Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Marijko , dla Ciebie najserdeczniejsze życzenia z okazji IMIENIN 👄 Wiem że w Twoim rejonie nie specjalnie celebruje się imieniny ale mimo to przyjmij proszę całe naręcze kwiatów 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼wraz życzeniami zdrowia , szczęścia oraz wszelkiej pomyślności 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijko wszystkiego najlepszego z okazji imienin ,zdrowia ,pociechy z wnukow i dzieci 🌻 dla Ciebie dziewczynki ja mojego kociaka lubię naprawde ale zw wzgledu na alergie dzieci musi byc jako taki porzadek w domu choć i to mi sie nie udaje bo jak tylko córka przekroczy próg domu juz sepi u niej w pokoju na pufach obu bo na jednym sie nie mieści Tokino nam tez rachunek przychodzi na @ z telekomunikacji,tez zastanawialam sie skad mieli adres ale moze kiedys było cos pisane z poczty nie wiem sama,tez płacimy na podstawie faktury elektronicznej Odnośnie netu wolę sie nie wypowiadać,z miesiac temu chcielismy zmienic i jak zaczęłi szukac to nic nie pasuje,na moim osiedlu moze byc netia ale jak namierzyli to płacic musielibyśmy za prędkośc 2 a byłaby tylko 1 ,dlatego zostalismy przy tym co mamy ,tez raz jest raz nie ma. Też zimno u mnie ,pada deszcz, dopiero wróciłam do domu i troche zmarzłam. Pozdrawiam i miłego,cieplejszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczóleczko dzisiaj byłam w Kr e zawieżć zwolnienia w koncu, mogą byc odstepy między zwolnieniami tylko pierwsze musi byc 30 dniowe łacznie. Potem nie moze przekroczyc okres60 dni od daty konca otatniego zwolnienia.Tez o tym nie wiedzialam i w zasadzie tyle zwolnień uciekło bo po prostu nie brałam zawsze. tak wiec jesli zwolnienie końcy Ci sie 11 lutego to mozesz brac nawet krótkie zwolnienia do 11 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jakie w naszym kraju sie przepisy,pojechalam zrobić zdjecie do paszporu i do prawa jazdy bo musialam zmienic ze względu na inny adres zamieszkania.Nie moze być takie samo zdjęcie do paszportu i do prawa jazdy musowo robić inne ujecia, kto to wymysla nie wiem a ponoć od lipca maja być znowu inne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dzisiaj jestem zwłok,kompletny.Wzorem Banderaska napiszę bolą mnie dwa człowieki:p:).Czuję się okropnie,dlatego pomacham tylko łapką ucałuję i spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku mamy podobnie :( może to przez tą pogodę :( tylko na Małgorzatce pogoda nie robi wrażenia, bo dzielnie załatwia sprawy urzędowe :) i jak widzę jest pełna energii👄 Zadzwoniłam jednak do TPSy i wyszło oczywiście że z księżyca spadłam i że poprzednio rozmawiałam z duchem bo sprawa o numerze, który mi podano w ogóle nie istnieje i że sama musiałam podać adres e-mailowy najpewniej przez telefon. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ostatecznie stara już jestem i mam sklerozę, ale faktura przyszła na mój najtajniejszy adres e-mailowy, którego faktycznie prawie nie używam i na pewno nie mogłam go podać do publicznej wiadomości No, ale wyszłam na głupka i dobrze mi , po co się czepiam:P Zresztą wiedziałam że tak będzie bo mam dziś zły dzień :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️Kochana Marijko🌼❤️🌼❤️ W Dniu Imienin serdeczne zyczenia zdrowia, szczescia i wszystkiego najlepszego. Sto lat kochana Marijko! 