Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

dziewczynki obiadek dzisiaj troszke opożniony bo nie maiłam netu rosołek (___________________________) makaron(((((((((((((((((((((((((((((((((((( i drugie danie kluski@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@22 udka z kurczaka ########################## oraz udziec z indyka 444444444444444444444444444 do tego byraczki czerwone $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$4 oraz sos (________) zapraszam i życze smacznego chociaż dzisiaj mało dziewczynek ale to się pojowią to może skorzystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Tokina dzięki za kawę i śniadanie, dzielnie się spisałaś mimo niedzieli, mogłaś przecież dłużej pospać, na zapas na cały tydzień:D Wróciliśmy wczoraj bardzo późno, bo zarząd ogródków zrobił ognisko i kiełbaski z ogniska, były też wspólne śpiewy, a my z sąsiadami robiliśmy grilla, była karkówka, kaszanka, kiełbaski i boczek, były też warzywa pieczone i chlebek, ale warzywa nie cieszyły się popularnością. Wróciliśmy już po północy, dzisiaj do południa odsypiałam, teraz biorę się za obiad, dobrze że Beti podała już rosołek, dzięki👄 u mnie dzisiaj kotlety mielone z pieczarkami, ziemniaki, sałata zielona z jogurtem, jak macie ochotę to zapraszam. Po południu idę zobaczyć co dzieje się na starym mieście, może trafię na jakiś koncert. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Betuś , dzięki za obiad , jak zawsze pyszny, mówisz że opóźniony a u mnie dopiero się ziemniaczki gotują :) Dziś zabieram małą i jadę do parku Dinozaurów ,mam nadzieję że mała nie będzie się bała :D a poza tym liczę na jakieś inne jeszcze atrakcje :D Pogoda dziś u mnie niewyraźna ale jest ciepło i czasem wygląda słoneczko, upałów nie ma :) Życzę wszystkim wspaniałego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Bondi widzę że wczorajszy wieczór udał się znakomicie :D tyle różności na grillu i wszystko na pewno super smaczne. Świetnie tak być w jakiejś społeczności i organizować takie biesiady,człowiek się przy tym odpręża a jeszcze śpiewy to już przypominają mi czasy harcerstwa :) kiedy było tak przyjemnie .... ognisko,kiełbaski i śpiew :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek niedzielnie. Wczoraj i ja grilowalam. Ciastko-gniot naturalnie nie wyroslo i na szybko w zastepstwie zrobilam saltke z pomidorow i salaty, zeby cos przyniesc do wspolnego bufetu. Wieczor byl bardzo udany. Tak wypadlo ze siedzielismy razem z sasiadami ktorych znalismy tylko z widzenia i ktorych wczesniej nie darzylam za wielka sympatia. Okazalo sie ze sa w porzadku i nawet ich lubie od wczoraj. Dzisiaj troche boli mi glowizna:( Wypilam ze 4 kielonki wodki a kazda innego rodzaju i koloru:P Dlatego mimo ambitnych planow na niedziele, zostalismy w domku i troche lezakujemy:P Mysle ze nasz Terterek dotarl szczeliwie juz na miejsce. Na powrot Zuzika jeszcze chyba za wczesnie. Nie wiem dokladnie jak z Roberta?Chyba jeszcze tez zostaje pare dni:O Pszczolka pewnie jeszcze niezdecydowana do konca, ale zdecyduje dzieci ktore chca jechac:P i dobrze. Bondi a jak Twoja glowka dzisiaj? U mnie nie bylo grilowanych warzywek:P Tylko miesko i kielbaska:P Tokina jestes niezmordowana. Zamiast "pobyczyc" sie w wolny dzien, ciagniesz do dinozaurow:P No ale pewnie obiecalas wnusi juz wczesniej ta wycieczke. Beti Ty dzisiaj grilujeszna dzialce. Dobra rada:P Nie mieszaj gatunkow i kolorow napoi. Mieska i ciasta mozna:) Ja zrobie sobie pewnie teraz kawke. Do kawy jak ktos chce serwuje wczorajszy gniot:P Dzisiaj smakuje o niebo lepiej:O Obydwoje z mezem stwierdzilismy ze jest dobre. Sliwki puscily sok, nie jest takie twarde:P Wszystkie