Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo smart lip czy liposukcja

Polecane posty

Gość ale to body tite
namolnie reklamuje się tutaj. I chyba boli tego kogoś, że wątek poświęcony slimlipo jest popularny. co do tego mają dystrybutorzy? myślę, że mają coś innego na głowie - sprzedawanie sprzętów, a nie zachwalanie gabinetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość body tite jest świetny
piszcie co chcecie, boty tite to relewalacyjna metoda liposukcji, bardzo popularna na zachodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachodzie chyba Polski
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek26
Czy na każdym forum trzeba nadawać na ludzi, którzy piszą o danej rzeczy? Teraz jak się ktoś zapyta, to od razu po nim jadą, że albo dystrybutor, albo ma z tego kase, że reklamuje. W takim razie ja się pytam: co trzeba zrobić, aby uzyskać informacje o czymkolwiek nie wymieniając tego nazwy???? Na migi porozumiewać się raczej nie da, więc o co w ogóle kaman??? Jest wątek o lipolizie laserowej vs. liposukcji i np. ja bym chciała dowiedzieć się od kobiet, które się poddały tym zabiegom jak najwięcej. Jednak czy to oznacza reklamę? Ludzie trochę szacunku, a wszystkim będzie się lepiej żyło!!! A wracając do meritum... rozumiem, że mniej inwazyjna jest lipoliza laserowa slimlipo, ale powiedzcie czy jest ona bardzo skuteczna? Czy za jednym razem zniknie mi tłuszcz z boczków? No i ile tak naprawdę to kosztuje? Będę wdzięczna za odpowiedź, o ile znowu ktoś nie napisze o dystrybutorach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie zrobić body tite?
Mam pytanie gdzie najlepiej w Polsce zrobić liposukcję body-tite? Słyszałam że w Warszawie u Dr Gumkowskiego i w Krakowie robią taką liposukcję, czy gdzieś jeszcze? Pozdrawiam i dzięki za info..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoshanka
Sluchajcie, gdzie w Warszawie można zrobić zabieg Slim Lipo????? I ile to kosztuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabinka52
W Warszawei jakoś niewiele gabinetów to ma. Gabinet Elite na Pereca ma na bank, znajoma była. Może jeszcze w afrodycie być, ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabinka52
A i co do ceny to zależy przecież od tego na jakim obszerze chcesz zabieg robić. W który miejscu i ile tłuszczu masz do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my Bodyk
Jak przysiadłam do komputera to piszę na wszystkich topikach. Chcę sie podzielic z wami moimi wrazeniami. Opisałam dokładnie co i jak na części o Body Jet, ale to co chcę powidziec wam, to fakt, że te odsysania działaja. Pytasz o cenę, ja zaplaciłam 5000zł, 280zł za ubranko i cos tam w aptece. To jest wilekie "g" takie koszty a efekt po tygodniu mam z 89cm na 80cm w pasie. Z tego co sie zorientowałam to ważne jest żeby do odsysania był laser Smartilipo czy obojętnie jaki do ujędrnienia skóry i dobry odsysacz do tłuszczu. Z tego co mi lekarka uczciwie powiedziała, to nie ma znaczenia czy jest to pierwsz druga czy piąta generacja, wazne zeby go użyc bo skóra moze wisiec. A fakt jest taki, że to DZIAŁA i k... BUCZY. Nie mam brzucha, ale na razie mam twardy kamien zamiast niego, ale równy. Odsysajcie się , nie patrzcie gdzie i za jakie pieniądze, ale róbcie to z laserem. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chcę BODY TITE !!!
