Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bondi no wreszcie zobaczyłam wnusia,ale on wyrósł,zupełnie chyba inaczej wygląda,taki doroslejszy już, ładnie wyglądacie wszyscy,strój wnuka oczywiscie taki jak widze wszedzie podobne alby,widze świecę i u mnie chyba dzieci nie miały swiec do pierwszej komunii ale to pewnie nie wszedzie sa w kosciołach.Wiem ,zę do komunii rocznicowej obowiązkowo było Pismo Świete.Och jak o dawno już było jak sobie pomyslę a teraz dzieci już duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak wasze wyniki Zuuzik a moze sobie kup wodę morską i zapuszczaj nosa,dzieki za linka. u mnie nadciąga burza i bedzie lać,a ciemno się zrobiło,ze hej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę i ja ;)🖐️ Marijko kochana bardzo dziękuję za rozmowę👄 zrobiłaś mi wielką niespodziankę :) mocno Cię ściska mmmmmmmmmmmmmmmmmm i życzę wytrwałości i zdrówka❤️ Małgosiu moja córcia dziś ma o 20 z j.polskiego ustną a w środę z angielskiego ufffffffffff i konieccccc :) a ja teraz w końcu mogę skorzystać z kompa ;) Terterku skarbie no właśnie trzeba zrobić przerwę z tą żurawinką, bo po kwasimy się :P :) do reszty teraz pijemy tak jak piszesz wodę i soki👄❤️ Tokino kochana dziękuję za przemiłą rozmowę 👄 jesteś cudną dziewczyną ❤️ Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE bardzo serdecznie ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ podpisuje liste i ja u mnie mładna pogoda świeci słoneczko jest ciepło świci jeszcze teraz piękne słoneczko ale ja siedze narazie w domku bo woski maluje pozdrawiam Was serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ija :D Małgosiu ..wyniki mam w normie jedynie co to OB 20 a norma do 15 . Pozdrawiam wszystkie do soboty bo jutro idę na smutną uroczystość pogrzebową mojej cioci .🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczólko ..trzymam kciuki za egzaminy 👄 Małgosiu ...świecie chyba w każdym kościele moje dziecko choc to juz dawne czasy też miało świece ,tylko alby jeszcze wchodziły w modę moje szło w sukience długiej :D beti 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczóleczko czyli dzisiaj prezentacja a w srode ang to dobrze bo to juz ustne. Mój twierdzi,ze juz ma wakacje od dzisiaj bo jutro tylko ustny angielski i nawet sie nic uczy ,teraz musi ochłonąc po dzisiejszej koszmarnej.kosmicznej fizyce w pełni tego słowa znaczeniu,zreszta w tym roku tak jak czyta sie wypowiedzi uczniów matury chyba z kosmosu są.Pewnie będa potem obnizać progi na uczelnie Roberto pytałam dzieci nie było u nas swiec jednak.Ja OB tez miałam zawsze podwyższone ale o dziwo jak robilam niedawno badania mialam tylko 9 az dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wieczorkowo ja miałam dziś strasznie napięty dzień praktycznie do wieczora z małą przerwą na rozmowę z Pszczółką 👄 Zamówiłam sobie dwa fotele finki u tego samego producenta co cały zestaw wypoczynkowy dwa lata temu, ale fotele zakupiłam duże i ciężkie. Z początku byłam z nich nawet zadowolona, ale jak Małż zaczął coraz częściej narzekać na kręgosłup to stwierdziłam że może te fotele nie są jednak dobre i spróbuję zmienić na inne. Miałam zamiar zakupić cały zestaw ale pan stwierdził że bez problemu dorobi mi dwa fotele z taką samą tapicerką, więc się zdecydowałam, mają być u mnie w domu już we czwartek. Małż jeszcze o niczym nie wie i oczywiście jak zawsze będzie się buntował, ale po jakimś czasie i tak mu