Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo smart lip czy liposukcja

Polecane posty

Gość szamanka123
ja miałam niedawno wykonane slim lipo w elite w w-wie. robione miałam kolana, uda wew. i pośladki. Samo znieczulanie jest nieprzyjemne, rozpuszczanie praktycznie nie odczuwalne i doszlo do znów nieprzyjemnego odsysania. Efekt jest ok. Zależało mi na skorygowaniu problematycznych stref i tak tez się stalo :). odessano mi 1,6l. tluszczyku, o efekcie koncowym powiem jak mi sińce do końca poznikają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienn
Ok :) a tak z ciekawości ile zapłaciłaś? Teraz stała się to bardzo popularna metoda co za tym idzie nie taka tania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Serdecznie zapraszamy na www.feelbeauty.eu ,gdzie znajdziecie wszystko co dotyczy medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicmag
Bezimienn Idź do Doktora Mocnego w Krakowie. Poza tym On ci doradzi metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama nie wiem- ;)
Ale chyba mimo wszystko zdecyduję się na body jet. Daje możliwość przełożenia pobranego tłuszczu do biustu, a ja mam nadmiar w udach, a za mało w biuście. Moja znajoma jest po podobnym zabiegu, tyle, że jej odchudzili brzuch i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama nie wiem- ;)
Będę robić w maestri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienn
Magicmag, a w jakiej klinice przyjmuje te doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamanka123
Ja zapłacilam 12750zl.za 3 strefy :( trochę dużo wiem ale z dnia na dzień co raz bardziej jestem zadowolona i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bezimiennej
Mocny robi w arclinique w krakowie body tite , to jest super fachowiec on bedzie wiedział co poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicmag
Bezimienna - Mocny przyjmuje w Artclinique w Krakowie. Idź pogadaj, sama zobaczysz że to fachowiec pierwsza klasa. Ja teraz chce botoks u niego zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicmag
Oj, teraz doczytałam ze się powtarzam z informacją z moją poprzedniczką. Bezimienna jak nie jesteś zdecydowana najlepiej na konsultacje najpierw i zobaczysz o co chodzi sama i zadecydeujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w styczniu operacje liposukcji w Pradze u dok.Visiek podobno jest specjalista jak ich malo robie uda i bioderka do 6l nawet podobno okropny bol jak dlugo trwa rekonwalenscencja???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicmag
Miss Lipstick 123, to chyba zależy jaka metoda. Mnie nie bolało bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannnnnna
Ja robiłam w Krakowie, ale body jet. I jestem bardzo zadowolona. Już niemal rok po zabiegu. To najlepszy zabieg jakiemu kiedykolwiek się poddawałam. Dwa litry tłuszczu na brzuchu mniej. :-) Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena 35
Ja polecam body tite w artclinique, nie bolalo a dla mnie najwaniejsza była skóra, po porodzie skóra mi obwisła na brzuchu i mogłam już tylko chodzić w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. z dnia na dzień czułam się coraz gorzej, taka ieatrakcyjna i wisząca. odessałam sobie brzuch i boczki i znowu mam płaski brzuch a fala radiowa ujędrniła mi skórę. polecam dla takich kobiet jak ja tą metdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sally1982
a mnie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blesia
ja robiłam tydzień temu bryczesy i kolana, planowałam same bryczesy, ale w trakcie ogledzin lekarz namowil mnie na kolana takze. Znieczulenie jak dla mnie nie bylo bolesne, samo wpapowywanie wody na poczatku bylo dosc niemile, pozniej juz nie czulam, rozpuszcanie nie czulam, pozniej odsysanie w niektorych momentach tez bolalo. Do odmu dojechalam taxi i wszystko mi przecieklo brrr W nocy wstawalam bo bolalo i musialam zmieniac opatrudnki. Na drugi dizen tez czulam sie otepiała i bolało, zwlaszcza przy wstawaniu. Teraz (dzis mija 8 dzień) boli jak postłuczeniach, mam paskudne siniaki i trcohe spuchnięć. Bryczesów nie ma, ale cały czas mam nadzieję jeszcze że obwód trcohe się jeszcze zmniejszy. Jakoś mi sie wydawło, że będe chudasz :) Natomiast kolan poprawy nie widze i to mnie martwi. Zobaczymy jak będzie po masazach, jutro mam pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicmag
Blesia, Biedactwo, mam nadzieję, że już dobrze :) A jaka metoda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelenKopyt
