Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo smart lip czy liposukcja

Polecane posty

Gość Aguniak
Najlepsza jest lipoliza laserowa, nie żadna liposukcja. Jedynie dla osób otyłych o raczej jest wskazana liposukcja. Napiszę więcej o Palomar. Lipoliza laserowa „Palomar SlimLipo 3D polega na selektywnym rozpuszczaniu tłuszczu przy użyciu unikalnej sondy laserowej, która nakierowuje strumień lasera bezpośrednio na tkankę tłuszczową. Laser równomiernie rozgrzewa, a następnie rozpuszcza tłuszcz, całkowicie omijając okoliczne tkanki, dzięki czemu nie powoduje naruszenia osocza krwi ani uszkodzeń mechanicznych wywołujących m.in. krwawienia i obrzęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlenaJ
Najlepsza jest lipoliza laserowa, nie żadna liposukcja. Jedynie dla osób otyłych o raczej jest wskazana liposukcja. Napiszę więcej o Palomar. Lipoliza laserowa „Palomar SlimLipo 3D polega na selektywnym rozpuszczaniu tłuszczu przy użyciu unikalnej sondy laserowej, która nakierowuje strumień lasera bezpośrednio na tkankę tłuszczową. Laser równomiernie rozgrzewa, a następnie rozpuszcza tłuszcz, całkowicie omijając okoliczne tkanki, dzięki czemu nie powoduje naruszenia osocza krwi ani uszkodzeń mechanicznych wywołujących m.in. krwawienia i obrzęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie . . .
a jakie lipo wybrac by ujedrnila mi sie skora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celestyna4
Dziewczyny, glowa peka od nadmiaru sprzecznych informacji. Ja mialam prawie rok temu zrobiona normalna liposukcje na uda i brzuch, odessano mi prawie 2l tluszczu, ale sa okropne nierownosci i wciaz sporo tluszczu zostalo. Klinika zaoferowala mi powtorke za darmo, tlumacza sie ze mam celulit i dlatego tak nierowno wyszlo. Ja jednak nie wiem, czy chce powtarzac to samo, nie wierze, ze mi to wiele pomoze, a byc moze pogorszy jeszcze sytuacje. Zastanawiam sie czy nie zrobic teraz w celu wyrownania innej liposukcji, ale jakiej?? body tite to sa fale radiowe prawda? ponoc najnowoczesniejsze. Jak sie maja do niej te metody z laserem? Nie moge sie w tym polapac. Na co sie zdecydowac?? Poradzcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Dziewczyny jak chcecie robić lipolizę to tylko laserową np. slimlipo, tradycyjne liposukcje zostawcie dla dinozaurów, lub dla osób z naprawdę ogromna nadwagą. Wprowadzona pod skórę cieniutka sonda emitująca promieniowanie laserowe rozpuszcza tkankę tłuszczą i dzięki jej małej powierzchni w precyzyjniejszy sposób można modelować sylwetkę, czyli po zabiegu nierówności są minimalne. Zaraz po odessaniu tłuszczu, zmieniana jest długość fali na taką która liftinguje skórę, dzięki czemu odessana partia ciała jest jędrna i nie zwisa fałd skórny. Jest to zabieg mało inwazyjny, praktycznie od ręki człowiek wraca do formy, i jest minimalne prawdopodobieństwo że coś się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Dziewczyny jak chcecie robić lipolizę to tylko laserową np. slimlipo, tradycyjne liposukcje zostawcie dla dinozaurów, lub dla osób z naprawdę ogromna nadwagą. Wprowadzona pod skórę cieniutka sonda emitująca promieniowanie laserowe rozpuszcza tkankę tłuszczą i dzięki jej małej powierzchni w precyzyjniejszy sposób można modelować sylwetkę, czyli po zabiegu nierówności są minimalne. Zaraz po odessaniu tłuszczu, zmieniana jest długość fali na taką która liftinguje skórę, dzięki czemu odessana partia ciała jest jędrna i nie zwisa fałd skórny. Jest to zabieg mało inwazyjny, praktycznie od ręki człowiek wraca do formy, i jest minimalne prawdopodobieństwo że coś się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slimlipo faktycznie jest niezłe mama koleżanki zrobiła w ten sposób brzuch i faktycznie wygląda świetnie. Ale to nie jest do końca tak, że od razu jesteśmy „gotowe. Można wrócić do domu, ale wszystko musi się zagoić. W Elite kazali jej nosić bieliznę uciskową przez dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dajcie się skołować
jak przeczytać wszystkie wpisy na tej stronie - to ręką jednej osoby - albo dystrybutora albo pewnej niby kliniki. Nie wierzcie, że zabieg jest delikatny i nieinwazyjny - jakieś brednie. Widocznie brak klientów. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się niezgadzam
