Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

a moja babcia to ma żeliwną przedwojenną,ale jakie pyszne mięska z niej wychodzą z pokrywa a stare garnki gliniane,w któy kapuchę się kisiło i ogoasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Bonitko! Lubię nazwy typu rynka, brytfanna, bradrura, firlejka itp. Kiedyś nawet myślałam, zeby spisać takie rózne nazwy, co znaczą i skad się wzięły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi 🖐️ ale masz fajnie ja tez bym tak chciała tylko mój M jest strasznie rodzinny i nie uważa świąt poza domem z obcymi ludźmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej rynce Terterku ja pieke kurczaki i pieczen. Pieczem pod koniec przykrywam folia aluminiowa. Najczesciej wtedy wyjmuje ja z tej rynki, przekladam do innej, a sos zageszczam w garnku. Do pieczenia golabkow mam szklana brytfanke z pokrywka. Ale ta obita juz, to jest moja ulubiona rynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze słowem "rynka" spotkałam sie jak w dzieciństwie spędzalam wakacje na wsi pod Wadowicami w Spytkowicach a i Slązacy też chyba tak mowią - podoba mi sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko, te mięska z zeliwnych brytfanek pieczone w bradrurze lub na kuchni węglowej miały smak!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś odebrałam wyniki i muszę powiedzieć, że są dobre :) cholesterol w normie 169 glukoza 4,1 tez w normie tylko morfologia niziutko ale też w normie bo jest od 11.5 a ja mam 11,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Pszczólko ❤️ zdrowiutka jesteś - jedz szpinak albo zielona pietruszke ❤️ i wątróbke - mozesz sobie pozwolić bez ograniczeń przy takim cholesterolku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz po tyłku Bonita dostaniesz ja ci dam chrupek ty i my jestesmy super laski każda z nas ma cos wyjątkowego. Pszczółko to sa plany a co z nich wyjdzie to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku zgadzam się z Tobą te smaki mięs pieczone na kuchniach węglowych to były dopiero smaczne mmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluja Pszczolka:) To dobra wiadomosc. Dziewczynki ja musze sie odmeldowac. Musze jeszcze koniecznie umyc koniecznie lepetynke.A jest juz tak pozno! Dobranoc. Zycze Wam dobrej nocy. Spijcie dobrze. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tertereczku powiedz mi kochana co to może być :( zrobiły mi się na języku takie dwie plamy czerwone i jak nieraz jem to mnie pieką :( Może któraś z dziewcząt wie co to może być ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku masz rację wszystkie produkty były naturalne i dlatego tak smakowały i szły wszystkim na zdrówko :) a teraz to więcej tej chemii ( konserwantów) jemy i dlatego tak się czujemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja jestem gówniara,ale porównujac moje dzieciństwo,a moje smerfy dziś to ja nie miałm tego co oni. Łazienkę moi rodzice dopiero zrobili byłam w 6kl,a pamiętam sobota wieczór tata przynosił taką wielką blaszaną wannę i była kąpiel kotara wisiał by chłopy nie podglądały,a na codzen w miskach się myło,a sobote rytułał kąpielowy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie to były czasy Kosmitko - nie trzeba tego dzieciom wypominać :D ❤️ Pszczółko - pomyslalam ze to jakiś grzybek lub pleśniawka - coś Cie zakaziło - tylko kolor mi nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko 🖐️ dobranoc👄 Kochane moje nie ugryzłam się a te plamki to są po obu stronach języka podłużne( tz. jak jest linia środkowa) od jakiegoś czasu je mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przyszło mi do głowy Pszczółko, że może ząbki Ci drażnią jakoś po obu stronach język - ostatnio mialaś jakieś dentystyczne manewry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitka dobrej nocy Pszczółko moze to cos alergicznego rozmawialysmy na ten temat ❤️ja ostatni miałam tak po pomidorku nawet dusiło mnie,ale przeszło,ale macie rację ile dziś chemi mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam tej laborantki co robiłam u niej badania (jest moja dobra znajomą) i ona mi powiedziała, że to może być od żołądka albo od antybiotyku ale ja antybiotyk brałam ze dwa miesiące temu i sama nie wiem co to się narobiło ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×