Skopiuję z innego topiku, ale tez na ten temat, bo nie chce mi sie drugi raz pisac. Podkresle tylko to, ze nie jest to bułka z masłem, ale widac róznice w wygladzie. Nie mogę spac, sporzytkuje to opisujac swój zabieg. Body Jet łączony z laserem Smart Lipo, żeby obciągnąc skórę na brzuchu. Wyniki, zdjęcia wysłane. Zaakceptowane przez panią doktor. Zaliczka wpłacona. Dwa dni przed zabiegiem złapałam angine. Goraczka 40 stopni, ból gardła jak nigdy w zyciu, cóz, mysle zaliczka przepadnie. zadzwoniłam, problemu nie było, albo zwrot zaliczki albo inny termin. To drugie oczywiscie. Wyzdrowiałam, pojechałam dzień przed zabiegiem. Dojechałam późno w nocy, hotel zarezerwowany, kolacji nie było. Rano wsciekle głodna zjadłam śniadanko i cóz, trzeba sie zbierac. Zaczęło sie od wypełniania fory papierów. Później zabieg. Nie było to przyjemne, znieczulenie bolało, wiedziałam na co sie piszę, byłam uprzedzona, nawet podpisałam, ze wiem. Alternatywa - w uspieniu ogólnym, ale nie w tym gabinecie, nie robią, bo podobno potęguje wystąpienie zatoru. Nie znam sie. Brzuch i boki trwały całośc 3,5 godziny. Na poczatku wydawało mi sie, ze czas tak wolno leci, a po znieczuleniu juz z górki. Wstałam, zakreciło mi sie w głowie, poleżałam jeszcze trochę i do hotelu. Nie bolało, zaczęło na następny dzień. Jechałam do domu, mam niedaleko ale musiałam sie zatrzymac, zeby wziac przepisane przeciwbólowe. Wziełam jedną i było lepiej. Póxniej nie brałam, nie było koniecznosci. Ubranko noszę, masuje sie wałkiem i wczoraj kolega z pracy zapytał co zrobiłam ze tak szybko schudłam. Odpowiedziałam sprot, stary, sport czyni cuda. Trzeba cwiczyc. Ubrania na mnie wiszą, ale ja nie czuję sie jakos szczuplejsza, moze przez to, że mam brzuch cały twardy, szczególnie na górze i koło pępka, boki sa takie bardziej elastyczne, ale czuję na nich opóchliznę. Na brzuchu nie mam opóchlizny, tylko jest twardy. Nałozyłam spodnie, które nosiłam przed przytyciem, dawno w nie nie wchodziłam. To chyba jest lepiej.Ale nie jest to taki cud, ze wchodzisz na 3,5 godziny i wychodzisz szczupła. Mniej tłuszczu, duzo mniej, ale ciało trzeba dopracowac masazami. Nie polecam, jezeli na następny dzień musisz iśc do roboty. Następny dzien musisz miec wolny, zeby poprostu odspnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dormus
Witam! Chciałabym,żeby ktoś mi opisał efekty po body tite.Czy każda kobieta kwalifikuje sie na ten zabieg? Ja myslałam o liposukcji,albo plastyce brzucha.Nie jestem mocno otyła,mam 170 cm i 67 kg.Zawsze byłam sczupla,ale latka lecą i kilogramy odkłądaja się w brzuchu.Zawsze mialam elastyczna skóre,po ciążach,pomimo,ze tylam w kazdej 30kg.skora wracała do normy,bez roztępów.Jestem po 40tce i nie wiem jak moja skora się zachowa.Czy nie bede zmuszona zrobic plastyki brzucha.Poczytałam o Body tite,jest interesujace,ale czy ktos moze mi napisac,czy jestem odpowiednia kandydatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicmag
Dormus, ja myślę, że jak najbardziej możesz spróbować, ( i tak trzeba iść najpierw do lekarza -on ustali dokładnie). Ja jestem po bodytite. Ważyłam mniej więcej tyle samo co Ty przy podobnym wzroście. I wiecznie miałam problemy z brzuszkiem, zwisał mi jak kałdun. A właśnie najlepsze w body tite jest to, że skóra po zabiegu jest jędrna! Nie masz zwisających fałd jak to czasem bywa - masz jędrniutką skórę. I wykonanie odsysania tłuszczu tą metodą nie powoduje tego, że musisz robić plastykę brzuszka. Najlepiej idź na konsulatcję, ale jesli chodzi o moje zdanie - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IkiiiS
Ile ci kurcze płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dormus
Jaki jest koszt body tite,mam namyśli okolice brzucha? Czy dotyczy to tylko brzucha czy boczki też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicmag
Dormus, ja zapłaciłam 6900 z hakiem i to jest sam brzuch bez boczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dormus
Do Helena 35! Ile zapłaciłaś za brzuch i boczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora84
Tu jest chyba jakaś wzmożona kampania reklamowa zabiegu body tite :) Przecież jak ja oglądałam filmik z zabiegu na you tube to wcale fajnie nie wyglądało. Szczerze, to już wolę lipolizę laserową slimlipo, ponieważ jest mniej inwazyjna, a efekty zabiegu są identyczne. Nawet cenowo oba te zabiegi bardzo wiele się od siebie nie różnią. No chyba, że ktoś woli hardcore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinka katarinka
Wszystko pięknie tylko co na to wątroby pacjentów? Podobno te zabiegi wcale nie są takie fajne ani tite ani tym bardziej slim cośtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blesia
ja robiłam slim lipo, po tych 2 tygodniach i masazach 3 cm mniej w biodrach no ale robiłam tylko bryczesy więc cieżko to zmierzyć. Poprawy kolan na razi enie iwdzę. Bolało jak jasna choinka przy wstawaniu przez pierwsze trzy dni, ale pozniej to już tylko jak po stłuczeniach. Dolegliwosci watroby nie mam, inncyh tez nie, chodz ena masaże limfatyczne 3 razy w tygodniu Robiłam w Warszawie i generalnie poprawnie było, obsluga miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicmag
Zmora ja tam nie wiem, czy są identyczne. Robiłam tylko body tite..Ale Ty pewnie robiłaś jedno i drugie, skoro możesz je porównać? :) Gdzie robiłaś bodytite? A ja uwaga! Wcisnęłam się w spodnie z liceum juuppii !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×