Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

tak Bechemotku - ja też A najbardziej to karpik karpik i jeszcze raz karpik - smażony, panierowany i saute, po zydowsku, w galarecie, na zimno, na gorąco -KAŻDE :D moge w wigilie jesć tylko karpia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie też odpadam, rano muszę troszkę popisać, przez weekend odpuściłam :-P Spokojnej nocki życzę👄 I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!❤️ Rowerzystko! Dzięki za przejęcie pałeczki :-)❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpadłam na chwilę by wyprawić M do pracy - nocka:( i zrobiło się pustawo. Terterku a jak zrobić makówki z gotowej masy, jest gęsta, czy przegotować trochę mleka i dolać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc spóźniłam się Dobrej nocki dziewczynki, kolorowych snów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi - nie robiłam nigdy makówek z gotowej masy - raczej nie będzie to dobre- zrobi sie maziaste. Lepiej kupić mielony mak suchy i wtedy na gorace mleko, miód, bakalie, i taka masa jest najlepsza. Też myślałam o gotowej z puszki - ale jednak nie zaryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik teraz dopiero odpowiadam,bo miałam niespodziewanego gościa. Druga córka radzi sobie bardzo dobrze..maluszek ma 3,5 miesiąca. Dobranoc dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️zrobiłam kawunię ,herbatkę i inusie ..zapraszam!!! Bondi...byłam na urodzinkach choć miałam opory było fajnie ,bo nie było osoby której nie trawię Mariijka..gratulacje bechemoot....tyle pyszności robicie na kolację ? u mnie ze względu że potem zostaje kolacja jest skromniejsza ,są pierogi z grzybkami ,sledziki,barszczyk ,rybki pieczone .rybki w galarecie ,kapustka z grzybkami ,krokiety z kapustą i grzybkami i to wszystko kiedyś moja mama z babcią cudowaly teraz zostalo tak :Da było tego masa bo mama z Warszawy swoje zwyczaje tatko ze wschodu :D. terterek..masz racje co kraj to obyczaj :D zuuzik..ja do żadnej zupy chleba czy bułeczki nie,tak jak jedzą gołąbki z ziemniakami ja tego nie trawię :D Banderesku ...pupka boli dasz radę byle by choroba poszlła precz :D Pszczółko ..no widzisz codziennie będzie lepiej :D Smutasek Jeden..👄 beti..👄 kosmi..👄 personalna👄 bonitko..👄 Dla wszystkich miłego dnia 🖐️ tokina👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blleeeeee
kawunia, inusia, herbatka, urodzinki, rybka, sledzik, buleczka......cofasz sie w rozwoju kobieto?! nie mozna normalnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nictoo
dziecinnieje sie na starosc, ot co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci Roberto za kawunie :D ❤️ ranny ptaszku - co Ty dzisiaj tak wcześnie? Wychlipie kawe i biegne do pracy a raczej poslizgam do pracy bo u nas bialusienko Na śniadanko Wam zostawiam kanapki z serem http://www.smakimprezy.pl/images/kanapka_3sery.jpg z tuńczykiem http://grumko.blox.pl/resource/kanapki_wloskie_z_tunczykiem.jpg i sałatke: http://atinabc.blox.pl/resource/salatka_grecka2.jpg musli (___)? herbatka żurawinowa http://scrap.mis.krakow.pl/szydelko/trzymaj_07.jpg Pozdrawiam i życze miłego dnia❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Roberta dziękuję za kawkę ❤️ Terterku tobie za śniadanie i miłej pracorki życzę ❤️ dziewczynki u mnie na padało śniegu jest biało jest-3 to nie tak zimno Tokina daj znacjak tam u lekarza ❤️ Banderaasku a t jak dzisaj się czujesz❤️ pozdrawiam wszystkie dziewczynki udanego poniedziałku❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Roberto👄wieeelkie dzięki 👄za kawusię :))) Pyyszniutka:D terterku👄za śniadanko👄 betuś 👄 Czuję się ,,po staremu,,😭...ale ćwiczę i mam nadzieję,że będzie lepiej:))) Miłego dnia🌼i