Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo smart lip czy liposukcja

Polecane posty

jetsem zwizana z rynkiem medycznym i współpracuje z najlepszymi klinikami na świecie, znam wielu polskich specjalistow z kongresow medycznych i szkolen i mysle ze od lekarzy powinnismy zaczac a nie od sprzetow. To od nich zalezy jaki bedzie efekt zabiegu - nie ma sprzetu cud do liposukcji ktory zabieg zrobi sam. jest kilku swietnych specjalistow chirurgii plastycznej w Polsce ktorzy chetnie sie ucza i nie spoczywaja na laurach. Niektorzy z nich sa tworcami autorskich metod i ucza kolegow za granica.Po takich specjalistach sie nie poprawia - to klasa sama w sobie i każdy kolega po fachu to przyzna. Mistrz tradycyjnej liposukcji dr Dmytrzak ze Szczecina dr Wilgus Katowice, dr Bienkowski Bydgoszcz, oczywiscie dr Sankowski klasa sama w sobie plus wyszkolil nam wielu swietnych specjalistow (wiem ze temat o liposukcji ale tu robia swietne biusty) i oczywiscie mistrzow nowoczesnych metod liposukcji dr Witwicki, Jaworowski - spece od Slim Lipo i dr Kruk z Poznania (bardzo otwarty na nowoczesne rozwiązania). Nie wiem czy o kims nie zapomnialam. Co do liposukcji - jest 5 metod: tradycyjna, wibracyjna, ultradzwiekowa, wodna i laserowa. Tradycyjna jest najbardziej traumatyczna dla organizmu - z drugiej strony najlepsi chirurdzy w wiekszosci tak pracuja - czasami jeszcze z wibracyjna, ktora sieje mniejsze spustoszenie. Problem jest z nadmiarem skory po zabiegu. To samo z wodna - w teorii mniej traumatyczna w praktyce jest to metoda mechaniczna ktora podobnie jak tradycyjna niszczy przegrody lacznotkankowe i skora obwisa - silny obrzek i siniaki. jesli lekarz nie jest chirurgiem plastykiem moga byc powiklania po zabiegu i nierownosci, u dobrego plastyka raczej nie powinno byc. najmniej traumatyczna dla organizmu jest liposukcja laserowa dlatego ze laser dziala selektywnie - tzn energia jest pochlaniana przez tkanke tluszczowa ktora ulega rozpuszczeniu. Problem lezy w cenie tej metody. sprzety sa kosmicznie drogie i inne metody liposukcji sa powszechniejsze. temat watku jest smart lipo czy slim lipo. znam oba sprzety. ry Smart Lipo jest dobry na malych obszarach - podbrodek, ale jest to Nd Yag 1064, 1320 i ma wysokie powinnowadztwo do wody dlatego jego selektywnosc nie jest az tak wysoka. Slim Lipo jest innowacja na skale swiatowa - dioda 924 nm - najwyzsze powinnowadztwo do tluszczu jakie istnieje. Najdrozszy laser na swiecie i fajnie ze Polskie kliniki chca byc konkurencyjne w skali miedzynarodowej. Co do Body Tite to na rynku medycznym poza Polska cisza ale jestem ciekawa jaka jest efektywność zabiegu i kto na tym pracuje w Polsce? Izraelskie technologie sa dobre wazne kto w Polsce to wykonuje. Wracajac do sedna - najwazniejszy jest specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marycha_2525
Mnie to już nawet wcale nie dziwi, że nawet lasery się reklamuje :/ Każdy chce zarobić - to proste jak drut i oczywiste. Niemniej jednak w takich sytuacjach to człowiek nie wie, który wpis jest od pacjentki, a który od dystrybutora :( Chciałabym się dowiedzieć coś na temat lipolizy laserowej, ale od osób nie związanych z reklamą. Czy np. slim lipo 3D działa? A może działa smart lipo? Albo body jet, czy liposhock? Niech się wypowie osoba, która jest po zabiegu, bo inaczej to nie wiadomo komu ma się wierzyć... Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla marycha25-25
a ja popieram wypowiedź poprzedniczki. widać ze kobieta zna się na rzeczy. sporo ułatwiła mi w wyborze lekarza i jestem już po konsultacji wstępnej. Nie musiałem wyjeżdżać i szukać po Polsce. Każda z nas ma swojego lekarza w danym mieście.a swoich losach opowiem po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda I
