Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

witam świątecznie 🖐️ stawiam na stole kawunie (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) inusie (_)(_)(_)(_) cukier @@@@ mleczo do kawy 5555555 ORAZ HERBATKĘ (_)(_)(_)(_)(_)(_) u mnie pchmurno ae narazie nie pada przyszłam wczoraj dio domu o 19,45 bolała mnie gło było troszkę emocji wczoraj bo się pierwysz raz odezwałam i opowiedziałam moją historie jest nas w grupie 9 osób dwóch facetów i 7 babek no i terapeuta siedzi z nami też facet jest psychologiem pozdrawiam życze miłego dzionka ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terterku skarbie trzymaj się jak czytałam twój list to łezki popłyneły ❤️👄 personalna ❤️👄 dziewczynki ale rok a miał być fajny a każda coś ma jeszcze troche go zostało może teraz od połowy bedzie doobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam beti ...dziękuję za kawunie :D u mnie też ponuro choć dość ciepło ,beti bardzo się cieszę że chodzisz na terapie w takiej grupie nauczysz się bardzo wiele dobrego jak sobie radzić ,poczujesz się mocniejsza .👄 Ja dzisiaj zrobiłam gołąbki ,rosół się już kończy gotować a z reszty kapustki zaraz zrobię kapustki duszonej :D .nie mogłam spać więc działam od 6tej Małza poszła do pracy niestety o4tej . Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta mam taką nadzieje że grupa mi pomoże dlatego tam chodze tylko jeszcze długa droga przedemną ja mam dzisiaj na obiad udka z kurczaka młode ziemniaczki i surówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku mocno przytulam do ❤️ Beti cieszę się że jesteś zadowolona z terapii, i tak jak mówi Roberta, wiele dobrego możesz wynieść z takiej terapii. Dzisiaj na obiad młoda kapusta z pomidorami i koperkiem Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki podaje obiedek ziemniaczki @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ sosik $$$$$$$$$$$$$$ udka zkurczaka ##################### oraz sałatka z ogórków żźycze smacznegop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki U mnie nie pada:)))Jest cieplutko 16 stopni,ale bez słonka...:O Nastrój mam do d u p y Na obiadek gołąbki OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO z sosikiem pomidorowym (_______________)>>>>>>>> Smacznego! Personalna❤️❤️❤️ terterku❤️❤️❤️ Nic dziś nie będę robiła:P....no może piankę truskawkową;))))) Buuuuuuziaki👄👄👄 A!Waszych obiadków już pokosztowałam:DSą mniam:)))mniam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w świąteczny dzień Widzę że u większości już obiadek podany a u mnie dopiero Małż zjadł zupkę kalafiorową a mnie wystarczy że pokosztuję Waszych obiadków,jakoś nie mam ochoty na nic więcej. Poszłam na pocztę bo Zuuzik wysłała ciacho , Tereterk wysłała list a ja czuję się poza nawiasem bo nie dostałam nic :( 😭 Może to wina mojej poczty bo od kiedy nie mam swojego kompa nie mogę otworzyć poczty w Outoolocku ( nie wiem jak się to pisze) ale tam jest tylko jedna poczta i jakoś nie wierzę że właśnie na tamtą pocztę poszła korespondencja, więc dlaczego ? Zuuziczku niby nic takiego się nie dzieje ale cała ta sytuacja zewnętrzna plus problemy wewnętrzne spowodowały chaos we mnie i coraz mi z tym trudniej. Beti chciałam Ci powiedzieć że jestem z Ciebie bardzo dumna że poszłaś na terapię to raz ale to że byłaś na tyle odważna by wystąpić w grupie i opowiedzieć o sobie to już szczyt odwagi , wiem jak było Ci trudno ale widzisz DAŁAŚ RADĘ !!! Brawo jeszcze raz brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino👄to może podeślę przesyłki na