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼[serce🌼❤️🌼❤️]🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki🖐️ A na mnie pogoda nie robi wrazenia:) Nie jest zreszta tak zle. Wizyta z gatunku obowiazkowych mojego bratanca minela. I wlasciwie bylo fajnie. Jestem zaskoczona jaki madry, powazny, rozsadny i chlopak sie z niego zrobil. Nie widzialam go chyba ze 3 lata. Bardzo uwaznie potrafi sluchac, ma dystans, jednym slowem pieniadze zainwestowane w edukacje dziecka nie poszly na marne. Ale mimo wszystko najlepiej lubie sobie siedziec sama z malzykiem w domciu:P Zrobilam sobie herbatke,resztka murzynka jeszcze zostala(wyszedl obledny, wysoki na 3 cm:P, okazuje sie ze nawet murzyna potrafie spieprzyc) Mieszkanko uprzatniete, zaraz bede ogladac serialik, moze nawet dzisiaj obejrze dwa odcinki. Tokina👄 bardzo mi dogodzils tym filmikiem:) Serdecznie wszystkie pozdrawiam i zycze milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marija wszystkiego naj naj najlepszego dużo zdrówka spelnienei marzeń z okazji imienin ❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄 u mnie wszystko ok umowe narazie mam do konca miesiąca 28 luty ale dzisiaj kierowniczka powiedziałą że dobrze im się ze mną pracuje i teraz tylko zależy odemnie czy będe z nimi dalej pracować bo ona by chciała pozdrawiam serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino prwade powiedziawszy to schowałabym sie dzisiaj tez zaszyta w domku ale na mojego małza niema mocnych,postanowił,że dziś to dzis .Na niego nie ma zlej pogody a ja cóz wsadziłam tyłek do samochodu niech wozi jak mu potrzeba. Tokino u nas rachunki za tel elektroniczne przychodza koło 10 ,11 każdego miesiąca. Bonitko przyzwyczailiście sie z małzem do bycia samemu i widze ,ze tak Wam najwygodniej. Beti ciesze sie ,ze jestes zadwolona z pracy Wesolku a moze jakies przeziębienie Cie bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dobrze ze kierowniczka docenila Twoje kwalifikacje zawodowe. A Tobie podoba sie w tym sklepie? Jakie sa kolezanki? Ja dostaje rachunki za tlefon i internet poczta. Ale to jest platne ekstra chyba cos 2 euro:O Malz jest konserwatysta, chce miec na pismie. Tylko po co nam sa te rachunki jak natychmiast po przeczytaniu wyrzucamy je do kosza :O Tokina a w dzisiaj nie ma juz zadnych sekretow i tajnych adresow. Zostawiamy tyle sladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleznaki są fajne jedna ma 27 druga 43 a kierowniczka z34 a jeszce są dwie które są na pieczywie mają koło30 bo w moim sklepie jest jescze stoisko z pieczywem ale to jest inny pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z południowej Polski :) Przytulam wszystkie i pozdrawiam. Marijko ......wszystkiego najpiękniejszego 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
houk;) nareszcie piątkowo:) dziś robiłam za szefa, nie było wierchuszki i mnie kopnęła ta wątpliwa przyjemność:P wszystko byłoby oki, ale trafił się dziennikarz radiowy i chciał informacji na pewien temat. się spięłam, bo nie lubię tak z zaskoczenia, ale co robić...chcąc nie chcąc trochę się poplułam;) następnie zaprowadziłam go w miejsce, w którym będzie się działo coś co go interesowało, zapytał jeszcze o jedną rzecz, a że na ten temat może wypowiadać się moja antagonistka - ta ruda małpa - zadzwoniłam do niej żeby zeszłą i coś opowiedziała ze swojej działki. Usłyszałam zdecydowanie NIE, że nie będzie z gościem rozmawiać i już. No to ok, mówię: nie chesz to nie - nie przychodź. Facio jeszcze się kręci o coś pyta, nagle patrzę a wchodzi krowa i zaczyna mu nawijać to co chciał usłyszeć, ale... kategorycznie nie pozwala się nagrywać. gościu prosi: niech pani powtórzy to do mikrofonu, ona: NIE, więc facet już poirytowany mruczy pod nosem: więcej do Was nie przyjdę żegna się, a ona (jeszcze przy nim) do mnie: po co mnie wezwałaś (sic!) przecież pan nie chce ze mną rozmawiać!!! o to się facet wku..