Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki Dziś niedziela:)))więc tak baaaardzo cichutko stawiam: kawkę (_)>(_)>(_)> herbatkę (__)>(__)>(__)> inusię |___|?|___|?|___|? Życzę udanego dnia:D Kochana bondusiu❤️ Z okazji imieninek życzę zdrówka i zdrówka i zdrówka:Da do tego szczęścia i radości i ........zdrówka!:D 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w niedziele Banderasku - dziękuje za kawusie ❤️ troche powylegiwałam sie dzisiaj bo małża nie poszedł do kościoła i okupował komputer od świtu. Cieplutko i pachnie kawą No to ja śniadanko niedzielne serwuje: http://www.gastromar.pl/3_Galeria/15_Zajaczek_2009/pics/2.jpg a nasz magiczny stół nakryłam tak: http://imgpe.trivago.com/uploadimages/39/64/3964096_l.jpeg Pozdrawiam wszystkie Dziewczynki i życze udanej niedzieli ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Banderasku ❤️dziękuje za kawkę Terterku ❤️ tobe za śniadanie Bonduś i Terterek wszystkiego dobrego w dniu imienin dużo zdrówka ❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄 wszystkim zyczę miłej niedzieli u mnie świeci słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terterku👄powiedz mi proszę:)))czy dobrze pamiętam,że Twoje imieninki są za parenaście;)))dzionków?...A może strzeliłam straszną gafę:(((i nie złożyłam Ci życzeń:O Dziękuję za śniadanko:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam sie do życzeń i całusków dla naszej Bodusi :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wszystkiego najlepszego! 👄 Bonito ❤️ fajne fotki ugotowałaś ❤️ Małgosiu ❤️- o ile pamiętam to kuchnia: meble, kompletny sprzęt(zlewozmywak z baterią, zmywarka, lodówka, piekarnik, płyta kuchenna, pochłaniacz), oświetlenie, robocizna, podłączenia i przebudowa instalacji - kosztowała 19 tyś Mogło sie to wydawać dużo - ale jak cudowny był brak stresu! wszystkim sie zajęli - NIC nas nie obchodziło - przywieźli, zrobili, podłączyli nawet posprzątali po sobie. Tokino - ciesze sie, że masz remonty za sobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku 👄- nie stresuj sie - dobrze pamiętałaś, że ja obchodze razem z małzykiem 15-go bo on ma wtedy urodziny. Ale dzisiaj przyjmuje "hołdy" :D:D:D:P razem z naszą Bondusia będzie mi najmilej ❤️ ❤️ ❤️ Dziękuje Dziewczynki za życzenia ❤️ bardzo mi jest miło i Kocham Was za wszystko a przede wszystkim za to, że jesteście ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto ❤️- podobają mi sie buciki - choć na moje nogi z pewnością nie pasowałyby. Ja podobnie jak Ty nie mam oporów przed kupowaniem butków w necie - kiedyś kupiłam sobie sportowe buciki i były ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie terterku👄życzę zdrówka i zdrówka i zdrówka:D i szczęścia i radości:))):))) i zdrówka!!!:D 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a u mnie zdisiaj jest westyn z okazji święta chleba w parku bedzie Andzia od Bercika o 15 ide sobie do parku z rodzicami ale dopiero po obiadku zaczyna się już o 10,30 dobrze chociaż że nie pada jest pogoda nawet chleb będą piekli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być festyn ale byka strzeliłam aż wstyd ale to nie pierwszy i nie ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pomalowałam właśnie siwielce:P i gotuję obiadek:))) Później wybywam do Mamutka❤️i mus na spacerek! U mnie jest cudnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku masz racje pokosztuje chlebka różnego korowód już przeszedł pod moimi oknami u mnie już obiadek prawie gotowy zaraz podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti🌼no to ja podam zupkę:)))bo u mnie dziś tylko taki obiadek:Pa reszta należy do Ciebie:D (________________________)>>>>>zupka grzybowa z tegorocznych suszaczków Na zdrówko!