Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo smart lip czy liposukcja

Polecane posty

Gość witam1111
witam wszystkich. zapraszam na niedawno otwarte forum o zdrowiu, urodzie, medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wojna :D
A ja mam za przeproszeniem w dupie opinie lekarzy, dystrybutorów i tych, którzy zaraz powiedzą, że ja coś tu reklamuje :D Piszę na temat i chcę się poradzić dziewczyn, które mają za sobą lipolizę laserową, ale nie smart lipo, a slim lipo. Tradycyjnej liposukcji się po prostu boję i tyle. Czy sam przebieg zabiegu boli? Czy stosowana jest narkoza czy tylko znieczulenie miejscowe? Jakie badania się wykonuje przed zabiegiem? Czy na sali zabiegowej jest anestezjolog? Ile trwa okres rekonwalescencji? No i w końcu ile to kosztuje? (mam na myśli odessanie tłuszczu z bioder, czyli tzw. boczków). Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BenJaMinKa
Po co służyć za zwierzątko doświadczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po zabiegu Body jet
Te wojny to sa pomiedzy dystrybutorami maszyn, bo jak dużo sie pisze na temat maszyn to lekarze kupują , taj jak we fryzjerstwie, jak ktoś dzwoni i wypytuje o jakiś konkretny rodzaj sauny a robi to wiele razy, to dzwonie do firmy i wypytuję o to. Tak robiłam dopóki nie zorientowałam się, ze to pod....ki jak przeczytałam te wasze niby rozmowy, to od razu zorientowałam się o co chodzi. Nie będe podawac gdzie robiłam, a jestem kilka miesiecy po, ale napisze co robiłam. body Jet z laserem smart lipo ujędrniajacym skórę. 2 rozmiary mniej i brzuch piękny. Jezeli ktoś chce mogę przesłać zdjecia, lub wystawić na fotosik, to zobaczycie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliannaAnna
A ty jako laska która kupiła dwa urządzenia musisz ponaganiać na zabiegi, bo kredyty trzeba spłacać, a one stoją i się kurzą. Żałosna jesteś. Sorki ale wolę jechać do Otwocka, do lekarzy z prawdziwgo zdarzenia ( nie stać mnie na inne miejsca w Warszawie) , stać mnie było na pani miejsce, ale namolna pseudoreklama mnie odstraszyła . Nie będę jeleniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EUROKLINIKA
Dosyć trudno na tym forum rozróżnić kto się reklamuje a kto szuka prawdziwych porad i informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam slim lipo na brzuchu - zdecydowalam sie bo slyszalam ze to jedyna metoda liposukcji po ktorej nie wisi skora. efekt koncowy widac po kilku tygodniach. ja myslalam ze od razu po zabiegu jest sie szczuplym, nikt nie mowi ze trzeba poczekac pare dni. ale nie ma zadnych siniakow i nierownosci. Teraz jest super i mam fajna talie. Znalazłam fajny filmik ze zdjęciami przed i po. http://www.youtube.com/watch?v=mKiqPrBMpIs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ...
dziękujemy za reklamę, ale realizacyjnie ten filmik jest strasznie kiepski. Jeśli ten sprzęt jest tak zmontowany jak filmik reklamowy - to dzięki. Gratulujęodwagi poddającym się zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudzielecfankaRudzielca
Ten filmik to antyreklama. Fatalnie zrealizowany. Ale obciach i marna manipulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po odessaniu
Filmik faktycznie jest średniej jakości (dosłownie i w przenośni). Miałam robiony zabieg slim lipo, ale to wszystko odbywało się odrobinę inaczej, tzn. wiem, że ja byłam tą stroną "bierną" czy "leżącą", no, ale widziałam co się wokół mnie dzieje. Boleć mnie nie bolało nic. Nie miałam również wrażenia, że chirurg tak "szarpie" tym laserem, jak na tym filmiku. Według moich odczuć odbyło się to jakoś delikatniej. No, ale zabieg wykonywał inny chirurg. Nie piszę nazwy kliniki, ani nazwiska lekarza, bo zaraz będzie, że to reklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
