Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

beti👄no to takich nie miałam do dziś dnia;)))) okazji jeść... Mmmmmm są pucio!:D Objadłam się i teraz mus:O iść na spacerek...ze względu na piękną pogodą i ze względu na ,,piękny,,:P wielki brzuch😭 Buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie A u mnie szaro, zimno, wieje. Ani jednego promyczka, Banderasku! Podeślij jeden :-). Dziś znów mam dobrze, idziemy na obiadek imieninowy do mamy. Będziemy pałaszować zupę grzybową, pieczeń wołową na dziko, kaczusię z jabłuszkami, buraczki zwykłe i zasmażane. I mam spokój z garami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluski "siwe", jak nazywa je Beti u mnie w domu się jada. Bardzo je lubimy, nazywamy tarte kluski. Jadamy je okraszone skwareczkami, popijamy zimnym mlekiem a czasem, gdy mamy dobrą bryndzę, to jemy kluski podhalańskie, z bryndzą mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Terterek :) z Małgosią :) ranne ptaszki 👄 Terterku ciesze się że z M już jest wszystko dobrze❤️ Małgosiu no to masz w domciu nowego kierowcę ❤️ Beti dzięki za kluseczki , moja mama takie robiła :) są bardzo smaczne❤️ Banderasek❤️ Bechemootku to dziś masz wolne od gotowania :) miłej imprezki❤️ Poetko gratuluję❤️ A ja stawiam swój obiadek :) zupa jarzynowa (_________)> ziemniaczki z pieczoną szyneczką ( #########)> i kalafior ( @@@@@@@@@@)> :) smacznego dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka dziękuje za biadek jest pyszny od Bechemotka też spróbowałam a ja sawiam kawkę popoludniową (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) a do kawy mam serniczek na zimno @@@@@@@@@@@@@@@ zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia są tuż tuż, Pozdrowienia doszły już, Pozdrowionek sieje mak, Pozdrowionek nigdy brak! wysłam na @ bukiet liści jesiennych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bechemootku👄 pszczółko👄 kosmi👄 Dziewczynki🌼ależ u mnie dziś był piękny dzień:D Byłam w lesie:)))Naładowałam się pozytywną energią i jest cool:classic_cool: Teraz piję herbatkę zieloną z pigwą i oczywiście dla Was również przytachałam:)))) (___)>>>(___)>>>(___)>>>(___)>>> (___)>>>(___)>>>(___)>>>(___)>>> Na zdrówko!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Mam nadzieję Banderasku, że jeszcze zdążyłam na herbatkę, nie sprzątnęłaś ? U mnie też dzisiaj było pięknie. Byłam na targach medycyny naturalnej, były ziółka, magiczne kamienie, wyroby ze srebra, byli też wróże i wróżki. Można było skorzystać z masażu, usług irydologa i świecowania uszu. Nic nie kupiłam, nie skorzystałam z magicznych mocy, dla to szarlataneria. Ale kamienie były ładne, wyroby ze srebra też, tylko przesadzili trochę z cenami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi👄 Banderasku👄 Ale było wam dobrze!!! Miałyście piękną, słoneczną niedzielę. A u mnie nawet na sekundę nie pokazał się promyczek. Ale obiadek u mamy był pyszniutki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, Banderasowa zostawiła herbatkę w imbryczku :-), tylko jej nie ma :-(. Fajne takie targi, jako ciekawostka - ja w takie czary mary też nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi 🖐️ale fajnie masz,ze takie wystawy u nas to tylko przed świętami sa. Bechemootku🖐️ powiedzcie które ugotowac,bo mam dylemat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie i czwarte jest wyraźne i lepiej oświetlone. Są tam widoczne elementy ręki, osoby. Ale chyba to nie przeszkadza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczynki🖐️ Jest mi jakos dziwnie od wczoraj:( Nie mam na nic specjalnej ochoty, jestem jakas apatyczna:( U mnie ponuro i siapi juz drugi dzien. Dzisiaj nie wynurzylam nosa z domu:( A jeszcze przed tygodniem byla tala piekna zlota jesien:( U Was pewnie podobne nastroje. Jakos malenko nas na forum ostatnio :( Terterek usprawidliwiony, mial dzisiaj gosci, a wczoraj kupe stresu. Mam nadzieje ze wszystko jest juz w