przejdzie:D Zuuzik pisze że ja mam pracować na działce tylko rekreacyjnie:D a to nie jest niestety możliwe i zasuwam jak motorek, ale nawet robię wszystko z chęcią :D W zeszłym roku miałam od początku negatywne nastawienie i tak było cały rok, w tym roku jest inaczej, chce mi się :D Tym bardziej mi się chce że synowa ta z osiedla sama chciała coś sobie posiać i posadzić więc jej pomagam i wspieram ale się nie wtrącam co i gdzie, bo nie chcę jej zniechęcić jak moja mama w zeszłym roku. Na początku nie jest trudno, bo posiać i posadzić to ja lubię, lubię nawet wykopać :D ale nie lubię tego po środku, czyli pielenia :( Synowa twierdzi że jej mama będzie przyjeżdżać i jej pomagać w pieleniu i mnie taka perspektywa bardzo cieszy :D Mnie zostanie tylko mała działka a z nią na pewno dam sobie jakoś radę:D Dla mam maturzystów, życzę spokoju bo przecież to już końcówka. Dla Kosmitki wielki przytulas biednego synusia, coby mu się szybko wszystko wygoiło👄 Dla Roberty, wyrazy współczucia z powodu smutku w rodzinie👄 Dla wszystkich miłego wieczoru👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na momencik napisać, że córcia zdała z j. polskiego na 90% właśnie wróciła :) bardzo się cieszę jeszcze tylko angielski i koniec. Roberta za kciukaski👄 Małgosiu masz racje w tym roku były bardzo trudne matury a zwłaszcza z matematyki :( Ale to już koniec ;)--- chyba koniec :) :P Beti jak włoski wyszły ?? Tokino tak to już jest z tymi Małżykami najpierw się buntują a później im przechodzi najważniejsze, że będziesz miała wygodne i nowe fotele;) Jeszcze raz dziękuję za serdeczną i miłą rozmowę👄 No a teraz już lecę pa, pa🖐️🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tylko na momencik:D Pszczółko gratulcje dla zdolnej córci:D Robetro trzymaj się:) Tokina no właśnie to pielenie jest koszmarne:o ciekawe czy mama synowej nie zrejteruje;) Terterku hihi nie powiem ile ważę, bo nie wiem:P na oko i na ciuchy dużo za dużo:o jutro chyba nie kuknę, bo po pracorze mamy imprę firmową:) trzymajcie się cieplutko, u mnie właśnie pada deszczyk, może trochę oczyści atmosferę, bo od wczoraj parno było koszmarnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Pszczolko Tobie i corci. To wspaniala wiadomosc!!!! Jak strzele tym moim laptopem. Juz nie wytrzymuje. Ohhh trzymajcie mnie😠Wcale sie mnie nie slucha ten dziad i robi co chce a nie co ja chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Spotkanie było ale nie mam już sił opisywać Wam,napiszę jutro.Aby było dokładniej,postaram się napisać jutro bo mam zaplanowany nowy całodniowy wypad,hi,hi.Trzymajcie kciuki aby nie padało,bo jak będzie lać z wyjazdu nici a mnie nosi:).Dzisiaj wróciłam od psiapsiółki spacerkiem ze 3km będzie ależ to był przyjemny spacer,powietrze takie świeże,rechot żab,śpiew ptaków i zapach kwiatów i kwitnących drzew,normalnie można się zachłysnąć szczęściem:) O spotkaniu napisze jutro,lub po po hi,hi ale napisze kiedyś,bo było fajnie,jak za dawnych dobrych czasów,gdy obie byłyśmy młode,ciut szalone i pełne nadziei na piękną przyszłość. Dobranoc👄 Zuuzik tylko nie poszalej jutro za bardzo,bo potem głowa boli:p:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 popadało w nocy a ja zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Personalna - dziękuje za poczte ❤️ ❤️ ❤️ Śniadanko: dzisiaj pasztecik :P bez masła http://files.ithink.pl/Image/poskromione-kalorie.jpg ale za to z warzywami