Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

hej dziewczyny u mnie szaro buro pozdrawiam nasza ferajnę Tokina dawno z łozka wylazłam,ale coś mi na oczy padlo wczorajsze balowanie,bo jak czytałam twój wpis to zamiast przeczytac popalowałaś ja przeczytałam pochlałaś:P:P:) i śmialam sie sama z siebie. a pamietacie pisłam o tej mojej koleżance wczoraj odezwała się smsem zlożyc życzenia. Zapraszam na co nieco co zostało z wczoraj i może capuccino ,kawkę ,herbatke jakąs strzelimy chyba ,ze chcecie z prądem to też sluze U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U> zapraszam na ptysie własnej roboty z kremem karpatkowym,zaraz je ugotuje:) @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko , napisz proszę co u Ciebie słychać , co u synów co u synowych a co u wnusi ? a może masz już więcej niż jedną wnusię ? Nic się nie chwalisz :) Jak w pracy czy już przyuczyłaś dziewczyny na tyle by tylko je sprawdzać a nie pracować za wszystkich ? Kosmi , prądu, koniecznie prądu :D bez prądu ani rusz :P ciacha wszystkie dziś wcinam więc i Twoje bardzo chętnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja też wcinam wasze ciacho pychotka jak ja lubię słodkie a coś z prądem też mogę się napić bo zimno na dworze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam ogromną prośbę , pomóżcie mi , doradźcie . Moja mama w lutym będzie miała 75 lat. Dziś powiedziała mi ze chce zrobić przyjęcie dla rodziny,(oczywiście cała organizacja spada na mnie) ale to nie jest takie ważne, tylko to że nie mam pojęcia co jej kupić w prezencie? W zasadzie wszystkie jej marzenia spełniam na bieżąco a pod choinką znalazła mnóstwo prezentów o jakich marzyła i nawet nie marzyła. Teraz mam problem co jej kupić . Myślałam o obrazie ,ale wtedy ona powie że sama sobie ładniejszy namaluje ( dostała ode mnie sztalugi i farby) coś do wyposażenia do domu też odpada bo w zasadzie ma wszystko, więc co ? poradźcie proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co u mnie termometr chyba zepsut juz jest -8 i leci w dól ja chce lato spacerki po gorach brzegiem morza jak ja za tym tesknie Być może w tym roku będe na Górnym śląsku,ale wszystko wyjasni się w czerwcu juz herbatkę nalewam i spirytusiku do niej a jak pizdźi brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie juz -12 wszystkie uciekły,chyba nie miał skutku moja herbatka ,ze wszystkie padły czy co:) Kura z kogutem jadą ze wsi do miasta napotykają budkę z kurczakiem z rożna. Kura mówi do koguta: - Patrz my tam na wsi harujemy a tu karuzela z solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu blondynka wieczorową porą;) witanko niedawno wróciłam z mszy za mojego tatę w 26 rocznicę śmierci:( i trochę się zdziwiłam, bo na tej mszy był też chrzest chłopczyka, zawsze wydawało mi się, że chrzciny odbywają się w niedzielę:o a jak jest u Was? wcześniej wykupiłam leki, które wydrenowały mi kieszeń:o wit B12 jeszcze w miarę - raptem kilkanaście złotych, za to cocarboxylaza 10 ampułek 92 złote:o zdziercy:o dziś święto dziadków, jakoś nie miałąm pomysłu co kupić swojemu i w końcu wybrałam prezent apteczny, nie zaszkodzi:P Banderasku charmsowa bransoletka Ci się marzy? fajne są, ale troszkę przeszkadza podczas tradycyjnego pisania tzn. na papierze:P Tokina mam pomysła na prezent. Twoja mama na pewno wszystko ma, albo jak piszesz cokolwiek kupisz - wszystko odowiednio skomentuje, więc zamiast rzeczy, kup mamie kosz z 75-cioma kwiatami, najlepsze byłyby róże. my taki prezent zrobiliśmy teściowej na 70-tkę, jak znajdę, to podeślę Ci fotkę:) robi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku jakąś pustą przesyłkę od Ciebie dostałam:o Beti jeszcze nie byłam na nk, ale domyślam się co zrobiłaś:) a córka nie chciała tego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuuziczku, świetny pomysł , też o tym myślałam ale już słyszę ten komentarz ,- tyle pieniędzy na kwiaty i po co ona zaraz zwiędną :( i dogódź tu kobiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do chrztu to nie wiem dlaczego tak , u nas chrzty są rano ,no chyba że była to nagła sprawa bo np dziecko chore i trzeba ochrzcić w przyspieszonym trybie , ale wtedy raczej nie na mszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tokinko! Mam podobny problem :-o. Moja mama 20 lutego kończy 80 lat. Zuuziku! znasz tytuł przesyłki? Ostatnio sporo wysyłałam, takich otrzymanych :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn i mój wnuk byli chrzczeni poza niedzielną mszą. Wnuk w sobotę, na wieczornej mszy a syn w niedzielę, po mszy :-). Tak chciałam i tak chcieli rodzice wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy zagwozdkę Bechemootku :D jak dogodzić swoim mamom :D Moja będzie obchodzić 16 lutego w niedzielę bo ma urodziny 17 w poniedziałek , czyli nie tak znów dużo czasu nam zostało :( Kurcze za oknem jazgot koci , znów się zaczyna , nie do uwierzenia ze już w styczniu mają idy marcowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina u mnie ok. Dalej jedna wnusia, byłam u nich dzisiaj. Dostałam ja i ślubny laurki z okazji dnia babci i dziadka. W środę biorę urlop i zasuwam do przedszkola na przedstawienie :D W pracy mam narazie lekki luzik, dziewczyny zasuwają :P Ruszam z przetargami, ale narazie małymi, te większe w przygotowaniu :D Jak ogłoszę idę na urlop, taki mam plan :D a co z tego wyjdzie to wielki znak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku ta wiadomość była bez nazwy:P Tokina hehe mamcia podobna do mojej, lubi prezenty, ale zawsze skomentuje:o tyle, że ja się już nie robię sobie nic z tych komentarzy, szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mój syn był chrzczony też w sobotę ale chrzciny miały być w niedzielę , tyle że musiałam w trybie nagłym oddać dziecko do szpitala , stąd taka decyzja :( Drugi standardowo w niedzielę na mszy południowej, wnusia zresztą też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 U mnie mrozik odpuścił wieczorem;))) Jest przyjemnie:)))) tokino👄nie mam pomysłu na prezent dla Twojej Mamutki👄...a może jakiś szlafrok,albo komplet ręczników???Ech!Nie umiem kupować prezentów:O zuuziku👄mi choroba(która jeszcze trwa:((((...oko jak nie moje:((() wyciągnęła z portfela 700 zł(zastrzyki tyle kosztowały) i jeszcze do tego rehabilitacja...ale cóż zrobić:O...byle zdrówko było :O kosmi👄chlipnęłam herbatki i weszła mi w nogi;))( No i jeszcze jedno:D Jest bransoletka:)))plus jedno dyndadełko:))...Narazie basta!:OStrasznie duuuużo pitaków kosztuje ten ,,interes,,;)))) Marzenia się spełniają:DHuuuura!!!!! Polacy przegrywają:(((( Szkoda...ta wygrana chyba ,,wyśle,,Ich do domu Życzę spokojnej nocki Tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nasze mamy z lutego, jakbyśmy się zmówiły :D Moja 10 lutego kończy 78, tego samego dnia mój syn 24 :D Różnica między nimi 54 lata, jak syn miał 6 mama 60 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Rowerzystka jak miło 👄 napisz jeszcze proszę jak tam sprawy męsko-damskie ? czy już zgoda zapanowała w Waszym stadle bo kiedyś pisałaś o jakichś sporach z Małżem a potem nic w tym temacie , a może już jest wszystko oki i dalej śmigasz na rurze w sypialni:D:P Zuuziczku , teraz ją pytałam czy ma jakieś preferencje to mówi żadnych prezentów ale możesz mi najwyżej jakiś krem kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rowerzystko Do nas dzwonił wnuk z życzeniami, akurat szusował na nartach w Słowacji :-D - już nie mam gdzie chodzić na dzień B. Wnuk był na kursie instruktorskim (zrobił tzw. demonstratora narciarskiego). Jego tata puchnie z dumy (jest instruktorem :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Banderasek nawet się pojawił 👄 bardzo się cieszę że spełniłaś swoje marzenie , brawo, brawo ! a dyndadełka Małżyk dokupi w prezencie i będzie supcio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku gratulacje dla wnusia , nie lada to wyczyn 👄 Rowerzystko bardzo się cieszę że wreszcie masz luzik i nareszcie weźmiesz urlop tylko co zrobisz z taką ilością wolnego czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bandersaku , śpij dobrze i niech Ci się przyśnią nowe dyndadełka :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent prezentem :-o, też nie mam pojęcia co kupić. Mamy plan z siostrą, żeby obiad urodzinowy (przyjadą różne ciotki, wujki itp) zamówić w restauracji. Nikt nie ma siły skakać przy ok. 20 osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×