gdzie zrobic body tite najhlepiej? Warszawa cz\y kraków? Podzielcie się dziewczyny doświadczeniami! ile to kosztuje, ja chcę bryczesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiak1984
ja bym jednak wolał postawić na lipolizę laserową palomar slimlipo 3d niż na liposukcje body tite!! Czy wyście ludzie postradali zmysły i świadomie zdecydowalibyście się na taką rzeźnie, jak body tite? Widziałem filmik jak ten zabieg robili jednej babce i aż mnie wszystko zabolało na samą myśl. No oczywiście pewnie sam zabieg nie boli, bo jest znieczulenie miejscowe, natomiast wyobraźcie sobie jak to musi bolec po zabiegu, jak poniewierają bebechami :/ Oj w życiu bym się nie zdecydował!!! Przy lipolizie laserowej o której wspomniałem tłuszcz rozbija się za pomocą lasera, a na samym końcu robią małą dziurkę, którą spuszczają tłuszcz. Poza tym przy zabiegu slimlipo jest coś takiego jak termolifting, czyli, że skóra nie wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlunaa
Ja słyszałam, ze Slim Lipo jest lepsze niż inne zabiegi, o Body Tite nie słyszalam wprawdzie za wiele, ale podobno od BJ jest lepsze, bo to nowsza technologia. No i termolifting!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozabiegu
Postanowiłam dopisać się na forum, bo przed zabiegiem czytałam wypowiedzi aby podjąć decyzję. Zabieg slim lipo zrobiłam wczoraj w Elite u dr Janusza Jaworskiego. Jestem na razie bardzo zadowolona i zddziwiona. Może będzie gorzej ale odczuwam tylko delikatny ból w okolicy nacięć. Nie biorę na razie żadnych środków przeciwbólowych a humor mi dopisuje, bo oczyma wyobraźni widzę efekt (mam nadzieję, że będzie ok). Może bólu nie ma bo 3 tygodnie przed zabiegiem intensywnie ćwiczyłam i rozpoczęłam dietę MŻ. Doktor natomiast moim zdaniem należy do grona tych, którzy dbają o osobę kiedy robią zabieg, jest spokojny i nie spieszy się, bardzo dba o sterylność, to wszystko spowodowało, że poczulam się po prostu bezpieczna. Nawet przez chwilkę nie czułam się, jak kawał mięsa w rzeźni a takie doświadczenia miałam ze spotkania z innymi lekarzami, nawet w Elite (chociaż nie doszło do zabiegu). Zrobiłam uda wewnętrzne i bryczesy. Teraz z niecierpliwością czekam na to kiedy zejdzie bardzo niewielka opuchlizna i zdejmę uciskowe ubranko. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemcio
do my Bodyk i wszystkich mądrych i rozsądnych Ludzi. jestem facetem. mam dystans do siebie i swojego ciała. dużo czytałem i rozmawiałem z lekarzami. mam swoje przemyślenia kto tutaj reklamuje sprzęt i lekarzy.myślę, że wszyscy mamy zdrowe do tego podejscie i potrzebujemy jedynie informacje jak zabieg wyglada i gdzie ewentualnie sie zoperować, żeby sobie krzywdy nie zrobić. czytam o różnych laserach i mam do tego dystans. jeden lepszy od drugiego. wiadomo, ze juz jak ktoś kupił laser i włozył w niego spore pieniadze to bedzie go reklamował. wg mnie najlepiej sie operować w dużych centrach laserowych, gdzie i doswiadczenie lekarza pozwala na podjębie sie bezpiecznie zabiegu i jest odpowiednia ilość sprzętu, który pozwoli na szerokie zastosowania odnośnie naszego ciała. zabieg nie jest az taki straszny.odsyssałem sobie brzuch.lekarz staranie wytłumaczyl mi na czym to polega.prosił o zwrocenie jedynie uwagi ból pooperacyjny, zeby nie dopuścic do jego pełnego rozwinięcia i w porę alarmować pielęgniarkę. po zabiegu czułem sie jak po przetrenowaniu na siłowni. w karcie wypisowej dostałem wszelkie informacje i zalecenia. kontakt z lekarzem mam 24 h. polecam lekarza ze swojego miasta, żeby nikt z was nie jechal po 400km i niepotrzebnie narazał sie na koszta podrózy. chodzi o powikłania, zeby nie zostać z nimi samemu. lekarz wyjaśnił mi, ze slimlipo i accusculpt to skuteczne larery ale nie panaceum na oddessanie i wymodelowanie całego ciała czy duzego brzucha. tam gdzie tłuszczu sie nagromadzilo dużo nalezy go oddessać i połączyc pare metod tzn laser slimlipo czy accusculpt. coollipo i smart lipo nie mają odpowiedniej mocy, zeby rozgrzac skóre i mogą powodować sporą ilość powikłań.nalezy poszukać lekarza który ma spore doswiadczenie w odsysaniu albo laserach. krzywdę łatwo zrobić człowiekowi. ja akurat miałem accusculpt i jestem z tego bardzo zadowolony. brzuch płaski bez opoki. rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odessana z boczków