Polecam Body jeta, rezultat po ponad miesiacu jest OK. 10 cm w pasie mniej. Body Jet z ujędrnieniem skóry laserem smartlipo. Zamiesciłąm zdjecia na topiku Body Jet, zapraszam obejrzec. Jak pokazałam swoje zdjecia od razu otworzył sie worek krytyki. Przede wszystkim: 1. napisano, ze zdjecia są innych osób, co jest bzdurą, na zdjeciu przed zabiegiem jest kawałek mojej brody, na zdjeciu po zabiegu mąż, któy robił mi zdjecia brody nie sfotografował, rano jak przyjdzie z pracy zrobi mi zdjecie z broda, które zamieszczę 2. od razu napisano, ze zabieg robiłam u pani Kasi i ze marnie sie ona reklamuje. Dziwne, bo je nie pisałam gdzie robiłam zabieg i to jest zastanawiające, 3. na zdjeciu przed zabiegiem nie ma blizny na brzuchu, na zdjeciu po zabiegu widac bliznę jak krowa napisano, że przerwa pomiedzy zdjeciami jest godzinna, a to przerwa pomiędzy zapisaniem na fotosiku jest godzinna ( w pracy nie zawsze od razu mozesz zrobic cos co chcesz - godziny ranne) 4. Zabieg Body Jet ze Smartlipo jest rewelacyjny, nikt mi nie powie, ze tak nie jest bo sama go przeszłam i polecam. 5. co do rodzaju lasera to tylko smartlipo, bo ja jestem zadowolona. 6. NIE BEDE PISAC GDZIE ROBIŁAM, BO TO NIE REKLAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy/na
Bo laser nie szarpie tylko wypala ... Tego uczyli mnie 30 lat temu na fizyce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaKowal
Filmik to jakaś antyreklama, na dodatek SlimLipo to lipoliza laserowa a nie liposunkcja! To są dwa różne rodzaje zabiegów. SlimLipo jest mniej inwazyjne i mniej też po nim komplikacji czy skutków ubocznych typu obrzęki, siniaki. Dla przykładu też przy lipolizie laserowej - w zależności od ilości i umiejscowienia tego tłuszczu - można pozbyć się nawet i 10 cm, będzie to jakieś nawet o dwa rozmiary mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filmik!
No, ale na tym filmiku pokazane jest jak ten chirurg szarpie! Sama jestem po lipolizie laserowej slimlipo i odbyło to się delikatnie z i pewnością nie tak jak jest to tutaj pokazane. Każdy głupi wie, że laser wypala, no, ale ten filmik temu przeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spineczka79
Dobrze że nie widziałałam tego filmiku przed zabiegiem - masakra. Miałam slimlipo - i miało to niewiele wspólnego z tym co obejrzałam. Ja miałam jedyny nieprzyjemny moment - to chłodzenie przed użyciem wiązki lasera ( to po to żeby nie poparzyć skóry) , później to tylko sama przyjemnośc: relaksacyjny drenujący masaż. No i efekt - do teraz patrze w lustro i nie mogę uwierzć że ten paskudny cellulit zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anny
Zdjęcia rewelacyjne, na pewno czujesz sie dużo lepiej po takim zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do spineczka
Ale przecież ty pracujesz w elite, już gdzieś tutaj ktoś opisał zatem odpusc. Co afrodyta jest aktywniejsza w reklamowaniu się z tym piekielnie drogim zabiegiem i trzeba nadrobić na forum? Ble błe ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśika
A czy ktoś ma zdjecia nóg, chodzi mi o bryczesy, zewnetrzne ud? Zdjecia brzucha są bardzo ładne, ale czy taki sam efekt bedzie na bryczesach, mam duze i chce odessac na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytwór34
byłam dzisiaj na zabiegu na Wyrzyskach w Poznaniu i laserem mi wypalili tłuszcz. juz po zabiegu nie mogłam poznac swojego podbródka jak lekarz odwijał mi opatrunek bo sie zagiał. jutro zobacze cały brzuch i bioczki, nie moge sie podekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moniśki od Eli
Ja jestem po boczkach i jest super. Miałam robione body titem. Nie bolalo, mam małe dwa nacięcia ale ich nie widać z których Doktor takim patyczkiem z takim czymś na zewnątrz przez która lecim fala radiowa wyssal mi tłuszcz z brzucha i boczków. Ja miałam taka oponkę dookoła że jak siadałam w spodniach to mi się tak na 10 cm wylewał tłuszcz z takim flakiem. Ja rodziłam 5 lat temu więc skóra juz nie ta a po tym mi się tak wszystko fajnie napięło, nie zwisa skóra i jest taka miękka w dotyku. Nosiłam potem takie gumowe majtki aż pod biust bo tak kazal lekarz. Super to jest a ten patyk jest cienki więc się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
