Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuziczku, Bonitko Zuuziczku, cieszę się że choć Ty masz namiary na topik, na pewno tym razem wrzucę do ulubionych i tam już żaden odkurzacz ich nie wymiecie :D Nie wiem co to znaczy że do zerówki - czy to znaczy że tylko do szkoły? Jeśli tak to u mnie nie będzie tak, mała będzie chodzić do przedszkola i z panią idą do szkoły na zajęcia a po zajęciach wracają do przedszkola i tam czekają na rodziców. takie wyjście jest bardzo dobre bo inaczej ktoś musiałby dziecko do szkoły zaprowadzać i odbierać w zupełnie dziwnych godzinach, już gdzieś w okolicach 12 a to przecież dla pracujących rodziców , godziny nierealne, trzeba byłoby zatrudnić niepracującą babcię :P Bonitko , co kremów , to ja takich dylematów nie mam :) bo używam tylko jednego kremu od lat i mam nadzieję jak najdłużej przy nim pozostanę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z obiadem to nie mam problemu, mała zawsze je rosół z makaronem , na drugie wyłącznie frytki :D a Małży ugotuję ziemniaczki i jakiś kotlet machnę choć on nie za bardzo przepada :P ale cóż , też nie mam jakiegoś polotu do gotowania. Przy małej to nawet czasu zbytnio nie mam , o czym dowiedziała się dziś Pszczółka👄 ,z którą rozmawiałam przez telefon i słyszała co ona wyprawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FORUM ZAMKNIĘTE
ZAKAZ PISANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie wszystko ok świeciło ładnie słoneczko było ciepło moje córka poszła dzisiaj n a półmetek a tak wszystko ok pozdrawiam ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOO!!! Ale pusto!!! Czyżby pomarańczowy wpis został potraktowany poważnie??? ;-) Ja tylko melduję, że żyję. Ale co to za życie? :-p Siostra nadal w szpitalu, podobno powolutku jest już lepiej. Nic jeszcze nie mówią o wypisie... Nie najlepiej się czuję i jestem mega-zmęczona :-O. Wszystkie pozdrawiam!!! I proszę, aby Anioły czuwały nad nami! 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ widez że jeszcze nikt nie był więc stawiam na stole kawę (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_(_)(_)(_)(_)(_)(_) herbatę(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) inusie(_)(_)(_)(_)(_)_)(_)(_)(_)( herbatę dla Pscczółki (_)(_)(_)(_(_)_)(_)(_)(_)(_)(_ dziewczynki u mnie swieci słoneczko jest 0 na termometrze zapowiada się ładna pogoda pozdrawiam Was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim wpadłam na Betusiowy obiadek a tu widzę tylko wystygłam kawa, ale nie szkodzi kawusi też się napiję:) Mam trochę kiepski dzień , od rana kicham prycham, chyba coś się grypowego koło mnie kręci, ledwie patrzę na oczy:( Może to tylko katar, bo wczoraj latałam za małą po podwórku w samej bluzeczce z krótkim rękawkiem i pewnie dziś są skutki:( no cóż za głupotę się płaci. U mnie słonecznie , ale nadal chłodno :( ja chcę już ciepła i wiosny! Jednak kiedy tak słoneczko zaglądnie w każdy kątek w domu i jeszcze jak się założy okularki :P to widać że wszędzie jest jakoś szaro, nie doczyszczone, zakurzone:O Marzę by otworzyć okna na całą szerokość i wietrzyć, wietrzyć i wysprzątać każde miejsce , by mieć poczucie świeżości :D Dziś niedziela a ja w zasadzie nie mam jakichś większych planów, na pewno dzieci przyjadą na obiad i zostaną do wieczora i w zasadzie tyle. Za to z nadzieją patrzę na przyszły tydzień, z nadzieją , bo wierzę że temperatura wzrośnie na tyle że będzie można spokojnie gdzieś wyjść bez obawy że wiatr urwie głowę :P No i że słoneczko doda jeszcze więcej energii a przede wszystkim że ten wstrętny katar ode mnie ucieknie:D Na razie macham łapką i życzę wszystkim wspaniałego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tokina 👄 Ciągle nic ale u mnie dopiero od piątku temperatura w dzień przekroczyła +1 więc może dlatego nie śpieszą się z wysyłką.Jak w piątek byłam w mieście zaszłam do sklepu ogrodniczego aby nacieszyć oczy i tam także jeszcze nie mają cebulek irysów,są hosty,mieczyki,piwonie,kanny a irysków nie ma może są bardziej delikatne?.Jak tylko przyjdą od razu dam znać. U mnie dzisiaj pogoda dynamiczna,raz świeci słoneczko a raz sypie śnieg i to tak że świata nie widać.No i ja już chcę wiosny i spacerków