Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

ja pije wode ,ale wam stawiam goracą czekolade A gdy Ci zimno uśmiech zabiera , idź na ciepłą CZEKOLADĘ- do=== PRZYJACIELA===. (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (__)> (_)> (_)> (_)>(_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>(_)> (_)> (_)>(_)> A gdy Ci zimno uśmiech zabiera , idź na ciepłą CZEKOLADĘ- do=== PRZYJACIELA===... ()() O_______O ...... ______ ....... ____ ....... .............)..........( ______ ............((..........)) ______ ______(''''''''')o (''''''''')o _ ______ ___ __________.. ______.. ____.. _____________ . _______________. _____________. ____ ______ ___ ____ ______ _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Cały dzień spędziłam na działce, wiem że to ucieczka, ale tam jestem sama ze swoimi myślami i tam wszystko wydaje się łatwiejsze, w domu łzy same cisną się do oczu. Terterku przypomnij, jak możesz, na której stronie jest przepis na sernik z mango. Beti miło słyszeć że jesteś zadowolona z pracy w nowym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - nie puszczaj tego lipcowego terminu rezonansu - czas leci szybko - w lipcu go zrób ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki .... coż ten nasz kraj wyrabia ? jestem zbulwersowana miejscem pochówku pary perezydenckiej Dlaczego WAWEL ???? Z całym szacunkiem dla p prezydenta ale uważam że Wawel to miejsce zarezerwowane dla bohaterów historii Polski ..... Boze Kaczyński obok Sikorskiego, Piłsudskiego, Kościuszki i polskich Królów Tragedia tragedią ale Wawel to już lekka przesada na takie miejsce trzeba sobie zasłużyć tym jak się żyło, a nie jak się odeszło Czuję niesmak :( nasz kraj wariuje :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie Witam👄🖐️ Tertereczku Skarbie dziękuje👄[dziękuje👄 dziękuje👄👄 Odnośnie pary prezydenckiej ja też uważam, że za mało pokazywano ICH w dobrym świetle wręcz przeciwnie :( :( Musimy kogoś stracić ażeby docenić jakimi naprawdę BYLI ludżmi . Dla mnie to prawdziwi patrioci którzy całym sercem kochali POLSKĘ i jest mi bardzo smutno, że już nie będzie ICH w śród nas :(❤️ Terterku ciesze się że u Ciebie jest ok👄👄 Bonitko zgadzam się z Tobą 👄👄 Ja nie dawno wróciłam od mamy miałam dziś dwunastogodzinną służbę jestem padnięta :( jutro na nowo :( Wolała bym ażeby mama była u mnie nie przebywała bym w tedy tylu godzin poza domem :( bo w końcu mam też dzieci, obowiązki i wszystko bym miała pod kontrolą. Mocno WAS ściskam i życzę spokojnej nocki 👄👄👄 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki wpadłam wieczorkiem ,choć szczerze mówiąc nie mam siły ,ale jak tu nie zaglądnąć ,no przecież się nie da :) Jestem drugi dzień po warsztatach z psychologiem i trochę mnie to dziwi ze tyle kasy wywalają na takie warsztaty a czy coś mi to ta to zobaczymy . Niestety plany co do jednego wolnego dnia spaliły na panewce . Okazało się że zajęcia są od godziny 9 do 15 codziennie , dobrze że choć odpuścili nam soboty :( W tym czasie dostajemy ...... obiad :) który przywozi cetering ,więc głodne nie chodzimy . W ramach zmiany mojego dotychczasowego życia ,zmieniam powoli również kolor mojej szafy :) tz nie wglądu szafy tylko tego co w szafie , na początek zakupiłam jedną czerwoną bluzeczkę :) ciekawe co będzie dalej ,ważne że już mam za sobą pierwszy krok. Najtrudniejsza sprawa jest z Małżem jako że przyzwyczajony do podania mu obiadu pod nos ,teraz się czuje zagubiony ,bo musi sobie zagrzać sam i w dodatku nałożyć na talerz :) NO ale wszystko przed nim , może dojdzie do takiej wprawy że zacznie po sobie zmywać :) ...hmmm rozmarzyłam się :) Prace remontowe postępują do przodu wolnym krokiem ale jednak postępują . Mam już położoną pierwszą warstwę