Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuziczku, też myślę że to sprzedawczyni , bo wcześniej nabijała mi tam filet i pewnie odruchowo stuknęła jeszcze raz. Pani w informacji powiedziała że to nie pierwszy przypadek więc albo pani była przepracowana, czemu się nie dziwię bo obsługiwała dwa stoiska, z mięsem i wędliną albo informatyk wklepał ten sam kod pod dwa produkty. Tylko ilu klientów sprawdza paragony? pewnie 80 % nie sprawdza więc zysk jest czysty. Teraz pytanie czy jeśli to wina informatyka to czy było to działanie celowe czy pomyłka ? Już nie jeden raz jest tak że na wagach nabijają inne ceny niż są nad warzywami czy owocami albo jak coś jest w super promocyjnej cenie to nie można tego znaleźć na wadze za to zupełnie podobny produkt ma dużą nalepkę że ślepy dojrzy więc klikasz na tą dużą i kasuje Ci za produkt bez promocji a Ty myślisz że to dobra cena promocyjna, tak już miałam kilka razy z grejfrutami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...buziaki przesyłam. Nie było mnie kilka dni w domu, nawet nie pamietam czy Wam pisałam. Idę poczytać co U Was. Pszczółeczko .......SAMYCH PIĘKNYCH, DOBRYCH DNI 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki:) Pozdrawiam i proszę o cierpliwość raz jeszcze👄 Pszczółeczko Kochana👄 W tak uroczystym dniu Urodzin Twoich, przyjmij tych życzeń garść z rąk moich. Życzę Ci zdrowia, szczęścia, radości oraz powodzenia w życiu i miłości! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Buziam Was wszystkie i życzę kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie po saunie Tokino wyleguje sie na krótkich czasach: w ciągu pół godziny wchodze 3 razy a w przerwach krótki zimny prysznic. Potem balsamik, masażyk stóp i do domu :D Pszczółko - narobiłaś smakołyków że hej :D i my zamiast dbać o linie zasuwamy z łakociami :D Jeszcze raz całuski 👄 👄 👄 Poetko - ❤️ no i dobrze, że jesteś wreszcie :D Dziewczyny u mnie było dzisiaj 19 stopni w cieniu a teraz jest 10 tylko patrzeć jak buchnie forsycja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna , ależ mnie zaskoczyłaś tym linkiem, myślałam że to tylko muzyka a tu taki cud, jestem pod wielkim wrażeniem Kseni , jest naprawdę świetna. Tereterku i tak wytrzymujesz jednak i najważniejsze że jesteś tak zdyscyplinowana i chce Ci się wyjść z domu co tydzień i nie ma przeproś idziesz i już . Ja od jakiegoś czasu planuję pójście na basen ale tylko na siłownię i jakoś jeszcze się nie wybrałam, może jutro to będzie ten wielki dzień ? Mam taki problem że wieczorem planuję dzień następny a rano jakoś nie zawsze potrafię trzymać się planu i w tym jest cały mój problem że nie jestem konsekwentna i zdyscyplinowana:O Dobra dziewczynki późno już pożegnam się więc, życząc Wam spokojnej nocy i miłych snów👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Kochana Pszczolko przyjmij najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe. Zdrowia szczescia spelnienia wszystkich marzen i jeszcze raz zdrowka zycze. Wszystkiego najlepszego🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼[serce🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamelduje sie jutro. Dzisiaj mialam bardzo napiety dzien. Nic tylko walne sie w wyrko. Dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼SZCZĘŚCIA,ZDROWIA,STO LAT ŻYCIA Tokina👄 Ciągle czekamy:);) Dziewczynki mnie dopiero teraz udało się zajrzeć,wcześniej byłam poza domem a jak już wróciłam,musiałam czekać aż się stanowisko przy kompie zwolni:p:) Jestem dzisiaj w melancholijnym nastroju,pewnie stan ten wywołały wieści o mającym nadejść ochłodzeniu,śniegu,lekkim mrozie Bonita👄 Trzymałam kciuki i myślami( i nie tylko)byłam z Wami. Beti👄 Raju przechodzisz na dietę Stachurskiego?! Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE MOJE ciesze się że po próbowałyście choć troszeczkę ;) kolacyjki mocno was ściskam na dobranoc i posyłam dla KAŻDEJ dużego buziaczka ;) ;) Terterku👄 ;) Tokino👄 ;) Zuuziczku👄 ;) Personalna👄 ;) Bonitko👄 ;) Marijka👄 ;) Roberta👄 ;) Bechemootek👄 ;) Małgosiu👄 ;) Wesołku👄 ;) Beti👄 ;) Poetko👄 ;) Kosmi👄 ;) Banderasek👄 ;) Bondi👄 Serdecznie WAM jeszcze raz dziękuję👄 dobrze mieć tak CUDOWNYCH PRZYJACIÓŁ jakich mam ja :) ściskam i życzę spokojnych, kolorowych snów 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się napisałam i mi wpis wcięło :( Ciesze się, że po próbowałyście kolacyjki :) jeszcze raz dziękuję WAM za pamięć 👄 i cudowne życzenia 👄 Każdą z osobna ściskam tak mocno jak tylko potrafię najmocniej mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Życzę kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim Tokino...racja należy sprawdzać paragony a ja tego nie robię :(a kasa i ucieka . Pszczółko ...zostało jeszcze tego torcika ,do kawuni byłby akurat :D No tak zapomniałam dodać że kawunia już poda w termosie i świetnie pachnie . Personalna ..dziękuje świetny pokaz ma talent dziewczyna 👄 Ja kochane dzisiaj zabieram się do oprysku tui ,przycięcia .Wczoraj trawnik podlałam na tego turkucia co wiosnę z nim walczę by zostawił mój trawnik w spokoju :D . Teraz zamykam idę pod prysznic potem fryzurkę ulepić .Pa 🖐️ A dałam fotke w garnku ja to mój sąsiad P.doktor ordynator pewnego oddziału w naszym szpitalu umilał nam calutką niedzielę paląc śmieci :) on tak ma,zawsze pali w niedzielę trawkę z pokosu itp.choć wie że u nas jest zakaz palenia na posesji działki po ledwie 6arow ,wiec pod oknem ognisko cały dzień to juz cios po niżej pasa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Roberto :D ślicznie ulepiłaś sobie włoski :D Dziękuje za kawe mniam mniam Podaje małe śniadanko: http://partymania.blox.pl/resource/kanapki.jpg troche sałaty nie zaszkodzi: http://atinabc.blox.pl/resource/salatka_grecka2.jpg tym bardziej że po zimie mamy niedobór witaminek :D musli żurawinka U mnie cieplutko i kot zajął sie obserwacją wróbli a ja ide na garnek popatrzeć na Wasze fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z pracoery :) Dzięki za śniadanie niezastapiony Terterku. Choć ja realnie zjadłam tylko bułeczkę serową i popiłam herbatką z cytrynką. Ale za to teraz delektuję się capuccino z burbonem i za chwilę robię myk w papiery. Acha....na NK zamieściłam zdjęcie z biura mojej pracy i z pewnego rezerwatu połozonego między Terterkiem a Tokiną. Są tam przepiękne skałki,fajnie było połazić, ale nóżęta odpadały od pupy...Niestety, przybyło mnie 3 kg...😭 Buziaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie nadal ciepło , choć pewnie nie będzie tak pięknie jak wczoraj. Oczywiście znów nie wybiorę się na basen:O ale za to postanowiłam wyprać dywan z przedpokoju. Jest trochę duży ale może jakoś dam radę, boje sie tylko czy zdąży wyschnąć zanim przyjdzie pora deszczowa. Roberto dziękuję za kawusię, współczuję tych sąsiadów, nie wiem jak to się dzieje że ludzie są tak bezmyślni w dodatku człowiek jak piszesz wykształcony a taki głupi 👄 Tereterku dzięki za śniadanko👄 Poetko byłam w Twoim biurze i muszę przyznać że fajnie się w nim prezentujesz👄 Wesołku , dziś dostałam @ że dziś będzie wysyłka więc najpóźniej jutro powinno dotrzeć , oby , bo inaczej zrobię rewolucję u sprzedawcy👄 Teraz się zbieram w kupę i biorę za robotę , bo nikt tego za mnie nie zrobi. Trzymajcie się cieplutko ,miłego dnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Roberto.. ależ oczywiście, że został torcik i ciasto :) podaję (######) bardzo proszę się częstować . Terterku.. śniadanko pyszne mniam, mniam ;) Poetko.. już lecę zobaczyć Cię na NK ;) Pozdrawiam WAS cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino .. masz rację kochana nikt za nas nie zrobi :( ja też lecę się brać do roboty chociaż dziś też nie bardzo się czuję nerwy robią swoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina👄 Dzięki za radosną nowinę,jestem cała w skowronkach:),po wczorajszej melancholii przyda mi się radosna nowina zwłaszcza że i dzisiaj od rana chodzę jakaś struta.Musiało to być nawet widoczne bo moja mamcia zauważyła:p:) Odnośnie zakupów to ja lubię chodzić na nie z mężem,on pakuje wszystko ja nie spuszczam oczu z kasy,widać od razu czy cena się zgadza.Takie praktyki to zjawisko nagminne i jak człowiek raz się złapie potem już sprawdza i się pilnuje. Roberta👄 No u mnie jak przychodzi sezon palą naokoło,jak jest to tylko trawa liście,spoko ale i opony potrafią palić i wtedy to dopiero czad.Mam takiego jednego sąsiada,rozbiera auta i sprzedaje na części,a to co mu zostanie pali,smród że paść można,płacił już kary ale chyba za małe bo ciągle nas truje od czasu do czasu. Terterek👄 Dzięki za śniadanie choć chyba przydała by mi się dieta Beti,czyli kromka chleba w garść i kubek zimnej wody do popicia,zad mi się powiększył.Jak zaczynam przybierać na wadze to na udach robią mi się takie buły,ohydnie to wygląda. Poetko👄 Na wiosnę to chyba wszystkie mamy kondycję do pupy,ja wczoraj tylko troszkę pomachałam szpadlem i jęzor mi wylazł na brodę:p Pszczółko👄 Oj dzisiaj jeszcze nie pracuj,należą Ci się poprawiny,dzisiaj dopiero bo wczoraj pewnie miałaś zajęty dzień.Wiec wygodny fotel,w rękę ciekawa książka albo kolorowa gazeta,gorąca kawa w filiżance i pełen relaks,praca nie zając nie ucieknie. U mnie dzisiaj ciepło ale już pochmurnie,szkoda że wszystko co piękne tak szybko się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku .. u mnie też dziś pogoda nie najlepsza :( pochmurno i jakoś tak chłodno🖐️ Poetko .. pięknie wyglądasz widać jaka jesteś radosna i tak trzymaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hallo U mnie tez wczoraj bylo lepiej ale dobrze ze nie pada. W zwiazku z tym wygrabie jeszcze raz ogrodek, nie zeby byla taka potrzeba ale zeby sie troche poruszac na swiezym powietrzu. Po poludniu bede tak jak Tokina zajmowac sie dywanem . Chce wykorzystac ze sama jestem w mieszkaniu i nie zadepcze go tak strasznie. Poetko na zdjeciu wygladasz na bardzo zrelaksowana. Nowa praca najwidoczniej bardzo Ci sluzy. A ja dziewczyny czasem tez sprawdzam paragony sklepowe. Przewaznie wtedy kiedy wydaje mi sie ze zaplacilam za duzo:P Ale prawie zawsze sie zgadza. Zreszta chyba wszyscy ludzie tak maja. Kiedy pracowalam w sklepie zawsze byly reklamacje ze policzylam za duzo. W calej swojej karierze mialam tylko jedyny raz przypadek kiedy klijentka zwrocila mi uwage ze pomylilam sie na swoja niekorzysc:O Wlasciwie kasjerka nie ma zadnych korzysci z tego ze naliczy cos za duzo. Przewaznie sa zle oznakowane produkty i przy scanowaniu wychodza takie rzeczy jak u Tokiny. Dlatego trzeba sprawdzac, bo nikt nie lubi byc nabijany w butelke. A teraz ide sie poruszac troche na swiezym powietrzu. Moze trzeba pomalu juz wnosic stolik i krzeselka na tarasik:) Pieknego dnia zycze wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam🖐️ Wesołku może to rodzina z moim sąsiadem,bo podobne rzeczy pala. Tokina i dziewczyny dziś idę dalej walczyc jutro synem na tomograf i ustalenie daty zabiegu