Was buziam serdecznie👄 Martwie sie i ja tym ze ciagle nas ubywa:( Ale nic na sile zrobic sie nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki No i już się urlopuję:D:Dhip:)))hip:))))huuuuura!!!!!:)))):D:))))) tokino👄wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują:((((że i w tym roku nigdzie nie pojadę.....dłłłłłługa historia:O Co do weseliska:)))to jest na miejscu:))))tak więc nigdzie nie musimy szusować! Bonitko👄do łez się uśmiałam:Dz twojej sympatii;))))do nowo poznanych sąsiadów!Ja też tak czasami mam;)))))Nie znam i nie lubię:P:P:P beti👄udanej imprezki:classic_cool: Życzę oczywiście wszystkim Dziewczynkom👄które są poza domkiem wielu wrażeń🌼i pogody:)))) Nie pstryknęłam jeszcze fotki sukienusi:Oale jak tylko to uczynię to w te pędy pobiegnę do gara:D W tym tygodniu będę miała troszkę bieganiny,już Wam o tym pisałam,że chcemy wiele pomóc w ostatnim tygodniu intensywnych weselnych:)))przzygotowań...Muszę zamówić kwiatuszki i poszukać petard;)))które wyrzucają serduszka i konfetti:D Napijecie się może naleweczki YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:)))) Na zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, wróciłam pełna wrażeń ale i trochę zmęczona, najważniejsze jednak że mała była szczęśliwa :D W tym parku są nie tylko dinusie do pooglądania ale też cały "park zabaw" dla dzieci i to było najważniejsze :D Fotki z parku są na garnku :D wow ale mi się zrymowało :D Bonitko ,no widzisz ciasto jednak wyszło dobre tylko impreza była za wcześnie:D To co piszesz o nowych znajomych potwierdza fakt że nie zawsze pierwsze wrażenie jest właściwe, czasem trzeba spojrzeć drugi raz :D Banderasku ,nareszcie urlop!!! cieszę się razem z Tobą ale smuci mnie fakt że nie zmienisz klimatu i w tym roku:( Teraz się odmeldowuję , muszę się wyprysznicować i przygotować na jutro do pracy. Trzymajcie się dzielnie , miłego wieczoru dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie i pozdrawiam 😍 Dziś wróciłam z urlopowego wyjazdu, ale była brzydka pogoda, więc siłą wyższą więcej przesiedzieliśmy w domu. Żal wracać w codzienność...ale cóż, takie życie. Dziewczyny...jeżeli znacie sposób jak skutecznie pozbyć się hemoroidów, co stosować???szepnijcie słówko.... Przytulam wszystkie....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️ Bechemootku jak byśmy jechali to we wtorek z samiusieńkiego rana ale jeszcze jest wielki znak zapytania :( ❤️ Bonitko masz rację co do wyjazdu, jeszcze nie jestem zdecydowana w 100% bo nie wiem co będzie z zębem, a jak pojadę a tam się coś narobi i później CO ? Dzieci i Małża już są spakowani :P :D a ja jeszcze w ciemnym lesie :( Jutro wszystko się rozstrzygnie chcę iść tego zębola prześwietlić i zobaczę co jest i wtedy zdecyduję . Bonitko ciesze się że grillowanie udane :) no i nowe znajomości też OK :) ❤️ Banderasku mi też fotki z sukienusi podeślij :) ❤️ Tokino no widzisz mała jest szczęśliwa, że tyle miała wrażeń i dinusie i park zabaw :)jesteś wspaniałą i opiekuńczą BABCIĄ❤️ Poetka - wróciłaś wypoczęta z urlopiku a to najważniejsze :) A na hemoroidy to możesz zastosować maść POSTERISAN H chociaż ona jest na żylaki odbytu ale też pomaga :) no i kora dębowa do mycia( takie ziółka kup w aptece ) ❤️ Pozdrawiam WAS wszystkie PEREŁECZKI i życzę kolorowych snów❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziewczynki byłam na koncercie zespołu BRACIE -Cugowscy, koncert poświęcony Czesławowi Niemenowi(zawsze w sierpniu)- śpiewali piosenki Niemena. Piosenki ładne ale wykonanie nie bardzo. Banderasku wyjedź chociaż na kilka dni, w domu nie poczujesz że miałaś urlop. Zawsze będzie coś do zrobienia. Poetko stosowałam PROCTO GLIVENOL