http://kuchniaipasja.blox.pl/resource/P1170633.JPG soki owocowe i pomidorowy Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko - gratulacje dla Maturzystki! :D ❤️ i dla Mamusi ❤️ że taką pocieche wychowała ❤️ Wesołku - czy to było TO zaplanowane i potem odłożone spotkanie? ❤️ Roberto - ciesze sie, że wyniki dobre ❤️ Zuzik - życze miłej zabawy ❤️ ❤️ Twoją wage znam "na oko" - jesteś wysoka tak jak ja i duża z Ciebie Dziewczynka jak jak ja :D ale przynajmniej nie jesteś gruszką :P:P:P tak jak ja - masz piękną sylwetke ❤️ - spoko ;) Lece do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi nie jesteś gruszką tak jak ja - tak należy ten mój wpis rozumieć buźka 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku dzięki za śniadanie, jak zwykle pyszne i dużo warzyw. Małgosiu, Pszczółko gratulacje dla dzieci. Po rehabilitacji miałam iść na działkę, ale pada. Deszczyk bardzo potrzebny. Życzę wszystkim miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek w samo poludnie w piatek 13:) Niby nie jestem przesadna ale dzisiaj troche uwagi nie zaszkodzi. Terterku lepiej byc gruszka jak okragla dynia tak jak ja:) Wlasciwie to moje kilogramy( aktualnie 65!) umiejscowione sa na brzuchu. A "rozumek" tez swoje wazy:P Milego dnia zycze Wam wsiem kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam na mysli ze rozumek tez sporo wazy, dlatego niektore z nas maja troche zawyzona wage:O Rowerzystka, Poetka i Banderasek, zamelldujcie sie plisss🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,u mnie dziś pochmurno ale moje dziecie zadowolone bo juz koniec ,teraz to juz pewnie będzie komputer chodził aż sie spali (ja tak prognozuję)Musi nadrobić mowi wszystko . Pszczóleczko cieszę sie ze prezentacja zakonczona,moj z prezentacji z polskiego miał 100 %,dziś angielski zaliczył na 80 % ale to i tak mu sie do niczego nie liczy ,jemu sie liczy matematyka i fizyka a w tym roku to koszmar był Najgorzej sie martwia humanistyczne klasy bo dla nich to było naprawde trudne.A pomyslę kiedys jak ja zdawałm mature klasy matematycze i humanistyczne miały inne matury.A teraz to samo muszą pisac. Zuziczku wyniki matur dopiero koniec czerwca ,to długo czekać ale znam osoby (nawet znajomi syna) które szykuja sie do poprawki juz z matematyki,jak sprawdzały wyniki w necie to mówią,ze pewnie tak będzie. Tokino zawsze chłop musi pogadać jak coś nowego trzeba zakupić do domu,ja raczej zawsze małymi krokami przygotowuę swego i jeszcze zawiezie,zreszta on robi tak samo ze mna jak trzeba mu cos związanego do samochodu jakies głupotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a ja zapraszam na pierogi z soczewicą jeszcze gorące,ciekawe czy takie robicie na obiad.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito! :D co jak co ale dynią to Ty na pewno nie jesteś :D:D masz wszystkiego tyle ile trzeba. Wierze w to, że zgromadzony na brzuchu nadmiar łakoci Ci sie nie podoba :P i go nie akceptujesz. Każda z nas ma ten problem. Ale dynia? o! co to to nie! ❤️ ❤️ ❤️ Bonito? a rozwiń ten wątek z rozumkiem i jego dodatkową wagą.... czy mam rozumieć, ze jeszcze siebie próbujesz krytykować? czy jeszcze coś innego? :D Bondusiu? co na działce robisz? sama pracujesz? czy Małżowinek Ci pomaga albo ktoś? lubisz to? a zrobisz fotki swojego królestwa? ❤️ Małgorzato - gratuluję Maturzysty - jakie ma plany po maturze? gdzie sie wybiera? ❤️ Małgosiu - uwielbiam soczewice - jest doskonała. Ale nie bardzo