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zapraszam na obiadek rosół z lanym ciastem dzisiaj (_______________________________________________________) drugie danie kluski @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ mięsko pieczeń $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ czerwona kapusta ############################### oraz sos(____________) życzę smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też beti👄już sie biorę z a pałaszowanie Twojego obiadku:D Pyyychotka!!!:))))) p.s.My dziś jak towarzystwo wzajemnej adoracji;)))) Hi,Hi,Hi.....ale ja tak mam:((((Jak jestem to prawie zawsze nikogo nie ma Dobrze beti👄że dziś ze mną tu urzędujesz;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcinam obiadek i zmykam:))) Miłego dnia beti🌼 Miłego dnia Dziewczynki🌼 bondi👄My tu czekamy na poczęstunek imieninowy;)))) Hi,hi,hi:))))żartowałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ❤️ miłego dnia i reszta dziewczynek zapraszam na obiadek Banderasek zostawił nie zjadła wszystkiego :) udanego dnia dla Was 🌼 ja zjem obiadek ide troche poleniuchować a pozniej do parku spadam są też korony dożynkowe zrobie fotki to prześle wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wielkie topikowe swieto:):) Kolezanki swietuja imieniny. W kolejnosci alfabetycznej i ja gratuluje. 🌼🌼 Kochana Bondi🌼🌼 W Dniu Imienin skladam Ci najserdeczniejsze zyczenia. Zycze duzo duzo zdrowia, szczescia i wszystkiego co dobre i piekne. Jeszcze raz zdrowka kochany Bondiku 🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️ 🌼🌼Kochany Terterku🌼🌼 W Dniu Twoich Imienin najserdeczniejsze zyczenia duzo zdrowia bo to najwazniejsze, spelnienia wszystkich marzen, nawet tych najskrytszych i duzo, duzo milosci Ci zycze. Wszystkiego najlepszego kochany Terterku. 🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki🖐️ Nakarmiona do syta przez Was kolezanki ,wybywam zaraz w odwiedziny do mojej szwagierki, starszej siostry Malzyka ktora odwiedzamy raczej rzadko. Pogoda pasuje, nie pada, chociaz jest chlodnawo. Zapowiada sie ladne popoludnie. Milej niedzieli zycze i Wam. Do wieczora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D Dziewczynki! 👄 na obiadek przyszłam :P zupa grzybowa mniam mniam i rosołek i pieczeń mmmmm.... ale sobie poużywam ❤️ :D Dziękuje pieknie za życzenia ❤️ ❤️ ❤️ przytulam wszystkie moje Gwiazdy z Gwiazdeczką Bondusią na czele :D 👄 Na nasz magiczny stół stawiam murzynka z migdałami (takiego Zuzikowego) i serniczek z brzoskwiniami I_@@@@@@@@@@@_I? I__/////////////////__I? a do teego winko YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY czerwone ZAPRASZAM serdecznie :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry;) niedzielne:) Bondi najlepszego👄 👄👄🌻🌻🌻z okazji Twego święta:) Terterek świętuje za dni 12 więc... poświętujemy jeszcze raz;) Roberto odważna netowa zakupowiczko:) buciki auć w ogóle nie moja bajka, aż oczy bolą od patrzenia;):P a już te napisy powalają:P wybacz, ale takie mam o nich zdanie - zresztą już pisałam, że ja konserwa jestem:P Tokina no to już dach pewnie wymieniony, super:) a co do poczęstunku to masz jak moja mamcia, ona też częstuje panów robotników:) sama uważam, że nie ma w tym nic złego dopóty dopóki pan/panowie uczciwie pracują i nie upominają się o nic, jej nie ubędzie a i on/oni nie powiedzą, że z niej zołza:P ja tego problemu nie mam - zawsze muszę dać panu od remontów jeść i pić, bo to mój małżyk jest tym panem;):P Bonita a prezent się odnalazł, czy trzeba było kupić nowy? macham słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Malinki:D Kochane Solenizantki Bondi i Terterku Dużo, dużo zdrówka Wam życzę wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie - szczęście - oraz tradycyjnych stu lat Wam życzę 👄👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dzięki za pyszności 👄 Lecę dopiero jurto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna ❤️ Jak jedziesz dopiero jurto to chodź na smakołyki - popatrz nasz stół ugina sie od pyszności - ja już obzdryngoliłam rosół i zupe pomidorową - pieczeń a sama w kuchni zaraz serwuje rolady wołowe i karczuszek pieczony bo dzieci mam na obiedzie więc jest dla kogo szykować Was też zparaszam. No a cista - palce lizać - Kosmitka w garnku też ciacho pustawiała aż tutaj pachnie :D:D:D Leje winko - YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY czerwone półsłodkie - doskonałe i do deserów i do mięs Zuzik - murzynek z migdałami super - choć taki zwykły i bardzo ciemny teżz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×