Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Oj...jak niespodzianka ...śliczniuchny Zuuziku...przepraszam, a co ty za sztywniaka trzymasz.....i dlaczemu za kolano "P????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to nasz niezapomniany Gusio Holoubek, taki poważny, to ja go nieśmiało za kolanko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku wielkie dzięki za pocztę wczorajszą , Zdjęcia przepiękne i modelka wyborowa, bardzo mi się wszystko podoba nawet ten model:P dzisiejszej poczty jeszcze nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Tokino.....to był bleff, Zuuzik dobrze od początku wyniuchała.... Lecę dalej podziwiać naszą koleżankę wśród przystojniaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina chodziło mi tylko o tę właśnie przesyłkę, innej niet:P w nowym kolorze jeszcze nie mam fot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik....czemu tego Kwintę za ucho...nie wolałabyś do kieszeni??? :D:D:D...Pięęęęęęęęęknie i szczęśliwie nam sie ukazujesz. Brawissssimo, od tego przecież wakacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ubiegłym roku złapałam go za trąbkę, hehe jak to brzmi:P i wyszło śmiesznie:P dzięki Wam dziewczyny za dobre słowo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku , kliknij w ten pasek i nie puszczając palca przeciągaj go w dół , może wskoczy, mnie też się tak czasem zrobi i po kilku próbach wraca na swoje miejsce. Najgorsze że zakończyłam instalację oficce 2007 a zniknął mi 2003 i teraz nie widze żadnego Jutro muszę tu coś pokombinować a teraz już znikam dziewczynki, dobrej nocy i przemiłych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale to nie dobre słowo, tylko najprawdziwsza prawda...tak se oglądam i stwierdzam....że we wszystkim ci do twarzy :D i styl młodzieżowy (dzinsy i kurteczka), i styl dziewczęcy...zwiewne spódniczki , kwiaciaste i rozszerzane przy kolankach, i każdy kolor, i każda para bucików, i ...wszystko ci pasuje...łącznie z autem.....:D A to oznacza, że macie gust....koleżanko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina dobrej nocki już sobie poraadziłam z paskiem:) Poetko eeee tam najlepiej mi do twarzy z tym gościem obok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️👄 Tak po cichutku napiszę parę słów :) żeby WAS nie obudzić po ciężkim dniu pacy. Byliśmy w Dziwnowie tam gdzie w tamtym roku :) w pierwszy dzień nie było pogody padało :( ale w następne dni to już pięknie świeciło słoneczko i wylegiwaliśmy się na plaży :) oprócz mnie :( ja siedziałam pod parasolem :( bo przecież brałam ten "cholerny" antybiotyk na ząb, nawet się zbytnio nie opaliłam :( No ale pooddychałam morskim, zdrowym i świeżym powietrzem :) wypoczęłam i po leniuchowałam sobie także czuje się wspaniale:) Fotki prześlę później :) Banderasku❤️ chociaż spożnione ale z głębi serca płynące Życzenia z Okazji URODZIN 🌻 dużo zdrówka, pomyślności, miłości i samych cudownych chwil👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Małgosiu❤️ dzięki za pamięć o NAS na Jasnej Górze👄 Tokino❤️ zdrowiej nam Kochana👄 Bonitko❤️ prześwietlenia zęba nie robiłam przed wyjazdem, bo dopisała mi antybiotyk teraz w czwartek pójdę to mi zrobi. Ciesze się że jedziesz na urlop na pewno będzie fajnie wypoczniesz i oderwiesz się od codzienności :) 👄 Roberta❤️nad morzem mieszkaliśmy w domu wczasowym pokoik bardzo ładny z łazienką z TV czyściutki i przestrzenny:)👄 Zuuziczku❤️ widzę, że znowu szykuje Ci się wyjazd 👄 Kosmi❤️ dzięki za fotki 👄 Wszystkie WAS mocno ściskam i buziammmmmmmm👄bardzo się za wami z tęskniłam❤️ 👄👄👄 Spokojnej nocki 🖐️🖐️🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zuuziku ..dzięki za focie cudne :)👄Tak ten mój Ors to leniwiec kanapowiec jak pada deszcz są problemy z wyjściem na dwór muszę go wynosić a on pod balkonami prędko zrobi to co ma i do domku :D Pszczółko .a na jakiej ulicy daj namiary ja też miałam pokoik z łazienką iTV czyściutki mieszkałam w wili Morena jakieś niecałe 100m od morza może ty miałaś bliżej .:D mam zamiar jeszcze raz pojechać ale we wrześniu . Tokino ja bym też poszła na autobus :D Bonitko...dobrze że to tylko modem 👄 Bondi...trzymam kciukasy za szybki powrót do domku 👄 Dziewczyny ja nie mam waszych komórek mam tylko Tokinkę ,Bandareska ,kosmi i bardzo proszę jeśli chcecie oczywiście o przesłanie mi swoich numerków :D Beti a co u ciebie