Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

przepraszam, byłam wykąpać gówniarki;) a boli mnie od ubiegłego wtorku:o Bechemotku cześć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie są leki na receptę, moja siostra kiedyś brała na rwę kulszową, mówi że to takie leki rozluźniające mięśnie szkieletowe, ale po ich zastosowaniu cała była rozklekotana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. ciągle się łudzę, że samo przejdzie:P Bonita heloł, zazdraszczam;) Ci 40-tki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile się nie mylę to kupisz bez recepty.....powiedz, że potrzebujesz coś na nerwoból. Nie jestem pewna ale jutro Ci napiszę, koleżanka miała ostatnio taki nerwoból..... Zuuziczku wybacz, idę spać bo jetem dzisiaj okropnie umęczona Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię Wam, że coś robią w garnku, bo jest teraz chwilowo niedostępny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna w takim razie poczekam do jutra na nazwę leku:) wyśpij się smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze smaruj sie jakims mazidlem Zuzik. Bechemootek kiedys polecal masc Ben-Gay. Ja kupilam sobie ta masc na kolano ktore czesto mi nawala, smiedzi bestialsko kamfora czy czyms podobnym. Ale kolanisko przestalo bolec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie smarowałam amolem i jakimś mazidłem, ale doopa nic nie pomogło, zobaczymy dzisiaj, mam zamiar z tym plastrem spać:) a jak nie przejdzie do przyszłego tygodnia to się wybiorę do konowała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj obdzwoniłam wszystkie miejsca w moim mieście, w których jest rehabilitacja (mam skierowanie na laser i DD) i co? na laser nie ma szans w tym roku, a DD dopiero w listopadzie, ale jedna pani podpowiedziała mi, że we wsi oddalonej o kilka kilometrów też to robią i nie wszyscy o tym wiedzą, zadzwoniłam i zabiegi zaczynam 5 września:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najlepszy by byl zastrzyk rozkurczajacy. Pewnie jakis nerw sie przemiescil. Po zastrzyku wraca wszystko na swoje miejsce. Moze jednak idz jutro do dochtora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już miałam plasterek rozgrzewający i nie pomógł:o a zastrzyk w co? w dupsko? buuuu pewnie boli:o Bechemotku gdzieś przepadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do jutra po tym zimnym plasterku nie przejdzie szoruj do lekarza. Nie bedziesz sie meczyc przez cala sobote i niedziele. A zastrzyki rozrkurczajace to sa przewaznie domiesniowe. Juz jakis tam pasowny miesien do zastrzyku znajda u Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jutro nie pójdę, za mało czasu na przygotowanie się psychiczne;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, chciałam napisać co mi wysiadło ostatnio, żeby pocieszyć Zuuzika. Ale raz, że obiecałam sobie nie skarżyć się a poza tym wystraszyłam się ilością części zepsutych :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajm sory, że ja tak ciągle narzekam:o Albercik fajny gość:) a teściowej zwierzyniec nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×