Jak tam dziewczynki, odsysacie sie?????? Ja ide niedługo na zakupy po nowe spodnie bo stare wiszą na mnie i bardzo nieestetycznie to wygląda. Mąż stwierdził, że trzeba mnie ubrac, to niech ubiera. Jestem szcześliwa osóbką po odsysaniu i polecam Wam wszystkim. Jest to wspaniałe uczucie, jak widze lusterko w kazdym sie ogladam. A teraz w nowych spodniach bedzie super. -10cm mniej. To jest piekne. Widziałyscie moje zdjęcia/ Chcę sie pochwalic, jak ktoś jeszcze nie widział, to skopiuje. Przepraszam na chwilkę, zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2221ba79a6d495c3 .html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a131ca7a4fa021bc .html Codowny mój brzuszek, prawda? A jakie samopoczucie, bajka, porpostu bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Strefa
Witam wszystkich cieplutko i zapraszam na jeszcze swieze forum Beauty Strefa, forum ma teraz nowy adres http://beautystrefa.pl/forum , forum o chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, zdrowiu, modzie, urodzie i innych roznosciach. Zapraszam http://beautystrefa.pl/forum , zagladnij, porozmawiaj z nami. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie nogi
do wytwór 34 spotkałam wypowiedź twoje koleżanki na lipolizie laserowej, która też sie operowała na Wyrzyskach. ja też w końcu tam trafiłam i mam pytanie ile płaciłaś za podbródek? ja zapisałam się już na laserową liposukcję brzuszka i boczków za 5 tyś i jeszcze chciałam zrobić podbródek. jaką metoda miałas operowany podbródek , ze nie było siniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histeryjnuk
No tak, Wysokie nogi, ale na Wydrzyskach to jest doktor Kruk ten od dziu po lipolizie laserowej. On ma ten zakazany w Polsce sprzęt. Ten koreański. W Polsce masz wiele miejsc gdzie jest oryginalny smrtlipo lub slimlipo, po tych dopuszczonych aparatach nic sie nie dziej a tu dziury. Daj spokój dziewczyno. Za miesiac dr Kruk przeniesie sie do Białegostoku, klinikę nazwie inaczej, a sobie zmieni nazwisko. Przeciez do niego nikt nie chodzi. Nawet obnizenie ceny nic nie da. Co później zribisz z wypalona dziura na nodze? żADEN LEKARZ NIE PODEJMIE SIE LECZENIA, jeden po drugim nie lubi poprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie nogi
do Hysteryjuk aż wieje od ciebie jakąś kampania antyreklamową. żenada. daj sobie spokój dziewczyno. wróciłam właśnie z Wyrzysk. w Newsik i Wprost to najlepsza KLINIKA CHIRIRGII PLASTYCZNEJ a dr Kruka stale prowadzi kursy dla lekarzy z technik laserowych więc facet zna sie na rzeczy. wróiłam tak podbudowana po konsultacji i czytam wypowiedzi Jahoo i zgadzam sie z Nią zupełnie. pewnie reklamujesz jakiś gabinet w poznaniu z kozetką i ssakiem :-) ja wybrałam komfort i za to zapłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabinety spadajcie
Kłóćcie się gdzie indziej - wymiotowac się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest lepsza liposukcja
hej dziewczyny, Najlepsza liposukcja to teraz body tite, robi furorę w Krakowie bo sa po niej niesamowite efekty, odsysa tłuszcz a fala radiowa ujędrnia skórę. Na celulit nie ma lepszego rozwiązania, Jak się już odsysać to najlepszym sprzętem. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PalomaSendejska
Jestem po Palomie i jestem zadowolona. Zeszła mi połowa brzucha, nie mam takich efektów jak na tym zdjeciu po Body Jet Anny, ale tez jestem zadowolona. To jest dobre, ze w tak krótkim czasie mozna sobie wymodelowac sylwetkę. A brzuch mniejszy zmienia sylwetkę diametralnie. Nie wylewa sie tłuszcz jak usiadziesz w spodniach. Do niedawna dla mnie dzinsy to zmora, a teraz fejnie leżą. Lekarz powiedział mi, ze mogę za 3 miesiace jeszcze raz powtórzyc zabieg. Chyba skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×