Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam Was tak późno..... ale dopiero się obudziłam Miałam dzisiaj ciężki dzień w pracy...dużo zaległości, później rozbolał mnie brzuch i zaraz po przyjściu z pracy zasnęłam. Chciałam podziękować Małgorzatce i Terterkowi za pocztę👄 i wszystkim Wam kochane za dobre słowo❤️👄. Do Tokiny zadzwonię już jutro bo teraz już jest za późno ( przespałam ). Banderasku ❤️ cieszę się, że wyniki ok. Terterku❤️ serdecznie Wam współczuję. Małgorzatko❤️ myślę, że dobrze rozwiązałaś sprawę z mieszkaniem. Bechemootku❤️ wiem, że to już nie to samo ale spróbuję Ciebie dzisiaj zastąpić...... Spokojnej nocki Wam życzę I proszę, aby Anioły czuwały nad nami! ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kawusia gorąca,herbatka i inusia .zapraszam Tererku wspólczuję jesteśmy z Tobą ,wiem ,ze jest cięzko żegnać kochana osobą ale kiedys na pewno tak myslę sie spotkacie tam gdzie tak jak piszesz nic nie boli Musimy jakos przetrwać ten cięzki dla nas wszystkich rok. Wesołku tak jak piszesz z rodzina najlepiej wychodzi sie na zdjęciach. Banderasku daj znać jak wrocisz od lekarza A co sie dzieje z Tokina i Bechemotkiem czy oby sa bezpieczne przed wielką wodą? Pszczółeczko odpisałam Ci na NK Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki wpadałam na moment ,bo czas mnie goni,mam dziś dużo spraw do załatwienia. Wczoraj byłam u lekarza ,bo znów mam skoki ciśnienia i straszne bóle głowy.Na razie biorę leki na uspokojenie i obserwuję organizm. Ostatnio żyłam i zresztą nadal żyję w wielkim stresie co powoduje skoki ciśnienia ,muszę się zwyczajnie odstresować , tylko za bardzo nie wiem jak :( Małgorzatko, przykra sprawa z tym domkiem, dobrze tak się skończyło, widocznie gdzieś jest zapisane by tego domku nie sprzedawać, może już niedługo okaże się że jest bardzo przydatny ,zresztą czas pokaże ,może dzieci zmienią zdanie. Dziękuję za kawusię 👄 Personalna ,sercem jestem z Tobą , też chciałam zadzwonić ale nie wiem czy nie jesteś zajęta w obecnej sytuacji ,nie chciałabym przeszkadzać. Czekam więc na telefon , mam nadzieję że znajdziesz czas 👄 Tereterku, przyjmij proszę wyrazy współczucia ,chciałabym ukoić Twój ból ,tuląc Cię do serca👄 Banderasku ,widzisz jak to nie można wierzyć jednemu lekarzowi, nagadał Ci głupot a Ty niepotrzebnie się tak przejęłaś. Zobaczysz że profesor inaczej zinterpretuje wyniki i okaże się że jesteś zdrowa😍 Wszystkim życzę wspaniałego dnia i pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Małgosiu dzięki za kawusię, pycha. Trudno byłoby zacząć dzień bez kawy, przyzwyczajenie, ja piję teraz ASTRĘ nisko drażniącą i chyba taka jest:D. Tokina może byś wyjechała na kilka dni, bo w domu zawsze jest coś do zrobienia i nigdy nie odpoczniesz. Banderasku czekamy na wieści po wizycie❤️ trzymam kciuki. Wszystkim życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ Ja jestem w wielkim stressie. Termin goni termin i z niczym nie moge sie wyrobic. Wpadlam tylko na chwile pomachac lapka🖐️ Tokina sprobuj sie odprezyc, bo inaczej nie spadnie cisnienie. Banderasek bedzie dobrze, nie martw sie. Malgosiu to chyba w sumie dobrze ze nie sprzedalas domku. Chyba ze natychmiast w zamian zastanie zakupione mieszkanie w L...nie. Teraz jest zly czas na trzymanie duzych pieniedzy na ksiazeczkach. Terterku❤️ jestem bardzo smutna. Przytulam mocno. Wszystkie Was mocno buziam. http://www.pajacyk.pl/ http://www.pajacyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki sama nie wiem co z domem,dzisiaj tam posprzątałam,tylko czekaja okna ale to nie problem choć ich jest duzo.I troche mi jednak szkoda. Wiem tak jak piszecie ,ze szkoda sprzedawać,ale na pewno nie trzymałabym kasy na ksiązeczkach,my jesteśmy zmuszeni kupic mieszkaniew lub.. nie by nie płacic podatku od sprzedazy w ciagu 2 lat od momentu sprzedaży ale nie czekałbym nawet 2 lat tylko od razu cos byśmy kupili za to.Nawet mamy na oku nowe do oddania w sierpniu-dobrze ,ze nie daliśmy zaliczki.Wiecie trzymanie domu bez mieszkania tez nie jest dobre,trzeba ogrzewać w zimie ,a kamienieja rury bez używania.Takze postanowiliśmy jak trafi sie kupoiec to sprzedamy ale tym razem pójdziemy z wstępna umową do prawnika. Najlepiej byłoby dac do agencji nieruchomości ale pobieraja straszne prowizje.Takze na razie zobaczymy