Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo smart lip czy liposukcja

Polecane posty

Gość Noufewska
ale przecież dzisiejsza medycyna estetyczna daje wiele różnych możliwości: np. Radiage, Thermage - one fantastycznie obkurczają skórę. Kto powiedział, że wszystko musi być w jednej maszynie. Może lepsze są dwie - najlepsze w swojej klasie :-), a kiedy dołoży się jeszcze inne zabiegi - witaminy z mezoterapii to będzie to o niebo lepsze niż "przypalanie" laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzla
szczeze, nie wiele sie dowiedzialam z waszych wypowiedzi. tyle, ze lipo slim nowsze, a co z odsysaniem tluszczu w tej metodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z przypalaniem?
- bo przecież istnieje taka groźba przy wkładaniu lasera pod skórę. Znajomy opowiadał mi o martwicy wywołanej laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxana35
Slim Lipo to odsysanie tłuszczu i jednoczesne pobudzanie włókien kolagenowych, żeby po odessaniu nie było obwisłej skóry, nowsza generacja. Miałam slim Lipo w zeszłym tygodniu, czekam na efekten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatluszczona
A mialas moze duza opuchlizne po tym zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxana35
Miałam lekką opuchliznę, ale minela po trzech dniach, siniaków nie mam. Generalnie po tym zabiegu ryzyko opuchlizny jest o wiele mniejsze niz np. przy Body Jecie, tak mi mowil doktor Witwicki. Nie mialam BJ, ale jak sie pokazywalam kolezance po trzech dniach od zabiegu właśnie, to była w szoku, ona po BJ miała większy obrzęk. Body Jet to też bardzo fajny zabieg, ale Slim Lipo to jednak nowocześniejsza technologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BODY TITE jest rewelacyjny!!!
Body Tite to jedna z najlepszych liposukcji bo odsysa tłuszcz i ekstremalnie ujędrnia skórę a na dodatek pieknie redukuje cellulit. Najsłabiej niestety wypada smart lipo bo to jest juz starość i mało skuteczny, po nim był body jet u nas w Polsce uznawany za nowość a w Niemczech kuż od ponad roku wycofywany, body jet odsysa większą ilość tłuszczu ale nie ujędrnia skóry więc jak toś nie ma 20 lat to nawet niech nie mysli o bodyjet bo botem trzeba chodzic na bardzo drogie zabiegi takie jak thermage i ujędrnaić skórę a także rozbijać grudy, zaraz po body jecie jest slim lipo- laserowe odsysanie tłuszczu gdzie kaniula jest laserem z falą radiową, zabieg szybko się robi ale trzeba wspomagać kaniula do liposukcji albo vibro lipo i skóra nie jest do końca jedrna ale to urzadzenie jest o niebo lepsze od slim lipo i body jet- ale cena jest straszbna po prawie 500 tyś zł a najnowszy jest Body Tite izraelskiej firmy Invasix za ok 240 tys zł i nie dość że to urządzenie najlepiej odsysa tłuszcz, to najskuteczniej ujedrnia skórę niepozostawiając żadnych grudek i nie trzeba potem żadnych masaży i dodatkowych zabiegów, to jeszcze rewelacyjnie likwiduje cellulit, wystarczy tylko jeden zabieg. Zabieg body tite jest dużo mniej traumatyczny niż body jet i smart lipo. Body tite można wykonac w znieczuleniu miejscowym i ogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susanka Sasanka
Roxxana, mam wrażenie, że widziałam Cię w Elite. To znaczy , że z Tobą rozmawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susanka Sasanka
Siedziałaś za ladą i sprzedawałaś zabiegi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelProust
do BODY TITE jest rewelacyjny!!! ile ci płacą za takie bajki?Bo to co robisz, to się nazywa usługa tzw. marketingu szeptanego, ale w mało subtelnej , fatalnej formie. ohhhhyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limetka do Roxana
