Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Banderasek korzysta z wolności i nie wiadomo gdzie i jak się relaksuje ale mam nadzieję że jej na zdrówko to wyjdzie :D Ja chyba też pójdę już na spoczynek, bo miałam dość pracowity dzień, w dodatku zaczyna mi być zimno, bo choć słońce dziś na godzinkę pokazało swoje oblicze to i tak noc jest już chłodna, zresztą zgodzie w powiedzeniem że - od Anki, zimne wieczory i poranki- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie poczytaj, wypróbuj , jak się okaże skuteczny i bez kacowy :D to też poproszę swoją o wypisanie, by mieć w razie czego rezerwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wypróbuję nowy lek, ponoć zaczyna działać już po 20 minutach. Jutro jadę na działkę może trochę ogórków urosło:D Dobrej nocki Tokino🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczórDziewczynki❤️ Ja dziś szalałam na zakupach...i też kupiłam torebki dwie:-) Jutro jak znajdę czas to pstryknę fotkę i wrzucę do garnuszka :-D Kupiłam jeszcze dwie bluzeczki i paputki :-D I jeszcze lakier do paznokci kupiłam mocca :-)ładny i wystarczy raz pomalować:-Dco się raczej nie zdarza:-P...maluję jedynie ,,józki,, i ich towarzyszy;-) Roberto👄niezła pani doktorowa :-P bondi👄cieszę się :-)że wizyty mimo wszystko:O zaliczone:-) Jutro życzę Wam bezbolesnej wizyty u wampirzyc :-P tokino👄Ty teraz jesteś ogórkową Dziewczynką:-D Bonitko👄majsterkujesz dalej?;-) Małgosiu👄jak P...👄 bechemotku👄jak się czujesz?? pszczółko👄dołączam do Dziewczynek i wołam halo!!!!!!! Sciskam moooocno Wszystkie Kobiałki❤️i życzę spokojnej nocki💤 Jutro miłego i bezdeszczowego dnia:-D terterku❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski wieczorne posyłam, jestem zmęczona ale dobrej myśli względem zdrowotności:-p. Teściusia albo gada, gada, gada albo oglada telewizornię na pełen zakres głośności :-o. Pozdrawiam i posyłam Aniołki👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D:D:DDziewczątka❤️ U mnie zapowiada się piękny dzień :)))) Zaparzyłam kawusię (_)>(_)>(_)> i herbatkę > i inusię ((_))>>((_))>>((_))>> i żurawinkę $ Jak wstaniecie to będzie jak ,,znalazł,,;)))) bondi👄i Roberta👄 już pewnie w przychodni:O i to bez kawusi:O A może dziś będzie już śniadanko???:)))) Oby!I to nie ze względu na śniadanko tylko wtedy już terterek❤️ będzie w domku:D Może Personalna👄dziś ,,wpadnie,,z rana na inusię :)))) pszczółko👄hop!Hop!!! Miłego dnia🌼 Pozdrawiam i tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim u mnie słonko za oknem, zapowiada się piękny dzień a do pełni szczęścia mam jeszcze kawusię od Banderaska, to jest to !:D Banderasku, cieszę się że zakupy się udały, ale że ciemna baba jestem to nie wiem co to lakier mocca ?O czy to firma, czy kolor, czy inny diabeł :P Koniecznie pokaż torebusie a bluzeczkom też możesz zrobić sesję fotograficzną i umieścić a garze :) Bechemootku, bardzo się cieszę że znalazłaś choć moment by tu kuknąć, a tym bardziej że jak piszesz idzie ku dobremu pro zdrowotnie, i tak trzymać 👄 Ja na dziś mam plan zrobić pranie i posprzątać chatę , poza tym zupełny relaks:D Jutro znów będą ogóry więc dziś muszę nabierać sił :D Poza tym z tego co mi się obiło o uszy to dziś młodzież ma przywieźć to cudo które zakupili a może mają zakupić , dokładnie nie wiem, ale niby coś jest na rzeczy. Kiedy już będą mieć swoje to może ja też gdzieś się ruszę swoim, bo na razie to mam blokadę :( Dziewczynki, proszę się pokazać, czy wszystko w porządku i czy jesteście zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Banderasku za inusię👄❤️ Nie jestem dzisiaj w pracy więc z przyjemnością zaglądam na nasze forum w godzinach rannych. Wzięłam sobie urlop bo przyjedzie syn:) i mamy do pogadania a później ciąg dalszy porządków.... Dzisiaj piękny słoneczny dzień to myślę, że praca będzie przyjemniejsza. :D Tokina❤️ Terterku❤️ co tam u Ciebie? Dziewczynki kochane miłego dnia Wam życzę i do popołudnia lub wieczorka...