparuje. Na koniec zabielić sos mieszanką jogurtu nat., skrobi (mąki) kukur. i odrobiny wody. Z tej porcji wychodzi ok. 10 pulpecików, ale ja nie lubię jeść ciągle tego samego, więc zrobiłam ich 6, a resztą mięsa nadziałam 2 połówki papryki czerwonej uprzednio wysmarowanej w środku jogurtem naturalnym, na który wrzuciłam trochę startych pieczarek. Paprykę wrzuciłam do rękawa do pieczenia i piekłam ok. 40 min w temp. 200 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Cześć dziewczynki Dziś mam 1 dzień białek.Zrobiłam sobie 6 dni warzyw.Brakowało mi ich dlatego sobie przedłużyłam. Chyba zmienię sobie fazę naprzemienna i będę robić 5/5 Wczoraj zgrzeszyłam.Wypiłam 2 piwa!Oblałam w końcu obronę.Nigdy więcej!Dzisiaj czuję się fatalnie i głodna jest ciągle :-/ ENI_35 Witaj :-) . Nivencja Faktycznie coraz więcej osób zaczyna diete protal.Mój gin. tez mi powiedział,ze te problemy miałam przez szybką utratę wagi. Z tymi otrębami faktycznie jest problem.W większosci sklepów półki są puste.Tylko w Tesco zawsze są dostępne ale w domu też mam spory zapas więc nie boję się,że mi braknie viki3232, angelmk witajcie :-) piracka bandera Faktycznie ta dieta jest super. Jem ile chcę i nie chodzę głodna. Jak przypomnę sobie durne diety typu kopenhaska to az mnie ciarki przechodzą wreduszka.. Witaj :-) matonka Ja kupuję pyszne serki waniliowe z Miechowa.Sa też czekoladowe z dodatkiem kakao.Pyszne są! Niestety są one dostepne tylko w Carrefourze przynajmniej u nas w Krakowie Nivencja Ja biorę ale to chyba wiesz bo juz o tym pisałam joela Witaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Aloha wszystkim nowym, zagubionym duszom, które pragną zmniejszyć swoją objętość:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURDA ....JESTEM W PRACY, NIE MAM JUZ NIC DO JEDZENIA......DO SKLEPU ZA DALEKO......POMOCY......KAWA JUZ MNIE NIE RATUJE........chyba zwariuje................FAZA II....mam serek wiejski, ale juz mnie naciąga jak go jem...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Witam wszystkie zdeterminowane koleżanki .Dziś moj 3 dzień na przemiennej .Waga skoczyła o 0.5 kg w gorę ale wiem ,że to normalne.Napycham się warzywami chyba na zapas.Na obiad ugotowałam gar zupy z wszystkich dostępnych i dozwolonych warzyw świeżych i mrożonych -na piersi z kurczaka.Sycąca i pyszna.Popijam maślankę 0,9% tłuszczu ,zagryzam rzodkiewkami i nie czuję głodu.Za oknem deszcz i słońce na zmianę .cieszę się ,że moim problemem jest odchudzanie a nie powódz-bardzo wszystkim pokrzywdzonym współczuję.wieczorem zjem twarożek chudy z pomidorem ,ogórkiem małosolnym i nastepny dzień z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×