Slimlipo tylko u nas jest nowością , w świecie są metody nowocześniejsze . A dodatkowo to mocny laser ... A jak wiadomo mocnym ogniem łatwiej się poparzyć. Ja bym poczekała, aż przestanie być u nas egzotyką. Sprawdzałam i póki co wykonują to dwa gabinety kosmetyczne (!?!) w Warszawie i jedna klinika w Krakowie - trochę mało .... Pewnie wybrałabym klinikę w Krakowie, ale po co mam jechać pól Polski, skoro w Łodzi mam sprawdzonego smartlipo lub równie wprawionego chirurga na bodyjet. I podobno ma doskonałe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slimlipo może nawet na tyle nie jest u nas nowością, co ludzie o nim po prostu nie wiedzą. Poza tym potwierdzam, że slimlipo jest o wiele lepsze aniżeli smartlipo, które według mnie jest po prostu przereklamowane i zawodne. Nie wiem jak to jest w innych miastach w polsce, ale wiem, że jest to w Warszawie i jakieś 6 miesiący temu poddałam się temu zabiegowi. W trakcie nie boli nic, założenie tego "sączka" też nie boli, bo działa miejscowe znieczulenie. Później może troszkę boleć, jednak odpowiednia bielizna może zdziałać cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxana35
@susanka sasanka - ale walnęłaś jak chory z kubeł. W Elite to mnie obsługiwali, nie ja nikogo. Ja nie muszę pracować. @limetka - pewnie to prawda, że na świecie są inne nowinki i nowsze aparatury, ale jeździć za granicę na zabiegi? Jakoś mi się to nie widzi... Trzeba korzystać z tego, co mamy na miejscu, pewnie i tak za wiele by kosztował taki zabieg zagraniczny. No i koszty pobytu.. Też musiałam przejechać się do Warszawy na Slim Lipo, no ale warto było, miałam sporo tłuszczu do odessania i ten termolifting sporo mi dał, tak myślę. A efekty są naprawdę spoko. O body tite w ogóle nic nie słyszałam o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susanka Sasanka
... czy to taki pielęgniarski żart? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roxany
roxana, a długo będziesz nosiła ubrania uciskowe po slim lipo?? masz siniaki i obrzęk?? kurczę, chciałabym taki zabieg, ale trochę pękam. jestem strasznie wrażliwa na ból, poza tym boję się jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxana35
No ubranie uciskowe pewnie ze trzy tygodnie, to ponoć indywidualna sprawa, ale im dłużej, tym lepiej zasadniczo dla regeneracji. Siniaków nie mam, obrzęk się pojawił, ale nie jest duży. Nie pękaj, jeśli chciałabyś poprawić wygląd i nie ma przeciwskazań, to jest to dobry zabieg. P.S. Nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga0505
do roxxana35 Nie dczytalam moze wiec z gory soorki za pytanie ale jakie okolice robilas i w jakiej cenie? Nie wiesz jak tam interpretuja poddawane zabiegowi okolice? np czy brzuch dziela jeszcze na dwie czesci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odessana body titem
Hej dziewczyny, a ja właśnie jestem po liposukcji body tite i jestem zachwycona, lekarz odessał mi prawie 4 litry tłuszczu z brzucha, skóra jest jędrna, nic nie zwisa, zabieg zdecydowałam się zrobić w znieczuleniu ogólnym, byłam na konsultacji na body jet ale się jednak nie zdecydowałam i teraz nie żałuję. Dziewczyny zróbcie przed zabiegiem dokładny wywiad, musi być dobry lekarz i dobry sprzęt do liposukcji, w moim przypadku body tite okazał się strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thanx a lot
Dystrybutorze reklamuj się gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Malloray
Ja jestem z Kanady i u nas zabieg body tite jest bardzo popularny i ma świetne opinie, podaje poniżej link: http://bodytite.ca/in-the-media Ja jestem po zwykłej liposukcji którą robiłam 5 lat temu, jeszcze te wszystkie maszyny nie były takie znane, nie byłam zadowolona z efektu ale teraz mysle że się zdecyduję na zabieg raczej w Kanadzie bo tu mam ubezpieczenie, musi być doświadczony lekarz chirurg który dobrze robi liposukcję. A,m,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dystrybutorów tutaj nie unikniemy, tym bardziej, że na tym forum może pisac każdy o wszystkim. Poza tym odnośnie lipolizy laserowej w polsce to wiem, że jest raptem kilka takich urządzeń, tak więc siłą rzeczy zawsze będą się reklamować. Ja znam smart lipo i slimlipo, z tym, że ten ostatni laser jest nowszy. Na youtube znalazłam filmij jak taką lipolize się wykonuje - nie wygląda jakoś mega strasznie. http://www.youtube.com/watch?v=mPUsvG9I8ZM Facet jest jak wino - im starszy, tym lepszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuisa
