Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hej hej!!!! Bardzo podobuje mi się pomysł z adresikami :-D, Jestem za i zaraz posyłam swój - nigdy nie wiadomo, co nam do ślicznych główek wpadnie ;-) :-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja zawsze coś sknoce i zrobię po swojemu:P:) a to ciacho co robiłam wczoraj to proste. biszkopt jaki kto umi(kroimy na poł) 2kisiele czerwone gotujemy i 4łyżki cukru 600ml wodzy zagotowujemy do dajemy 1,5szkl startych jabłek.wylewmy goracy na biszkopt przykrywamy drugi. 1czerwoną galaretke rozupszczamy wodzie i czekamy az steżeje. 500ml śmietanę ubijamy z 2łyżkami cukru (nie dokonca)dodajemy cukier waniliowy i 2 male śmietanfisay .dzielimy na pól,smarujemy góre biszkobtu,a drugą częsc śmietany do szprycy i robimy wzdluż paski dosyć wysokie(ja szprycy nie miec zrobiłam to łyżką) a po między pasy wlemy teżejąco galaretkę.Wstawiamy do schłodzenia smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku Kosmi, normalnie kiedyś przyjadę do Ciebie i będziesz musiała zrobić dla mnie takie ciacho:D wygląda na bardzo pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklejone plecami żuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bechemotku ❤️ Tokino :DJa myśle, że jak kiedyś zrobimy Wielki Syreni Zlot" - to Kosmitka będzie nadzorowała pracę cukierników, którzy nam torty na empreze szykować będą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi :)ja przy tych cukierikach to pionek jestem. ale się cieszę,że mnie cenicie i ja was też. to jak dobrze pójdzie to będziemy za 2lata pięciolecię obchodziły:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki odpadłam na chwilę bo siostra dzwoniła, a z niż krótko się nie da:D, opowiedziałam jej przy okazji to o żyrandolu. Płakałyśmy obie ze śmiechu. Kawał: Syn rozwiązuje krzyżówki, w pewnym momencie pyta ojca, tato co to jest"intymna część kobiecego ciała na P, ojciec myśli, myśli i pyta w pionie czy w poziomie, w poziomie mówi syn, a to będzie pysk, mówi ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :D Kosmitko - podałaś teraz temat do rozważenia :P Trzeba by już od teraz myśleć nad organizacja"Wielkiego Syreniego Zlotu" Wnioskuje, żeby to sie odbyło tam gdzie kiedyś planowałyście - w mieście Boruty bo to środek Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kosmi, ależ poleciałaś do przodu :D już Ci się marzy Pięciolecie :D:D Bondi widzę że dziś rozbawiona jesteś :D to dobrze, stresy trzeba zostawić głęboko zakopane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku, świetny pomysł ale znając życie ...... eh..... co tam trzeba być dobrej myśli :D Też dziękuję za adresy 👄 Tereterku myślę że Ty do mnie trafisz bez adresu :D kurcze jaka szkoda że nie udało nam się spotkać u mnie w tym roku a zobacz, tak blisko mieszkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - też żałuje - ale teraz jak skończysz swój staż możemy wrócić do tematu. Ja mam dzieci poza domem - troche więcej luzu i mozemy np u mnie troche "pourzędować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi :D Kosmi :D:D :D najpierw Bondi - teraz Ty mnie rozśmieszyłyście aż ekran oplułam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłałam adres, jakby co, to proszę pisać, że nie doszedł. Bo ja mam czasem tak jak Poetka, nijak nie potrafię zbiorowo wysłać :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak z doskoku, trochę pichcę w kuchni. Tak Tokina mam dzisiaj dobry humor, bo powoli ale się wyrabiam, myślałam że nie zdążę, zwolniłam trochę obroty i na wszystko potrzebuję trochę więcej czasu, a ja nawet okna pomyłam(jak M był w pracy) i dostałam opiernicz, ale spłynęło po mnie:D. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi - ❤️ przypomnij mi co z M? jakaś rocznica? imieniny? urodziny? Personalna!!!!! :D:D:D wielkie wejście smoka:D:D:D i to po hiszpańsku!! :D:D Witaj w domu ❤️ ❤️ ❤️ Bechemotku - spokojnie czekamy na @ - na razie nic nie dotarło ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczta do frunęła do mnie❤️dziekuję Personalna witaj w domku:)cieszę się i jak wrażenia ,lot? posłam pocztę?napisac czy doszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna napisz jak się czujesz ,przecież taka zmiana klimatu, czekamy na fotki, na wszystkie nawet te z samolotu . Kosmi nie mam nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ugotuję troszkę fotek w garnku:) Tylko fotki nie trzymają się prosto w kadrze ....ale rano, południe i wieczór sangria no i fotki krzywe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×