Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Wpadłam na chwileczkę, podpisałam listę :-) i wychyliłam kielonka grappy :-p. Buziam 👄 wszystkie panie i idę lulu ! Proszę, aby Aniołki czuwały nad nami!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra Rowerzystko - ja jeszcze nie kończe :D dzisiaj siedze do drugiej żeby cofnąć wskazówki zegarka :D:D:P i kto ma chęć proszę pięknie na grappe - Bonita dostarczyła kieliszki :D Personalna 🖐️ Bechemotku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka Ale wczoraj było gwarno i apetycznie i alkoholowo na topiku:D Szkoda:(((że padłam jak betka Zostawiam kawkę i herbatkę i inusię (_)>(_)>(_)> (__)>>(__)>>(__)>> |__|>|__|>|__|> i lecę tyrać Popoludniu ze światełkami wyruszam😭 Spokojnej niedzieli🌼 Buziak👄 i przytulak ❤️ Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm.....:) pachnie kawusią ❤️ Banderasku wypijam łapczywie :P:D i śniadanko robie: http://cateringsosnowiec.com/images/galeria/24.jpg dzisiaj szyneczki w galarecie :D troche pieczywa: http://www.tovago-bis.com.pl/img/pieczywo.jpg masełko: http://www.ecospa.pl/images/wm_maslo_awokado.jpg dzisiaj bez musli :P POZDRAWIAM i życze spokojnego, bezpiecznego dnia ❤️ ❤️ ❤️ uważajcie na drogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie 🖐️ Bandersaku dziękuje za kawkę ❤️ Terterku a tobie za śniadanie ❤️ widze że wczoraj było gwarno na topiku była impreza a ja Was tylko czytałam dziewczynki już nie pracuje w czwartek byłam ostatni raz u mnie świeci słoneczko zapowiada się fajna pogoda rosołek nastawiony życzę Wszystkim dziewczynką miłej niedzieli ❤️ 👄 a Terterku ja też nie spałam i o 3 przestawiłam zegarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Banderasku 👄 za kawę Terterku 👄 za śniadanie Beti 🖐️ Już wyjeżdżam, może wieczorem kuknę🖐️ Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziękuję za kawunie bardzo potrzebna po wczorajszym objeżdzie cmentarnym jest dzisiaj jak by mnie walec przejechał :D Dzisiaj po obiadku ciąg dalszy objazdu :D fajnie że pogoda dopisuje to jest przyjemniej . dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim udanej,slonecznej niedzieli👄❤️ Chciałam Wam wysłać zdjęcia moich maluszków,ale po kilku nieudanych próbach spasowałam Ostatnio nic mi nie wychodzi..nawet zdjęć nie umiem wysłać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Słonecznej niedzieli życzę❤️ pozdrowionaka dla wszystkich❤️ ugotowana roladka do herbatki,kawusi i inusiu zajrzyjcie:)❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zapraszam na obiadek rosół z amkaronem (____________________________________________) a na drugie kluski @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ pieczeń z karczku 333333333333333333333333 kapusta kiszona gotowana $$$$$$$ sos (________) zapraszam i życzę smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też macham łapką 🖐️ :) w piękny słoneczny dzień i bardzo wam dziękuje za zrozumienie👄 jesteście KOCHANE❤️ Tokinko skarbie👄 nie mam wrogów :) tylko ta jedna osoba mąci już Ci kiedyś mówiłam o niej :( Może któregoś dnia do Ciebie dryndnę :) i po gadulimy sobie troszeczkę :) Ciesze się że spróbowałyście mojego bigosiku :) ja też juz dawno robiłam z kwaśnej kapustki więc pojadłam sobie mmmmm :D Terterku ciacho pierwsza klasa 👄 mniam, mniam . Bondi a Twoje flaczki mmmmmmmmmmmm pyszne👄 Bonitko to w tym roku masz luz od porządków przy grobie:) Dziekuję kochana za zrozumienie👄 w sprawie o której pisałam, mocno Cię przytulam mmmmmmmmm. Roberto miłej podróży 👄 Marijka 👄 Beti już z obiadkiem :) mmmmmm pyszny dzieki 👄 Miłej niedzieli dla WSZYSTKICH PEREŁECZEK 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem ciemno za oknem zrobiło się też zimno a było dziś tak pięknie tylko ten halny od Rowerzystki zaiwaniał :P za oknem i ciężko było nawet jechać samochodem,bo spychał z drogi.Też objeździłam cmentarze, kupiłam piękne chryzantemy, ciekawa jestem jakie ceny u Was się kształtują za te kwiaty.U mnie duże drobnokwiatowe około 14-15 zł duże kwiaty około 20 a mniejsze niezależnie czy drobne kwiaty czy duże od 5-8zł Wybór był duży i w kolorach i wielkości kwiatów, ja jednak zawsze wybieram dużą chryzantemę w kolorze białym lub ekri drobnokwiatową, no akurat takie mi się podobają:) ,choć do wazonu zawsze kupuję wielkokwiatowe. Pszczółko, dryndnij kochana dryndnij , będzie mi bardzo miło👄 Marijko ależ mnie zaskoczyłaś, muszę to gdzieś zapisać że odezwałaś w 5 niedzielę października, bo pewnie znów szybko nie zaglądniesz:D Nie mogę pojąć jak to jest ze nie potrafisz wysłać fotek, no przecież umiałaś tylko sobie na spokojnie przypomnij, czekamy 👄 Zwołuję wszystkie na cappuccino ,dziś czekoladowe z odrobiną koniaku na rozgrzewkę @@@@@@@@@@@@@ zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Straszny ruch:O na drogach,ale dzięki Bogu👄szczęśliwie wróciłam... Kwiatuszki zawiozłam i światełka też ...😭 kosmi👄już wysmoczyłam winko:)):)):)) Mmmm:D A może macie ochotę na budyń:))) Śmietankowy i z soczkiem imbirowym (___)/(___)/(___)/(___)/ (___)/(___)/(___)/(___)/ Smacznego i na zdrówko!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cappucino też już wysmoczyłam ;)))) U mnie ceny nieco mniejsze tokino:))) Za drobne duże od 10 do 12 złotych,a za bomby 16 do 20...Za małe podobnie...Cięte po 2,50-3 zł... Ja jeśli już muszę to wybieram bomby:)))Tylko i wyłącznie(nie lubię chryzantem:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mie cenny podobne jak i u was w tych granicach. to ja już chwytam za capuccino Tokina,Banderasowa🖐️❤️ w miedzy czasie nałoże krem i galaretkę na rolady,bo tą co zostawiłam w garnku śladu niet:P:)sam 4 kawałki ci wcięłam:Ptroche na grzeszyłam:P:),ale to nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bandersaku👄 Kosmi rolada pucio jak pisze Banderasek , wcale się nie dziwię że się skusiłaś na tyle kawałków :D sama wszamałabym pewnie połowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przpepis na roladke napisałam pod zdjęcie wzięłam o tej kobitki super bedzie gościc na moim stole przy imprezkach:P:)no i do naszego klubu przyniose też:) a mam zamiar przymierzam robic masę plastyczną i sie po bawic w dekorowanie tortów zobaczymy co mi wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się wypluskałam i jestem padnięta:O Idę na telewizornię:)))bo będzie mój serialik... Życzę Dziewczynki❤️spokojnej nocya jutro...oby pogoda dopisała... Dla mnie(pewnie nie tylko dla mnie)to dzień zadumy i refleksji😭... W ten właśnie dzień szczególnie smutek rozdziera mi serce😭 ...i jeszcze w Święta...:((( Idę bo biadolę trzy po trzy;))) Tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×