Ja w tym roku po ciąży zdecydowałam się właśnie na laserowe odsysanie tłuszczu. na początku bałam się jak cholera, ale wystarczyło ze stanełam nago przed lustrem i juz wiedziałam czego chcę - napewno nie obwisłego brzucha. Po długich poszukwianiach zdecydowałam się na Centrum laseroterapii i modelowania sylwetki w warszawie. Skusiła mnie nowa metoda która nie dośc że trwa zdecydowanie krócej niż inne to jest nieinwazyjna i nic a nic nie boli :-) Sam zabieg właśnie slimlipo faktycznie był bezbolesny, po troszke pobolweało, ale do zniesienia. A mój brzuszek to teraz bajka bo nie dośc że parę centymetórw zgubiłam to jeszcze skóra stała się bardziej napięta i ujędrniona juz po pierwszym zabiegu. Kosmetyczka wytłumaczyła mi że laser nie tyko rozbija tkanke tłuszczową ale też działa na włókna kolagenowe i obkurcza je . W sumie miałam 3 seanse i nie żałuję ani jedego grosza wydanego na laser, mój mąż z resztą też :-) Teraz jestem specjalista od laserów :-) Koleżanki juz się napalają na zabieg :-) zazdroszczą brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
A to miałaś kilka seansów tym laserem? Ja myślałam że jeden wystarcza bo mnie jeden wystarczył. Może to zależy od obszaru jaki chce się odessać i zliftingować skórę? Od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie z elite
Przestańcie wciskać megakit- tutaj i na kilku innych wątkach. Bierze na wymioty od tej namolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODDESSANA LASEROWO
KIT JEST TYLKO CZĘŚCIOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODDESSANA LASEROWO
KIT JEST TYLKO CZĘŚCIOWY... SLIMLIPO JEST ZAJEBISTE PODOBNIE JAK ACCUSCULPT NIE JEST TO JEDNAK PANACEUM NA ODDESSANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ NALEZY POŁĄCZYĆ METODĘ LIPOSUKCJI WIBRACYJNEJ Z LIPOSUKCJA LASEROWA I EFEKT JEST MUROWANY. LEKARZ OPOWIE O EW POWIEKŁANIACH, KTÓRE POZNA WSPÓŁNA PRACA ZNIWELOWAC DO MINIMUM A RESZTA TO CZAS...CZAS...I SYNTEZA WŁÓKIEN KOLAGENOWYCH... SAMA ROBIŁAM ZABIEG U DR kRUKA W SOLUMEDZIE W Poznzniu przeszło moje oczekiwania opieka profesjonalizm i efekt po zabiegu. nikogo nie reklamuje uzmysławiam ze byłam w paru gabinetach i ten osrodek z lekarzem na czele wzbudził moje mega zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca odp
Witam serdecznie ja jestem nowa na forum a bardzo chciałabym się dowiedzieć najbardziej coś na temat body tite ceny, efektów (słyszałam że są bardzo dobre i bólu po zabiegu. jeśli któraś z was coś wie błagam napiszcie, bo najpierw się wolę zapoznać z tematem niz np potem cierpieć wydać kasę i nie widzieć efektów:) A swe pytania szczególnie kieruję do ODESSANEJ Z BODY TITE? Jakbyś mogła mi napisać gdzie odsysałaś tłuszczyk dokładnie i w którym mieście, ja jestem w krk :) i czy dużo płaciłas bo to też ważne?:) Proszeeeeeeeeeeeeeee o odp Z góry thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odessana body tite
do szukającej odpowiedzi Ja jestem po odessaniu brzucha i boczków body titem, zabieg robiłam w artclinique w Krakowie u bardzo doświadczonego lekarza. Jestem po cesarskim cięciu, rodziłam już prawie 6 lat temu ale w ciązy przytyłam 46 kg,w przeciągu 3 lat schudłam 27 kg, ćwicząc na siłowni, stosując diety ale brzuch miałam z rozstępami, obwisły- taki flak z tłuszczem w środku. Przed zabiegiem jak kupowałam spodnie w zarze to rozmiar 42 ale bluzki rozmiar M dlatego że byłam obtłuszczona w rejonie bioder teraz wchodzę w 38 rozmiar, mówię o zarze bo uwielbiam ten sklep, skóra jest rewelacyjna boto urządzenie body tite ma taką specjalną głowicę z falami radiowymi, odsysa się tłuszcz który rozpuszcza fala radiowa i obkurcza się skóra, jestem bardzo zadowolona, cena jest od 6 tyś w zależności od obszaru i ilości tłuszczu, ja miałam odessane 4,5 liry tłuszczu i miałam dwa zabiegi i dałam 9500 zł ale rozłożyłam sobie na raty w lukas banku bo sama zarabiam niecałe 3 tyś zł więc nie mam kasy od tak. Jeśli chcesz to napisz swojego meila a ja wyślę moje zdjęcia przed i po, wwe wrześniu zrobię sobie uda bo to nic nie boli, następnego dnia trochę mnie bolało ale normalnie chodziłam, trzeba nosić ubranko uciskowe przez miesiąc najlepiej dlatego zrobię uda we wrześniu bo teraz będzie mi gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamujcie się gdzieś indziej
bo jest to rzeczywiście namolne i do wyrzygania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim lipo i bodyjet precz!
Dystrybutorzy od smart lipo i body jet precz z portalu, te kity to gdzie indziej a nie tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×