Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Banderasku🖐️ Rowerzystko🖐️ Ja jednak wolę budyń, kisielek niech jedzą ci co muszą lekkie kolacyjki albo pierze, do wyboru. Przytargałam soczek malinowy do śmietankowego będzie pasował. Rowerzystko jak się czujesz po nieprzespanej nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku jak byśmy patrzyły na to co można a co nie, to byśmy musiały iść z krowami na łąkę bo tam sam zielenina:D My odżywiamy się i smacznie i zdrowo, bo wszystko w małych ilościach Beti spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok rano pospałam do 11, po południu się trochę zdrzemnęłam i jakoś funkcjonuję :D Za to w nocy w pracy odwaliłam kawał roboty, bo nikt nie przeszkadzał i nie było telefonów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondi👄co racja to racja:)))....i wszystko wskazuje na to:Pże ja powinnam się stołować na łącebo w domu za dużo pokushi,hi,hi:))):))):))) rowerzystko👄to prawda,że w nocy,kiedy nikt nie przeszkadza można duuużo zrobić:))))tylko mój M zawsze mówi,że noc jest od spania;))))a nie od pracowania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to pożytek, ale ja po nocnym dyżurze nigdy nie mogłam spać, budziłam się co godzinę i dzień zmarnowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki podaję kisiel \_/ \_/ \_/ \_/ brzoskwiniowy i brzoskwinie, takie dorodne, soczyste, słodziutkie:D zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄muszę na podusię💤 Rano startuję na wyniki morfologia+tsh:O...we wtorek wizyta u profesora👄 Życzę dobrej nocki Tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondi👄,,ukradłam,, brzoskwinkę;)))))spapusiam na podusi przed telewizornią:)))) Dzięki👄 Paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocki Banderasku Ja też muszę się poplumkać i może telewizornie włączyć, bo jeszcze dziś nie włączałam Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali halooooo🖐️ Nie zagladalam dzien a tu tyle dobrych wiesci. Terterek i Robercika wyjezdzaja, siedza juz na walizkach. Poza tym Terterkowe dzieci zaczanaja sie usamodzielniac i wyfruwac z domu, bedzie chata wolna:P ) wiesci znad morza od przyjaciela tez nie najgorsze. Tylko Pszczolka ma zebowy problem:( Nie rezygnuj z urlopu, tak jak pisze Banderasek mozesz posiedziec pod parasolem. Ale do tej pory pewnie juz opuchlizna zejdzie. Do Beti, wszystko juz wlasciwie napisal Terterek. Po co Ci taki znajomy? Takich znajomych trzeba omijac. Ja chrupek(duzy i tlusty chrupek:P) Ci dobrze radze. Dobrze je tata jest juz w domu. Beti Ty masz taki piekny przyklad w domu. Twoi rodzice zyja, szanuja sie , pracuja razem, nawet Wam doroslym dzieciom pomagaja. A to takie wazne w zyciu, zeby miec przy sobie kogos bliskiego i kochanego, A jednak napisalam:O ja wierze ze Ty Beti jestes madra dziewczyna. Banderasek o ile dobrze pamietam masz wesele w sobote? Jaka kreacje wybralas sobie? Jeszcze do Bondi. Z kisielem na kolacje dla Malzyka to prawie przesada!!! Boje sie o Twoje malzenstwo:P ( oczywiscie zart) Rowerzystko poruszalas juz temat finansowy ze szwagrostwem? Na razie trzymajcie sie. Wszystkie Was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasek kciukasy trzymane, wyniki beda dobre, zobaczysz! A ja nie wiem co zrobie z moim wyjazdem:O Sprawdzalam rozkalad jazdy. Autobuasy sa, ale jada strasznie dlugo. Jak wyjade o 20 to nad morzem w Kolobrzegu bede dopiero o 14 nastepnego dnia,. Odechciewa mi sie urlopu.Przeraza mnie ta podroz:(:( Nie wiem co zrobic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki żyję,ale mój miał zapalenie uszu antybiotyk pomogł. Trzyma kciuki za dziewczyny które potrzebują wyjeżdżającym słoneczka przyjemnego i chłodzacego selkiatnego wiatru, a jutro mamy 16 rocznice ślubu.i jutro mogę sobie za spiewac ostatnia noc:(wiecie co za tym idzie. Bonita a moze samolotem szybciej i wygodniej. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba musze sie przemoc i wsiasc sama do samolotu:( Tylko kto bedzie mnie trzymal za lapke w czasie startu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu🌼 Zyvcze swietowania w zdrowiu nastepnych rocznic. Nie myslalam ze masz taki dlugi malzenski staz. A czy dobrze zrozumialam. Kogucik juz wyjezdza? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki👄 Zapodaje kawke (_)(_)(_):)))) herbatke (_)?(_)?(_)? :)))) i inusie (_)>(_)>(_)>:)))) kosmi👄wszystkigo najjjjjj🌼dla Ciebie i Malzyka🌼Sto lat w zdrowku!!! Wspaniałego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm....Banderasku ❤️ kawusia dzisiaj podana przez Ciebie :D super! Dzień Dobry! u mnie leje jak z cebra...Rowerzystko pewnie będziesz miała ciężki dzień ❤️ Musli dla Ciebie dziś ekstra I____I? z owockami buleczki z masełkiem jajecznica (_____)=======o sałatka z pomidorów Ide zaraz do pracy ale zastanawiam sie jak to ugryźć :O parasol, a na nogi? gumowce? sandały? (co wleci to wyleci) czy może na bosaka? Kosmitko ❤️ całuski Rocznicowe dla Was obojga ❤️ ❤️ ❤️ Bonito - trzymam kciuki za urlopik i dobry wybór ❤️ Bondusiu ;-) ❤️ Pszczółko - współczuje bo wiem jak potrafią dokuczyć ząbki ❤️ POZDRAWIAM i życze wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasowa herbatka ekstra :D Terterku jak zwykle dzięki za musli będzie obowiązkowo zjedzone tylko później :D Nie będzie chyba tak źle, bo u mnie nie pada i dość się wypogadza :) Wszystkim życzę miłego i cieplutkiego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Banderasku dzięki za kawunię👄 Terterkowi za śniadanie👄 Wczoraj wieczorem wypogodziło się a dziś od rana pada, plany wzięły w łeb, miałam jechać na działkę. Nic to, trzeba wyszukać sobie zajęcie, chociaż prasowania leży sterta ale nie mogę się przemóc żeby spojrzeć w tamtą stronę. Wszystkim życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa:P Kosmi wszystkiego najlepszego, dalszych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie leje okropnie Kosmi wszystkiego naj naj ❤️👄🌼 mam zupe pomidorową z ryżem lub mkaronem (______________________________) i druga(_______________________________) zapraszam życze smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki Kosmi wszystkiego naj z okazji rocznicy. Tererku udanego urlopu zyczę juz dzisiaj bo jutro wyjeżdzam ,to juz nic nie napisze. Banderasku jak wyniki? Roberto udanego odpoczynku Pszczółeczko Tobie tez zyczę udanych dni z rodzina .A ząbek mam nadzieję,że dzis lepiej ale tak mysle po co masz iść do chirurga ?Ma cos Ci ciąć?Antybiotyk osuszy ,ja kiedys tak miałam to wiem co to znaczy.Zadziałał antybiotyk chyba Dalacin ,to przeważnie przepisują na zęby.A Ty jaki masz?Także udanego urlopu Pszczółeczko no i odpowiedniej pogody dla urlopowiczek. Tokino jak w pracy? Bondi ja chętnie pomoge w prasowaniu,wiesz polubiłam prasowanie odkąd małż kupił mi żelazko bezprzewodowe.Teraz żaden problem mam z praswaniem.stoi w jednym miejscu,nie muszę go chować bo musowo było go tak ustawić by nie przenosić.Rozkłaam