Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japonkii

Ducan - Protal - raz dwa trzy i cztery STARTUJEMY!

Polecane posty

Gość piracka bandera
Zjadłam właśnie szpinak duszony z czosnkiem i łyżką sosu ostrygowego. Jak ja kocham szpinak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie! Jestem 4 dzień na fazie uderzeniowej i ponad kilo mniej :) Wreszcie nie chodzę głodna, mój żołądek chyba się skurczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CakeGirl - jakoś przeoczyłam tę informację...Wpisałam dziś rano w google hasło "dieta Dukana a tabletki antykoncepcyjne" i jako pierwsze wyskoczyło mi forum, na którym dziewczyny piszą, że otręby powodują gorsze wchłanianie się tabletki i że jest taka zasada: otręby rano=> tabletka wieczorem lub tabletka rano=> otręby wieczorem. Czy Twój ginekolog mówił coś na temat osłabienia działania tabletek przez tę dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Nivencja Nawet nie żartuj z tymi otrębami! Nie,mój ginekolog nic nie mówił na ten temat.Pytał co jem ale cholera zapomniałam o otrębach! W środę wybieram się do niego to zapytam. Mówił,że pojawienie się okresu w trakcie brania tabletek to normalny objaw szybkiej utraty wagi. Ale tak sobie myślę...skoro po skończeniu całego opakowania tabletek anty. pojawia się krwawienie z odstawienia to dlaczego pojawia się ono w trakcie brania hormonów!?Może ta dieta faktycznie zmniejsza działanie hormonów i organizm reaguje w taki a nie inny sposób...sama nie wiem :-/ A jeśli ta dieta faktycznie osłabia działanie tabletek? Moze pytałaś o to swojego ginekologa?? Przecież ja wpierdzielam tyle otrębów!!!Koniecznie muszę ograniczyć. Na szczęście najwięcej otrębów spożywam rano i koło południa.Tabletkę biorę o 19-tej. Czytam i czytam o tym w necie i coraz bardziej sie niepokoję. Jedna z dziewczyn miałą podobne objawy.Poszła do lekarza a ten jej powiedział,ze tabletki po prostu przestały działać!!! Dostała inne hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...Ja niestety zapomniałam o to zapytać. Generalnie poprosiłam o tabletki, żeby przesunąć okres, a działanie antykoncepcyjne jest w tym przypadku jakby uboczne, ale miło by z niego przy okazji skorzystać. Koniecznie zapytaj swojego ginekologa czy to prawda, że otręby osłabiają wchłanianie się tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczęśliwa! Waga wreszcie ruszyła :) stanęłam rano na wadze i widzę 2 kg mniej! A dopiero 5 dzień diety. Życzę Wam wytrwałości! Start : 77 kg Dzisiaj: 75 kg Cel: 60 kg Wzrost 168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda! gdybym po sobie samej efektow nie widziala to w zyciu bym nie uwierzyla ze ta dieta funkcjonuje!!!!!! mnie juz jest 10kg mniej :) dzis mam na sobie dzinsy rurki i paru facetow sie na ulicy obrocilo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM RANIUTKO......ja chyba juz chce na fazę III.....juz nie mogę......wszyscy jedzą chrupiący chlebek, a ja ......nic a nic........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Cześć dziewczynki Ja mam jakiś kryzys. Wczoraj było koszmarnie. Trochę jestem zmęczona tą dietą.Kurczak i makrela bokiem mi wychodzą.Sernik też się przejadł... Nie cieszy mnie nawet to,ze zgubiłam 20 kg. Mam nadzieje,ze to przejściowe... Nivencja na pewno dzisiaj zapytam i dam znac wieczorem na wszelki wypadek ograniczyłam otręby i jem je tylko do godziny 14-tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Zaczęłam robić a6w, korzystając z nawrotu zdrowia (jak zwykle nie pomogła służba zdrowia, złapałam w końcu znajomego akupunkturzystę i przeszło po 5 