gładzi na ścianach , na jutro został sufit . Wow ależ się rozpisałam , już kończę swoje wywody ,chciałam byście wiedziały co u mnie kiedy się nie pokazuję . Maaluutka popieram Twoje zdanie w całej rozciągłości co do Wawelu. Dziewczynki co się dzieje z Zuuzik ?????? Czy nic nie wiecie ,bo się zaczynam martwić , czy była choć raz na nowym czy dostała linka , matko, wszystkim przecież wysłałam . Zuuziczku hop ,hop gdzie się podziewasz ? Kosmitko dostałam przesyłki , piękne te fotki 👄 Trzymajcie się cieplutko ,całuję Was wszystkie 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tokino ❤️- pełnia życia jednym słowem :D ciesze sie że masz plany i jesteś zajęta. A ta czerwona bluzeczka jeszcze bardziej mnie cieszy :D Malutka ❤️- ja też w pełni podzielam Twoje zdanie w sprawie Wawelu - ubolewam nad tym że znowu wylewa sie przysłowiowe dziecko z kąpielą. Oby moje przypuszczenia sie nie spełniły - zacznie sie jazgot i to niedługo. Zaczną sobie skakać do oczu - parcie na władze, na kamery, na bycie "na czele" jest tak wielkie, że czarno to widze. Kosmitko ❤️ - dostałam poczte - dziękuje za śliczne fotki ❤️ Zuzik - prosimy o podpisanie listy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki Malutka a ja myślę, że decyzja o tym, że prezydent zostanie pochowany akurat na Wawelu wynika właśnie z faktu, że zginął w służbie ojczyzny. z jakiego powodu w takim razie zostali tam pochowani Sikorski czy Piłsudski? Moim zdaniem nie ma się co dziwić, to jest wyraz hołdu dla pierwszego powojennego prezydenta, który zginął tragicznie... i jeszcze dodam, że podobnie jak Bonita jestem zła, że tych zdjęć, filmów ukazujących prezydenta jako sympatycznego człowieka, męża, dziadka (bo jego żonę zawsze odbierałam jako życzliwą, fajną kobietę) media nie pokazywały wcześniej... ale co zrobić nie kłaniał się mediom, a te tym chętniej po nim "jeździły" choćby skrzętnie wyłapując jego językowe potknięcia (sama się z nich śmiałam, ale dlaczego nie?) bez względu jednak na poglądy polityczne z czysto ludzkiego punktu widzeniajest mi szalenie przykro i żal, że w wyniku splotu tragicznych okoliczności tyle ludzi zostało osieroconych:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz słowo wyjaśnienia, link do nowej stronki dostałam, ale najpierw byłam zła na kaferetię, że się na nas wypięła i musimy się przenieść:P później byłam trochę zarobiona intensywnymi przygotowaniami do dużej imprezy miejskiej, która miała się odbyć w miniony weekend, z wiadmych względów wsystko się rozjechało... jak napisała Bonitka w sobotę jakby z rozpędu impreza została otwarta, ale bez pompy, bez wielu imprez towarzyszących (moim zdaniem naszemu staremu zabrakło jaj, by pozwolić nam się zwinąć od razu:o i musiałyśmy tam być do 17 choć ludzi było jak na lekarstwo)... a od soboty nic mi się nie chciało, bo podobnie jak większość z was słucham, oglądam i... nie wierzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku Chcą go pochowac na Wawelu poniewaz zginął lecąc do KATYNIA a dyby leciał na wakacje ..... to co ???? wtedy tez Wawel ? Żal człowieka i szczere kondolencje ode mnie dla niego ale nie można Go honorować w taki sposób tylko dlatego, że umarł w katastrofie lotniczej... Mądrym Polakiem był , patriotą był - ale bohaterem narodowym bym go nie nazwała z całym szacunkiem dla Pana Prezydenta ale spocząc powinien na Powązkach tam zył , tam pracował tam są jego bliscy i rodzina A Dziwisz nie powinien decydowac za rodzinę ...i kraj , ty mysmy go wybrali więc nasze zdanie co do pochówku tez powinno się liczyc . Mam złe odczucia ten Wawel podzieli kraj , jutro zapowiada się protest wstydu narobią na cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jakby zginął w drodze na wakacje