bez celu od tak przed siebie gdzie oczęta poniosą:p:) Miłego dnia i uśmiechów od ucha do ucha i zdrowia,wiosny i szczęścia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie 🖐️👄 U mnie też nie za ciepło chociaż słoneczko świeci ale wiatr chłodny wieje:( Tokino .. wnusie masz śliczną taką malusią szczebiotkę ;) chociaż się wam nie nudzi z NIĄ :) Dzięki za rozmowę👄 Małgosiu .. ja po takich ciężko strawnych posiłkach też biorę tabletki SILIMAROL ale myślałam, że po pączusiach i to takich bez tłuszczu pieczonych nie smażonych nie będę musiała brać żadnych tabletek :( no ale trzeba się już z tym pogodzić :( Dziewczynki życzę WAM miłej i słonecznej niedzieli paaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don8765
Zapraszamy na najlepszy polski portal poświęcony ciekawostkom... Jak to mówi stare polskie przysłowie: "Im mniej wiesz, tym dłużej żyjesz" może i jest trochę w tym prawdy, ale nie do końca. My postaramy Cię przekonać, że warto wiedzieć więcej. Dzięki ciekawostkom zawartym w portalu możesz dowiedzieć się więcej o otaczającym Cię świecie, dzięki nim możesz zabłysnąć w towarzystwie, itd... - jaka dawka jadu kiełbasianego zabije człowieka? - jak długi jest mur chiński? - jak wysoka jest Wieża Eiffela? - ile szkód dla środowiska może wyrządzić jedna zużyta bateria? - jaki jest największy samochód? Te i masa innych ciekawostek czeka na Ciebie!!! ZAPRASZAMY!!! ZAJRZYJ A NAPEWNO TU WRÓCISZ!!!!!!! www.CzyWieszZe.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 i ja się melduję po dłuższej nieobecności(za co bardzo przepraszam)Ale Wy już chyba przyzwyczaiłyście się do mojej niesystematyczności:( Po prostu jestem mało zorganizowana(muszę nad tym popracować,bo zajęć mam coraz więcej więc jak tak dalej pójdzie to się pogubię :O Chyba zbyt wiele na siebie wziełam i teraz gonię jak zając. Chciałam Was poinformować,że jeszcze 3 miesiące i kończę szkołę....no i właśnie zastanawiam się nad studiami.....a właściwie już prawie jestem pewna,że je podejmę....no chyba,że coś mi w tym przeszkodzi,więc na razie o szczegółach nie będę mówiła. Natomiast już dzisiaj zapraszam wszystkie na jutrzejszy słodki poczęstunek na forum,bo stuknie mi okrągła rocznica:O... iEch jak ten czas leci...........A dzisiaj póki co stawiam Wam na stół coś mocniejszego......żubróweczkę i do tego sok jabłkowy, wino czerwone wytrawne oraz adwocacik. Częstujcie się 🌼YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie i całuję każdą z osobna👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo niedzielnie🖐️ U mnie jest juz wiosennie, dokladnie tak jak pisze Tokina, wietrzylam mieszkanie w poludnie ze dwie godziny a wczoraj popoludniu grabilam juz w ogrodku. Smutasek jaka szkoda ze u Ciebie tylko jeden stopien ciepla:( Ale za to masz o wiele ladniejsze lato jak ja. Nie mam co pisac :O wlasnie jestem juz po obiedzie. Gary w zmywarce i teraz zaczyna sie przyjemna czesc dnia. Obiad byl dzisiaj pozno bo dwudaniowy jak nigdy:) a miedzy zupa i drugim daniem zrobilismy przerwe. Trzymajcie sie kolezanki. Pieknego popoludnia zycze Wam wsiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musiałam tu kuknąć choć na chwilkę :) bo coś czułam że coś się święci :D Marijko, jak się cieszę że zaglądnęłaś i to z takimi wieściami:D Bardzo się cieszę że jesteś tak odważna i mimo iż jak piszesz zbyt wiele na siebie wzięłaś to jednak chcesz pojąć trud studiowania , gratuluję decyzji i odwagi👄 Z okazji Twoich Marijko 20 urodzin, moc najserdeczniejszych życzeń w Twoim kierunku , szczęścia , zdrowia , oraz spełnienia wszelkich marzeń 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 👄 👄 z przyjemnością zasiądę przy stoliku i poczęstuję się wszystkim po trochu👄 Wesołku, mam nadzieję że w tym tygodniu juz będzie ok, jutro do niego zadzwonię a może się uda i dwie będą na raz :D bo jeśli wcześniej nie wysłał top teraz musi dwie:D Pewnie masz rację , trzeba większego ocieplenia bo cebulki mogą zmarznąć , ale przecież w końcu kiedyś będzie ciepło:D Bonitko, jak Ci zazdroszczę tego wietrzenia, u mnie się jeszcze nie da, co prawda temperatura jest w plusie ale tylko 3 st w dodatku wieje więc nie ma mowy o jakimś większym wietrzeniu:( , może w przyszłym