jak potoczy się życie dalej.trzeba być w takich sprawach bardzo ostrożnym.Teraz sie przekonałam,ze nie ma co ufac ludziom. Tokino nerwy bardzo szkodza cisnieniu,wiem,ze to trudno ale troszkę nie myśl o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam O kurtka jak mnie bolą gnaciska,czuję boleśnie każdą kosteczkę w swoim pulchnym ciałku:p Bonitkę gonią terminy a mnie roboty ziemne,brakuje czasu i nawet do lekarza nie mogę iść z wynikiem. Małgorzato Mieszkanie na pewno sprzedasz jak tak szybko znalazł się jeden kupiec na pewno znajdzie się i drugi,teraz będziecie wiedzieć że bardzo trzeba uważać na kupujących bo czasem można dostać po nosie.To bardzo przykre ale nie można ufać ludziom i sam fakt że nie otrzymali kredytu mówi bardzo dużo o ich zdolności kredytowej.A ja podziwiam zdrowy rozsądek znając siebie pewnie dała bym się wrolować w niechcianych lokatorów. No i co by tu więcej?!.Pod moim oknem pięknie zakwitł jaśmin,taki wielki krzaczor muszę go podciąć bo mi się kładzie na boki,ale jaki zapach,uf szkoda że nie możecie go poczuć.Zatem pozostawiam Wam wielki bukiet jaśminu🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ja dzisiaj spędziłam dzionek na słoneczku ale już opatulona kompletnie,uf ciężko było:p taka spiekota a ja w portkach i koszuli z długim rękawem a na głowie kapelusz z rondem jak u stracha na wróble.Ale wczorajsza noc była ciężka,hi,hi piekło jak diabli:) skóra będzie ze mnie schodzić płatami i oby ta z pod spodu okazała się młodsza i bez zmarszczek:):):),hi,hi pobożne życzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 Uff!Huuura!Huuura!Uff!:))):))) Profesor❤️powiedział:,,tępić tych wszystkich lekarzyktórzy straszą moich pacjentów,,i cytuję dalej:,,jesteś młodą:Pzdrową:Dlaską;))))..,,Oczywiście baaardzo się ucieszyłam:D...ale z tą młodą laskąto trochę przesadził... Umówiłam się teraz na sierpień...tylko z wynikiem TSH...Cóż za ulga ufff!!!......Jedyne co mnie zasatanawia,to ta rozbierzność w diagnozie:O Dzięki wielkie za wsparcie i kciukaski👄Pomogły bardzo:D ❤️❤️❤️ Małgosiu👄dobrze,że wszystko udało się zakończyć pozytywnie!!!...Teraz już będziecie pamiętali,że złych ludzi nie brakuje:O:O:O Napijecie się ze mną winka musującego-szamponiku;)))) UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU::)))) Zdałoby się naczochrać;))))ale jutro by głowizna bolała... Ale po jednym siupnijmy:))) Na zdrówko!🌼 Jeszcze raz dzięki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄zaponiałam napisać,że byłam dziś u mojej fryzjerki i .............wyglądam okropnieWyglądam jak PĄCZEK W MAŚLE:P:P:P Masakra!!!!:P:P:P Najgorsze jest to:Pże nawet malusiej kiteczki nie mogę mieć😭 A z resztą:Odobrze mi tak!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcecie się ze mną napić szamponiku:((((...???? Szkoda...;)))) Ale ja się napiję:D U na zdrówko!!!🌼 Siup!! Za Was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać nic tu po mnie;)))) Idę polać się zimną wodą:P...bo strasznie mi gorąco i na podusię aaa....no jeszcze serialiki obejrzę:))) Życzę Wam spokojnej nocki💤i miłego dnia jutro🌼 Dziękuję❤️🌼❤️ p.s.Ale szamponik zostawiam UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku :-D!!! Cieszę się z tobą i siupam szamponika YYYY Wesołku, dzielna jesteś pracownica, chciałabym zobaczyć cię w kapeluszu z rondem :-). A jasmin uwielbiam, ach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki No widzisz Bandersku po co bylo martwic sie na zapas? Lekarze czesto przesadzaja z leczeniem tarczycy. Trzeba obserwowac jak jest cosik nie tak, ale gdziez tam zaraz prochy albo operka:O Szamponika pije na zdrowkoYYY i za nowa fryzurke. Jak sa takie krociotkie ze nie mozna kitki zrobic to niedobrze:( Ale odrosna! co tam wloski. Wazne ze zdrowko ok:) Swoja droga chetnie bym zobaczyla Ciebie w nowej fryzurce Banderasku i Ciebie Wesolku w kapeluszu tez. Jak skonczysz z przyziemnymi pracami trzasnij fotke Wesolku i poslij golabka. Tokina mam nadzieje ze cisnienie troszke spadlo. A ja mam jeszcze plany na wieczor. Skrocic spodnie a pozniej zamowic witaminy w aptece internetowej. Najpierw poszukac gdzie sa najtansze:O A jutro nasza koleztanka Terterek bedzie miala ciezki dzien. Bede myslami z Toba Terterku❤️ Zycze wszystkim kolezankom pieknego wieczoru. U mnie niestety nie zanosi sie na