wiem jak robić - zwykle jak mam chcice to robie piure z soczewicy. Ja ją świetnie toleruję ale kiedyś dałam małżowi i ten miał po niej wzdęcia. Czy wiesz coś na ten temat? Czy mogłabyś mi podać przepis na pierożki z soczewicą? jak to robisz - bardzo Cie prosze. A w ogole jak jeszcze inne pomysły na soczewice masz to napisz ❤️ ❤️ ❤️ Jaka soczewica jest najlepsza? ja jadłam tylko czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie w nocy popadało, teraz jest raz słońce raz chmury z przewagą chmur. Skorzystałam z takiej pochmurnej pogody i posadziłam wreszcie moje biedne umęczone poprzednimi chłodami pomidory, nie wszystkie, jakieś 60 sztuk a może mniej , nawet nie liczyłam. W sumie to jestem odrobiona ze wszystkim aż się sama dziwię że tak jakoś lekko mi to idzie :D nawet odpoczywam bez wyrzutów sumienia :D co wcześniej nie było możliwe. Zastanawiam się czy to nie sprawa spokoju ze strony mamy, bo nadal przebywa na emigracji i nie suszy mi ciągle głowy:P Co do dyni, to już lepiej nic nie powiem, bo na całym topiku jest tylko jedna dynia i na pewno nie jest to Bonitka:D tylko niżej podpisana :D Pszczółko, Małgorzatko gratulacje dla maturzystów i dla Was bo to Wy bardziej przeżywałyście ten egzamin a teraz możecie już odetchnąć👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ja z soczewicy robie pierogi,zwykłe ciasto jak na pierogi a naczynkę,mozna przsmazyc cebulkę (ja nie daję bo mój syn nie lubi smazonej cebuli),gotuję soczewice aż bedzie mieka,dodaję gotowane podroby jakies (ja miałam gotowane serduszka tylko odkroiłam końcówki) ,troszkę jakiegos innego gotowanego mięsa,wszystko miele przez maszynkę,dodaje jajko ,bułke tartą przyprawy) Potem podaje gotowane polane jakims niedozwolnym tłuszczykiem bądz przysmazone.takze nic trudnego.Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziewczynki kochane moc buziaczków o córki👄👄 a ja posyłam jeszcze więcej ;) 👄👄👄👄 bardzo się cieszę, że to już prawie koniec matur, bo tak jak pisze Tokina my bardziej przeżywamy:( Wróciłam od kardiologa strasznie długo się wyczekałam :( od rana do 13.30 zmienił mi leki serduszko w miarę funkcjonuje tylko lekarz zalecił bez stresowe życie to jeszcze trochę pociągnę :P ;) No lecę teraz coś rzucić na ząb :P :) i troszeczkę ochłonąć. Do potem 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki❤️ U mnie stagnacji:Ociąg dalszy...Nic się nie dzieje:Oa jednak nie mam na nic czasu Przepraszam za nieobecność i obiecuję poprawę,ale czy mi się uda???;))))) bondi👄cieszę się,że uroczystość się udała i pogoda dopisała:D Maturzystom baaaardzo gratuluję:classic_cool:i życzę powodzenia na część dalszą egzaminów:))))))) Roberto👄 Bonitko❤️❤️❤️ Co do mojej wagito nie ma się czym chwalić:O:O:Owięc pozwolę sobie przemilczeć tą kwestię...Jedno jest pewne,jestem baaardzo duża i to nie w metrach,a w kilogramach!!!:(((:((((:(((( Życzę miłego wieczoru🌼i pozdrawiam serdecznie:))):))):))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ ja dopierow ieczorkiem bo niedawno z pracy przyszłam Pszczółka Małgosiu gratulacje dla was i wszych dzieci zdanie matur u mnie rano też było pochmurnie i nieciekawe teraz świeci słoneczko jeszcze jutro do pracy i mam niedzielę i poniedziałek wolny dopiero we wtorek i zaraz an 12 godzin musimy powiesić kartkę na szybie że przyjmiemy pracownik bo nasza kierowniczka jednak nie wraca pozdrawiam Was serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×