trzymajcie kciuki Tokina ja tez miałam opory pójscia na basen jak był kogucik przełamałam lody strój dobry wiec sie wylezakowałm we wodzie,a i teraz jak przyjedzie jedziem do miasta Zuzika siostry poszalec na basenie i może pójde do klubu fitnnes .Więc zbierz się dziewczyno idz to bardzo odpręża. za jakis czas moge zniknąć. strój spodenki z lata ubiegłego roku dobre wiec spotkanie z rzeczywistością nie było złe,ale zaczęłam cwiczyć tą 6 kiedys wam o niej pisałam,a koniec tygodnia kijki pójdą w ruch,trzeba pospacerowac. zycze miłego dzionka wszystkim buziaczki Beti tylko sie nie głodz😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita:):) Ja właśnie wróciłam z ogródka,porobiłam troszkę porządków,teraz sobie posiedzę:p:)zasłużyłam,hi,hi. Zauważyłam że nie tylko ja chcę wiosny,roślinki także wychodzą z ziemi aż miło.Zakwitły mi już botaniczne krokusiki,takie fioletowe okruszki a tu zapowiadają nam już na dzisiejsza noc deszcz ze śniegiem.Deszcz niech sobie pada jak już musi ale po co śnieg?! Myślę sobie ze jestem takim starym barometrem,hi,hi jak z pogodą coś się zaczyna dziać ja chodzę jak struta:( Kosmitko: Oj waleczna z Ciebie dziewczynka,nie wiem czy miała bym odwagę stanąć z Tobą tak twarzą w twarz,no chyba że przyniosłabyś ciacho:):) Strasznie mnie te porządki ogródkowe osłabiły,hi,hi muszę coś przekąsić aby się wzmocnić.Żeby ten apetyt tak mi nie dopisywał a on ,,nie,, zawsze jest:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadałam i ja bo jakoś wszelkie siły ze mnie opadły:( oczywiście jak to ze mną bywa, nie wyprałam dywanu, bo jednak się bałam że nie wyschnie i pewnie miałam rację, bo jakoś dziwnie się zachmurzyło i taki przyporek się zrobił , pewnie deszcz będzie lada moment. Jednak żebyście nie myślały, że się leniłam, bo co to, to nie :D Weszłam do piwnicy , a mam piwnicę pod całym domem, więc sporą i jak weszłam tak nie wyszłam dopóki jej nie posprzątałam. Wszelkie rzeczy do wyrzucenia zostały wyrzucone, na półkach posegregowane, podłoga pozamiatana, czyste kartony rozłożone i jest czysto:D Poza tym posprzątałam całą klatkę schodową , łącznie z myciem paneli na ścianach i drzwi ....a ... jeszcze wyzamiatałam całe podwórko, więc sporo jak na jeden dzień, za to teraz nie mam na nic ochoty. Z tym basenem to u mnie jest tak, że mam całkowity zakaz wchodzenia do jakiejkolwiek wody, oprócz wody w swojej własnej wannie :D Tylko, że na basenie jest siłownia i trener- podobno, może są zajęcia fitnes ale nie w wodzie, tylko muszę ruszyć dupsko i tam się wreszcie wybrać, może jutro :D co dzień tak myślę a potem robię coś zupełnie innego od tego co było w planie:D Widzę, że wszystkie czujemy się jakoś tak ospale , czyli coś wisi w powietrzu, pewnie jednak deszcz. W sumie nie byłby zły bo zmyłby ten kurz i brud i pewnie szybciutko trawka byłaby zielona , nie wspomnę o krokusach, które ani chybi czają się tuż pod wierzchem by się wreszcie wychylić. Dziewczynki a może by tak na wzmocnienie po kieliszeczku nalewki z pigwy ? Ona jest z wanilią i imbirem więc wygrzewająca , dodająca energii. Ja nalewam , jak ktoś chętny to zapraszam Y Y Y Y Y Y Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko wypijam Tokino kieliszek Twojej nalewki. Pamiętam, że jest świetna :) Lece cos gotować, bo niedawno przyszłam z pracy. Dziewczynki, nie wiem czy zauważyłyście, ale ja na NK wkleiłam trzy zdjęcia. Te w niebieskiej kurtce są niedzielne. Zwiedzałam rezerwat ze skałkami. Wiosna tuz - tuż . Widziałam przebiśniegi pod gruba warstwą liści. Buziaczki....i juz mnie nie ma. Wpadne wieczorkiem. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×