Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

banderasku też kupowałam taki chyba zółty ale ciemny kolor musze jednak dotrzeć.Bo tak byłyby smugi ,moze dlatego ,ze te płytki takie jakieś połyskowe.Głupia baba byłam wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś łoj jak ja Ci zazdroszczę jak ja chciałabym być na etapie kupowania nowych kafelek do łazienki,urządzaniu kuchni,łoj jakie to miłe. Dziewczyny odnośnie kociąt,była akcja mrożąca krew w żyłach.Jak podrzucić maleństwa pod schronisko gdy naokoło kamery i latarnie,tak zabezpieczyli się dokładnie jakby trzymali w tych klatkach złoto a nie bezpańskie zwierzaki.No i niestety koteczki zostawiłam nieco dalej ale wierzę że koniec końców trafiły tam właśnie,bo byliśmy tam dzisiaj w dzień i nie było po nich ani śladu.Mój emuś od rana miał doła i choć sam był inicjatorem akcji miał wyrzuty sumienia że maluchy umarzły,mieliśmy mroźną noc.Chcę być dobrej myśli i w sumie wszystko wskazuje że ktoś się nimi zajął ale i tak czuję się podle.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko kabina tak chce córka,choć miejsce jest na wannę ale ona woli jakies mebelki do łazienki,tylko nie wiem czy widziałas teraz są takie kabiny u na sgłębsze nie takie płyciutkie,nawet mozna cos w nich uprać.Sąa też ciut wieksze wannobrodziki i też nad tym sie zastanawiamw kształcie łódek cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku wiem jak sie czujesz ale co miałaś zrobić a jesli kamerowane to rzeczywiście potem po rejestracji dojda kto wywiózł.Szkoda ale co zrobić.Miejmy nadizeję,ze ktos ich znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku na pewno fajnie jest cos kupować,ale musze sie z tym pogodzić ,ze będę sama w domu,bo przeciez małz będize tam.A i tak w domu pustota,syn szkola ,hdodatkowe zajęcia ,zostaje niedojedzony wiecznie tygrysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy z zawodu hydraulik odradza kupowanie zagranicznych kabin w supermarketach,ponoć jak się coś zepsuje trudno dokupić nową część.On poleca polskie kabiny ponoć ceny podobne jakość także a części wszystkie dostępne i można naprawić ale ja tam wiem czy on jest bezstronny,zwłaszcza że ma swój sklep.:)z kabinami między innymi także:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko👄wypróbuj bo naprawdę warto:))) Wesołku.....Będę trzymała kciukasy za maleństwa😭😭😭 Małgosiu👄wiem,że jest troszkę zachodu z ciemnymi płytkami(słyszałam)ale ja jak będę robiła remont w łaźni;)))to i tak takie zakupię....dla mnie są boskie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze chyba będa noce ,bo jeszcze nigdy nie byłam w nocy sama.Jestem strachliwa i jak cos zastuka czy cokolwiek to nie wiem chyab uciekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Wesołku wszyscy tak mówia,wiadomo jak to chińszczyzna a ludzie kupuja bo nie są drogie maja nawet telefony,radia przeciez to czysta głupota.Wygląd tez sliczne ale co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koty także nienażarte ciągle wiszą mi na klamce:p:).A jeśli chodzi o samotność to jak będzie przyjemnie jak już pojedziesz obglądnąć wszystko jak już będzie gotowe i łazienka i pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ja Ci odradzam naprawdę.Choć jedną łazienke na górze mam zielona tez dól ciemniejszy a góra jasniutka.Ale płytki nie wiem jak to powiedzieć chyba jakieś moze matowe i tam nic nie znać.Naprawdę tam myję od wielkiego dzwonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku hi,hi ja trzymam twoją stronę,jak coś się podoba trzeba się samemu przekonać:):)choć myślę że Małgorzata ma rację,moja psiapsiółka swojego czasu odradzała mi zakup ciemnego autka.Mówiła że choćbym nie wiem co z nim robiła po umyciu i tak jakieś plamy zostaną na lakierze i wierz co miała rację:):).Myjesz,wycierasz,woskujesz i co byś nie zrobiła są zacieki i