sesjach jak ręką odjął), a już niedługo zacznę biegać z małżonkiem, który solennie obiecał nie niecierpliwić się i nie poganiać mnie:) Mój brzuch wygląda już jak dawniej (najszybciej zawsze chudnę z brzucha i minimalnie na nim tyję), co znacząco wpływa na mój humor:) Kupiłam wczoraj ujędrniający balsam do ciała ziaji (taki czarny). Fajnie pachnie i nie mam takiego stresu jak przy kosmetykach eveline, że dotknę do oka, albo niedokładnie zmyję i będzie piekło. Moje inne nabytki to tabletki linea- spełniają najważniejszy dla mnie warunek- kosztują mniej niż 50% karnetu na siłownię, więc nawet jeśli nic nie dają, to nie mam do nich żalu:) Mam zakwasy po wczorajszych ćwiczeniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
piracka bandera odradzam ci ten lek. Brałam kiedyś Lineę,przytyłam po niej 2 kg. Miałam większą ochotę na słodycze niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
O, to ciekawe... Ja jestem mało słodyczowa w ogóle (nie ma jak gorzka czekolada, najlepiej 99%....), więc złamanie się i pokusy nie stanowią dla mnie żadnego problemu. Na lody nie mam ciśnienia odkąd mi się skończył ocet balsamiczny. Kupiłam, to zeżrę (jestem chytra:), a pójdzie szybko, bo mąż mi podjada), ale jak nie będzie jakiś lepszych efektów, to więcej nie kupię. Mam ciśnienie, bo zależy mi na ładnej figurze i ładnym ciele do 14 lipca- będę tatuaż robić:] Zapisałam się niemal rok temu do jakiegoś świetnego artysty i mam zamiar sobie zaszaleć:) Obłęd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Czasami zastanawiam się jak mój mąż ze mną wytrzymuje i dlaczego uważa, że mam "cudowny" charakter. Osobiście uważam, że jestem naprawdę okropna. Byliśmy na kolacji z jakimś jego wujkiem, za którym nie przepadam. Kupa rodziny, zastawiony stół, itp, tak tradycyjnie, więc nie czułam się najzręczniej. I jako, że stuknęłam nam rocznica od ślubu, zaczęły się znowu pytania pod tytułem" a co z dzieckiem". Absolutnie nie toleruję pytań intymnych, a pytanie o ciążę zaliczam właśnie do takich. Najpierw odparłam, że jeszcze nic, a potem, z absolutnie niewinną miną zapytałam "A jak twoja grzybica?". Ciszę, która zapadła można by kroić siekierą. Tacy wrażliwi, o moją d** pytać można, ale własna to już temat tabu! Nieprędko nas zaproszą. Mój mąż popłakał się ze śmiechu i powiedział, że za to właśnie mnie kocha. Czasem chciałabym umieć się po prostu zamknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
piracka bandera Poplułam się ze śmiechu!!! Chciałabym widzieć minę tego wujka hahahahahah Nie zamykaj się! Uwielbiam takich ludzi hahahaah co do Linei to po nich miałam ogólnie większy apetyt ale na słodycze wyjątkowo.Napisałam kiedyś o tym na forum smaczny.pl w wątku protalowym,który kiedyś założyłam. Odradzałam dziewczynom te tabletki bo ja po nich przytyłam. Napisała wtedy moja znajoma.Skopiuje cie jej wypowiedź: ,,masz w 100% racje, pracowałam jakiś czas temu w firmie produkującej ten "specyfik' i wiem co tam jest w środku, nie żeby jasiek świństwo, ale po prostu ziele kruszyny i inne zioła, których zadaniem jest usprawnić prace jelit, przeciwdziałac zaparciom, co w efekcie wspomaga ale tylko wspomaga efekty odchudzania.. niestety nawet autorzy tego leku w dziale technologicznym byli przeciwni kampanii marketingowej, zbudowanej na temacie " złoty srodek na odchudzanie". Ale cóz biznes jest biznes... ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Nivencja Niedawno wróciłam od ginekologa. Pytałam go czy te tabletki dalej działają.Powiedział,że tak i że nie trzeba ich zmieniać. O otrębach niestety nie słyszał :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukan to zło