przytulaczki❤️i buziaczki👄 Lecę na z:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Roberta dzięki za kawę👄 Cieszę się że przyjęcie było udane:D Terterku za śniadanko👄 pyszności Banderasku będzie dobrze❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ No widzę, że dziewczynki smaczne jedzonko przygotowują na wigilię :) u mnie jest prawie tak samo:) chociaż dla mnie wystarczyły by tylko pierogi z grzybami i kapustką, uszka, barszczyk:P :) no i oczywiście różnego rodzaju ciacho, bo uwielbiam :D Mariijka🖐️ Roberta🖐️ dzięki za herbatkę👄 Tokino👄 Terterku🖐️śniadanko pyszne a herbatka jeszcze lepsza:)👄 Dzięki za zdjęcia pięknie wyglądacie Terterku sama radość i energia z was tryska i tak trzymajcie 👄 Beti🖐️ Banderasku🖐️ współczuję :( ja też po ostatnich zastrzykach mam problem z pupcia :P i uda nie czuje i boli :( 👄 Bondi🖐️ Dla wszystkich dziewcząt 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Nie było mnie parę dni,tęskniłyście? :):);):) Oczywiście nie obyło się bez przejść z komputerkiem mój M był bliski załamania nerwowego:p:).A kłopoty gównie stąd że on wszystko sobie sam robi,kupuje nowe części i składa sam a ze nie jest informatykiem z wykształcenia czasem musi trochę pogłówkować i po kląć soczyście,hi,hi no ale w efekcie i tak dojdzie ładu i składu więc nie rozumiem tych emocji. Dziewczynki jak pięknie rozmawiały wczoraj o daniach na wigilię,mi już zaleciał smaczek,oj poje się ,poje a potem ,,to lepiej nie mówić,, No widzę że nawet Mariijka się pojawiła,nasza świeżo upieczona babcia.A u Banderaska nic lepiej:(,no ponoć to trwa pewnie żadne pocieszenie ale zawsze jakieś. A u mnie za oknem taka pluszka +1 i coś siąpi z nieba,szarawo i smutnawo ale lepsze to niż te mrozy które już za progiem i tylko czekają aby się wepchać.Ja tradycyjnie z niczym nie mogę wyrobić,nie wiem jak Wy to sobie wszystko organizujecie że posprzątacie,pozmywacie,nagotujecie napieczecie i jeszcze macie czas spotkać się z przyjaciółmi,ja kurtka od rana na przyśpieszonych obrotach i jakoś nie widać postępów.Robiąc generalne porządki zrobiłam jeszcze większy bałagan,rzeczy wyjęte z szafy za diabła nie chcą się do niej zmieścić z powrotem:p:):) Pamiętacie o mojej chorej siostrze?!,wspominałam o nowej chorobie w rodzinie teraz mogę napisać więcej bo puki co dotarły do nas dobre wieści. Otóż moja siostra cioteczna z którą mieszkam bliziutko i razem się wychowywałyśmy miała czerniaka.Coś pewnego dnia pojawiło się na jej plecach,coś co wyglądało paskudnie wiec to szybko usunęła,pobrany wycinek wykrył czerniaka.Oczywiście szok i rozpacz,całkiem zdrowy człowiek,nigdy się nie opalający na słońcu i nagle coś takiego.Oczywiście ponowny powrót do szpitala ,wycieli większy obszar na placach,tam gdzie czort był umiejscowiony okoliczne węzły chłonne i próbki z tych dalszych,no i właśnie na dniach odebrała wyniki,są dobre.To będą jej najszczęśliwsze w życiu święta,nie tylko jej ale i męża,synów no i nasze,bo bardzo mnie ta wiadomość ucieszyła i podniosła na duchu. Dobra już Wam nie przynudzam,bo nie ma mnie nie ma a jak się pojawię to przynudzam długim wywodem,ot cała ja;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Czy taka pustka oznacza że wszystkie już na serio wzięłyście się za święta:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Na to wyglada Bondi:) Swieta przeciez za pasem:) Ja tez zaczynam sie krzatac chociaz nie bardzo wiem od czego zaczac. Na niektore rzeczy jest juz za pozno:( z innymi sie nie wyrobie :(ale przyrzeklam sobie sie nie robic stressu z tego powodu. Wesolek Kuzynka zdrowa! To jest wspaniala wiadomosc:) Mielgo wieczoru zycze Wam wsiem. A ja zabieram sie do robienia listy zakupow przedswiatecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko donosze ze u mnie zimno jak jasna .... Tak dzisiaj zmarzlam, ze do teraz nie moge sie rozgrzac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku🖐️ no to wspaniała wiadomość :) ciesze się razem z Tobą i Twoją rodziną❤️ lepszego prezentu już nie potrzeba👄👄 Dziewczynki hop, hop oderwijcie się od porządków świątecznych czas na odpoczynek i dobrą herbatkę :) tym razem ja przygotowałam żurawinę w dużym dzbanku )_(> )_(> )_(> )_(> i herbatkę z cytrynka )_(> )_(> )_(> no i ciasteczka (@@@@@@) bardzo proszę się częstować :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja U mnie -5 ,ale śnieżek nie pada:O Bonitko👄 bondi👄 pszczółko👄herbatka pucio:)))Dzięki!🌼 Wesołku👄huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuura!!!!To wspaniała wiadomość!!!!!Hip!Hip!Huuuuura:))):)))):)))):)))):)))) Dziewczynki👄 Ja właśnie umalowałam siwielce:O:O:P...baaaaaaaaaardzo ich było mnogoi widać je było z daleka:P Jestem ,,krzywa,,😭ale przecież nie muszę być siwa:P:P:P Chodzę teraz do Tych wszystkich doktorów,więc przeca nie moge być taka....taka nijaka:O:O:O I tak nie mam tapety,więc choć niech włosy będą ok;)))) .....Martwię sie bardzo...ale jak widać😭nie mam na to wpływu... Ech!!! Idę zmywać,bo mi zaraz włosy powypadają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko i poniediziałek pomalutku przechodzi do historii:P wczoraj było mokro, dziś lekki mrozik - 3,3 ciekawe co będzie rano:P Wesołku cieszę się razem z Tobą:) Banderasku masz rację wkurzające są te siwielce i nie ma znaczenia czy ktoś blond czy ciemny - widać je dokładnie:o fajnie, że sama możesz pomalować swoje, ja nie mam odwagi, znajać moje zdolności wyszłyby żółte:P więc mus wybulić za tę przyjemność;) idę na farbę za tydzień Roberto spać nie możesz? nie trzeba przecież szuflować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku a jaki kolorek rzuciłaś na łepetynkę? Ja jeszcze w lecie,przed weselem siostrzeńca zrobiłam sobie pasemka,hi,hi one łatwiej tuszują siwe włoski a tych i u mnie cała masa.Mam już oczywiście wielkie odrosty ale niestety na razie nie poszaleję z fryzjerem,powód bardzo prozaiczny,brak funduszy:):) Bonita na rozgrzanie proponuje grzańca Pszczółko a co ta żurawina w dzbanku,jakiś sok czy zaparzasz susz,czy kompot? Zuuzik kurtka i ty do renowacji:):) a ja jak Shakira z odrostami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuziku👄wkurzające:Pto za mało powiedziane Robisz pasemka i pewnie dlatego biegusiasz to fryca;))) Wesołku👄zarzucam średni brąz,a i tak zawsze wyglądaja jak czarne:O...ale grunt,że ,,białasków,,nie widać:))) Wyszły ok:D Idę plumkać teraz i na maratonik serialikowy:))) Tulu❤️i buuuzioleeeeeeeeeee👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik🖐️ Banderasku🖐️ pochwalam taką postawę i duży 👄 za odnowę włosków. Zuuzik wystarczy raz zrobić, zapędzić M do pomocy i zaoszczędzisz około150zł..A ja na święta zostaję jak stary babulec, nie robię włosów, nie robię paznokci. Spodziewam się sanatorium może styczeń, może luty(śledzę kolejkę w internecie). A paznokci nie robię bo około m-c temu zatrzasnęłam sobie palec w drzwiach, paznokieć zrobił się czarny, pękł na pół a ja mało nie się nie zes.... z bólu.. Teraz odrasta ale bardzo powoli. Przychodzi kobieta do apteki: -Macie jakiś naprawdę skuteczny środek na odchudzanie? -Tak. Plastry. -A gdzie się je przykleja? -Na usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku kolorek okej moja córka ostatnio zrobiła się na brąz i muszę wyznać że całkiem jej ładnie w tym kolorze. Bondi jak nie robisz pazurków toż już zrobione w drzwiach transparętnie. No i ja już muszę zmykać,papuszki dziewuszki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×