pocztę???Tylko napisz na którą;)))) Nu!Nu!Nie smutkuj proszę:)))) Zaraz w garuszku ugotuję przygotowaną piankę;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali Halllo swiatecznie🖐️ U mnie pada:( Jak ktos jeszcze bez obiadku, albo juz zglodnial po obiadku:P za pol godziny zaserwuje moje wczorajsze zrazy:P A po obiadku lezakowanie:P i czytanie. Nie ma sensu wloczyc sie po swiecie w taka pogode. Beti 🌼chce napisac ze jestem dumna z Ciebie :) Tak trzymac! Ty jestes jeszcze bardzo mloda i cale zycie przed Toba. Nie mozna tak czekac w zawieszeniu. Czas dzialac i cos zmienic! Pierwszy krok juz za Toba:) Wszystkie Was bardzo pozdrawiami buziam serdecznie👄 Personalna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuje za miłe słowa sama nie wie jakto sie stało ze sie odezwałam był tam poruszany jakis temat kazdy cos powiedział a pózniej terapeła do mie zebym cos powiedziała o sobie bo wtedy bedom wiedziec ja mi pomóc i zaczełam mówić ale jakoś wszystko araz haotycznie mi to wyszło wiem to teraz wczoraj nie zwracałam na to uwgi powiedziałam co mne boli gadałam chyba z pół godziny a przyszłam do domu to mnie głowa bolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byków narobiłam jeszcze do dzisiaj myśle o grupie co oni teraz myślą o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniową porą może zapodam cappuccino bo czymś trzeba by uprzyjemnić sobie to ponure popołudnie. @@@@@@@@@@@@@@@@ do tego pełna blacha ciasta drożdżowego a oprócz tego bułeczki z wiśniowym nadzieniem %%%%%%%%%%%%%% zapraszam , smacznego :) U mnie trochę słońca było rano i przez południe ale teraz niebo spowiły grafitowe chmury,chyba znów zacznie padać:( Tereterku , rozumiem Twój smutek i przygnębienie,sama się rozczuliłam czytając tą piękną historię z Twojego życia 😍 trzymaj się dzielnie👄 Betuś ,dzięki za rozmowę i czekam na materiały 👄 Banderasku, dziękuję za pocztę 👄 nie mam tylko ciacha od Zuuzika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ U mnie wyszło słoneczko i robi się cieplutko :) Zuuziczku❤️ na zatkany nosek najlepiej użyj wody morskiej z apteki:) Banderasku❤️ nie smutasuj się Kochana będzie dobrze :) Roberto❤️ gołąbeczki super pychotka :) Tokino❤️ nie załamuj się Skarbie jesteś silną kobietką poradzisz sobie :) Życzę miłego wieczorku :) 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ja też dziękuje za rozmowę wysłałam materiały tylko nie wiem czy na dobrą pocztę dzięki za pomoc ❤️👄 Przczółka ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pszczółeczko a jak u Ciebie ? uspokoiły się sprawy , już się nie zamartwiasz? jak mama już dobrze się czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti 🖐️ Tokino niby się uspokoiły ale nie do końca :( A z mamą nowy problem u siostry upadła i najprawdopodobniej ma coś z kręgosłupem, musi teraz nosić gorset :( Jutro jadę do taty coś mu tam po robić zawieść coś gotowanego także same problemy i choróbska, nie za wesoło :( Terterku trzymaj się❤️ Zuuzik ciacho superrrrrrrrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokinodzięki za cappucinko:))))Pyyyszne!Powcinałam ciasta i bułeczek:D:D:Dniebo w gębie:classic_cool:Mniam:)))) pszczółkoprzykro mi,że masz nowe zmartwienie:(((Duużo wytrwałości i zdrówka dla Mamutka❤️ beti Przyszłam właśnie z ploteczek:Pi zapowiadają się następne;))))Ma przyjść moja przyjaciółka👄więc czekam z nalewką w gotowości:))))(ma troszkę,a raczej duużo problemów,więc je rozgonimy procentami:P) Was również zapraszam na naleweczkę YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Dużo polałam,przeca nie będziemy się rozdrabniać:P Na zdrówko!Siup!!!!!!!!!......