A ja nie ufam akwizytorom. I lizusom też nie ufam. Zapewne tym lekarzom ta kobieta chce sprzedać to niby cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda78
Wiadomo nie od dzisiaj laski,ze najlpepiej przed wyborem gabinetu,lekarza najlepiej jest popytać o opinie wśród znajomych. Moja koleżanka z kolei jest po zabiegu slim lipo w elite. I jest zadowolona.WIec to bedzie pierwszy gabinet na który zwróce uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko dzięki forum
a ja jestem dopiero co po zabiegu body tite w krakowie. Bardzo uważnie śledziłam wszystkie fora i wypowiedzi kobiet po zabiegach, to własnie dzięki nim zdecydowałam się na ta liposukcję. Jestem zadowolona, to jest dokładnie to o co mi chodziło a to wszystko dzięki wam dziewczyny. Bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi_potencjalna pacjentka
ale mnie zaskoczyłaś - to miejsce może wykonywać tego typu zabiegi? nie ma ich na mazowieckiej liście sanepidu, na której są kliniki z uprawnieniami na inwazyjne zabiegi. Ale zadzwonię do sanepidu i spytam się czy tam bezpiecznie można się poddawać lekarskim zabiegom. Wszak nie ma co ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda78
No to nie nowośc,ze po doswiadczeniach dziewczyn z zabiegami i opisem ich na forum kazda z nas zaczyna rozważac własnie jeden z nich.Zwłaszcza jesli jak Slim lipo ma sie przyczynić do naszego fajnego wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka dr
witam wszystkich, ludzie, którzy decydują się na zabieg liposukcji metodą laserową , powinni uzyskać trochę więcej informacji na temat tego typów zabiegów. Według mojej opini oraz innych lekarzy lipoliza laserowa niesie wiele ryzyka związanych z samym zabiegiem, ewentualnych powikłań po zabiegu oraz samej rekonwalescencji. Do lipolizy laserowej (smart, slim lipo) używa się odpowiednio dobranej długości fali źródła laserowego. Zagrożeniem dla pacjenta po użyciu lasera jest nienaturalne obciążenie organizmu zwłaszcza układu limfatycznego, który musi uporać się z emulgowanym tłuszczem który w większości zostaje w organizmie (brak odsysania podczas lipolizy) Dla przybliżenia metody zabiegu w skrócie opiszę etapy liposukcji: w pierwszej kolejności, po znieczuleniu pacjenta (ogólne lub miejscowe) podaje się tak zwaną tumescencję w obszar zabiegu (czyli roztwór soli fizjologicznej np. z adrenaliną i lidokainą) po upływie ok 20 min.(czas potrzebny na działanie leków) lekarz przez port (nacięcie) wprowadza kaniulę z włóknem laserowym w tkankę tłuszczową i pod wpływem energii lasera (wydzielanego ciepła) tłuszcz zostaje rozpuszczony. Istnieje wiele nazwijmy to problemów związanych z zabiegiem przy użyciu lasera Pierwszym problemem jest ryzyko dostarczenie nadmiernej ilości energii w pole zabiegu (wartość praktycznie niemierzalna) co może doprowadzić w skrajnych przypadkach do poparzeń, zwęglenia tkanki tłuszczowej oraz naczyń krwionośnych. drugim problemem jakie niesie ryzyko liposuckji za pomocą lasera to nierównomierność emulgacji tkanki tłuszczowej (dźganie w tłuszczu, poprzez tunelowanie w tkance tłuszczowej) co wpływa na powstawanie gród, nierówności, powoduje zwiększenie ryzyka powikłań np. w powstawaniu krwiaków) trzeci problem- to ryzyko przebicia np. otrzewnej lub innych narządów ostrą kaniulą z włóknem laserowym 9takei przypadki zostały odnotowane, dlaczego się o tym nie mówi!!!) czwarty problem związany z lipoliza laserową jest brak jednoczesnego odsysania tkanki tłuszczowej podczas zabiegu (lekarz wykonuje odsysanie po użyciu lasera, brak możliwości odessania w 100% ) co doprowadza do ogromnego