Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Wesołku wszystko jasne :D Bonita jedzie do Turcji, ja do Zakopca a Kosmi do M, z tym że my z Bonitą mamy zamiar wrócić do swoich domów a Kosmi zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki a my całą rodzinką wybraliśmy się dzisiaj na grzyby:D wycieczka fajna, ale grzyb co kilometr:P nie lubię takiego zbierania, jak nie ma czego zbierać;):P nie wiem co jest, bo jak jechaliśmy do i z lasu, po drodze mijamy takie miejsce, w którym stoją sprzedający grzybki i... mieli ich mnóstwo:P skąd oni ich tyle wzieli???? pewnie wyzbierali przed nami;):P ale nic to i tak z naszej czwórki nazbierałam najwięcej:P i jako bonus udało mi się znaleźć prawdziwka - a to naprawdę wyczyn, bo ja tylko podgrzybkowa jestem, łazikuję wyłącznie po dużym lesie, w którym tych szlachetnych borowików jest mało oj Kosmi, Kosmi plisss pisz wolniej, bo mało kumam i nie wiem co Ci odpowiedzieć Wesołku, nasze dziewczyny wybierają się na mały urlopik, Bondusia jak co roku za kilka dni wybywa do Zakopca, a Bonita tam gdzie pozdrawiają się hasłem salem czy salam alejkum;) oj będziemy tęsknić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dziękuję za zdjęcia:) podobni jesteście do siebie bardzo, Ty z bratem, Twoja córcia do dziadka:) a Tobie do twarzy z uśmiechem, dlatego uśmiechaj się częściej:D Wesołku te sztabki chyba z pazłotka zrobione:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dlaczego tak napisałam ,bo swtwierdza że my z m jakieś nieudaczniki jesteśmy:P,z jednej strony podziwiamy tych znajomy co bezskrupłow wyjechali nie wazne uda się nie uda ,a my już tak kiedyś rozmawiali i rozmawiamy dużo na ten temat.Cieszę sie,że ma pracę jest bardzo rodzinny i nie pozwoli nas skrzywdzić. Bondi o firmie on myślał ,ale stwierdziły że jest zastary,a urzędy dla niego horror. no i masz babo placek.wiem pisze dziwnie,ale rózne myśli mnie na chodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dzięki za zdjątka fajnie wyglądasz rodzinka super. Zuuzik teraz to atrapy są,bo prawdziwe złoto wywiezi:) A Beti mała płukała złoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik staram się nie ulegać.tylko boli człowieka jak ktos mówi a niewie do końca ja naprawde jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi bądź dyplomatką, nie daj się wciągać w takie rozmowy, zmieniaj temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki zmywam się na sherlocka holmesa z aktorem, którego lubię - Robert Downey Jr - mniam takie ciacho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczor telewizyjny sie zakonczyl. Trzeba isc do wyrka, ale jak zwykle bardzo sie ociagam chociaz lozko takie wygodne. Kosmi nie kombinuj. Widze ze dopada Ciebie juz depresja jesienna a w poloczeniu z tesknota za malzykiem daje to takie efekty. Jutro jak bedzie cieplo pospaceruj po gorkach z dziecmi od razu zrobi Ci sie lepiej. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, to jest bardzo madre przyslowie. Ja nie narzekam ze jest mi zle, z tesknoty za krajem tez nie usycham. Ale ja wyjechalam 20 lat temu kiedy w Polsce bylo bardzo nieciekawie. No i bylam sama, mialam tylko zakladowe mieszkanie. Ty masz domek w ladnej okolicy, sa tez dzieci. Czy zapewnisz im wyksztalcenie za granica? Poza tym z jednej pensji z dwojka dzieci nie bedzie za rozowo. Chyba ze Ty masz zamiar dorabiac. Tylko gdzie bez znajomosci jezyka? Masz zamiar sprzatac:P albo szukac pracy gdzies przy garach:P A ta Twoja kolezusia to jest gluptas i tyle, jak nazywa Ciebie nieudacznikiem! Zreszta Twoj malzyk nie chce nigdzie wyjezdzac, wiec nie zaprzataj sobie glowy takimi myslami. A teraz ide spac. Nie wiem co robimy jutro, zalezy od pogody. Dobranoc dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kawunie wam podaję ,herbatki i inusię dla personalnej :D Widzę że kosmi ma zamiar do małżyka jechać .Ja zawsze cię kosmi podziwiałam i podziwiam dlatego że ja dawno bym była razem z Małżą nie koniecznie zostać tam na stałe ale dorobić się i wrócić ale razem to ważne .Decyzja należy tylko do was jesteście młodzi i szkoda życia na rozłąki .👄 A wiesz dlaczego ci to radze z przypadku w mojej rodziny było cudnie i co potem straszna tragedia :( Pytałaś to ci odpowiedziałam 👄 tokino...wracaj do nas wyrzuć z siebie co masz na sercu halllllllllllllllloooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!