(ależ ja dawno z Wami nie siupałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________________ _______________ __________ ___________ ____________ ____________________ ___________________ ___________________ ______________ _____________ _______________ ____________ __________ ___________________ ____________________ _____________________ ____________________ _____________ _____________ ________________ ___________________ _________________ ___________________ _______________ __________________ _______________ A to ja hi,hi,hi....po tych wszystkich od Was smakołykach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pięknie:P:P:P Nie dość,że gadam sama ze sobą:P:P:Pto wygląda na to:Oże i napić się muszę sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku 🖐️ napije się chociaż chyba już poszłaś ale nic teraz ja sama będę pić YYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Troche czytam sobie, troche robie przerwy i zagladam do komputerka. Nadal leje.... Nic tylko sie "uwalic" do lozka i spac:P Eeee....do d u p y z takim latem:O A jak Wy sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Bonita rzeczywiście do dupy,u mnie tez leję ,z resztą to chyba nic nowego. ja chodze jak ospały niedźwiedź :P:)normalnie się chyba przekręce od tej pory rok,toź tego lata jak bedzie to 5minut a macocha szybko przyjdzie,chodż czuję się tak jakby ona pani jesien zima się nieskończyła:( nawet dzieci juz mi świra dostaja kłócą się biją,a tak poszli by na pole troche powietrza złapali. pozdrawiam i tule nasza brygadę do serduszka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki masakra,po prostu masakra:):p:):p.Idę sobie jakby nigdy nic do kibelka,załatwiam ze śpiewem swoje fizjologiczne potrzeby,nagle patrzę ciut wstydliwie w ,,dół,, na swoje miejsce,hi,hi intymne( nie żebym była ich ciekawa:)).I co widzę???!!!!!!!! o matko jedyna!,kleszcz,o mało nie zemdlałam.Wicie jak panicznie boję się kleszczy,omijam las szerokim łukiem właśnie z tego powody i czort znalazł mnie gdzieś na moim podwórku bo przecież nigdzie nie byłam.Zabiłam dziada o mało nie utrąciłam brzegu wanny przy tym czynie:):p z taką siłą i zacięciem wykonałam wyrok.Teraz mam już pierwsze objawy boleriozy i odkleszczowego zapalenia mózgu:):p Prawdopodobnie jest domek dla trzech koteczków,pisze prawdopodobnie bo wiadomo jak czasem bywa z ludziskami,rozmyślają się czasem i dopóki koteczki nie opuszczą domu zawsze istnieje jakieś ryzyko że jednak zostaną:).I muszę wyznać że będę bardzo ale to bardzo nieszczęśliwa jak już opuszczą mój dom,bo one są naprawdę wyjątkowe,wszyscy tak mówią,wiec coś musi w tym być.Najbardziej fajuśne koteczki na świecie,mieszkają tymczasowo w moim domu a ja się zastanawiam czy nowe domki będą dla nich równie szczęśliwe jak mój,bo u mnie najwyraźniej mają jak w raju(przynajmniej tak to wygląda z boku). Hej dziewczynki to tyle ode mnie jestem tradycyjnie nie na bieżąco bo nie mam w kiedy czytać co u Was nowego,buziam zatem mocno i do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł moje spanie do oporu wyglądało następująco: o 7.20 już nie spałam:o wiedziałam, że tak będzie, bo miałam wolne:o, jutro dla odmiany na bank nie będę mogła zwlec się z łóżka:P Wesołku ło matko, ale sobie to kleszczycho znalazło mejsce:o brrrrr najważniejsze, że nie zdążyło się wessać;) Beti odpisałam na @ sorki, że tak późno Terterku masz urlopik, trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×