Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam - pozdrawiam 🌻 Zrobiłam wątróbke z indyka z jabłkami (__@@@@@@@__)? do tego parowane jarzynki: fasolka szparagowa, papryka, kalafior Sama rzucam sie tak jak Bondi na rosolek Roberty bo bardzo lubie. Roberto mnie też sie pomysł z garnkową konfrontacją podoba :D ❤️ U nas nie przestaje padać - znowu kłopot :O bo zalewani są ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebusia też fajna - ja już nie musze nosić dużych toreb bo dzienniki mi nie są już potrzebne :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witajcie Terterku, napisałam do Ciebie @. A buty wrzucę do gara albo poślę @. Musiałam kupić o nuwer większe bo bardzo puchną mi stopy i bolą wszystkie kosteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciepło w ten paskudny dzień;):) Oj przy takiej pogodzie ja jestem połamana jak ten stół z powyłamywanymi nogami:p.Rankiem nie mogłam zwlec się z łóżka tak mi się jakoś nie chciało i nie mogło,hi,hi. Widzę że wczoraj nocką nie dało dziewczynkom pogadać,złośliwa potrafi być ta cafe,prawie jak życie i jak im fajnie stopki dublowało,hi,hi jakieś gremliny czy co?! No i już się pochichrałam z dziewczynek przy takiej pogodzie do pupy śmiech jak lekarstwo,to dalej po łyżeczce tego specyfiku,,, hi hi hi ha ha ha hi hi hi ha ha ha uha ha ha uha ha ha ha:):):):):):) A teraz spadam bo mój emuś zaraz wróci z pracy i jak gary będą zimne to wcale mi do śmiechu nie będzie,buziam i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam buty do gara :-p. jedne zimowe, drugie jesienne - kosztowały mnóstwo :-O ale absolutna wygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U mnie zimno i pada deszcz brrrrrrr i jeszcze nie grzeją w centralnym :( Bechemootku mi możesz przesłać fotki z bucików na @ bo ja nie do gara nie zaglądam :P :D plissss 👄 Tokino i jak z praleczką wybrałaś już coś ? 👄 Roberta a masz może namiary telefoniczne do tego stomatologa w Szczecinie ? a bliżej nas nie ma nic takiego ? 👄 A rosołek pyszniutki mmmmmmmm bardzo lubię :) Terterku wątróbka z jabłkami jeszcze nie jadłam z chęcią spróbuję :) 👄 Wesołku emuś już na karmiony ? 👄 Zuuziczku Ty wiesz co to za ból, bo też chyba miałaś z tłuczonego paluszka :( a u Ciebie już z jelitami w porządku czy jeszcze musisz uważać z jedzonkiem ? 👄 A ja stawiam krokiety z pieczarkami i z żółtym serem :) ($$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$)> smacznego👄 Małgosiu pytałaś z czego będzie córka zdawała maturę a więc z wos-u , polskiego, angielskiego no i oczywiście matma a Twój syn co wybrał ? 👄 Pozdrawiam i ściskam mmmmmm każdą z osobna 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hali hallo Uprzejmie donosze ze wczoraj w nocy wrocilam. Bylo fajnie ale ciesze sie ze jestem juz w domciu. Jestem jakas rozbita po podrozy i bola mnie wszystkie kosci. Bardzo bolesnie odcuzuwam zmiane temperatury:( Na razie rozpakowalam torbe, cala wanna rzeczy i prania a mi sie nic nie chce:( Musze sie wziac w garsc i cos zaczac robic:O Buziam Was wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w domu Bonita, odłóż pranie na jeszcze jeden dzień aż się zaaklimatyzujesz. Wrzuć parę fotek do garnka. Bechemootku butki ładne, mnie bardziej podobają się zimowe, też szukam na grubej podeszwie i z futerkiem, bo w ubiegłą zimę bardzo marzły mi stopy. Byłam dzisiaj w CCC, nie było ocieplanych, a ceny z kosmosu 400-500zł. Za to była torebka, która mi wpadła w oko, ale spóźniłam się, ponoć mają po jednym egzemplarzu, ale pójdę jeszcze jutro. Kupiłam tunikę dla synowej, teraz szukam leginsów jeansowych, niedługo ma urodziny. Terterek i Zuuzik pewnie robią fikołajki i sprawdzają czy im etopiryna od Goździkowej nie wypada:D Narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeejjjjj!!!! :D:D:D BONITA!!!! :D ❤️ ❤️ ❤️ jesteś wreszcie! rozpłakał sie świat jak wyjechałaś!! mam nadzieje, łyknęłaś słoneczka i naładowałaś akumulatory - odpocznij a potem tak jak Bechemotek mowi - siadaj z nami przy kominku. Ja mam gimnastyki w poniedziałki i czwartki - więc wczoraj byłam a dzisiaj mam LB (leżenie bykiem) Łaże po necie - obejrzałam cudne buciki Bechemotka - śliczne - naprawde Bechemotku - dobrze, że kupilaś powiedz jeszcze gdzie. Dziewczynki - posłałam Wam cosik fajnego co każda z kobiet chciałaby pewnikiem mieć i nie są to butki....ani torebka....nie nie :P:P:P:D Bechemotku - dzięki za @ - posłalam odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem jestem już w domu :D i to mnie bardzo cieszy,choć była nadzieja że będę jeszcze wcześniej , no ale dobre i to :D Pomysł Roberty bardzo mi się podoba z tym że ja niestety nie mam nic do zaoferowania :( noszę jedną torbę aż do zajechania, wyrzucam i kupuję nową . Nie ma takiej opcji bym miała więcej toreb, bo w tedy zupełnie się gubię i nie wiem co gdzie mam a szczególnie ważna sprawa kluczy, zwłaszcza teraz kiedy otwieram i zamykam szkołę. Z chęcią jednak oglądnę Wasze okazy ,może coś mi przypadnie do gustu:D Bonitko cieszę się że wróciłaś szczęśliwie. Zawsze zmiana klimatu wiąże się z rozbiciem i niemocą , przejdzie , tylko musisz nam zdać szczegółową relację , no i oczywiście czekamy na fotki. Wesołku , Małżuś dostał papu to wygoń go do odpoczynku na kanapie a Ty przyjdź do nas , Twój śmiech dziś podziałał na mnie i też zaczęłam rechotać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku :-D 👄! Buty kupiłam w sklepie prowadzonym przez małżeństwo. Mają tylko buty Tamaris, Rieker i jeszcze jednej niemieckiej firmy. Chciałam sobie odmienić i kupić coś super ale znów pozostałam wierna Riekerowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z torebkami całkiem fajny, nie wiem tylko czy moje znoszone nadają się do czegoś :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam jedne "ganznowe" Riekery, których nie ubiorę. Kupiłam je po operacji, byłam wtedy chuda i nogi nie brzękły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku to strzel fotkę z tymi ganznowymi butkami, dodaj jeszcze jaki numer , jaka tęgość i jaka cena może się ktoś skusi, po co trzymać rzeczy których i tak nie założysz ? No chyba że jeszcze masz nadzieję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teterteku, Ty zbereźnico :D nie dziwiłabym się Kosmitce a Ty kobieta poważna :D taki numer, no kurcze musiałam oglądnąć kilka razy :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku płakałam ze śmiechu, facet bogato obdarzony przez naturę to i pograć sobie może:D A kiciulki wspaniałe. Chyba niedokładnie czytam olsztyńską, bo nie zauważyłam tego artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - ja też dostałam i byłam "podekscytowana" :P:D Kiedyś widziałam film (czy to nie od którejś z Was dostałam???:P:D) z kobietą ktora podobnie jak ten facio napinając mieśnie klatki wyczyniała pod muzyczke różne cuda ze "swojemi dorodnemi" cy cu szkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie mam zbereźnej przesyłki od Terterka? Tokinko, przy okazji pokażę butki, muszę wydobyć je z szafy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem Bonita W I T A J w domu:D:D:D:D:D nareszcie jesteś:) przyzwyczajaj się pomalutku do swoich klimatów i tylko nie choruj;) Bondi masz rację dzisiaj fikołkowałam, a słabiutka jestem aż strach:o i nie uwierzysz naprawdę znam jedną taką goździkową:P Bechemotku butki już na pierwszy rzut oka wyglądają na bardzo wygodne, kolorki super:) mnie tylko nie pasi ten obcas w tych jesiennych:P Tokina ma aristona ładowanego tradycyjnie od przodu, jak za mało napakuję to niestety przy wirowaniu wali:o Pszczólko już oki, ale nie przejadam się, a co do stłuczeń - co chwilę mam jakiegoś siniaka, a na paluszki ciągle coś sobie upuszczam:o Roberto pomysł fajowy, ale ja chomik jestem torebek bez liku, ale noszę jedną, a reszta schowana, bo może się przyda;) kiedyś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×