ciapki,cudo:p:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku mój małż ma ciemno zielony samochód i tak jak piszesz pucuje,czyści i nic ,zawsze cos jakas plamka jest.Kiedyś miał granatowy i było to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale widać że się nie zniechęcił skoro po granatowym ciemno zielony,my także mamy ciemnozielony.Ja teraz obiecuję sobie ze następny będzie jasny,hi,hi no ale zobaczymy bo nie szybko to nastąpi;):) Dobranoc Małgorzato Bonita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przepraszam, że nagle i bez uprzedzenia odpadłam, ale miałam bardzo miłą rozmowę na skypie:) widzę,że już lulacie więc tulam i buziam👄 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wszystkie buziam, przytulam , ściskam, a przede wszystkim uprzejmie donoszę, że wszystko u mnie OK....tylko czasu coraz mniej :( Jesteście Wielkie, ze mimo codzienności, znajdujecie czas , żeby pogawędzić. Ja ostatnio tylko czytam i oczywiście odpowiadam każdej, ale tylko w myślach. Jestem z Wami. Dobrej nocy, kochane dziewczyny.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałam dzisiaj jak zabita. Może po wczorajszym fikaniu bo nieźle nam dała w mięśnie :O Witam jesiennie i zapraszam na Kawe I_I> I_I> I_I> I_I> herbate (_)> (_)> (_)> inusie U> U> U> ciekawe jak tam naszej Personalnej. Oj będzie co opowiadać, mam nadzieje, że aparatu nie zapomniała ❤️ Poetko ❤️ - miłym wpisem zakończyłaś wczorajszy dzień 👄 pozdrawiam Podaje śniadanko: dzisiaj kanapki ze szprotkami w pomidorach: http://static0.blip.pl/user_generated/update_pictures/1298724.jpg ale i masełko i dżemek i waniliowy serek gdyby ktoś nie lubił szprotek Musli - Banderasku ❤️ :D mnie sie wydaje, że musli zjadane jest codziennie tylko tak jak Poetka - odpowiada nasza Rowerzystka w myślach :D Pozdrawiamy Cię Rowerzystko!!!!! ❤️ Posprzątałam troche, napaliłam w kominku i śmigam do pracy ❤️ dzisiaj po południu ide na wernisaż jednego z naszych kolegów z grupy POZDRAWIAM ❤️ ❤️ ❤️ wszystkie Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tererku ja na kawusie przychodzę.tak miło,cieplutko,dorzucę do kominka by nie wygaslo. A ja wrociłam do domu z zakupów i z biblioteki(moje dziecko jest spragnione nagle wiedzy) ,patrzę a moje wszystkie kwiatuszki na dworze zmarznięte.Jak sie ociepli musze powyrzucać.Nie mam miejsca w tym roku przechowywać ich a tak sobie obiecywałam.Moze za rok.dziewczynki a Wy poznosiłyście już do domu na sadzonki? dzis nic nie porobie w kuchni bo ponoć ma nie byc wody w domu (nic nie wiedziałam a ogłoszenie wisi na moim słupie przed domem.,dopiero małz powiedział.Coś kopia na ulicy,wpuszczaja plastiki jakieś a woda leci taka brudna jeszcze . Po potem myslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasowa wsuwam te musli z całego tygodnia i dobrze mi tak :D Dziewczynki u mnie porażka w pracy Nie dosyć, że mam przetargi, umowy, faktury, odbiory to jeszcze wykupy 😭 Tylko sobie w łeb strzelić 😭 Jeszcze ten rok jakoś zamknę, ale w prxzyszłtym roku już powiedziałam, że nie będę robić z trzy osoby . Pozdrawiam wszystkie cieplutko chociaż u mnie rano zimno, teraz słoneczko świeci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Terterku 🖐️ Małgosiu🖐️ Dziewczynki ranne ptaszki ze śniadankiem i już ze sklepu po wracały :) a ja dziś troszeczkę dłużej po leniuchowałam w łóżeczku :P :D Banderasku🖐️ czy ten płyn W5 to tylko spryskać i zostawić i nie trzeba po wycierać ?? albo do czyścić ? Wesołku🖐️ no to koteczków już nie masz :( na pewno Ci ze schroniska je przygarnęli jak ich nigdzie nie ma. Małgosiu[czesc ja też nie lubię być sama w domciu a zwłaszcza nocą :( bo też strachliwa jestem światło w tedy świece całą noc:( albo telewizor gra bardzo długo :( Kosmi [czesc to dobrze, że siostra czuje się już lepiej i co najważniejsze jest już w domciu :) Miłego dnia dla WSZYSTKICH DZIEWCZYNEK 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×