Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

🖐️beti...ja maldujE się na kawunie koniecznie dzisiaj wskazana :D zuuzik..jatylko pangę lub jakąś tylko bezości ,karpia nie lubię .Bardzo lubię galaretkę z ryb gotuje lekko z warzywami jest swietna lekko strawana ,Rybki piekę w piekarniku na foli ,rybki smaruje olejem podczas piecznia polewam czasami jeszcze ,przykrywam lekko folią . U mnie nadal deszcz ale ja wole deszczniż snieg przynajmniej odpocznę od tej lopaty . Juz mi lepiej idzie z obsługą nowego nabytku jak widać:D Pszczolko...jak dziasełko ? tokino...bardzo nam smutno że cie niema ciekawa jestem dlaczego? wkońcu jestes matką tego topiku a to zobowiazuje czeakmy !!!!!!!!!!!!!!! zawsze to ty nas poganialaś by cos napiać ,że nie trzeba siedzieć cały dzień przy komp,wystarczy mom, ktory mozna codziennie wygospodarować 👄 Bonitko..gratulacje wsztkiego dobrego dla mamci i dzisiausia 👄 bondi..pytalaś czy widzialam dzidzie tak dzisiaj jedziemy na urodzinki mlodsza ma dziś osiemnastkę ,szkoda tylko że jej mamy nie bedzie w tak pieknym i waznym dniu ,👄 Do potem dziewczynki jak pozwoli mi dziecko skorzystać z jej kompa a on zaczął misie podobać nawet bez tej myszy :D 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie jak przeczytalam to widzę jak mi idze :P powodem są male literki a ja leniawa zamiast iśc po lepsze okullele pisze jak widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja w niedzielne południe ❤️ Pospałam dzisiaj długo - więc nie zrobiłam śniadanka ale Beti ❤️ zadbała o nasze brzuszki - Beti ❤️ jesteś wielka!!! 👄 Banderasku ❤️ 👄 Roberto ❤️ 👄 Beti ❤️ 👄 POZDRAWIAM wszystkie Dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️ Widziałam wczoraj że Marijka była :D:D:D Marijko ❤️ ❤️ ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku❤️ będzie dobrze nie martw się ❤️ Roberta to na pewno się cieszysz że zobaczysz dzidzię ❤️ dziewczynki u mnie też teraz pada deszcz ja dzisiaj w oknach powieszę lampki Tokina❤️ Roberta ma raję kuknij do nas machnij łapka daj znać o sobie przecież jesteś naszą mamą jak pisze Roberta chwilkę chyba znajdziesz dla nas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu! śliczne rzeźby śniegowe - piękne fotki - wyglądasz jak królewna w futerku na śniegu ❤️ ❤️ ❤️ Fajne macie jarmarki - u mnie też chyba są ale w centrum miasta gdzie nie docieram ostatnio :O Personalna ❤️ - nie pamiętam czy pisałam - dziękuje za poczte :D:D:D super hihihi - rozesłałam wszystkim moim znajomym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ❤️ to ja podam rosołek (_________________________________________) a na drugie danie kluski @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ kotlety schabowe ############################################ buraczki czerwone $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ zapraszam i życze smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku za obiadek już myślałam że sama będe szamała obiadek ❤️🌼 Bondi dziękuje za fotki są super ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bandaresku ..cieszę się że jest ciut lepiej 👄 terterek...wcale się nie dziwie przy takiej pogodzie tylko spać :D beti ...ja poproszę o rosołek i kluseczki schabowy nie dla mnie :(a bardzo lubię tylko moja wątroba go nie lubi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no choć razmnie udało się załapać na obiadek Beti:) dzięks dziewczyno niezawodna:) Poetko, napisz koniecznie jak smakował murzyn;) chociaż ja skórki pomarańczowej w cieście nie cierpię:P i żadnych zapachów, brrrrr:P Terterku to czekam na uszka:) i fotki z imprezki:) Banderasku powolutku powolutku z każdym dniem będzie lepiej:) Roberto deszcz nieeeeeee bo pozalewa co niektórych:o byliśmy dzisiaj na cmentarzu i wróciłam z nogawkami mokrymi prawie do kolan - tyle wody:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️u mnie paskudnie śnieg deszcz i wszystko co możliwe,a od czwartku ma być -30mrozu:( pozdrawiam wszystkie a garnuszku zostawiłam torcika ,bo mam dzis ma 60urodziny,to była niespodzianka juz kawke wypiłyśmy,zaniedługo lecimy na koncert,bo cóa ma występować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmi dużo zdrówka dla mamy ❤️🌼 to twoja mam jest z tego samego rocznika co moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuziku👄u mnie też płyną litry wody ulicami:P kosmi👄dla Mamuni👄sto lat w zdrówku🌼🌼🌼 Ubieram się i jadę na z:O Buuuuuuuziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups zuuziku masz rację deszcz precz :( Dziewczynki mam wiadomość od matki topiku ,zadzwoniłam dawno sie do wykonania telefonu az w końcu zadzwoniłam .Nasza Matka topiku jest chora ma problemy z kręgosłupem jutro idzie do lekarza sprawdzę to :D by dotarła koniecznie po za tym ma inne problemy jak tylko się to wszystko poukłada odezwie się do nas ,więc życzmy i trzymajmy kcikasy by wszystko się dobrze skończyło i na naszym topiku pojawiła się ta najważniejsza Matka topiku 👄 Teraz i ja pojadę na cmentarz bo dawno tam nie byłam ,zuuziku to kalosze trzeba ubrać ? Potem na na