Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Mieszam w kuchni w garach - spocona już troszeczke ale zaglądam ;) i miło mi bo mamy niespodzianke! :D:D Więc chlipne capucino zrobione przez Kosmitke i z przyjemnością wielką przeczytam Twój wiersz Poetko ❤️ ❤️ ❤️ I wiesz? zastanawiam sie jak Ty to robisz? mam tu na myśli prozaiczną calkiem strone tworczości :P Czy literki spływają Ci prosto na pustą kartke? czy to jest jakiś dłuższy proces? czy manewrujesz literami, wyrazami, zwrotami jak klockami lego? Czy przetwarzasz, przestawiasz, miętosisz, przymierzasz? a może zasiadasz i nie nadążasz zapisywać bo taka myśl lotna jest? Poetko! jak to jest? uchyl rąbecka tajemnicy ❤️ ❤️ ❤️ Ozdobo Ty nasza :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku kochany 😍 i inne dziewczątka. Gdyby nie Wasza namowa, nigdy by nic nie powstało. A tak...już jakiś tam ślad po sobie zostawiam. Mój wczorajszy wiersz był na 3 miejscu w top - liście, nie w głowie mi pisanie o tym, żeby się chwalić, ale żebyście zrozumiały kochane dziewczyny, ze te moje wypociny podobują się innym, i z tego się cieszę. Na początku byłam zieloniutka, nie znałam się na budowie rymów, nie wiedziałam, że trzeba używać wyszukanych, tylko "waliłam" proste gramatycznie ( te same części mowy np. szalałam - płakałam, smutku - ogródku ...co jest kiczem w poezji). No to zaczęłam się szkolić, próbować, aż coraz częściej udawało mi się prostotę łączyć z elegancją. Tzn. dobieram słowa prościutkie, żeby mogli to odebrać CZYTELNICY, ale staram się połączyć zgłoskami i rymami w ten sposób, żeby się nie śmiali ze mnie KRYTYCY. No i dłużej nie będę zanudzać, bo koniec końcem różnie mi to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc ciężka praca Poetko ❤️ ❤️❤️ Ale dzięki temu MY tutaj i wszyscy inni, którzy mają przyjemność czytać dostają porcje estetycznych wrażeń, czasem uniesiony pięknem ktoś sie wzruszy, zapłacze, czasem zaśmieje aż do łez. A przede wszystkim pozwalasz nam się po prostu poznać ❤️ ❤️ ❤️ i zbliżyć troche do Ciebie. :D I tym oto patetycznym (ale szczerym) komentarzem - zakończymy sobote :D ❤️ Śmigam do łóżka bo padam na pysk - nie zdrzemnęłam sie nawet dzisiaj po tej nieprzespanej nocce. W kuchni - czary - mary już porobione ;) Kosmitko - nie tylko kupiłam krewetki dzisiaj ale jedno opakowanie zaraz usmażyłam i zżarłam całe sama bo obiadu dzisiaj nie było, małża u dohtorów a ja delektowałam sie łoj! delektowałam :D:D:P Bonito - dobrze że mnie namówiłaś - bałam sie tych mrozonych a to takie proste i bez ryzyka danie mniam :P DOBRANOC ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaparzam kawusie,inusie i herbatkę Terterku czyli z małżem sie wyjaśnilo ale wiesz czy nie powinien dostać antybiotyku do domu?Przecież jak jest pieczenie to pewnie zapalenie dróg moczowych,miał analizę moczu robioną?Niewyleczone wróci,sama kroplówka tylko usmierzy ból.Ale chyba nie wyleczy. Odnośnie diety woreczkowej ja sie Terterku przyznam ,ze dalej na niej jestem,dalej nie jem smażonego tylko gotowane i sie przyzwyczaiłam do tego.A wiesz własnie po usunięciu woreczka moga powstawać kamienie w przewodach i też moze być ból.Dobrze ,ze usg tego nie wykazało. Miłego świętowania w gronie najbliższych. Poetko fajnie,ze tutaj nam napisałaś wierszyk ładny, Dziewczynki wyłazcie z tych dołków bo pustawo podpiszcie choć listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostanio - moja wpisy z wieczora i rana sie spotykają :D dzieńdobry 🌻 napaliłam w kominku i cały należny rytuał powtarzam jak co dnia: zapraszam na kawe: (__)> (__)> (__)> (__)> herbate I_I> I_I> I_I> inusie U> U> U> Podaje śniadanko: pieczywko białe i ciemne masło dżem