Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tak Zuuziku, podlewam - tak jak Ty:-). Mam chyba w archiwum pelargonie w pudle, po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz skrzynek? i po ile w skrzynce sadziłaś? ja w 80 - 4, a w 40 - 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 4 sześćdziesiątki po 3. W tym roku wymieniłam. Wcześniej miałam 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też bratki, lawendę i tzw. pokrzywkę brazylijską (takie kolorowe, ozdobne liście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pelargonie razem, a te pozostałe kwiatki razem, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tylko się martwię kiedy zbiera się na ulewę i zaczyna dmuchać, wtedy latam i ściągam skrzynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałaś kiedyś różowe pelargonie z tych kaskadowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam do Was @ - odbierzcie Zuziczku - oglądałam w garnku Twoje plany okwiecania ogródka :D super! brawo - też tak chce :D ja wróce w wojaży to dosadze sobie co-nieco :P Bechemotku kochany ❤️ smok smok - jesteś wreszcie ❤️ poczytam Was teraz troszke :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku :D Zuziku :D to miało być do Bechemotka (i wszystkich dziewcząt też) cmok cmok 👄 ale pospiech zrobil z tego smoka :P:P:P Wesołku :D:D:D - nie tylko Tobie klawiatura pie przy tekst :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostałe w innych skrzynkach, oczywiście! Też tak latam i dlatego wymieniłam na 60, jakoś trudno jest dźwigać te duże :-p. A dziś w nocy była u nas taka wichura, że wyobrażałam sobie, że całe skrzynki odfruną. Ale między 3 a 4 rano nie latałam po balkonie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam Zuuziku różowe :-), w tym roku sąsiadka ma różowe - zrobię fotki, gdy się rozkrzewią :-). Zaczynałam od różowych! Terterku, idę na pocztę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Terterku, w Twoim wydaniu może być smok;):) Bechemotku masz rację te duże z ziemią ciężkie są i niewygodne, taką mam jedną, trzy małe. ale mam nadzieję, ze nie ucierpiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nic się nie stało! Wywróciła się araukaria w dużej, kamiennej donicy, stojaca w ogródku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku! Świetny plan, świetny pomysł. Powodzenia :-D!!! i pozdrów mój rodzinny Sz -n!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku poczytałam choć wiedziałam co i jak, bo rozmawiałyśmy w K-wie:) cieszę się razem z Tobą i już trzymam kciuki za szczęśliwą podróż i udany wypadzik:) Bechemotku różowe miałam tylko raz dwa lata temu, jak się sprężę któregoś dnia to podeślę fotę, bo mam, a z ub roku niestety brak chociaż były łądniejsze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sentyment do różu pozostał, w skrzynce stojącej na posadzce posadziłam dwa rodzaje pelargnii i petunię w różnych odcieniach różu;) i osobno żółtą margaretkę - mam więc misz masz kolorystyczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś tam, tylko różowe miałam. Z czerwonymi eksperymentuję od jakiś 4-5 lat. Ale miałam też pełne, miałam takie grube, ale zwisajace o pół mniej. Były bardzo kruche i lepiej wygladały póki młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te czerwone mam z frontu. I koleus. A misz-masz mam na tarasie od ogródka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak wpadam do takiego ogrodnictwa, to nie wiem co wybrać, bo prawie wszystkie kwiaty mi się podobają:P wiem o jakich piszesz, też raz takie miałam, niby kwiatki pełniejsze, ale o wiele krótsze:o wolę te drobne płateczki za to rozrastające się długaśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zdecydowanie wolę te zwykłe ale długaśne i obfite :-D. Pewnie gdybym miała ogród kwiatowy to też bym szalała. Ale już kręgosłup nie ten, do schylania się, plewienia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ale późno się zrobiło, Bechemotku muszę zmykać, bo się nie dobudzę jutro:o pożegnam się więc grzecznie, dziękując za miły kwiatowy wieczór;) i proszę Bechemotku zaglądaj:) buźka👄 Terterku wcięło Cię:o papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co to, to nie:P żadnego plewienia, dobrze, ze w skrzynkach plewić nie trzeba;):P no to papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych snów, cichutko idę w poduchy, żebyWwas nie pobudzic. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wcięło mnie ;) - tak fajniście Wam sie rozmawiało, ze nie odważyłam przerywać :D Prawie nie oddychałam, zeby Bechemotka nie spłoszyć :P:P:P Ale siedze tu jeszcze, popodziwiałam Wasze zdjęcia, poczytałam obejrzałam superowego PPSa od Personalnej a teraz jeszcze spotkałam Poetke - ❤️ ❤️ ❤️ - no i zrobiło sie miło :D Posiedze jeszcze chwile bo popijam sieme - a potem pojde spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×