Do przedmówcy... Masz rację w 100%, że wiele zależy zarówno od samego lasera jak i od umiejętności operatora, lekarza. Piszesz o slimlipo, dlatego postanowiłam się odezwać. Otóż poddawalam się temu zabiegowi kilka miesięcy temu (SlimLipo 3D) i jestem nim zachwycona. Przed zabiegiem musiałam wykonać szereg badań, jednak sa one konieczne. Po zabiegu musiałam chodzić w specjalnym ubraniu, jednak dzięki niemu nie odczuwałam bólu, bo to ubranie uciska :) W ulotce, którą mam do tej pory pisze, że zastosowany jest laser o mocy 924nm (cokolwiek to oznacza - ja się na tym nie znam). Smart lipo z kolei miała robione koleżanka i efekt jest średni. Zastosowany w nim laser jest po prostu słabszy i tyle. A tradycyjna liposukcja to tylko dla osób bardzo otyłych i nie mówię tutaj o 10kg nadwadze, ale o kilkudziesięciu kilogramach, które realnie mogą zagrażać życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemcio
do oddessana z boczków słyszałem o slimlipo zrobiłem siostrzany zabieg accusculpt w Poznaniu. rewelacyjny efekt-podobnie jak ty po slimlipo. podejscie lekarza znakomite. jestem juz po zabiegu i stwierdzam ze jest rewelacja. nie mam nawet obrzęków-lekki siniak na prawym boku. rewelacja. ale widac jakie obłożenie jest w klinice, jaka opieka i podejscie do pacjenta.moge polecic z całego serca Solumed i dr Kruka-super specjalista od laserów i modelowania leserowego ciała. reszte weryfikuje zycie. ja miałem szczęście widzac opisy niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona po body tite
a ja jestem po najnowszej liposukcji body tite, czytałam o slim lipo i smart lipo i jednak wszystkie te zabiegi są drogie a mnie nie stać na odsysanie tłuszczu po kilogramie, zrobiłam sobie boczki i brzuch za jednym zamachem metodą Body Tite zapłaciłam 9 tyś zł, z rozmiaru 42 po 3 miesiącach weszłam w rozmiar 38 !!!! nie mam powikłań, zabieg jest bezbolesny i mało inwazyjny bo ta elektroda jest cieniusieńka a fala radiowa super liftinguje i obkurcza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemcio
o shit-ja za brzuch i boczki zapłaciłem 6 000pln to ale wg cennika-najpierw byłem oddessany lipozukcja ultradźwiękową potem laserem accusculpt. doktor móił ze slimlipo a accusculpt to takie same działanie. wybił mi z głowy smartlipo i coollipo z którym pracował 3 lata.bez efektu. mam tarke teraz na brzuchu wiec na wakacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ogrodzie
Ja wybrałam metodę bezinwazyjną liposhock aby zlikwidować tłuszcz na wewnętrznej stronie ud i fałdki na plecach. Spokojnie poradził sobie z pozbyciem się tłuszczu a przy okazji i cellulit na udach zniknął. Oprócz LipoShocku zaordynowano mi także Body Mix oraz masaż drenujący. Najmniej przyjemną częścią był zasysający masaż Body Mixem, najprzyjemniejszą drenaż limfatyczny. Sam LipoShock jest jakby masażem wykonywanym głowicą emitującą ultradźwięki, które rozpuszczają błony komórek tłuszczowych. Całość okazała się bardzo intensywna moja skóra była potem zaczerwieniona. Ale już po 3 zabiegach widzę wyraźną różnicę w jej wyglądzie. Najlepsze efekty daje seria 610 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszczykowa
Hej a czy ktos miał odsysane uda? ja mam grube i cellulit, raczej zdecyduje sie na odsysanie body tite bo lekarz na konsultacji powiedział mi że po odessaniuda i jakie były efekty? tłuszczu nie będę miała celulitu na udacz, czy któraś z was robiła i jakie były efekty? Pozdraawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musielowicz
610 zabiegów - kogo na to stać?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooouuuuuubenia12345
Widziałyście te zdjęcia, które fryzjerka umieściła przed i po zabiegu na topiku o Body Jet, przemawiają, ja też tak chcę, popatrzcie, brzuch ładnie odchudzony, raczej odessany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oddessanej body tite
mozesz przeslac mi fotki gibonka1@o2.pl , jestem bardzo zainteresowana tym zabiegiem, poniewaz podobno oprocz usuniecia tluszczu ujedrnia sie skora na czym najbardziej mi zalezy. co do rzezni z body tite ... widzialyscie zabieg liposukcji ? Zawsze konczy sie to rzeznia ;/ i nie wazne czy to body tite czy inna liposukcjja ;/ lekarz musi sie neizle namachac by usunac tluszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałGośka z Zabrza
Nie rozumiem tego ostatniego wpisu. O co chodzi? Mam wrażenie że jakaś klinika która nie ma ani smartlipo ani bodyjet stara się mało elegancko pozbyć konkurencji. Nieładnie ;-( ja zdecydowałam się na bj bo przekonują mnie efekty. Po zabiegu w jednej z klinik w Krakowie jest moja kuzynka. Ma pięknie wyszuplone uda - po prostu nie do uwierzenia, że można tak pięknie się wyszczuplic. Na początku myślałam że przeszła jakąś drakonską dietę i ćwiczenia , a po prostu poddała się zabiegowi bodyjet. Dlatego chwalę metodę nie zważając na jakieś zakazy. Być może zrobię to u siebie na Śląsku, ale rozważam także klinikę gdzie robiła kuzynka. Krakow na szczęście nie jest daleko, a miejsce podobno rewelacja. Na razie zbieram kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałGośka z Zabrza
Chodziło o ostatni wpis z 1 strony wątku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oddessanej body tite
myslalam ze o moj :P dla mnie kazdy zabieg odsysania kojarzy sie z rzeznia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robiony wczoraj zabieg Body Tite na biodra(znieczulenie ogólne), u Dr Mocnego w Krakowie. Personel przesympatyczny, po zabiegu trzeba leżeć przez ok.3godziny i oczywiście nosić ubranko uciskowe. Ja zniosłam zabieg b.dobrze i już po przebudzeniu z narkozy czułam się bardzo dobrze, jedyne co mnie przeraża to opuchlizna, ale podobno na biodrach zawsze jest jej dość dużo. Pocieszam się, że z każdym dniem ma być lepiej Jeśli ktos ma jakieś pytania dotyczace tego zabiegu - chętnie udziele informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża P
a jakie dajesz kochanieńka rabaty ? czy jak się powołam na twoj wpis to z biegu dostanę 10-20 procent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o te fotki chodzi?
przekopałam forum i w końcu znalazłam fotki o których pisałaś, przekopiuję je, http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0653d6a91a0c4eb2.html ale jeszcze kilka słów ode mnie. To jest żenujące że kliniki tak napędzają sobie klijentów, ten pisze o tym sprzęcie, ten o innym, jako klijenci a takim fachowym medycznym jezykiem, jakie wielkości laserów, ja jako klijentka nawet nie zapytałabym jaką wielkosć ma laser, czy to slam lipo czy to smar lipo, mi to nie gra żadnej roli. Ja chcę zobaczyć na własne oczy jakie są rezultaty takich zabiegów. Na ile można pozbyć się brzucha, 2 cm czy 5 cm czy ile.Wsadżcie sobie gdzieś wasze wywody i pokażcie zdjecia swojej pracy panowie doktorkowie ( zoperujcie swoją pielęgniarke z brzuchem i pochwalcie się), bo na razie znalazłam tylko ten jeden brzuch i nawet nie wiem kto go zrobił tak pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×