malinowy wędlinki i mięska pieczone sery ale jest też twarożek chudy ze smietanka też chudą i musli z ciepłym mleczkiem sok pomarańczowy Pozdrawiam pięknie i życze miłej, pogodnej, spokojnej niedzieli ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi przyjemnie bo dzisiaj z nasz Dyżurny Skowronek Małgosia krząta sie razem ze mną - witaj Małgorzato :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słusznie Małgorzato! WYLAZYWAĆ Z TYCH DOŁKÓW!!!!!!!!! Ale już!!! :D:D:D szkoda zycia na wegetacje ❤️ dzisiaj przy niedzieli jesteście Kochane proszone o skrupulatne podpisanie LISTY OBECNOŚCI ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu - przespał noc spokojnie - a rano wstał bardzo wcześnie, nakarmił kota i poszedł do kościoła :D - więc jestem szczęśliwa że wszystko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Tererku mozę czasem własnie tu bo gdzie trzeba sie wyżalić,ktoś coś doradzi,podpowie moze sprowadzi na właściwe tory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Tererku ,ze jest dobrze a te nasze chłopy tak jak piszesz delikatne Mój to nawet jak chory o lekarzu nie chce słyszeć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tererku musiał byc i nawet ugotowane było,nauczył sie duzo jednak.Czasem i to potrzebne Od jutro zostajemy z synem tylko bo on będize w L nie i jkoś mi cięzko za pusto w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Małgosiu dziękuje za kawkę ja dopiero wstałam i pije kawkę z rodzicami bo nie ma z kim pić a samej kawa mi nie smakuje obiadek też już nastawiony rosołek się gotuje i rolady smażą dzisaj ma sląski obiad bo będą też siwe kluski i czerwona kapusta o 12 podam jka zawsze u mnie dzisiaj zimno życzę Wszystkim dziewczynką miłej niedzieli ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Małgosiu👄 terterku👄 Ambaras z rana na topiku;))))postawił mnie na równe nogasy;)))) Chlipię już kawejszan:))) i podjadam śniadanko:D Mniam:))))mniam:))) Dzięki🌼 Za oknem u mnie prawdziwa jesień!:)))) Słoneczko i ani jednej chmurki... terterku👄udanego przyjęcia i wszystkiego najjjj dla Małżyka🌼 Małgosiu👄przyjemności z garnuszkowania;)))) tokino❤️ beti❤️ Miłego dnia :classic_cool: Tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterek jak zawsze na posterunku👄 Małgosia🖐️ Beti🖐️ Banderasku🖐️ Ja ostatnio przerzuciłam się na płatki owsiane z mlekiem bądź z jogurtem, konie bardzo lubią owies bo wiedzą co jest zdrowe:D Poetko wczoraj byłam na bej czytałam twój wiersz, dzisiaj jest na miejscu drugim. Napisany pięknie, lekko, miło, dowcipnie. Pan ADM wniebowzięty. Dziewczynki u mnie dzisiaj na obiad gulasz drobiowo-wieprzowy,fasolka szparagowa i zielona sałata. Wszystkim miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki podaje rosołek z makaronem (_________________________________________________) zapraszam a na drugie danie kluski dzisiaj siwe @@@@@@@@@@@@@@@ rolady wołowe ############################# do tego czerwona kapusta %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% oraz sos (_________0 zapraszqam i życzę smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondi👄lubię płatki owsiane:)))...a ciasteczka owsiane jakie dobre;)))) beti👄dzięki za obiadek:classic_cool:Ja już pałaszuję kluseczki z mięskiem i suróweczką:DPyyyyyychotka!!!Dzięki:)):))) Zapytywuję;)))się przy tym jakie to są kluseczki siwe?...Chyba takich nie znam i nie jadłam...a może jadłam i znam tylko nie wiem,że tak się nazywają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku❤️ kluseczki siwe są robi tak jak kluski śląskie tylko jest docierany surowy ziemniaczek na tarce i się robią siwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×