czopki, bardzo skuteczne, ale musisz unikać zaparć, bo będą się odnawiać. Zużyj 1 op. zrób przerwę dwa tygodnie i powtórz. Tokina watro było chwilę się pomęczyć a zobaczyć wnusię zadowoloną. Wszystkim pracującym życzę mało uciążliwego tygodnia a wypoczywającym pięknej pogody Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki malinki wróciłam :D Było w dechę żal było wyjeżdzać no ale tak już jest :( dobrze że jak jechaliśmy to już troszkę kropiło więc zal mniejszy .Małza obiecała żal jeszcze raz w tym roczku pojedziemy :D .Następny piątek góry :D jeszcze nie wiem gdzie ale na pewno góry . Bonitko ja zakupiłam Tankini na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=1156757091 kupiłam i jestem zadowolona dobrze że 44 bo 42 to chyba bym nie wcisnęła się .Fajna sprawa te stroje polecam :D Zapodam kawunię i herbatkę . wkleję jakieś fotki do gara i Nk dla wszystkich miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Roberta jak miło cię widzieć wypoczętą i zadowoloną. Kostium bardzo ładny. A dokąd wybieracie się w góry? Podaję kawę i herbatę i inusię z mleczkiem \_/\_/\_/\_/\_/\_/, może ktoś ma jakiś pomysł na śniadanie, bo ja dzisiaj tylko płatki owsiane na mleku, ale jak ktoś ma ochotę to proszę bardzo \____/. Pszczółko nie zastanawiaj się korzystaj z pogody Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ witam Roberta dzieki za kawunię miło Cię widzieć u mnie od rana grzeje słoneczka jest ciepło jeszcze dzisiaj wolne jutro do pracy już idę pozdrawiam Wszystkie dziewczynki obecne i te na urlopach co się ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki[cześć ] U mnie od rana slonko grzejei jest jakby duszno:P Fajnie jest mieć urlopik:D Roberto👄cieszę się:))))ze jesteś zadowolniona z wyjazdu!!!!....Tak po cichutku marzy mi się taki wypad;)))) Dzięki za kawusie!:classic_cool:...Kostiumik gitarrrra:))))) bondi👄 beti👄 Tulam❤️Was baaaardzo i buziam:))))👄 Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a teraz doczytałam ze byłam tak blisko Zuzika to tylko 5km ;O rzut beretem plaza można było się spotkać :( ale tak to jest jak się ma mało czasu i nie czyta się zaległych stron .SZKODA :(:(:(:(:( Bondi jade w piątek lub sobotę oczywiście w Karkonosze zależy gdzie znajdziemy nocleg Karpacz ,Szklarska albo coś blisko tego .Wiesz my jedziemy tylko na te 3 dni więc nie ma co się wypuszczać daleko dobre i to zmiana otoczenia czyni cuda .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bandaresku a nie marzy ci się wypad w góry :P ? Ja jeszcze mam obiecane w tym lecie morze od Małyżyka tylko czy dotrzyma obietnicy ? kosmi ...a co u ciebie wszystkiego najlepszego z okazji waszej rocznicy 👄[kwiatek ]życzę wam byście byli razem bez rozstań łez bo życie jest krótkie a tym samym czasu mało a szkoda go marnować na rozstania 👄👄 Wracaj już do nas będzie rażniej pewnie już Małżyk pojechał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko .a ty kiedy jedziesz na to spa naprawdę warto ja byłam już na spa to super sprawa .A jedziesz czy lecisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek dziewczynki🖐️ Ooooo nasza urlopowiczka wrocila:) Ciesze sie Roberta ze wyjazd nad morze byl udany. A co najlepsze masz perspektywe nastepnych wyjazdow:) Szkada tylko ze nie spotkalas sie z Zuzikiem. Byla wielka okazja zjesc razem lody i pogadac troche:( Moze uda sie jeszcze kiedys. Tankini Twoje gita...we jak pisze Banderasek. Moje takie bardziej otwarte" na sercu" A co! trza pokazac co sie ma! :P A ja mam ladne i dobre serce, to i tankini bardziej wykrojone:P Tylko nie wiem jak bede czuc sie w nim na plazy:P I czy w ogole to tankini zobaczy plaze:( Ja Robercika nie wiem jeszcze czy ja chce