czemu milczysz ,jeszcze znajdziesz prace ale tak jak zawsze w większym sklepie 👄 chyba już niedługo naszy terterek powinien się pojawić :D Dla wszystkich miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️wczoraj jakoś mi zeszło byłam u lekarz dostałm l4 do 16 czyli do nasteępnego poniedziałku a to dlatego że w poniedziałek idę do neurologa ona mi da l4 a póanej jechałam z rodzicami na działkę a jka przyjechałm z działki do poszłam się pluskać do wanny i do wyrka bo mnie tak straszliwei bolał kręgosłup wziałam te śilne leki i się położyłam a dzisiaj mnie wieczorkiem też nie będzie bo idę na grupę pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i gorąco ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w piękny słoneczny dzionek :) 🖐️ Podaję obiadek : rybka smażona z suróweczką i ziemniaczki :) ( $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$)> ( OOOOOOOOOOOO)> ❤️ SMACZNEGO❤️ Roberta - my też mieliśmy bliziutko do morza :) ze trzy minutki drogi:) na ul. Matejki 7 ośrodek MARENA :) polecam kierowniczka bardzo fajowa. A wy ile płaciliście za pokój lub za osobę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczólko...to byłyśmy w tym samym miejscu :D ja byłam w Marenie tylko napisałam z błędem :D byłam w pokoju nr 7:D Gdybyś przyjechała szybciej albo ja pojechała póżniej to byśmy się spotkały w tym samym :D szkoda :(ja płaciłam po45zł od osoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki , jestem na moment bo zaraz pędzę na zabiegi ale muszę tu głośno i z całej siły zaśpiewać ; STO LAT , STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM !!! a kto ? oczywiście nasza KOSMITKA MA DZIŚ URODZINKI ! Kosmi , wszystkiego co najlepsze dla Ciebie, cały wór kwiatów i moc buziaków.🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi Ty smarkulo;) dla Ciebie urodzinowe sto lat👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Pszczółko fotki wysyłam etapami, na pewno dojdą:) Roberto, Pszczółko aleście fajnie wybrały jeden ośrodek:) i faktycznie szkoda, że się minęłyście:o a Terterek jeszcze do niedzieli hasa na łonie przyrody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kosmi🌼wszystkiego najjjjjjjjjjj:D Duuuuzo zdrowka i słodyczy! Wtóruje tokinie👄sto lat:)))sto lat:))))🌼 pszczolko👄fajnie,ze już jesteś !:)))Zadowolniona i wypoczeta:D Bonitko👄ufffffff!!!:))):))) Dziewczynki🌼jestem nad woda...i wszystko byłoby super gdyby nie to:Pze już miałam wracać , a tu akukuauto nie zapalilo:P ....Czekam na szwagra👄który potrafi czynić ,,cuda,,;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim dziewczynkom Kosmi samych słonecznych dni i duzo duzo dużo zdrówka zyczę. Ja dziewczynki tez troszke proszę o urlopik bo jestem dalej zalatana i na brak wolnego czasu zaczynam narzekać.Czesto teraz jeżdzimy do Lu...lna (byc może na troszkę tam wsiaknę jak wszystko sie dobrze ułozy i na dodatek przetwory cd.Juz dobrze choć ,ze ogórki się kończą choć kończą sie i nie mogą sie skończyć.Czekam z utęsknieniem na ich uschnięcie bo chce sie wziąc tez za ogródek zacząć przesadzać-choć nie powiem w taką pogode nie chcie mi się. czasem poczytam co sie tu dzieje i pozdrawiam wszystkie serdecznie. trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku z powodu autka to ja bym nic tez innego nie zrobiła jak tylko telefon do kogoś,jestem beztalencie jedynie jechać moge.Moze szwagier cos zaradzi. Pszczółeczko dobrze,ze juz wróciłas do domciu i do nas.Czekamy na zdj ecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi..WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ...STO LAT STO LAT NIECHAJ ZYJE NAM ...NIECH JEJ GWIZDKA POMYŚLNOŚCI NIGDY NIE ZAGAŚNIE .......... 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi 🖐️ STO, LAT, STO LAT z Okazji Urodzin👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Roberta ale siupy byłyśmy w tym samym miejscu i w tym samym ośrodku:) a wystarczyły te dwa lub trzy dni i byśmy się spotkały ale by była NIESPODZIANKA :) Jestem ciekawa czy poznały byśmy się idąc ulicą lub mijając się na korytarzu :) Może na drugi rok się spotkamy :) :)👄 Zuuziczku masz rację wielka szkoda, że Roberta za szybko wyjechała :( no albo ja za póżno pojechałam :(👄 Banderasku jak autko naprawione ? 👄 Małgosiu nasz pracusiu :) my się wczasujemy a Ty kochana ciężko pracujesz :( uważaj na siebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×