Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

uśmiałamsie z tych Twoich "chodow" - wyobraziłam sobie jak spie p rz a sz przed byczkiem aż sie kurzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejuśku! ❤️ Personalna - piękne zdjęcia jak dychniesz chwile i siądziesz spokojnie przy kawusi i przy komputerze - napisz jak było i co widziałaś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, świetnie było ale na mnie już pora:( i tak wytrwałam do takiej późnej godziny :D to chyba cud :D Trzymajcie się cieplutko, spokojnej nocy i miłych snów 👄 ja zmykam na podusię 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje wcale mi na początku nie było do smiechu,ale póznie to ryłam a jeszcze jedna historyjka ja noga w gipsie szwagier spadający ze schodów i wchodząca pani z ubezpieczenia co ona mogła sobie pomyśleć:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywaj Tokino - dobrej nocy życze ❤️ a ja musze iść posprzątać ten bałagan w kuchni - wróce za jakąś chwile ❤️ - cafe zostawiam włączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Hiszpanii angielski turysta poszedl do restauracji, zasiadl przy stoliku i studiuje karte dan. Zaciekawila go pozycja "jaja ala corrida". Zamowil, a kelner przyniosl dwa jaja na twardo wielkie jak jablka. Anglikowi tak smakowalo, ze kilka dni pozniej przyszedl jeszcze raz i zamowil to samo. Jednak ku swemu zdziwieniu dostal dwa jaja wielkosci ziarenek grochu. Pyta się kelnera: - Dlaczego takie male? - No coz, nie zawsze torreador wygrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki odpadam, trochę alkoholu i zmęczenie zrobiły swoje, zasypiam siedząc. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ No,no co ja widzę nasza PErsonalna wróciła z wojaży bardzo się cieszę 👄 Kosmi Twoje humorki są świetne :) a ciacha jeszcze lepsze. Bechemootku do południa nie mogłam zadzwonić :( miałam za dużo robótki a później dryndałam do Ciebie między 16 a 18 ale Ciebie widocznie nie zastałam w domciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra fajnie było pogadulic❤️ale też zmykam pod prysznic,i do łóżeczka😴😴 wam też życzę dobrej nocki🖐️ a to na koniec Do pustego zoladka wpada jajko. Usadawia się wkacie i zasypia. Po nim wlatuje jeszcze salatka, pomidor i sledz. Wszyscy spokojnie klada się i zasypiaja. Chwile za nimi wpada wodka i krzyczy: - Sluchajcie, tu takie nudy, a tam na gorze impreza, wracamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi dobranoc 👄 No to ja też zmykam :) nie będę przecież pisała sama ze sobą :( DOBRANOC DZIEWCZYNKI 👄👄🖐️ do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko, przykro mi! Byłam z Moną u siostry. Ale przecież nic straconego, jutro też będę sama. Szkoda, że nie określiłyśmy mniej więcej godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłam jajecznicę ...pyszną....mniam mniam ....... myślę, że była z tych wielkich jaj:D Mocno przytulam i życzę dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki. Spijcie dobrze. Ja dzisiaj mialam dziwny dzien:O Jutro jak tylko bedzie ladna pogoda wyjezdzamy, nad przelom Dunaju. Musze sie dobrze wyspac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko na paluszkach wślizguje sie do naszego pokoju... troche trzeba tu odgarnąć bo po wczorajszym wieczorze pozostało pobojowisko: kieliszki i talerzyki po ciachach fruuu do zmywarki, pety do kosza, a i obiad tu ktoś podjadał i na koniec jakiś spóźniony głodomorek zostawił patelnie po jajecznicy...:P:D Uf! nakryty niedzielnie stół, rozpalone w kominku, teraz spokojnie moge zrobić kawe: I__I? I__I? I__I? I__I? I__I? herbate: (_)?? (_)? (_)? (_)? inusie U> U> U> Może Bonita już wstała - pewnie szykuje sie do wypadu na Dunaj?Bonito wstałaś już? chodź na kawusie ❤️ Ja miałam tak jak wczoraj Zuzik: mogłam pospać przy niedzieli i jak na złość sie nie dało: duszno mi było, wysuszone powietrze, kot niespokojnie drapał z niecierpliwości kiedy pani wstanie...Dałam więc za wygraną i siedze teraz przy kawie czekając na Bonite... a może Malutka zajrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Terterku to ja zasiądę razem tobą kaj jeszcze jesteś pyszniutkie śniadanie wczoraj odpłynlam wieczorem padalm jak kawka na pysk już o 18 spałam i teraz wstałam ciekawe czy zostało tych łakoci troszkę od wczoraj chociaż szarotki od Terterka u mnie dzisaj świeci słoneczko pozdrawiam Was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za adresy Tokina Bondi I kosmi ❤️ 👄 a Zuuziczek chyba zapomniał o mnie miała się coś dowiedzieć i chyba zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×