osiemnastkę choc nie mam zbytnio ochoty ,ponieważ będą tam osoby których nie darzę sympatią i to się już nigdy nie zmieni :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Rano odsypiam noc, dlatego tak późno Terterku to ładnie zabalowałyście :D Beti biorę się za obiad, dzięki ty nigdy nie zawodzisz❤️ Banderasku z każdym dniem będzie lepiej❤️ na naprawę zawsze potrzeba więcej czasu niż na zepsucie. Roberta miłego spotkania, uściski dla siostrzenicy🌻 Kosmi wszystkiego najlepszego dla mamy🌻 Personalna pomyłka nie do wybaczenia:D:D:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku - uszka ugotowane dla Ciebie - zapraszam ❤️Fotki z imprezki zaraz pośle ;) Beti kochana ❤️ dzięki za pyszny rosołek - ja już sobie nie wyobrażam niedzieli bez Twojego rosołku i pysznego mięska :D ❤️ Kosmitko ❤️ - śliczny urodzinowy torcik ugotowałaś - nie odpowiedziałam wczoraj bo mnie nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta dzięki za wiadomości od Tokiny ❤️ Tokina kochana trzymamy kciukasy żeby wszystko się ułożyło i proszę daj znać co powiedział lekarz ❤️👄 Terterkuu to moja mamcia tak pysznie gotuje Bondi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku dziękuję za uszka, nawet surowe wyglądają smakowicie:) Kosmi pozdrówka dla mamci:) Roberto tak kaloszki jak najbardziej pasują:) dzięki za wieści od Tokiny, chcę w to wierzyć, ale..... Tokina wybacz, kiedyś nawet jak się waliło, paliło znalazłaś chwilę by coś machnąć, a teraz... heh szkoda:( Roberto czekam na obiecane info na @, bo nie kumam o jakich dzieciach piszesz:o Banderasku a jak dupcia po zastrzykach? nie boli? jakby co wołaj, podmuchamy;) listek kapusty przyłożymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! kurna! :O Zuzik :O nie pomyślałam że uszka są surowe! :D:D:D i co teraz???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku czy ty już uszka na święta robiłaś ❤️ ja dopiero robię w wigilię z mamą Zuziczku myślisz że Tokina już nie wróci do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu - na tych naszych spotkaniach jazgot jest niesamowity :D co prawda pijemy umiarkowanie ale z uplywem czasu mówimy coraz więcej :D jak prawdziwe kumoszki ;) Sypnęło się upominkami bo zwyczajem jest że każda coś przygotowuje (oprócz smakołyków na stół ma sie rozumieć) posyłam fotki z poprzedniego i wczorajszego spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - uszka zrobiłam, ugotowałam poukładałam w pojemnikach i zamroziłam. W wigilie będe mniej ociążona - tylko wyjme z zamrażarki i odgrzeje np w mimkrofali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziam wszystkie w adwentowa niedziele👄 Nie chce przeklinac ale klnie sie samo jak patrze za okno.😠 Poogladalam sobie jeszcze raz piekna zime na zdjeciach Bondi.... Siedze w domu bo gdzie tu spacerowac ja u mnie leje:( Nakarmilam ptaki, zjadlam obiad, zapomnialam juz, teraz popijam kawe, jem pierniki i tylek rosnie:( O swiatach jakos nie chce mi sie nawet myslec, musze przynajmniej zmusic sie do napisania kartek:O Beti, ja domyslam sie jakie kielbaski zajadasz w Wigilie:P Znam wielu takich amatorow kielbasek, u nas to tradycyjne wigilijne danie serwowane z kiszona kapusta. Roberta nie kapuje o jaka dzidzie chodzi? W naszej rodzinie nie bylo zadnego malego dziecka. Teraz jest. Okazala dziewczynka. Wazy 3,8 kg i mierzy 56 cm:) Tylko imie wybrali jej paskudne:( Karolina, to tak pretensjonalnie. Nie udalo mi sie przeforsowac ladnego imienia Halenka, Amelka albo przynajmniej Krysia:( Banderasek mysle ze po tygodniu nastapi przelom i bedzie lepiej. Trzymaj buzie w ciepelku, a na dupcie jak piecze od zastrzykow to my podmuchamy:) Kosmi kochana serdeczne zyczenia dla Mamy z okazji okraglych urodzin🌼 Terterku zdjatka doszly. Bardzo pieknie prezentujesz sie w nowym kostiumie. Biala bluzka, korale, bardzo elegancko. Ja lubie takie ubranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitka ❤️ jest to biała kiełbasa najpierw się ją gotuje a pózniej na masełku picze biała wigilijna juz po niedzieli będziew w sklepach my z mama kupujemy w paru i kosztujemy żeby wiedzieć gdzie najlepsza i w tym sklepie kupujemy na wigilię Terterku zdjęcia doszły śliczne wyglądasz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti🌼Ta ktora zajadaja sie u nas to nie jest biala:O Ta nazywa sie kielbasa pasterkowa, w sprzedazy jest tylko raz w roku przed wigilia:O W smaku do zludzenia przypomina nasza kielbaske wiejska. Wlasciwie ja jej nie lubie i nie jest to nic wyjatkowego. Moze kupie malzykowi jedna taka kielbase, niech przypomni sobie smak Wigili w domu. Niemcy nie celebruja specjalnie Wigilii. Ja na kolacje serwuje tradycyjnie barszcz z uszkami, rybe, ale nie karp, jakas inna slodkowodna moze sandacz i zawijana makowa strucle. Wiecej rzeczy nie zejemy i dlatego nie robie za duzo potraw. A przeciez najwazniejszy jest oplatek. Przed Wigilia wczesniej, jemy pierogi z kiszona kapusta i grzybami bo ja za tym przepadam. Wlasciwie dla mnie moglo by byc tylko to jedno danie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×