porzadku. Poetka wiersz piekny, leciutkim piorkiem napisany i z humorem. Bardzo mi sie spodobal. Kosmi fotki dostalam. Tylko nie wiem co napisac? Pomysl z jesiennymi bukietami z listkow fajny, i bukiety tez. Tylko ze one dla mnie sa bardzo podobne:) Dobranoc dziewczynki, trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na kawe: (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke I_I? I_I? I_I? inusie U> U> U> u mnie mglisto i cicho. W domu wszystko OK - wczorajszy dzień udany bardzo. Małża chodzi z dzbankiem i pije zalecaną ilość płynów :D Podaje śniadanko: grzanki z serem plastry łososia wędzonego - też bardzo lubie, to moja ulubiona kanapka kto nie lubi łososia to paróweczki na gorąco płatki owsiane na mleczku sok jabłkowy Pozdrawiam, życze miłego dnia i śmigam do pracy ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ja te paróweczkę chętnie dzisiaj skosztuję i oczywiscie kawusie Dzięki A ja dizewczynki wczoraj wyprawiłam córcię ponoc na 2 tygodnie,nie sądze.rano małza myśle,ze ten szybciej wróci.Przespałam całe popołudnie wczoraj ,cała noc.Nie wiem czy to cisnienie? Miałam iśc grabić liście bo tyle napadało.Ale pada ,zimno.Nie lubię takiej pory roku. Wczoraj uswiadomiłam sobie ,ze za 2 tygodnie Wszystkich Świętych.Nie lubie tego czasu ,bo mam groby daleko ,porozrzucane,w te dni wyjeżdzamy raniutko i wracamy pózno,musimy zawsze jezdzic przez kilka dni bo inaczej bysmy isę nie wyrobili. Wczoraj kupiliśmy bukiet gotowy do moich rodziców w tym roku z jesiennych chryzantem,róz .wszystkie kwiaty w kolorze brazowawym .Zawsze robiłam teraz poszłam na łatwiznę-gotowy.Widze,ze teraz duzo takich dekoracji stoi na pomnikach. Jeszcze znicze dokupić.Ciekawe czy nie będzie mrozu na żywe chryzantemy . oj cos wprowadziłam chyba ponury nastrój ,moze to ta pogoda. Trzymajcie sie dizewczynki Tokino co się dzieje,daj znać ,czy z kolanem gorzej po blokadzie? Zuziczku a gdzie Twoje wieczorne pogaduchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku wielkie dzięki za śniadanko, trafiłaś w dziesiątkę. Bardzo lubię wędzonego łososia a ostatnio polubiłam płatki owsiane:D Kosmi bukieciki bardzo ładne, tylko niewyraźne Małgosiu ja też robię wiązanki sama, ale w tym roku tylko jedną, podzieliłam się z synową, ale myślę że kupię też żywe. Taki okres Małgosiu, że trzeba trochę zwolnić i zastanowić się nad czasem, nad przemijaniem. Poza tym jesień i jesienna melancholia nas dopada. To też nam potrzebne. U mnie zapowiada się piękny dzień, idę do przychodni po leki, może po drodze nazbieram kasztanów:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko !!! bodnusiu ..i u mnie piękne słonko w nocy był przymrozek -3 a teraz cudna jesień :D Małosiu ...ja też robie sama stoiki na cmentarz średnio tak co kwartał zmieniam wczoraj byłam na cmentarzu i ta ostatnia trzyma się subcio ,no ale na swięta trzeba zmienić.Chryzantem nie kupuję żywych lepiej ładny znicz duży ja lubię taki odkryty duży pali się tak pieknie :( A my też mamy w rodzinie męża tak groby porozrzucane ale zaraz po świętach mamy zamiar wszystkich kogo możemy do jednego tz.Małza dziadków .Do teściowej córeczka przychodzi tylko na święto zmarłych a tak to my całe 10lat ,jeszcze przychodzi do teścia po kasę na znicze i kwiatki ale nie dostala tym razem i więcej nie dostanie ,emeryturę dostajemy tylko my na konto i spoko chyba więcej nie pokaże się .No to się wyżaliłam :) Dla wszystkich miłego dnia .🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza :D Kupiłam sobie płaszczyk do biegania :D . zostawiam kawunie może któraś ma ochotę proszę się częstować .(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Tokino..co z tobą ?????????????? Dawno nie było Zuzika :( Maluutka ..czy ty się na coś obraziłaś ???? Kosmi ...fajne te bukiety robiłam jak byłam w wieku twojej córki :D Bondi...z kasztanów co będziesz robić ? Do potem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×