👄 Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Roberta dzięki za kawke dziewczynki zoła troszkę przywiazłam i dla Was tez tylko wczoraj jakos zmęczona byłam bo noc wcześniej wcale nie spałam moj kręgosłup coraz to bardziej boli jestem w domu nic nie dzwigam i dalej boli a to sztabki z złotem dla Was proszę u mnie dzisiaj chłodek z rana i rosołek si już gotuje życzę miłego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę 🌻 dziękuje Roberto za pyszną kawusie ❤️ Małe śniadanko - troche późno bo każdy dzisiaj może sie wylegiwać:P:D http://images37.fotosik.pl/44/4942d43d4dcb774d.jpg musli i miseczka owoców: śłiwki, jagody amerykańskie, winogronka Beti - ❤️dzięki za zdjęciuszka - apetyczna, młoda dziewczyna z Ciebie - nic dziwnego, że faceci sie za Tobą oglądają ;) Dziewczyny - u mnie pada i schłodziło sie bardzo. Pozdrawiam piknie - dzisiaj leniwie spędzamdzień gotując obiadek i okupują komputer :P Malutka! ? jak to? nie piejsz już kawy ze mną w niedzielny poranek???? :( Tokino - wyłaż z norki - brakuje nam Ciebie bardzo ❤️ ❤️[ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku dzięki za kawę, chętnie się napiję, zresztą kawy nigdy nie odmawiam. Ja dzisiaj gotuję rosół z makaronem, udka w duszone w warzywach, surówka z kapusty. Zaraz też będę piekła ciasto "pijak", tak nazwał to ciasto mój syn. Wczoraj zlałam nalewkę z wiśni i to ciasto będzie z tym owocami nasączonymi alkoholem. Zapraszam na popołudniową kawę i ciacho. Terterku zajrzyj na @ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ❤️ tylko że za mną oglądają się sami żonaci i dzieciaci faceci chyba coś jednak ze mna nie tak :( Bondi 🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta oczywiście tobie dzięki za kawę a Terterkowi za śniadanie ❤️ gapa ze mnie. Roberto gdzie dzisiaj wyruszasz na wycieczkę? U mnie jest chłodno ale słonecznie. Beti wszystko jest z tobą OK, po prostu wzbudzasz zainteresowanie dojrzałych mężczyzn, ale wybór należy do ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondi nie wiem dlaczego podobaja mi się faceci żonaci hi hi hi mam rosołek (_____________________________) z makaronem i drugie anie kluski @@@@@@@@@@@@@ udka z kurczaka ############## oraz kaczka $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ do tego sosik (___) oraz biała kapusta %%%%%%%%%%%%%%%%% życzę smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ❤️ - jak zwykle niezawodna:D dzięki za obiadek niedzielny - rosołek to ja zawsze a kaczka to pucio! :D dzisiaj jem obiad u Ciebie Beti :D ja będe miała rosół wołowy z makaronikiem i cycuszki z kurczaka z warzywami. Bondusiu ❤️ dziękuje Ci bardzo za @- dzięki Tobie sprawe honorowo zakończyłam i bez urazy. Bondi czasem jak mi odbija - to robie sobie maseczki i zwykle używam bielendy albo sorayi - wypróbuje tą którą polecasz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielny dzień pozdrowionka dla wszystkich 🌼 Ja dzisiaj stawiam gołąbki, smacznego życzę i miłej niedzieli :D Bondi kiedy będziesz w Zakopanem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystka🖐️ W Zakopcu będę od 6.09 do 15.09 Dzięki za gołąbki, poczęstuję się, ja jestem wszystkożerna , Beti twoją kaczuszkę też spróbuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku bardzo miło mi Ciebie gościć u mnie w domku Bondi Ciebie też i Rowerzystkę też zapraszam ręsztę dziewczynek bo jeszcze wszystko jest nie zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^Bonita57
Niedzielne dzien dobry🖐️ U mnie sloneczko:) Obiadku jeszcze niet bo bardzo pozno wstalismy. Na razie skubne cos z Waszego obiadku, a za dwie godziny wybywamy, zjemy cos w drodze. Na razie🖐️ Milej niedzieli zycze wsiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko - ❤️ to i ja gołąbka Twojego z przyjemnością :D Jak to fajnie najeść sie u Przyjaciółek i nie musieć nic w domu robić :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellołł ZOSTAŁAM BABCIĄ PO RAZ DRUGI!!!❤️❤️ Dziewczynki w związku z tym,że zostałam babcią po raz drugi:D:D:D zapraszam wszystkie na oblewanie......stawiam na stól wódeczkę,winko czerwone wytrawne,wermuth oraz ajerkoniak. Wiem,że na picie jest jeszcze za wczesna pora,ale po południu mam nadzieję,że napijecie się za zdrówko moich wnuków. Córka miała dośc trudny poród,ale na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie i maluszek jest dorodny❤️ a jutro chyba synuś z mamusią wyjdą do domciu:D Między moimi wnuczkami jest trzy i pół miesiąca różnicy❤️ Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie i postaram się wpaść do Was wieczorem....a na razie życzę udanej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.(*)DZIEŃ DOBRY (*) (.*(.**.)*.) *.)*. .ŻYCZĘ WAM PIĘKNEJ NIEDZIELI, JAK I RÓWNIEŻ PIĘKNEGO CAŁEGO TYGODNIA..........BUZIACZKI......... ŻYCZĘ DOBREGO STARTU ... W NOWY TYDZIEŃ... w poniedziałek - samych przyjemności we wtorek - radości w środę - dnia miłego w czwartek - cierpliwości w piątek - spaceru długiego w sobotę - dużo czułości w niedzielę - Spokoju i Miłości... POZDRAWIAM SERDECZNIE *.*)MIŁEGO ..*)DNIA (. (.ŻYCZĘ!!! w przyszłym roku mamy Bierzmowanie mój synuś,komunia,a i imeniny mojego wypadaja wielkanoc zwariowany rok mi się zapowiada.:P:) Roberta zapominiałam podziękować za zjęcia,a to co mi zrobiłaś przed domkiem nawet nieweidzialm ,że takie ładne napatrzyc się nie moge,i nas dwie też ogladam . dziewczyny podesle wam zdjątko które zrobiła mi Roberta. a wczoraj zaliczłam orła na prostej drodze nogi mam całe. jest zimno,ale na troche trzeba się wynurzyć z chałupki. dajcie znac czy poczta dotarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×