to nie byłoby mowy o Wawelu:o nie ukrywam, że też mnie zaskoczyła decyzja o miejscu pochówku, wczoraj mówiono m.in. o archikatedrze św. Jana Chrzciciela, gdzie leżą m.in. prezydenci Mościcki czy Narutowicz, ale dlaczego nie Wawel? myślisz, że Dziwisz sam podjął decyzję? nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku dzięki za przepis, 24.04 spodziewam się gości i muszę ich zaskoczyć. Wydaje mi się że to mała porcja, bo tylko 20dkg twarogu. Terterku a gdyby zrobić z serka homogenizowanego? Kosmi dzięki za zdjęcia-piękne. Zuuzik masz rację, zginęli w ważnej chwili dla naszego kraju, chociaż nie byłam pozytywnie nastawiona do polityki przez niego prowadzonej(w dużej mierze zasługa brata bliźniaka), to żal mi ludzi, tylu ludzi. Śmiałam się też, kiedy niemiecka prasa nazwała go kartoflem, ale to zasługa naszych mediów, teraz okazuje się że mają inne zdjęcia, inne nagrania. Pokazują parę prezydencką jako miłych, kochających się ludzi. Ciekawa jestem jak długo potrwa ta sielanka między posłami. Potrafimy się jednoczyć w chwilach tragedii i wielkiego bólu (przykład sportowców Crakowi i Wisły na mszy z Papieżem), ale jak chodzi o władzę i stołki nie przebieramy w środkach. Spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że popełniamy błąd demonizując i robiąc z tragedii ludzkiej z wypadku i katastrofy samolotowej jakąś mitologie. Do tej pory nikt nie zauważał prezydenta jako prawdziwego męża stanu. Prezydentura oceniana była przez autorytety jako nieudana - zresztą wiemy jak było naprawde. I teraz nagle co? poczucie winy działa? czy bielmo na oczach? Jedną sprawą jest prawdziwy żal i rozpacz po utracie LUDZI a inną jest właściwa ocena dokonań, skuteczności i stylu reprezentowania państwa. Z tym niestety było źle - i to są fakty. Dlatego nie uważam aby pochówek na Wawelu był dobrym pomysłem. Już zaczynają sie prawdziwe protesty i Wawel może naród podzielić. Jeśli decydujący o tym nie rozumieją powagi sytuacji - to może sie źle skończyć. Ci którzy podjęli te decyzje troche źle oceniają ostatnie wydarzenia - ostatnie to mam na myśli 4 lata - nie tylko wypadek. Zrobienie bohatera z człowieka tylko dlatego, że zginął w wypadku jest niefortunne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi - zrobiłam od razu z półtora porcji składników - wyszedł wysoki i taki akurat (nie za wielki ale też i nie za mały) - myśle, że serek homo mógłby być - dałabym Bondusiu wtedy troche więcej żelatyny. Ja robiłam z sera z wiaderka a on jest też gładziutki prawie jak homo. Zmiksowane mango - powoduje, że po ustaniu zelatyny serniczek jest lekko ziarnisty i to jest super. Bondi i nie rezygnuj z sosu bo bazylia z cukrem i sokiem z cytryny jest wyjątkowo zaskakująco dobrym smakiem. Ja robiłam na oko - rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️Nie wiem do konca z tym Wawelem? Czy bylo to rzeczywiscie zyczeniem corki? Chyba nie, to raczej pomysl bryta. Nasz Prezydent to byl przeciez warszawiak z krwi i kosci. A teraz bedzie pochowany w muzeum:O A ja caly czas mysle o tym dlaczego wszyscy wazni dowodcy wsiedli do jednego samolotu. I nawet ten ktory mial zostac naczelnym dowodca wojsk NATO ( czasto pokazywany byl w naszej telewizji) Po co wsiadl do ruskiego samolotu i polecial do Rosji, badz co badz kraju innej orientacji. I jeszcze do innych dowodcow,, nawet nie wiemy czy mieli z soba laptopy! Komorki na pewno! To takie malo odpowiedzialne. Przykre ze dla nas Polakow patriotyzm nie kojarzy sie z odpowiedzialnoscia. Nie pomoze to innym rodakom ktorzy zechca sie ubiegac sie o stanowiska i funkcje w Europie. Teraz wszyscy sobie mysla: Ach Ci Polacy! Sa dobrzy i zdolni ale kieruja sie emocjami, czyli sa nieobliczalni. A nauczka juz byla pare