Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hmm ja jestem niezdecydowana:O Zobaczylam akurat ze sa promocje na Della. Dell Vostro 3550 jest w takiej samej cenie. Nie wiem co zrobic. Moze by zamienic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet35
dziewczynki napewno po urlopie będzie lepiej od 18 lipca idzie kierowniczka na urlop to ja ja będe zastępować i będe cały czas chodzić na 10 do 18 do pracy bo trzeba kasy rozliczać wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Terterka i Tokiny wyslalam poczta porownanie tych laptopikow. Moze rzucicie okiem na to kolezanki pliss🌼 Dlaczego ja jestem taka niezdecydowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy fajnie w poniedziałek też nową będę miała ja pod opieką jakoś to wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory nie było mnie bo machałam nogami na wyciągu:D aż mi lepiej :D Bonitko na mój gust i nie tylko na mój ale syn też oglądał te linki i stwierdziliśmy wspólnie że ten pierwszy jest lepszy ma mocniejszy procesor i dobrego wyboru dokonałaś , nie zmieniaj nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Beti już nie raz zastępowała kierowniczkę więc dla niej to nie nowina kierowniczyć :D no jakby na to nie patrzył zawsze to awans i człowieka cieszy kiedy pracodawca docenia pracownika i powierza mu odpowiedzialne zadania, Beti wiem że dasz rade ze wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina mam nadzieje że dam rade trochę będę miała obowiązków bo kase trzeba robić zamówienia itp ale poradzę mam nadzieje a to nasze kierowniczka ze sklepu ma do mnie zufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tojest duzy Laptop. Nie wiem czy chce az taki duzy:O Czy doszla poczta Tokinka? A co mysli syn o Dellu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym starym ktory zamowilam, przeszkadza mi tastatura. Niepotrzebna mi jest pelna, bo ja opieram rece na bokach komputera i nie powinno tam byc zadnych klawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Zuuziczku dzięki za informację👄 i gratuluję wiedzy 👄 Tokino no to współczuję :( cały dzień musiałaś przez tą burzę się męczyć👄 Bonitko kochana ja też mam taki charakter zanim coś kupię to mam duże wątpliwości :( 👄 Dobranoc dziewczynki paaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko a mnie bardzo cieszy myśl że będziesz mogła z nami pogadać na skypie bo chyba zainstalujesz skypa ? jak nie będziesz wiedzieć co i jak to wyślę Ci odpowiednie linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie , dobrze że mi Pszczółka 👄 przypomniała że nie pogratulowałam Zuuziczkowi, naprawdę maleńka jesteś wielka , super się sprawiłaś, gratuluję, nasza chlubo 👄👄 Zuuziczku pytałaś czy moja Małża tak zawsze chrapał , otóż zawsze z tym że nie tak intensywnie jak teraz bo kiedyś pewnych rzeczy mniej nadużywał a teraz więcej i pewnie dlatego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko Ty już cała hepi jesteś bo kogutek już bliziutko, cieszę się razem z Tobą, będzie piękny urlop. Życzę Wam wspaniałego wypoczynku, cudownej pogody i miłego towarzystwa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak ostatnio mam :P no tak po prostu mam że piszę sama z sobą :D ale to nic , teraz już zmykam, dziś powinno się lepiej spać bo w pokoju chłodniutko. Wszystkim Wam życzę spokojnej nocy i kolorowych snów 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny aj tam aj tam, tyle pochwał, że aż mi wstyd:o farta miałam i tyle:P Tokina obawiam się, ze nasza Bonita nie zainstaluje skypa, mówiła kiedyś, że woli rozmawiać przez telefonik:) to chrapanie to skaranie boskie:o może wykończyć, mój dziadek chrapał łokrutnie:P, małżowina na szczęcie nie, ale on z kolei lubi szczelnie zamknięte okna w nocy, a mnie duszo i czasami nam nie po drodze:P moja mama dziś w nocy wróciła z greckich wojaży, ale jakaś taka nieopalona:P gdzie ona była, hę? niestety na jakichś kamieniach zglebiła się tak, że poobijana jest na sino bardzo, stety, że kości całe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku🖐️ nie za bardzo wiem o czym piszecie i nie wiem za co Zuziczka pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też uciekam rano musze o 5 wstać miłej i spokojnej nocki dla wszystkich dziewczynek❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo przede mną trzy tygodnie pracorowej wolności, pierwszy punkt na liście - wyspać się, drugi - wyspać się:P, trzeci - wyjechać i zapomnieć o wszystkich zmartwieniach:o plan i minimalistyczny i maksymalistyczny jednocześnie, ciekawe co się uda zrealizować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik 🌼 grtulejszyn, gratulejszyn🌼 Kosmi zycze Ci pieknej pogody, wspanialego urlopu i wracaj do nas wypoczeta. Oczywiscie masz racje Zuzik. Ja potrzebuje jedynie "maszyne" do internetu. Raz na pol roku-biuro domowe, cos tam napisze i to jest wlasciwie wszystko. Nie ogladam zadnych filmow, zadnych gierek. Tylko internet, forum garnek i przede wszystkim czytanie gazetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Beti. Wyspac sie to pewnie dasz rade Zuziku:P Masz przed soba tygodnie byczenia sie. A gdzie byla Mama dokladnie? Pewnie bylo strasznie goraco i siedziala sobie w cieniu pod parasolem:) A czy nagroda jest juz zjedzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonita ja tam czasami pooglądam jakiś filmik, jak nie zdążę w tv i pogadulę na skypie, ale bez przesady:P nagroda rozczęstowana i skonsumowana:D mamcia była na takiej ala pielgrzymce autokarowej - organizowanej przez księdza z jednej z naszych parafii, dojazd, pobyt w kilku miejscach (zaliczyli Ateny, o resztę muszę popytać) i powrót zajął im 12 dni, wciąż łazęgowali i zwiedzali, pływali statkiem itd. nie było czasu na plażowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama wróciła, za to siorka z rodzinką pojechali w rajzy na 3 tygodnie, mają zamiar przejechać całą italię aż do palermo a zatrzymywać się będą na campingach i spać w swoim busiku, z dorobionym miejscem na spanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×