obciążenia organizmu zniszczonym tłuszczem W przypadku kiedy obciążamy układ limfatyczny taką porcją tłuszczu, i nasz układ jest mało wydolny doprowadza to do zatorów tłuszczowych a w konsekwencji do śmierci pacjenta(takei przypadki zostały odnotowane na całym świecie).Pamiętajmy że termicznie zniszczony tłuszcz jest dla naszego organizmu toksycznym ciałem obcym po zabiegu koniecznie jest seria masażów limfatycznych, ile lekarzy mówi o tym swoim pacjentom? prawie nikt! aby nie odstraszyć klientów. Zwykły polski biznes po piąte- nauka medyczna nie poznała jeszcze skutków ubocznych stosowania źródła laserowego przy tego typu bardzo inwazyjnych zabiegów. najlepszą i jak do tej pory sprawdzoną metodą liposukcji jest: wykonanie zabiegu metodą klasyczną, czyli mechanicznie rozbicie tkanki tłuszczowej tępą kaniula z podłączonym ssakiem (od razu odsysamy tłuszcz), oczywiście wiąze się to z nieco dłuższą rekonwalenscencją , większym obrzękiem po zabiegu (duża traumatyzacja tkanki ) metoda vibro lipo- to także mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej z tym że lekarz boryka się problemem wibrującej ostrej kaniuli, istnieje ryzyko przebicia się w sposób niekontrolowany w nieplanowany obszar zabiegu.(również duża traumatyzacja tkanki) Metoda RFAL (technika niszowa w polsce, natomiast bardzo postępująca na świecie zwłaszcza w zachodniej europie oraz w Brazylii, gdzie jak wszyscy wiedzą jest to zagłębie zabiegów estetycznych) Technologia ta pozwala na: - kontrolowaną głębokość penetracji tkanki tłuszczowej -w prymitywny sposób kontrolujemy ilość dostarczonej energi (kontrolujemy temperaturę, dzięki temu możemy dokładnie dogrzać kolagen co wpływa na jego obkurczenie) - lipolizę z jednoczesnym odsysaniem tłuszczu drodzy Państwo wybór należy do Was, ale czy nie warto zmniejszyć ryzyka powikłań po zabiegu! nie dajcie się nabrać na działania marketingowe różnych firm (selektywne działanie laserów, podwójna długość fali)..... to wszystko stek bzdur, to tylko czysty biznes w. w. informację są uzyskane od znanych polskich profesorów chirurgii plastycznych rekonstrukcyjnych, flebologów i innych dobrze opisujący temat liposukcji laserowej znajdziecie również tutaj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3663119&start=2520 proszę zwrócić również uwagę na wypowiedź niejakiego „Grześ. Specjalista też który obnaża technikę laserową stosowana w zabiegach liposukcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do weranalux czy jakoś tam
czyżby wykresy sprzedażowe nieco opadły że tak walczycie na tym forum.... spokojnie ludzie, to nie jarmark !!! oddajcie głoś ludziom którzy naprawdę stoja przed dylematem wyboru tudziesz kliniki bądź spacjalisty. chwalicie tylko te nazwiska gdzie udało się wam opchnąć sprzęt, a co z innymi klinikami zdecydowanie bardzień prestiżowymi od waszych klientów....!? np dr sankowski, dlaczego ten wyskoiej klasy specjalista nie bawi się żadnymi zabawkami typu laser podczas zabiegu liposuckji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eteryczna Henrietta
brawo, wreszcie ktoś nazwał te pseudoprofesjonalne działania po imieniu. you are my hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda78
A ja mysle ze tak naprawde jest tak ze kazda z nas sugerujac sie czesto tym jak przebiegaja te zabiegi i tak wybierze ten najodpowiedniejszy dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariettaPomponietta
Musztarda, współczuję twojej koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszczuplonaLIPO
jeśli chodzi o slimlipo to podzielam głosy poprzedniczek. wszystko jednak zależy od sprawności lekarza i naszych oczekiwań. zabieg robiłam w Poznaniu u dr Kruka i faktycznie Pan doktor zadbał o mój pełen komfort przed i po zabiegu. Moja Kolezanka robiła podobny zabieg w Warszawie-ale zdecydowałam sie na Poznań, żeby potem nie jeździć 300km tam i z powrotem.Sama Klinika i jej zespół nie potrzebuje zadnej reklamy bo mam wrazenie ze sami się sprzedają swoją kompetencją i profesjonalizmem w kazdym calu. niech kazdy wybiera tam gdzie chce i kogo chce. byle było by kompetentnie i profwsjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty po równo
odsyłasz do Warszawy i do Poznania. Ile zarabiasz na tym? Obleśna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po lenkowej
a ty po równo wypierdalać stad lekarze, naganiacze i firmy my jestesmy tutaj po to zeby sie radzic kazda kazdej. do wyszpczuplona lipo wymieńmy sie @-mailami i jak mozesz reszte dopytam sie w mailu prosze chcac uniknac tego wariactwa. karinak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po lenkowej
a ty po równo wypierdalać stad lekarze, naganiacze i firmy my jestesmy tutaj po to zeby sie radzic kazda kazdej. do wyszpczuplona lipo wymieńmy sie @-mailami i jak mozesz reszte dopytam sie w mailu prosze chcac uniknac tego wariactwa. karinak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale styl ;)
czy te lasery lasują mózgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Sankowski jest wsrod specjalistow ktorych wymienilam i jak sam zauwazyles nie bawi sie laserami ani zadnymi innymi technologiami ty;ko jest guru jesli chodzi o tradycyjna chirurgie plastyczna to samo dotyczy dr Dmytrzaka. Wiec jak sie to ma do Twojej wypowiedzi ze sprzedalam im sprzet i ich promuje?> chcialam otworzyc dyskuje na temat specjalistow i dowiedziec sie jakie sa wasze opinie. Nie jestem dystrybutorem ale organizuje zagraniczne szkolenia dla lekarzy stad znam rynek, znam opinie o lekarza od ich kolegow i szkoleniowcow. tez poniekad mam kontakt ze sprzetem bo szkolenia dotycza roznych sprzetow. Pani dr - po lipolizie laserowej tłuszcz zemulgowany sie odsysa. Poleca Pani liposukcje motoda wibracyjna - nr 1 chirurg plastyk w USA poleca polaczenie lasera z odessaniem metoda wibracyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszczuplona
do veronalux bravo! madra Kobieta z Ciebie, mądry menadżer i styl. utnij tych niedouczonych doktorków tutaj bo już nie mamy sił jak się wtrącają w nasze wymiany zdań. tanio się reklamują, zazdroszcza...bo po co tutaj zaglądają. dziekuje za wypowiedź. mądrą wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JosephineLeBelle
ale jaka mądra ? ... bo wykuła kilka formułek i nimi się wymądrza? Formułek, które nijak mają się do medycznej rzeczywistości. A jak się wczytać to ewidentnie zachwala swój sprzęt, a teraz się wypiera, że nie jest dystrybutorem... Szkolenia pewnie organizuje - bo każdy dystrybutor - bez znaczenia czy aparatury medycznej czy jakiejkolwiek innej takie przeprowadza... A że zagraniczne ... hmmmm ... atrakcyjniejsze dla szkolonych i zwiększające ich zadowolenie i gotowość do zakupu "zabawki" za kilkaset tysięcy. Mercy me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszalm ze najlepszy jest teraz BodyJet bo mozna sobie pozniej swoim tluszczem powiekszyc biust albo powiekszyc usta albo zmarszczki Wykonac mozna w Gabinecie Kosmetycznym KATARZYNA Opole Dzierzona 10 a 774414652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Josephine
też tak to widzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia-to