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Banderasku dzięki za kawkę, teraz dopiero łykam, bo ja muszę po śniadaniu coby nie było sensacji żołądkowych:O Ciekawa jestem zakupów, a szczególnie torebek:D (mam hopla) Banderasku hitem na lato jest pękający lakier, kupuje się bazę i lakier tzw. top coat, ładnie to wygląda na paznokciach.Całość kosztuje w granicach 16-18zł, zależnie od firmy. Utoczono mi dzisiaj trzy flaszki krwi:D żeby nie odczuć ubytku zajadam właśnie czekoladę gorzką (każdy powód jest dobry) :D kto chętny, proszę bardzo // // // // // // // // Tokina to dzisiaj masz przerwę ogórkową. U mnie też piękny dzień, nie za gorący, wybieram się na działkę. Wszystkim życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć środowo:D wróciłam z pernikolandii;) złaziliśmy stare miasto wzdłuż i wszerz - jest cuuuuudnie, zaliczyliśmy seans w planetarium, wdrapaliśmy się na wieżę ratuszową - 173 schody było więc sapania, oj było:P, dobijaliśmy się do domu Kopernika, ale nikt nam nie otworzył, bo w poniedziałek zamknięte na trzy spusty:o spróbowaliśmy toruńskich lodów - były wielgachne i słodkie, w końcu obkupiliśmy się w pierniki, jednym słowem było suuuuuper:D:D:D Terterku daj znać co u Ciebie:) Tokina ło matko to ile już masz słoików z ogórkami, liczyłaś? Bondi a mnie się ten spękany lakier nie podoba, widziałam u koleżanki i na moje oko wyląda... niechlujnie:o Banderasku a ja nie kumam co to znaczy ...maluję jedynie ,,józki,, i ich towarzyszy:o Roberto zmień rodzinną, z taką wredotą to szok:o ja zaliczyłam dziś swojego, bez gadania dał skierowania na morfologię z rozmazem i tsh i na dokładkę na zabiegi na kręgosłup, bo boli:o dostałam na lasery i diadynamik, ale obawiam się, że do koca roku mogę się nie dostać, byłam już w jednym miejscu i doopa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku cieszę się, że widzę nutkę optymizmu:D czy nowy plan żywieniowy już wdrożony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ija kawunie poproszę :D Jestem dziś zadowolona bo mam zaproszenie i w związku z tym jedę na d morze do mojej siostry kołobrzeg jadę w piątek wracam a niedziele z teściem zostaje moje dziecie bo córka nie chce no trudno my sobie poradzimy . Bondi...jasne że będziemy dalej szukać wyszukałam już kilka adresów będziemy jeżdzić trzeba zobaczyć naocznie co ijak i żeby nie daleko bo jednaj szkoda mi go durna jestem wiem .Jutro ma przyjść pani opiekunka sąsiadka poleciła ją nam . kupiłam snadalki nad morze wkleje zaraz do garnuszka fote. kosmi ...do końca wakacji może uda się w jakąś niedziele za będę w domku dam znać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Pszczółka miała wracać w poniedziałek, ale może ze względu na pogodę przedłużyli sobie wypad, w końcu dopiero teraz pokazało się słonko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku urlopowa szczęściaro:D pogoda Ci się szykuje jak brzytwa:D zdradź nam proszę dokąd jedziesz nad morze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuzzik 🖐️ taki mam zamiar ona już tak drugi raz postawila do pionu swoją wypowiedzią pierwszy raz po operacji drugi teraz mój M wcale do niej nie chce wchodzić bo wiecznie się klucą choc M należy do b.opanowanych ludzi . Dla wszystkich milego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuzik meta jest siostra już załatwiła w sanatorium z panią recepcjonistka za 100weekend my z M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS wszystkie moje kochane przyjacółki 👄 Wróciłam bezpiecznie ;) dziękuję za troskę i pamięć 👄 Pogodę mieliśmy nie bardzo :( dwa pierwsze dni były słoneczne :) a reszta to w kratkę :( dopiero przed wyjazdem zrobiła się pogoda :( nawet z Zuuziczkiem się nie spotkałam :( :( Mogliśmy sobie przedłużyć pobyt ale jak pisała Tokina miałam umówione wizyty u specjalistów :( żeby to była tylko moja to bym zadzwoniła i przełożyła ale syn też miał no i musieliśmy wracać :( No ale jakby nie patrzał jakieś plusy są ;) powietrze "CUDNE i CZYSTE" odpoczęłam troszeczkę chociaż by od tych codzienności , garów i gotowania :P :D spacerowaliśmy bardzo dużo także było OK aż się nie chciało wracać ;) no ale co dobre to się szybko kończy :( Idę teraz do "garów" :P :) kończyć gotowanie obiadku :( Później jeszcze wpadnę, bo nic was nie czytałam i nie wiem co u was słychać :( muszę nadrobić zaległości , robię pranie za praniem niby kilka dni a nazbierało się tego :( ;) Posyłam duże BUZIACZKI DLA KAŻDEJ Z OSOBNA 👄👄👄 Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem znowu a tu widzę wróciła nasza turystka z piernikowego miasta. Cieszę się że pobyt był udany, tyle wyoglądane,oczywiście wciąż mam nadzieję na fotki 👄 Roberto Ty farciaro:D znów pojedziesz sobie nad morze i to do Kołobrzegu, ciekawa jestem co to za sanatorium, skoro taki tani pobyt dla dwóch osób? Podaj namiary