ł na to i odpalił do niej: to przecież pani nie chciała nic powiedzieć!!! wiem, że trudno to opisać, nie da się dokładnie przedstawić tego przedstawienia, ale możecie sobie wyobrazić co facet sobie o nas pomyślał:o Bonita hihi miły gość w domu to fajna sprawa, byle nie za długo;) a nie mogłaś spreparować murzyna mojego autorstwa? zawsze wychodzi:) Małgoś oj widać, że dawno nie robiłaś fotek do dokumentów, te zasady obowiązują już od bardzo dawna;) do dowodu lewym pofilem, ucho odsłonięte i bez kolczyków - przynajmniej dużych:P do paszportu am face, bez uśmiechu i z bardzo bliska - koszmar:o Wesołku grypa szaleje i pewnie chce Cię dorwać:o kuruj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze preparowałam odpowiedź na szkalujący tekst pewnej naszej klientki - jest taki nasz miejski portal społecznościowy i tam baba napisała stek bzdur - musiałam zareagować, ale najchętniej dałabym jej z plaskacza:P oj agresywna jestem czy cuś?;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leje deszcz: w nocy ma być minus 5 oj będzie się jutro działo:o halooooooo jest tu ktoś? przybywajcie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ogladam Gotowe na wszystko:):):) . Tylko mi przerywa:( Jakos dlugo sie laduje dzisiaj:( Pewnie dlatego ze piatek i duzo ludzi oglada:( Ta Twoja pracorowa kolezanka Zuzik jest rzeczywiscie niezrownowazona. Szkoda ze nie bylo swiadkow tego jej wystepu. Wesolku, powiedz grypie nie! Mam nadzieje ze nie rozlozylo Ciebie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze,że nie ma kawusi,inusi i herbatki i żurawinki.Zostawiam wszystko na stoliku i pale w kominku U mnie wieje ,zimno az strach na dwór nosa wychylić. Takze jak nie musicie to zostańcie dzis w domu Wesolku a moze byłas połamana na ten wiatr i zmiane pogody Ja dzis nie śpie od samego switu,mysle tylko czy nie będzie przerwy w dostawie pradu. Zuziczku czyli masz dalej nerwówke w pracy a dobre to ,ze sobota i niedizela to troszkę odpoczniesz Banderasku a co u Ciebie,ze nie dajesz znaku zycia? Dziewczynki podpisujcie liste obecności na znak ,ze wszystko ok Pszczóleczko czekamy na zdjęcie córci ubranej i uszykowanej na studniowke Bonitko proszę Cie rzuć na dobre juz to swiństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sobota więc wszystkie albo jeszcze śpią, albo już latają na miotle :D Więc ja stawiam herbatkę i kawkę na pobudzenie :D U mnie z powrotem zima Mimo to miłego dnia wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek👄 Dzięki za kawusię Małgorzatko❤️ i Rowerzystko❤️ Miłego dnia wszystkim życzę👄 U mnie dzisiaj święto syn przyjechał......dawno nie był w domu, bardzo się cieszę :classic_cool: Zostawiam Wam pierniczek i serniczek ......proszę się częstować/////////////////////////// Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek👄 Dzięki za kawusię Małgorzatko❤️ i Rowerzystko❤️ Miłego dnia wszystkim życzę👄 U mnie dzisiaj święto syn przyjechał......dawno nie był w domu, bardzo się cieszę :classic_cool: Zostawiam Wam pierniczek i serniczek ......proszę się częstować/////////////////////////// Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek👄 Dzięki za kawusię Małgorzatko❤️ i Rowerzystko❤️ Miłego dnia wszystkim życzę👄 U mnie dzisiaj święto syn przyjechał......dawno nie był w domu, bardzo się cieszę :classic_cool: Zostawiam Wam pierniczek i serniczek ......proszę się częstować/////////////////////////// Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×