Każdy ma prawo wyboru metody usunięcia tkanki tłuszczowej wedle własnego uznania. Jestem po slim lipo 3D, miałam usuwany tłuszcz z brzucha. Lekarz nie zostawił mi rozpuszczonego tłuszczu w ciele tylko mi go odessał. Wydaje mi się że to zależy od kliniki czy ma sprzęt do odsysania czy nie? Jestem zadowolona jak na dzień dzisiejszy ale jeszcze nosze ubranko uciskowe i na efekt końcowy muszę poczekać. Najważniejsze że jest równo zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POoznaniankka
Nie polecam dr Kruka, to partacz wszechmorzebny, do niego w Poznaniu nikt nie chodzi. Zatrudnił firmę, któa zajmuje się tzw szeptanym marketingiem, tzn osoby pracujące w takiej firmie polecają na wszystkich forach dr Kruka i go zachwalają. W istocie nie sa to jego pacjentki, tylko podstawione osoby. Nie chcialabym wpasc w jego łapy. Ma w Poananiu opinie partacza i to bardzo drogiego partacza. Mojej znajomej jak poszła do niego na konsultację i zdziwiona była ceną przyszłego zabiegu, powiedział, że jak się zre za duzo to później trzeba zapłącic lekarzowi. No ale nie tyle. Jezeli któraś nie wierzy, niech pójdzie bez zapowiedzi do jego "super" kliniki, nie ma tam psa z kulawa nogą, a jak sie umówisz na konsultację, wówczas siedzi kilka pań i dziwne, ale czekają. Na co? Robią sztuczny tłok. Nie bądxcie naiwne, nie wierzcie w te zadowolenia, kruczku, kruczku. A dla potwierdzenia, ze jest to prawda, zachwalaczka "kruczka" niech pokaze zdjecia sprzed i po zabiegu. Uwierzcie mi, że nic nie pokaże. Na wielu forach szeptany marketing poleca dr Kruczka, ale niczym nie umie potwierdzic, ze jest pacjentką. Jest bardzo miła, wszystko w tym samym stylu, typu: idż na konsultację, a później powiesz nam jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ostro na tym forum
ja się wybieram na liposukcję body tite do Krakowa zobaczymy jak będzie , mam nadzieję że super ale z tych for to się nic nie można dowiedzieć bo jakies tu jest straszne ujadanie między ludzmi, ja jak chce sprawdzić lekarze to wchodzę na stronę znanylekarz.pl i czytam opinie. to tylę dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tam
napisałaś ochy i achy na temat swojej kliniki i lekarzy, którzy ci płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka123
Czy wyście zwariowali? To jest jak przekomażanie się muchy z komarem. Te uczone mądre teorie nie są dla nas pacjentów. Nic z tych mądrosci nie rozumiem a sama widziałam efekt po zabiegu odessania tłuszczu na boczkach mijej siostry i na koniec zabiegu po to żeby ujędrnic skórę siostra miała wprowadzony laser pod skórę. Muszę przyznac, że po miesiącu od zabiegu skóra jej nie wisi, a miała odessane po litrze z kazdego boku. Przed zabiegiem wysyłąła zdjecia do różnych klinik, tam gdzie nie używali lasera na jej pytanie czy skóra nie będzie wisia ( boczki miała specyficzne, trochę obwisłe), odpowiedziano jej, że nie dają gwarancji na 100%. Zdecydowała się na odsysanie z laserem i nic nie wisi. Nie wiem jakie są parametry tego lasera, ale jest skuteczny. Lekarka mówiła jej, że wazne jest aby uzyc lasera takiego , który ujedrnia skórę. I w rzeczywistosci problemów z wiszaca skóra nie ma, a przed odsysaniem miała boczki wiszace i takie brzydkie, jak u starej kobiety a ma 35 lat. Nam, pacjentom nie zależy na wiedzy jaki laser, byle by skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalunia
popieram moją poprzedniczkę. mi z kolei polecono dr Kruka z polecenia w Solumedzie w Poznaniu. odessałam sobie brzuch i boczki. zapłaciła 6 tys. i jestem bardzo zadowolona. oferowano mi tańszą konkurencje-ale miałam na miejscu i już nigdzie nie jeździłam.Pan doktor zlecił mi wcześniej badania krwi, ale najważniejsze , żeby nie mieć miesiączki. jestem zadowolona. oczywiscie są krwiaczki, ale najwazniejsze, że nic nie boli. teraz chodze w ubranku uciskowym i czekam na efekty ostateczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×