Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

tak Beti:( - makabra. Czułam coś od rana - nie mogłam spać - jak nigdy wstałam o 5.30 zaraz jak małża wyszedł do pracy kto jeszcze nie wierzył, że życie ludzkie jest tak kruche - to wreszcie powinien uwierzyć i nie marnować czasu ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,:( , nie mogłam wejść wcześniej bo nie maiłam prądu , syn wymienia kable w pokoju . Jestem w szoku , jeszcze nie mogę się pozbierać :O i jak tu nie wierzyć w sny , czy przeczytałyście co mi się śniło w poprzednią noc ? Teraz wiem ze to było to :(:O 😭 tyle ludzi .....Boże ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i ja często zadaje sobię takie pytanie dlaczego dochodzi do takich tragedii?Na to pytanie nikt niestety nie zna odpowiedzi,mozemy tylko domyślac się teraz co czują rodziny ,nie do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wstrzasnieta. Tyle ludzi zginelo... Znowu nas Polakow dopadla tragedia. Biednemu zawsze wiatr w oczy:( Nie wiem tylko czy dobrze zrozumialam. Samolot rozbil sie podczas czwartej proby ladowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego jeszcze nie wiadomo Bonito - mówi sie też to po drugiej próbie lądowania. Znaleźli czarną skrzynke i pewnie będzie oficjalny komunikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nibytylko jedną czarną skrzynkę znalezli drugiej jeszcze nie mają oficjalna lista to 89 opsób oczywiście bez załogi w sumie było 130 osób ja już mam nową umowe teraz mam na rok od wtorku już przechodze na nowy sklep a za djojazd tylko z powrotem bęe miała zwracane dostałm to na pismie borano będom nie wozic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są już obie czarne skrzynki Bardzo mi żal Janusza Zakrzeńskiego, który leciał jako osoba towarzysząca. Uwielbiałam tego aktora 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wędruję trochę po topikach i czytam reakcje ludzi na tragedię, są tacy, których nie można nazwać ludźmi, ale wyczytałam wypowiedź dziewczyny z 5.01.10r, która przepowiadała żałobę narodową w kwietniu, następna w lipcu a we wrześniu śmierć znanej osoby. Beti dobrze że masz już konkretną umowę na rok. Znaleźli drugą skrzynkę. Tak Terterku wspaniały aktor, Zakrzeński kojarzy mi z Piłsudskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo smutna i poplakuje caly czas. Rozkleilam sie na dobre. Najwazniejsze osoby w Panstwie zginely. I znowu to wszystko zdarzylo sie w kwietniu. Chociaz dla nas Polakow chyba nie ma dobrych miesiecy. Samolot probowal 4 razy ladowac tak mowia w telewizji. Wczesniej samolot z rosyjskim premierem podchodzil do ladowania 2 razy i zawrocil do Moskwy. Tylko do Moskwy jest 400 km. A wszyscy bardzo chcieli byc na czas w Katyniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlaczego tyle waznych ludzi lecialo jednym samolotem ? Oprocz Prezydenta, 6 najwazniejszych generalow, szef Polskiego Banku, szef Biura Bezpieczenstwa Narodowego? Jakie to jest nieodpowiedzialne. Ach tragedia straszna. Dlaczego nas ciagle spotykaja tragedie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito - my Polacy chyba mamy za mało roztropności - a za dużo fantazji. Zachowujemy sie zawsze tak jakby życie miało trwać wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięzko sie pogodzić..(*)..żal.. ..Katyń tam gineli tylko wielcy przywódcy bohaterowie ..dołaczył do nich Prezydent z Żoną...i wiele innych osób... (*)(*)(*) dlaczego to zycie jest takie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też słyszałam,ze nie powino tyle osób leciec tym samolotem,naprawde jest to coś strasznego ja jak nasz Terterek nie mogę sobie miejsca znaleść i bo układać w głowie.mamy ogłoszony tydzien żałoby . Terterku i chyba nie usnęłąś.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terteku robie to ciasto narazie bez bazyli ,ale mango to mi w całym domku pachnie.tylko drugą razą masę z podwojnej porcji zrobię.dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku człowiek niewie co ma w takiej chwili powiedziec,bo łzy do oczu same się skaradają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wielka,wielka tragedia!!! Wciąż wydaje mi się, że to jakiś film..... Ale wciąż mi się płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki w ten smutny wieczór ja nie będę pisała nic na temat tej tragedii,myślę że już po prostu nie umiem wyrażać w słowach tego co czuje. Jeśli chodzi o mój stan zdrowia to dzisiaj jest jeszcze gorzej jak wczoraj i mój M powiedział że jak dożyję do poniedziałku to bierze mnie za łeb i wiezie do medyka. A jak chodzi o tego rodzynka to ja posiałam go normalnie na gruncie,może to było powodem jego niedostatecznego dojrzenia?.Krzaczki mi porosły ogromne no ale owocki w tych mieszkach były zielone,bez smaku i wypełnione jedynie pestkami,taki zielony mały pomidorek.No ale może kiepska ze mnie ogrodniczka,hi,hi albo glebę mam jakąś po Czarnobylową,wiadomo wschód. No i to by było na tyle,trzymajcie się dziewczynki,moja córka jest teraz w Wa-wie razem z przyjaciółmi właśnie idą pod Pałac Prezydencki.Ja także tej nocy nie zmrużyłam oka a pierwsze wieści o tej tragedii odebrałam jak jakiś nienormalny żart,takie rzeczy przecież nie dzieją się w przyrodzie.Ale człowiek im dłużej chodzi po tym świecie tym więcej potworności go spotyka na każdym kroku i jak sobie pomyślimy co jeszcze może się wydarzyć to włos się jeży na głowie.Oho a miałam nic nie pisać!,spadam już ze swoim glutem,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest trauma - pustka i trudno będzie się nam z tym uporać. Pszczółko Kochana!!!!! czekamy tu na Ciebie!!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko - ja od razu jak przepis przeczytałam to zrobiłam mase serową 1,5 razy większą. Zapomniałam Ci powiedzieć ale Ty z takim doświadczeniem zorientowałaś sie sama ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co Kosmitko? jak mój syn jadł ten serniczek to powiedział mi że jemu by bardziej odpowiadał niższy - i żebym na drugi raz zrobiła niski Więc jeśli masz niższy to akurat w czyjeś gusta utrafisz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - a ja dzisiaj wcześnie wstałam bo nie mogłam spać i razem z dzieckiem słyszeliśmy wszystko od poczatku jak informacje wpływały do studia TVN24 - i na początku to wyglądało jak jakiś zart - ja nawet myślałam ze to tylko jakaś maszyna miała awarie a ludziom nic sie nie stało - tymczasem z minuty na minute coraz większa trauma :( Widziałam jak w studiu TV Olejniczak zbladł i zaczął płakać - musiał wyjść ze studia - wszystko leciało na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,...przeleciał ptak przepływa obłok upada liść kiełkuje ślaz i cisza jest na wysokościach i dymi mgłą katyński las... ,, Zbigniew Herbert ,,Guziki,, 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×