Dieta Dukana jest niebezpieczna dla zdrowia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Zło, szatan i masoneria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukan to zło
Tak!! AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukan to zło
Wady diety Dukana: - zakwaszenie organizmu ciałami ketonowymi - obciążenie nerek - odwodnienie - obciążenie wątroby Łyso? Najlepsza dieta? MŻ - a raczej Mniej Żreć ale zdrowo! I więcej się ruszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
A, jak lekkie wspomagacze to ok. Grunt, żeby nie było tam jakiegoś syfu, który mógłby mi zaszkodzić. Lekkie wspomagacze zadowalają mnie w zupełności:) Ja w cudowne środki, które zrobią coś za mnie to absolutnie nie wierzę. Moim zdaniem zarówno tabletki za 150 jak i za 20zł działają dokładnie tak samo- jeśli nie oderwie się wiadra od paszczy i tyłka od fotela- cud nie nastąpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Dukan to zło masz całkowitą rację :-) Idź nawracać gdzie indziej piracka bandera też nie wierzę w te ,,cudowne,, środki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Ciała ketonowe to pośrednie metabolity przemian tłuszczów, tak? Należy do nich m.in. aceton. Produkcja ciał ketonowych może się zwiększyć w poniższych przypadkach: głodzenie dieta niskowęglowodanowa nadużywanie alkoholu w ciąży przy ograniczeniu spożycia węglowodanów w czasie znacznego wysiłku fizycznego u cukrzyków. A w Dukanie tłuszcze są ograniczane (za wyjątkiem tych zawartych w rybach) Nerki, temat rzeka:). Na wysokobiałkowej diecie mają trudniej- zgadzam się. Ale tu dochodzi zalecenie picia dużych ilości wody (herbaty, co kto tam chce:) oraz fakt, że w tej diecie spożywamy też ogromne ilości warzyw. Argument z wątrobą nie jest najlepszy. Wątroby taka dieta nie obciąża. Najgorsze dla wątroby są: chińskie zupki (tak!), niedobre tłuszcze, wysoko przetworzone produkty zawierające dużo konserwantów. Co ma ją obciążać u Dukana? Kurczak?! Ryby?! A może kefiry? W wersji B+W zapewne wątroba jet obciążana pomidorami, ogórkami, cukinią oraz prawdziwym postrachem wątroby- bakłażanem. Halo, czy leci z nami pilot? Nadwaga, nawet nieduża, o otyłości już nie wspominając, jest dużych zagrożeniem dla naszego zdrowia- obciąża wątrobę, serce, układ krążenia, itp. Problem dzisiejszej otyłości to problem stylu życia, sztucznej żywności, pośpiechu i braku porządnej motywacji. Dukan daje motywacje dzięki szybkim zmianom. A o zaletach wysokobiałkowej diety mogą wypowiadać się Azjaci, a z naszego podwórka np. kulturyści, miłośnicy fitness, sportowcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LajzaMineli
witajcie kobietki; tak cichutko czytałam co radzicie - zastosowałam się. Po 4 tygodniach (bez zarzynania się) zjechało mi z zadu 4 kg!!! I to naprawdę a nie woda!!! Buźka mi się cudnie wyszczupliła MAM ZNÓW WIDOCZNE KOŚCI POLICZKOWE!I spodnie od roku nie noszone - znów pasują! Potrzebuję jeszcze ok. 1,5 - 2 kg zrzucić i wystarczy. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 6 dzień na diecie i nie wiem co mnie podkusiło, aby zrobić test Dukana :) i...za 103 dni osiągnę uprawnioną wagę 62 kg :) Nieźle!!! Chyba muszę sobie życzyć powodzenia:) Start 20.05 77 kg 26.05 - 75 kg Cel:60 kg Wzrost 168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, właśnie dzisiaj nabyłam tą słynną książkę, jestem w trakcie jej czytania...Od paru dni sledzę fora i chcę zacząć odchudzanie z Dukanem. Wierzę, ze się uda mi schudnąć, niestety już wiele razy próbowałam różnymi metodami z różnym