piekny. TrzymAJCIE SIE KOBITKI MOCNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spadam i ja :o A gdzie sie Zuzik podziewa? Strajkuje? Czy nie ma pradu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje margeritki na tarasiku sa takie piekne i takie wielkie sie zrobily przez te dwa dni ciepla. Zaraz pstrykne fotke do gara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro nasza Personalna ma urodzinki :-D! Bonitko! Super, że masz piękne margeritki! Zaraz idę do gara :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane Serduszka pamiętają o moich urodzinkach a ja zapomniałam zupełnie:) Tokinko jutro do Ciebie zadzwonię bo zaraz przyjdzie do mnie koleżanka z mężem ( ta o której Wam pisałam ) pomagam jej w wypełnianiu różnych formularzy związanych z powodzią. Dopiero wpadłam do domku ..po pracy wstąpiłam do teściowej i troszkę z Nią posiedziałam. Jutro idę na pogrzeb sąsiadki ( 78 lat- wylew ), która zawsze w sobotę przynosiła mi własnoręcznie kiszony barszczyk. A dzisiaj zmarł sąsiad mojej teściowej młody chłopak, brat mojego kolegi (zapił się na śmierć). Pogrzeb za pogrzebem:( mam nadzieję, że to już koniec. Już przestaję smutasić i zmieniam temat. Zapraszam Was jutro na małą urodzinową imprezkę:) DOBRANOC i do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiśie, że zaglądniemy na imprezkę :-D! Już dziś pobuziam cię, urodzinowo, kochana Personalna👄. Jutro będę w pracorce a rano jestem zawsze nieprzytomna :-p, dopiero popołudniu coś kumam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Buziam WAS MOCNO na dobranoc 👄👄👄 i życzę spokojnej nocki :) Wpadłam wam tylko pomachać łapką🖐️ miałam ciężki i meczący dzień :( Pa, pa PEREŁECZKI do jutra, a jutro świętujemy urodziny Personalnej❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Zapraszam na kawkę, inusię i herbatkę oczywiście na stole zostawiam cudnej urody filiżanki i piękny bukiet pachnących piwonii. Zostawiam również dużo butelek wody mineralnej gazowanej i niegazowanej bo dzisiaj szykuje się upalny dzień. Zapraszam wieczorkiem na imprezkę:) Miłego dzionka życzę i do poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Personalna życzę ci dużo zdrowia, powodów do radości i samych słonecznych dni. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Gorąco WAS WSZYSTKIE pozdrawiam❤️ U mnie piękna pogoda :) Bondi🖐️ Personalna WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZINEK :) zdrówka,radości, pomyślności i samych cudownych i beztroski chwil👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mocno CIĘ przytulam mmmmmmmmmmmmm❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K🌼O🌼C🌼H🌼A🌼N🌼A🌼P❤️E❤️R❤️S❤️O❤️N❤️A❤️L❤️N❤️A❤️ ,,W dniu Twojego👄 święta wznoszę szczęścia wianek🌼🌼🌼 Niech Ci👄 się uśmiecha:))):)))) wieczór i poranek!!! Niech Ci👄 życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie!!! Niech odejdą precz gorycze tego z głębi serca❤️ życzę...,, 🌼🌼🌼 Dziewczynki Ja też dziś świętuję:)))) Mamy dziś z Małżykiem rocznicę ślubu:D....trzecią;)))) Przytachałam wielkie kawały;))) sernika na zimno @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ do tego oczywiście szamponik YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY i sałatkę z kurczaczka wędzonego,makaronu kolorowego i szczypiorku z majonezem (________________________)>>>>>>>>>> Mam jeszcze dla Was truskaweczki z ubitą śmietaną UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu Na zdrówko!!!:D U mnie upał30 stopni w cieniu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo🖐️ Ja tez chce wierszykiem zlozyc zyczenia. Znam tylko jeden z lat dzieciacych:) Wstalam rano, raniusenko( kolo dziesiatej] Uslyszalam glos ptaszyny ze dzisiaj sa Twoje Personalna urodziny 🌼🌼🌼Kochana Personalna🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 W Dniu Urodzin zycze wszystkiego co dobre i piekne i bardzo duzo zdrowka🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Poezji czesc dalsza Wstalam rano, raniusenko( kolo dziesiatej] Uslyszalam glos ptaszyny ze dzis jest Wasza rocznica slubu Banderasku 🌼🌼🌼Kochany Banderasek🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Z okazji Rocznicy slubu ( juz trzeciej!) zycze z calego serca swietowania wielu, wielu rocznic w zdrowku, szczesciu🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×