Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dzień Dobry 🌻 chodźta na kawe - kto tam wstał :P (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? na herbatke też (__)? (__)? (__)? (__)? lub na inusie (__)? (__)? (__)? (__)? :O znowu nie mogłam zasnąć wczoraj :O Ale zaraz myje łepek i jade do K-c kupić bilet Śniadanko: ryż na mleku z owockami http://farm5.static.flickr.com/4052/4675389399_28f61104b7.jpg albo z cynamonem i wanilia: http://mojewypieki.blox.pl/resource/ryz_wanill_1_400x400.jpg kartonik z soczkami Pozdrawiam i życze pięknego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany niezawodny Terterek. Jak zwykle serwuje sniadanko. Zycze Cie wspanialego pobytu nad morzem, pieknej pogody. Odpoczywaj, tankuj sily. Bardzo na ten wypoczynek zasluzylas Terterku. Szkoda tylko ze akurat w tym czasie bede 2 dni w K-.-cach.:( Wyjezdzam jutro rano a wracam w poniedzialek:( Moze przynajmniej uda mi sie zadzwonic. Trzymajcie sie dziewczynki, badzcie grzeczne i do wtorku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 Jestem padnięta:O Bonitko ❤️szerokiej drogiJedź i wracaj bezpiecznie👄 Miłego wieczoru 🌼 Buziaki:-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim🖐️ Bonitka szerokiej drogi❤️ A ja właśnie wrociłam z dnia mamy ,było zajebiście,poczęstunek słodkości i sałatki i konkurencję,była super zabawa ,a nasza drużyna zdobyła 1 miejce.A na koniec wszystkie tańczyłyśmy makarenę:Pale było śmiechu.:P:) A co wyjazdu niedługo napiszę na @:) narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne Bonita aleś się uwinęła, szast prast i jedziesz:) ale tylko na tak krótko??? dla nas dobrze, bo szybciutko będziesz na cafce:) wracaj cało:D Terterku zrób zapasy w lodówce, bo linię przez przypadek złapiemy;) Kosmi to taka tradycja u Was świętować wspólnie ten dzień? ja swojej mamie znów kremy (bo najłatiwej) podarowałam, tym razem soraya 60+ pewnie też pic na wodę;):P Bondi a Ty skusiłaś się na te AA? wczoraj sadziam i wieszałam skrzynki z kwiatami, dziś już je ściągałam:P zapowiadają jakiegoś Victora, który nadciąga ze strony Bonity:o już ciemne chmurzyska się zebrały na niebie:o i wolę nie ryzykować, że mi je połamie Tokina hop hop, nie daj się, wracaj na łono:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś kiedyś pytałaś o ten spis powszechny, jak się zalogujesz podająć pesel to wejdziesz na konto, na któym już będzą Twoje dane - przecież już kiedyś się spisywałaś i mają Twoje dane, będzie polecenie byś je sprawdziła i ewentualnie poprawiła i jeśli masz farta, jak ja;) to trafisz na krószą wersję i będziesz musiała zaznaczyć kilka odpowiedzi, jeśli farta jak Wesołek to trochę więcej, jeśli farta jak moja koleżanka, to pani przyjdzie do domu i ta dopiero zadaje pytania:P nawet bardzo intymne, ale zaznacza, że jak się nie chce, to nie trzeba na nie odpowiadać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Ja się zbieram w poduchy, bo jutro rano wyjeżdżam do miasta ;-) - będą mnie kontrolować i badać w centrum onko... .Ło matko!!!! jak ja nie lubię chodzić do dochtorów 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Bechemotku już zaciskam palce:) trzymaj się i odezwij jak wrócisz, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, pa! Mam nadzieję, ze Victor nie dotrze do nas! Spokojnej nocki, do jutra 👄 Proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik ja byłam zaproszona ze szkoly syna na dzień a mamie wcześniej wręczyłam prezencik Bechemotku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina Tokna widziałam kwiatki jakie piękne dostałaś dziś od dzieci:) a do nas wskoczyć i machnąć łapką to co?????:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 od razu kajam sie, że wpadam tylko rano: moja wina moja wina moja bardzo wielka wina :P - obiecuje poprawe po powrocie ❤️ Mieszają mi dodatkowe wykłady bo przychodze wykamana i potem to już tylko na przetrwanie - nic specjalnego poza zwykłymi pracami domowymi nie robie. Ale wczoraj byłam w K - kupiłam bilet z miejscem do spanka więc podróż mam luksusową. Odwiedziłam dziecko bo tam przecież mieszka i pół dnia zeszło. Wieczorem na gimnastyke bo małża pilnuje i nie odpuszcza :P:D A teraz zapraszam na kawusie (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Bonito - :(:(:( ale pechowo wyszło - jestem niepocieszona że sie rozminiemy - nie odpuściłabym Ci - spotkałybyśmy sie w samym sercu Śląska - jaki masz "program" wizyty? planujesz coś ekstra? ❤️ Beti - dziękuje za fotki - jesteście fajne dziewczynki a córka śliczna jest ❤️ serce]❤️ Dzięki za poczte - Bechemotku i Personalna :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku 👄 Właśnie skończyłam owsiankę:D Życzę ci miłego spotkania i pobytu. Wykorzystaj jak najlepiej czas i oddychaj pełną piersią, nachapiesz dużo jodu ❤️ Bonita szerokiej drogi i szczęśliwej podróży❤️ Zuuzik