może się uda kiedyś skorzystać :) Personalna jak miło zobaczyć Twój wpis 👄 Bondi, mam nadzieję że Ty nie masz problemów z dawaniem sobie w żyłę:D i życzę by wyniki były superowe. Dziewczynki, przynoszę wieści od naszej Poetki. Jest bardzo zapracowana, bo rano praca a popołudniu remont w domu ....uwaga .... Szczęście przyjechało i podjął się tych remontów. Noce spędza w namiocie coby było bez skrępowania i w dodatku romantycznie, eh tak sobie podziwiają rozgwieżdżone niebo:P Przesyła pozdrowienia i moc całusków 👄👄👄 Pszczółko, kurcze odezwij się , co się dzieje ???? Małgorzatka chyba też wyjechała bo znikła bez słowa:( Tereterku , co z Tobą ? Marijka też zajęta przetworami i dziećmi . Kosmi , wiadomo zajęta kogutkiem. Beti zajęta kierowaniem i nowym życiem. Wesołek bawi w Pieninach i podziwia cudowne widoki z Palenicy i Sokolicy. Bonitka nadal rozgryza laptopa ? Bechemootek zajmuje się i pracą i gościem. Rowerzystka wpadła w wir pracy to już zupełnie nie ma czasu, tyle namnożyło się tam zaległości. Zapodaję obiadowe dania ...dziś kuchnia serwuje pomidorową , niestety na pomidorach z puszki z makaronem, dorsz smażony , ziemniaczki, sałatka z pomidorów , smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko👄 ufff, kamień z serca mi spadł, bo już się bałam że w jakimś korku utknęłaś :( ale dobrze że jednak jesteś juz w domku. Szkoda że pogoda była w kratkę ale jak piszesz, nad morzem to nie ważne, tam się inaczej oddycha👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokio.. ten pokoik jest na czarno ,więc rozumiesz :D jak to znów byłam w zeszłym roku tez na weekend tylko :( Pszczółko...witaj w domku 👄 terterek ..daj znak że już jesteś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki witaj Pszczółko w domu:D:D:D:D powiedz ie zajął Wam powrót? nie było korków? Roberto super okazja z tym Kołobrzegiem:D Tokina jak foty przejdą cenzurę to może coś wybiorę, bo naprawdę wyglądam okropnie i na fotach to widać:o a pejzaży nie robiłam - nie mam oka;) czy kogoś zdenerwuję;) jak powiem, że u nas są grzybki? małż mojej mamci był już dwa razy i przytargał różne różniste i prawdziwki i kurki i podgrzybki i maślaczki mmmmmmniam mnie się też dotało, pychota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki oki, niech będzie zamiast prawd ziwki - borowiki szlachetne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem coś mi wlazło w plecy dziwnie, bo z jednej strony na wysokości płuc i ledwo siedzę:o a nic takiego jednostronnego nie robiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Witajcie nasze urlopowiczki:) A ja zaraz bede robic ogorki!!!! Chociaz te pierwsze sie nie udaly i byly z dziurami, ale smakowo wyszly calkiem calkiem chociaz nie mialam wszystkich produktow:( A ze ostatnio polubilismy zupe ogorkowa na zeberkach postanowilam i ja zaprawiac:P Dzisiaj bylam na zielonym rynku[u nas sa w srody i soboty) kupilam suchy koper, chrzan, w sklepie ziarnka gorczycy. Robie ogorasy i ja, nie da sie ukryc zarazilyscie i mnie choroba ogorkowa:) Na razie dziewczynki🖐️ Terterku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, uprzejmnie donosze ze u mnie po dwoch dniach "niepadania" znowu zaczelo lac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorkiem:)))) Ale fajnie mieć urlopik:))))...Dziś pomyłam okna i w sypialni i na balkonie i uprałam firanki:Pale i tak jest fajnie!!! pszczółkoWitajcie w domku:))))Cieszę się,że wróciłyście szczęśliwie!!!Bo to jest najważniejsze:))) bondi👄wiem o którym lakierze mówisz...podoba mi się:classic_cool:tylko zastanawiam się nad pierwszym kolorem:)))) zuuziku👄,,józek,,to duży paluch hi:)))hi:)))hi:)))) tokino👄zostało troszkę pomodorówki???Baaardzo lubię,szczególnie z ryżem!Mniam:)))) Roberto👄ale super Wam wyszło z tym ,,wypadem,,:DŻyczę słoneczka i bezpiecznej drogi!!! Co do tej nurtującej Cię sprawy się nie wypowiadam:((((bo mam mieszane uczucia:O Ja na 99% wyruszam w środę z samiuśkiego rana:)) Prójemy na zachodnie wybrzeże bo najbliżej:))))Azyl Trzęsacz?Może Pustkowo? Jedziemy w ciemno więc gdzie Nas rzuci los tam zakotwiczymy...Mi się marzy:D pokój z balkonem i widokiem na morze❤️...Może się uda coś takiego znaleźć??? Jutro idę do fryzy skrócić moje i tak już krótkie włosy...Były sobie kiedyś długie włosy Banderasowej Fotek nie wyślę:((((przepraszam,ale smaruje z tele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×