tygodniu już się to uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Bonitko zapomniałam odpowiedzieć na Twoje pytanie dotyczące tortu:) otóż na tym torcie jest wszystko zjadliwe :D oczywiście kwiatuszki również , są one wykonane z wafli, a raczej z ciasta opłatkowego. Nie wyobrażam sobie żeby na talerzu mogło być coś niezjadliwego, oczywiście oprócz samego talerza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj;) Marijko brawo i masz rację trzeba iść za ciosem, już weszłaś w rytm więc teraz będzie ciut lżej:) ciekawa jestem bardzo jaki wybrałaś kierunek??? i stu lat w zdrowiu życzę🌻❤️🌻👄🌻 a jak Bonito Ty moja snobko kochana:) w tym względzie mam podobnie:P i dzięki za obiadkowy pomysł, a zrobiłam zrazy wołowe - wyszły mięciutkie - chyba medal z ziemniaka sobie wytnę;):P Tokina, w moim mieście zerówkę organizują zarówno szkoły jak i przedszkola. O takim rozwiązaniu, jak u Ciebie to pierwszy raz słyszę, czyżby panie z przedszkola nie miały uprawnień, by prowadzić zerówkowe zajęcia, że prowadzają dzieci do szkły? Ale tak jak piszesz, rodzice wolą zerówkę w przedszkolu, bo tam dzieckiem zajmują się dłużej, ale w przedszkolu, do którego chodzi moja siostrzenica nie organizują zerówki, więc siorka nie ma wyjścia i mała będzie chodzić do zerówki w szkole. Ale kłopotu z odbieraniem nie będzie, bo siorka nadal na wychowawczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeżarło mi część wpisu i pomieszało szyki, po życzeniach dla Marijki miało być pytanie: a jak czuje się Twój wnusio??? a wpis do Bonity ma być bez "a jak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodzi Zuuziczku że jakieś błędy wpadły i tak wpis jest całkowicie czytelny:) Jak tam na zachodzie czy podobnie jak u nas czyli słonecznie {było} , wietrznie i niestety nadal chłodno? Jak spędziłaś Zuuziczku niedzielę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina👄 byliśmy tylko na cmentarzu - to nasz coniedzielny stały punkt dnia, a poza tym leniłam się dziś na maxa;) Słonko w końcu wyszło, ale za ciepło nie było:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że znów byłaś może na jakiejś nowości w kinie :) ja też siedziałam dziś w domu ale nie nudziłam się bo przy małej jest to niemożliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażam sobie jak się cieszysz, że możesz spędzać czas z wnusią mimo, że zmęczy Cię troszeczkę;) wiesz, moja mama była ostatnio u siorki i miałam nadzieję, że przywiezie małą, ale niestety siorka nie dała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie dała, bo miały jakiś dzień otwarty w zerówce - to nowe miejsce i chciała z nią iść i zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariijko! Sto lat, zdrowia i nadal wspaniałej konsekwencji życiowej!!!🌻👄 Witam wszystkie obecne i nieobecne! A u mnie bielusieńko, sypie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety też mam reglamentację :D nie zdarza mi się zbyt często mieć małą u siebie ale ostatnio tak się składa że synowa jest zajęta w piątki a syn pracuje na zmiany więc .... jak dobrze że jest babcia:D ja się bardzo cieszę bo jak wiesz kiedy pracowałam to nasze spotkania były o wiele rzadsze, ale teraz mam nadzieję wszystko się zmieni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bechemootku choć jak widzę, przynosisz nie zbyt dobre dla nas wieści :( znów pada śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiadają na ten tydzień słonko i mrozik, śniegu niet - ale u mnie, nie wiem jak u Was;) Bechemotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, no właśnie, jak dobrze, że jest babcia, a babcia jest zawsze kochana:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ma jeszcze drugą babcię ale jakoś tam ją nie ciągnie , więc zawsze woli do mnie , pewnie dlatego że u mnie jest wolno dużo więcej niż w domu:) Muszę przyznać że bardzo dobrze radzi sobie już na komputerze, o co moje dzieci mają do mnie trochę pretensje ale ja uważam że im wcześniej zacznie tym łatwiej jej to przyjdzie więc niech się uczy, przecież nic nie zepsuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że ten śnieg to zgodny z przysłowiem - "w marcu jak w garncu" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×