ja zawsze sprawdzam w internecie co piszą ludzie po zabiegach, takim sposobem trafiłam na bardo dobrego dermatologa, wydepilowałam sobie nogi laserem light sheer bo miał dobre recenzje i odessałam sobie brzuch body tite bo czytałam o falach radiowych i komentarze i z każdego zabiegum jestem zadowolona. Jestem z Bydgoszczy więc tam poszlam do dermatologa, depilację tez zrobiłam w innej klinice w bydgoszczy a na odsysanie tłuszczu pojechałam do Krakowa. Internet to najlepsze miejsce do sprawdzania informacji bo jak nie w internecie to niby gdzie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmój tyłek
Masz rację, ja też kierowałąm sie pozytywnymi opiniami i odessałam sobie tyłeczek w Sulencinie i... wyszedł rewelacyjny. Najpierw naczytałam sie dużo na temat że najlepsi to chirurdzy plastycy, jednak jak zobaczyłam jak chirurg plastyk spartolił w Warszawie dziewczynie nogi, to pojechałam do Sulencina. I tyłek mam jak na reklamę. Za moja zgodą Pani Kasia umiesciła zdjecia na swojej stronce. Mozecie same popatrzec, że nie jestem reklama jakiegoś doktorka, tylko sama na własnym tyłku przeszłam zabieg i pozwoliłam sie obfotografowac. Na zdjeciu bezpośrednio po operacji widac jeszcze płyny poznieczulające. TO NIE KIT> TO ŻYWA REKLAMA ZDOLNYCH RĄCZEK PANI KASI. W poniedziałek moja siostra jedzie do Pani Kasi do Sulencina na kolana. Też ja namawiam, zeby sie obfotografowałą. Ta Pani Kasia to miła kobitka, a jaki mam piekny tyłek. Zrobiłam wpis o moim tyłku na topiku o Body Jet, zaraz tam będzie aferka. Zaraz mi napiszą, ze byłam gruba i z takim tyłkiem to nic gorszego zrobic nie można. Tak napisały dziewczynie, która robiła u Pani Kasi brzuch. Załamał się pewnie. Biedna, zeby tak kogoś podsumowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tradycyjna liposukcja
Tradycyjna liposukcja jest zabiegiem bardzo, ale to bardzo niebezpiecznym - ba - jest po prostu groźna nawet dla życia ludzkiego. Nie wspominam już o potężnym bólu, który występuje po zabiegu. Wiele było już na ten temat w telewizji, gdzie wypowiadały się kobiety po liposukcji, że wiły się, nierzadko w gorączce, z bólu. Ja osobiście wolalabym mieć wielgachną oponę na brzuchu niż iść pod nóż!!! Lipoliza laserowa to zupełnie inna bajka. Skórę owszem nacinają, ale są to niewielkie nacięcia, a i sam zabieg jest bardziej "ludzki". Poza tym po lipolizie laserowej doelgliwości bólowe owszem występują, ale sa one niczym do bólu po liposukcji - zażyjesz ketonal i przejdzie. Piszę o lipolizie, bo miałam odsysany tłuszcz z bioder i ud - mam figurę typowej gruszki - ramiona i piersi małe, no i wielkie dupsko :( Po lipolizie slimlipo wtraciła w biodrach prawie 9 cm, a w górnej części ud prawie 6 cm - dla mnie to wielka różnica. Jestem po zabiegu ponad 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi potencjalna pacjentka
... i jesteś właścicielką sprzętu, n'est pas? Zuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do przedmówczyni
A gdzie ty w ostatnich postach widzisz jakąkolwiek reklame? Po co w takim razie siedzisz na tym forum? Skoro temat o lipoliziw slim i smart lipo jak również o lipukcji to każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi potencjalna pacjentka
jest takie powiedzenie - uderz w stół ... a o wilku mowa ;-) hihihihihi ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspie79
A ja tak delikatnie, co by nikogo tu nie podraznic :-) bo wiadomo szkodzi to na cerę chciałabym się zapytac czy któras z was miała może slimlipo wykonywane na terenie Poznania, wzglednie gdzieś w jego okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lipolizie ciąg dalszy :D
Slimlipo wykonują w stołecznej Afrodycie i w krakowskim Derm-Arcie. Czy gdzieś indziej? Nie wiem, być może ktoś inny się orientuje. Aspie79, Jakkolwiek delikatnie byś tu nie zapytała, to i tak 95% forumowiczek pożre Cię żywcem, bo powiedzą, że jesteś np. dystrybutorką sprzętu hehe :D Ogólnie trzeba to olewać, a być może spotka się kogoś, kto Ci udzieli odpowiedzi na pytania, czy opowie o własnych doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o body tite?