kupiłam krem AA 60+ złota seria.A ty kupiłaś pewnie nowość soraya diamentowa seria. Bechemootku bezstresowego badania życzę. Dziewczynki z zachodu, czy dotarł już do was Victor? U mnie na razie tylko pada malutki deszczyk. Miłego i spokojnego dnia życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryDziewczynki ❤️ terterku👄dzięki za śniadanko:-):-D bondi 👄u mnie tylko kropi :-)...a ja nawet nic nie słyszałam tym Viktorze:O:O bechemotku👄 tokino👄 Roberto👄co słychać?;-) Bonitko Dziś mam II zmianę:-P...jutro zresztą też :-P:-P:-P Miłego dnia :-D Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bechemootku❤️👄 Trzymam kciuki Bonita Życzę udanej podróży Terterek Życze udanej podróży Banderasek Życzę udanej drugiej zmiany,hi,hi U mnie nic nowego,za oknem słoneczko i ponoć możliwy u nas grad i silne burze,czyli wszystko co lubię Ja na razie podróżuje sobie wirtualnie po necie i tyż jest fajnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane obecne i nie obecne 👄 U mnie nadal nie wiadomo czy mam te robote czy nie ja juz jestem nastawiona na nie może to i dobrze sama już nie wiem co o tym myśleć . bonitko ..jedz szczęśliwie i wracaj szczęśliwie do nas .👄ponoć tam gdzie jedziesz mieszka Marijka :D Terteku..pogody i milego wypoczynku 👄 U mnie w domku wreszcie M układa te płytki w przyszłym tygodniu [przyjadą mebelki :D Dla wszystkich milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe cześć Terterku spoko loko;) jesteś usprawiedliwiona:) Bondi Victor się zbiesił i nie nadszedł:P i bardzo dobrze, chociaż niepotrzebnie skrzynki targałam:o trochę popadało, ale spokojnie. a z kremami mnie zaskoczyłaś, nawet nie wiem jaką serię kupiłam, muszę mamcię przy okazji zapytać:P a kupując najbardziej zależało mi na napisie 60+;), AA już brałam, znalazłam jeszcze dwie inne marki, ale w obu były tylko kremy na dzień - bo ponoć zmieniają opakowanie i na noc "wyszły":P, więc padło na S-e - przypadek, ciakawa jestem czy ładnie pachnie, bo nie ukrywam, że jak sobie kupuję kremy to zapach stanowi ważny element:) Wesołku gdzie dziś "pojechałaś"? Bechemotku wróciłąś już???? daj znać Roberto czekamy na fotorelację:) a co z tą pracorą? nie możecie się dogadać? Banderasku a kiedy wolne? Beti dzięks za foty, a córcia ma obcasy, fiu fiu:) fajnie wyglądacie, a Ty uśmiechaj się częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja już po pracy 🖐️ dzieki za miłe łowa mam dość juz tzre4cidzień z kolejobylam 12 godzin w pracy teraz siedze przed kompem i mam tak dosć że siedzie i rycze już w pracy mnie dopadało ale jakoś dalam rade dziewczyny pytały co jest bo wodziały ze coś jest nie tak jutro dalej harówka pozdrawiam was serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti oj to Tymasz gorszy grafik niż piguły w szpitalu, one chociaż między 12-godzinnymi dyżurami mają 24 godziny przerwy:o ale spójrz na swoje koleżanki, dają radę więc i Ty dasz, musisz, terez w handlu to masakra, szkoda, że za taką harówką nie stoi odpowiednia kasa:o a kto Wami teraz rządzi? chociaż skądś znam to podejście wierchuszki, dajecie radę w osłabionym składzie, to dacie sobie radę dalej i ciągniecie tak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik🖐️ nie mamy kierowniczki na sklepie jeassty tylko taka która jezdzi po sklepach na kontrole i ona nami rządzi tylko ja już trzeci dzien z koleji mam 12 godzin bo ta jedna jest tylko na 8 bo ja korzonki bolą była tylko do 14 ze mna rano a ta druga przyszła na 10 i była do wieczora a miałyśmy dzisaj jedną nową ale to byłą porażka bo nie dość że dzisaj ruch bo dzień targowy to jescze ucz kogos i mam dość a jutro do pracy i mam tylko niedziele wolną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny u mnie tylko kropi powolutku cały dzień:( dziewczyny napisałam coś n@dotarla dajcie znać i przepraszam za błędy,ale się spieszyłam Slonecznego weekendu:życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti przecież Ty masz chory kręgosłup, też możesz o tym powiedzieć i jak już czujesz, że nie dasz rady, powiedz, albo idź do lekarza, zwolnienie zawsze dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi @ dotarła, tym razem nie pomacham Ci, bo inaczej będziecie jechać i ciekawe jak długo? ależ tanie noclegi znalazłaś, możesz coś więcej na @ napisać, gdzie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem po wizycie, nic nie urosło :-D, jest ok! Za 6 miesięcy następna, ufffff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti Masz ciężko w pracy...ale za to figurkę masz super - extra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku bez przesady z tą figurkę dzisiaj zjadłam przez cały dzień 3 kromki chleba Zuuziczku ja nie lubie się skarżyć a mój kręgosłup mnie boli bo jestem cały czas rano i warze wszystki towar co przyjdzie tyle mojego marudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×