na spa pojechac:O Pisalam juz wczesniej ze przeraza mnie podroz autobusem, za dlugo:( A samolotem nie wiem czy sama sie odwaze? ale chyba tak! Banderasek, Bondi dobrze pisze, trzeba przynajmniej na krotko na pare dni wyrwac sie z chalupki. Bondi, szkoda ze koncert niespecjalnie Ci sie podobal. Ja bardzo lubie Cugowskiego juniora, chyba Piotra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetka, jak juz wyleczysz przypadlosci czopkami najlepiej, musisz uwazac. Nie siadac na zimnym i twardym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolka mam nadzieje ze przeswietlenie wyszlo w porzadku i mozesz zaczac sie pakowac. Jedz. A w razie czego, nad morzem tez sa lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitkoja to mam wielkie:Oale przede wszystkim cycki Roberto👄ja w góry nie:Onie lubię gór... Bardzo szkoda:(((ze nie doszło do Waszego spotkania,ale co się odwlecze...;)))) Dziewczynki❤️ja wiem:(((( ze w domu to nie odpoczynek:Pale cóż zrobić 😭 Na obiadek zapodaje golabki OOOOOOOOO:))))) Smacznego! pszczolko👄i jak zabek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️zapomniałam Wam napisać,ze czasami pisze z telefonu;))))...i dlatego tyle byków ...średnio mi to wychodzi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Banderasku jak wyniki? Musisz wygospodarować chociaż tydzień dla siebie bo będziesz żałowała że zmarnowałaś urlop. Roberta a nie możesz koło 10 września pojawić się w Zakopcu, ja będę od 6. Bonita poleć samolotem, może będziesz miała miejsce obok jakiegoś ciacha, będzie okazja potrzymać za rękę:D. Na twoim miejscu wybrałabym wariant I coś dla ciała coś dla ducha, jak podreperujesz swoje jestestwo to i zdrowie się poprawi:D Bonita lubię Cugowskich i starego i młodych, ale piosenki Niemena mają swój klimat i nie powinny mieć zmienianej aranżacji, tracą urok. Uwielbiam wszystkie utwory Niemena ale wykonaniem jestem zawiedziona, to nie ta bajka. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku a jak pisać przez telefon, trzeba mieć specjalną opcję, może jakiś wypasiony aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim u mnie dziś upalny dzień, słońce lampi od rana aż przypieka:( Dziś miałam luźniejszy dzień w pracy po pierwsze że rano byłam oddać listę obecności w urzędzie a po drugie to znów od 4 rano walczyłam z ciśnieniem:( 180/120 :( masakryczny ból głowy :( po zażyciu w sumie 4 tabsów, uspokoiło się wszystko i później dobrze się czułam ale wolałam nie ryzykować i lajtowo przebyłam dzisiejszy dzień :D Widzę że Roberta wróciła z nad morza, szczęśliwa i odprężona, pewnie już niedługo Zuuzik wróci też wypoczęta. Nastąpi zmiana warty :) bo teraz Pszczółka pojedzie oglądać Bałtyk a może nasz Banderasek też zrobi taki skok i spotka się tam z Bonitką :D ależ byłoby cudnie :D Pewnie Małgorzatka też już wróciła z Częstochowy i mam nadzieję podeśle jakieś fotki. Poetko ,cieszę się że odpoczęłaś a w Twoim problemie nie potrafię pomóc bo nie mam z tym do czynienia. Zapodaję cappuccinko ,dziś może zapodam waniliowo- marcepanowe ,świetna w smaku , aromat boski , zapraszam@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klkiam jeszcze pod ukradkiem z pracory ...wrrrrrrr. Dziewczątka...to nie ja mam problemy z hemoroidami, tylko mój przyjaciel. Ale jak to chłop....nie chciał misie do tego przyznać...aż wreszcie przycisnęłam go "otwartym sercem" :D:D:D (tu zapożyczenie od Bonity i jej tankini...ale się usmiałam!!!) Pozdrawiam wszystkie i macham szybko łapką, coby mnie nie podejrzano, że z Wami pogaduję zamiast trzymać głowiznę w papierach.... Acha...a BRACI CUGOWSKICH ja , niestety, średnio....Paaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×