hej dziewczyny, czy któras robiła tego body tite na udach? podobno likwiduje celulit i ujędrnia skóre, jeśli tak to ekstra. Wiem że zabieg robią w krakowie w artclinique a czy nie wiecie gdzie na dolnym śląsku to zrobię? kurcze strasznie się napaliłam na ten zabieg jak któras z was miała body tite to napiszcie błaaaagam! Dzięks i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość body tite
Zobacz sobie na ten filmik o body tite: http://www.youtube.com/watch?v=1hXmXkBAeWU&feature=related Szczerze? ja bym się na to nie zdecydowała, bo bym miałam wszystkie "bebechy" w środku poszarpane i podrażnione. Kiedy o liposukcjach i lipolizach mowa to o stokroć wolę slimlipo wykonywane przy użyciu lasera. Mniej inwazyjny zabieg i z tego co piszą dziewczyny na forach - po zabiegu można w miarę normalnie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosynierka
Dokładnie, sama miałam slimlipo niedawno i właściwie od razu wróciłam do aktywności. Nie odczuwłam żadnego bólu czy dyskomfortu, a z resztą zależało mi na jak najszybszym powrocie do pracy - chciałam się pochwalić koleżanką. Zazdrościły jak cholera :-) I dobrze, o to też chodziło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szerlok w kiecce
coś mi nie gra i śmierdzi mi reklamą - zastanów się co miałaś zaffiro czy slimlipo ... zastanawia mnie zależność: jedna osoba i równoległa pochwała dwóch sprzętów . Jaki w tym masz interes. Albo sprzedajesz oba zabiegi, a może urządzenia... i w taki sposób uprawiasz reklamę? Pogrzebię w necie i znajdę pewnie odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estetycznie nastawiona
a to niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce slimlipo
nie dziękuję za slimlipo bo jest nieskuteczny, jak się zdecyduje to tylko na body tite bo ma dobre opinie i skóra jest jedrna. ogladałqam film na you tubie i spoko nie odstrasza mnie zreszta zabieg tez jest w nieczuleniu miejscowym jak slim lipo i od razu można powrócic do zwykłych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaIzazunia
Ja też nie chcę, ale zdecydowałam się na body jet. Dużo poczytałam, rozmawiałam z bratem który jest na stażu w szpitalu w Stanach ... Teraz tylko szukam szpitala w Polsce, bo do SanDiego nie polecę na zabieg. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wczoraj odessałam
sobie podbródek i brzuch , generalnie jakbym miała to robić jeszcze raz z tą swiadomością co teraz to pewnie bym nie zrobiła bo jak dla mnie zabieg jednak nie tak lajtowy dziś mam brzuch opuchnięty i jestem mega obolała jak po dobrym laniu szczęka też boli ala jak zdjełam opatrunek i zobaczyłam tą malutką buźkę to ... warto było , pani doktor i pielęgniaraka też super równe babki , robiłam w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wczoraj odessałam
aha robiłam slimlipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby dollie
A ile kosztowało urządzenie, ile leasing. Czy firma sprzedając ci pomogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wczoraj odessałam
wszyscy na tym forum mają obsesję na punkcie reklamy - ja zapłaciłam głupolko za zabieg a nie mnie zapłacili i zaraz ci powiem ile - 8 tys brzuch 2700 podbródek bo 5 % zniźki przy dwóch obszarach oczywiście na ten tanszy te 5 % oraz 250 ubranko czyli w sumie moja droga sherlock holms zapłaciłam 10 tys 950 zł zadowolona z odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wczoraj odessałam
przepraszam nawet 10 % a nie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fujfuj błebłe
Ale namolna reklama . Lala daj spokój - widzimy że to reklama - tania i kiepska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienn
Witam serdecznie. Przeczytałam cały wątek i mam coraz większy mętlik na co się zdecydować. Zapytam więc czy ktoś mi może polecić Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA jakąś klinikę z Krakowa która specjalizuje się w jakiej kolwiek z tych dziedziń? Ja mam zamiar zrobić coś z moją dolną częścią brzucha. Orientujecie się jednocześnie jaki byłby tego koszt? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×