skutkiem, przeważnie dopadało mnie jojo. Byłam kiedyś m. in. na diecie ketogenicznej, schudłam co prawda, ale później bezmyślnie rzuciłam się na węglowodany i na powrót do początkowej wagi nie musiałam długo czekać:O. Dukan ma o dużo ciekawsze zasady, myślę, że łatwo będzie na tej diecie przetrwać, jest tu o wiele więcej ciekawych rozwiązań kulinarnych, także nie grozi mi monotonia w odżywianiu, przez którą na diecie keto szybko się zniechęciłam. Wiek: 26 lat Wzrost: 165 cm Waga: 78 kg Zaczynam od piatku, jutro zakupki i uczta z cyklu "pożegnanie z owocami" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki, ja wg strony Dukana na II fazie bede do 13 sierpnia a na calej diecie do ktoregos tam lutego 2011!!!! Ale wiesz co? po zrzuceniu tych 10kg w ciagu poltora miesiaca bez wielkich wyrzeczen (oprocz owocow, bo tych ciagle mi brakuje :( ) jestem bardzo zmotywowana i wiem ze warto! CakeGirl, no ciezkie dni i znudzenie kurczakiem tez mi sie zdarzaja, niestety :( dwa dni temu dobralam sie do houmous w lodowce .... tylko jeden palec ale, cholera to bylo niebo w gebie!!! zaraz potem sie opamietalam, ale od czasu do czasu takie male odskoczenia dobrze na dusze robia. Tak samo jak czasem "objadam sie" jednym winogronem ;) tak tylko zeby pamietac jak owoce smakuja :D:D:D zobaczysz, jutro bedzie juz latwej! Zainteresowana, witaj, podjelas dobra decyzje, na Dukanie osiaga sie wspaniale rezultaty! Wiec Good Luck!!! Piracka, i brawo! Pieknie mu dogadalas!!!! Ja tez bym cie za to kochala :D:D:D Nie rozumiem jak "starsi" czlonkowie rodziny czuja ze im wszystko wolno! to wasza/twoja osobista sprawa i basta! A ta szostka waizera to naprawde dobra? bo ja sie boje za duzo pocic ;) ale jak ma mi pomoc w osiagnieciu plaskiego brzucha .... a dzis troche odstepuje od diety, tzn popijam rozowe pyszne francuzkie winko ;) olewam nareszcie zdane prawko :) moze to wam sie wydac dziwne, ale dotad nie mialam potrzeby jezdzic samochodem i wszedzie metrem lub autobusem dojechalam, ale dzieci rosna i za niedlugo bedzie trzbeba je wozic to na basen to na balet, itp.... trzecie podejscie do jazdy i ... aniol stroz zdal na piatke!!! :D:D:D:D:D Wybaczcie mi te cukry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Cześć dziewczynki LajzaMineli witaj :-) Gratuluje spadku wagi! viki3232 witaj :-) Ja jestem na diecie 3 miesiące i jeszcze trochę przede mną.Później będę jakieś 10 miesięcy w III fazie. Kosmos jakiś! zainteresowana_12 witaj! Najedz się niedozwolonych rzeczy i od piątku zaczynaj! Wierz mi warto. Też robiłam wiele różnych diet ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Dea na diecie Masz rację.Dziś jest lepiej! Miałam kryzys bo w niedziele oblewałam obronę a w poniedziałek miałam kaca a na kacu jestem ciągle głodna!Mogłabym wtedy zamieszkać w lodówce!Zrobiłam sobie jeden dzień przerwy od diety i jadłam wszystko.Dlatego we wtorek było mi ciężko wrócić do diety ale już jest lux. Kochana gratuluje !!!!!! Też obleje Twoje prawko i wypiję jogurt! Prawko to świetna sprawa a przy dzieciach faktycznie niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Podobno a6w jest kapitalne. Jestem dopiero na trzecim dniu, więc ciężko mi mówić o efektach. Ćwiczenia zajmą Ci tylko chwilkę (przynajmniej na początku, jak jest mało serii), nie są makabrycznie trudne i łatwo je zapamiętać, więc warto tę chwilę poświęcić. Mnie się marzy brzuch z lekkim kaloryferem do lata, obaczymy, może się uda:). Mam motywator w postaci małżonka, który ćwiczy ze mną. Nawet nie ma się jak wymigać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×