tylko koc na stół w kuchni i zawsze żelazko czeka. Byłam juz na rynku zakupiłam mieczyki w kolorze żółtym i ciemno-fioletowym.Wieczorem jedziemy na cmentarz bo dziś 5 rocznica smierci mojego taty.Dzisiaj tak rozmawiałam z dziećmi przy śniadaniu życie nasze zmieniło sie bardzo w ciągu tych 5 lat.Ale jakoś trzeba zyć.A jakoś sobie teraz to uświadomiłam ,ze w zasadzie to mam tylko męża i dzieci z rodziny.Ale takie jest zycie i tyle.Dobra nie psuję nastroju. Posyłam w Wasze strony słoneczko dużo oj dużo bo u mnie znowu tropik sie zapowiada.Grzeje słoneczko . Do zobaczenia do poniedziałku .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bym zapomniała Zostawiam na stoliku faworki.Tzn dużo faworków,jakoś mam teraz jakieś zachcianki.Takze częstujcie się.I nie liczcie kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki U nas zaczynaja sie letnie ferie. Dzisiaj dzieci dostaly swiadectwa i beda mialy wolne do 13 wrzesnia. Troche krotko, w Polsce dzieci maja fajniej bo az 2 miesiace w jednym kawalku. W zwiazku z feriami ruch wielki na ulicach, kto zyw wyjezdza z miasta. U Tertereka i Pszczolki pewnie juz walizy spakowane. Roberta i Zuzik mocza nogi juz dawno w morzu. Nie wiem gdzie wyjezdzasz Ty Malgos.? Pewnie cos mi umknelo:O Wiem ze bylas juz nad jeziorem, no ale wakacji nigdy za wiele. Jedz Malgos i wypoczywaj. Kosmi, jeszce raz milego swietowania rocznicy slubu. U mnie jutro osiedlowy gril. Musze upiec jakies ciastko, a nie chce mi sie jak diabli. Chyba zrobie drozdzowe ze sliwkami. U nas mieszka duzo starszych osob, a starsi ludzie lubia przeciez drozdzowe:P Na razie, trzymajcie sie, mnie lapie cosik spanie,chyba trzeba wypic kawe, boprzeciez nie pojde spac:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - zupa pomidorowa pucio :D mniam a potem faworki Małgosine i już człowiekowi niczego do szczęścia nie brak :D Bonito - ❤️ pije właśnie 3 kawe bo tak mnie spanie bierze. jestem w trakcie pakowania - jutro ostatnie zakupy i w niedziele chajda Małgosiu - domyslam sie że wyjechałas na łykend ale też nie bardzo wiem gdzie. Mam nadzieje, że sie rozerwiesz i odpoczniesz ❤️ Pozdrawiam dziewczynki wypoczywające i te które sie pakują. Życze bezpiecznego wypoczynku - Pszczółko - jak ząbki? Bonito? a co grilujecie?? mięska? mniam mniam :P:D znaczy sie będzie dobra kolacyjka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko to rzeczywiście u Was króciutkie wakacje,w Polsce jednak lepiej. Ja też wypiłam 2 kawusie dzisiaj i na razie jest ok,spać mi sie nie chce.Bonitko pewnie już pachnie u Ciebie ciasto ze sliwkami. Terterku pewnie pakujesz ostatnie walizki i cieszę sie czytając list od Ciebie ,ze u ciebie wszystko dobrze sie układa.az miło czytać takie wieści.Oby było w naszym gronie więcej takich wiadomości. Dziewczynki jakoś mi umknęło nie napisałam jedziemy tym razem nie nad wode tylko do Częstochowy troszkę to daleko ode mnie,kilka godzin w jedna stronę.Ale tak wymysliła moja małża,bo jutro ma wolne w pracy.Po drodze tez jest cos do zwiedzania a mamy czas .oby tylko nie padało. trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku dzisiaj tylko była pomidorówka bo tata narazie zupki je Terterku miłego wypoczynku i fajnej pogody ❤️ małgosiu tobie miłej podróży ❤️ u mnie narazie nie pada ale jest zimno a mam na kolacje sałatki ziemniaczaną {____________} zapraszam a do sałatki mogą być parówki ####################3 smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×