lat wczesniej. Nie nawet nie jestesmy madrzy po szkodzie:( To tak boli. O szefie banku juz nie wspomne. On ma przeciez innne zadania:( Dam sobie spokoj z tymi rozmysleniami. Tym bardziej ze dostalam zapewnienie(od Malzyka:P) ze z zachodu nas nie beda atakowac. Ale wracam jak maniaczka ciagle do tego tematu. Mam dosc ale ciagle cos szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś prosty ale uczciwy człowiek na ulicy zapytany powiedział, że z calym szacunkiem dla byłego Prezydenta - on do tego Towarzystwa na Wawelu NIE PASUJE. I zgadzam sie z tym - mieszkał, żył, w Warszawie, był tam prezydentem miasta (też można dyskutować o jakości tej prezydentury) - tam jest jego Rodzina, przyjaciele, w końcu Warszawiacy, którym też sie coś należy. Nijak mi nie pasuje taki pochówek i podejrzewam w tym niskie pobudki władz kościelnych - chęci zysku po prostu cokolwiek by przez to rozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam napisac: ze z kandydatem na dowodce NATO polecialao duzo innych brdzo waznych dowodcow wojsk z laptopami, komorkami i Bog wie czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie sie Bonito Towim emocjom A decyzja podjęta była przez dwóch ludzi - Dziwisza i Jarosława A to mówi samo przez się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ma racje piszac ze decyzja o pochowku na Wawelu podzieli nas Polakow znowu:O Nie na dzisiaj juz dosyc politykowania. Wlasciwie wczesniej na naszym topiku nie bylo wcale tematow politycznych. A ja kupilam sobie nowa wage. Bede wazyc sie codziennie rano i kontrolowac wage. A teraz pojde pewnie juz spac. Dobranoc kolezanki. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito - masz racje - nie powinnyśmy zanadto politykować. A decyzja z wagą jest świetna. Jeśli możesz postaw ją w takim miejscu żeby w każdej chwili móc na niej stanąć i zejśc bez przesuwania czy rozpakowywania. Masz wtedy stałą kontrole wagi. Ja mam od lat wage stojącą w WC koło umywalki i jak po skorzystaniu z ubikacji myje ręce to staje na wadze właśnie. Nie tracąc czasu mam regularny pogląd :D Kiedyś jak byłam jeszcze młoda mój ginekolog na zapytanie dlaczego waga moja tak skacze (między rankiem a wieczorem czasem 2 kilo różnicy) powiedział mi tak: "proszę panią - czasami nasza kupa waży co najmniej kilogram - wiec waga może skakać!" Nigdy tego nie zapomne i jak wchodze na wage to śmieje sie że teraz wiem ile ważyła moja kupa:D:D:D Przepraszam za ten żart ale tak było na prawde no i mysle ze to ludzkie jst ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spać i ja ❤️ ❤️ ❤️ Mam nadzieje, że jutro jakimś cudem boskim - spory ucichną i że mądrzy ludzie znajdą rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki jestem rano bo nie wiem czy uda mi się dziś jeszcze wpaść . Zapraszam na kawusię , herbatkę , kakao i jeszcze dla osłody dzisiejszego ponurego dnia po kawałeczku makowca [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] U mnie pada i zimno , kiedy wreszcie zawita prawdziwa wiosna ? Wiecie chciałam zmian ale trochę mnie to przerasta :O Nie mam czasu dla siebie . Rano się przygotować , po powrocie jakiś obiad na jutro zrobić , gary pomyć a przecież cały czas syn pracuje w pokoju i przyjeżdża z wnusią i synową ,jadą koło 20 ,potem sprzątanie , mycie podłóg i wieczorem padam na pychol. Z jednej strony dobrze ,bo muszę wyjść z tego bezruchu i stać się aktywna ale tak bardzo brakuje mi komputera :( Nie sądziłam że jestem aż tak od niego " uzależniona" Beti dziś Twoje urodziny i dlatego składam Ci najserdeczniejsze życzenia : Zdrowia , Szczęścia i Miłości oraz spełnienia wszystkich marzeń 🌼🌼🌼 🌼 🌼 😍👄 Zuuziczku cieszę się że się odnalazłaś 👄 Pozdrawiam Was wszystkie i moc całusków przesyłam 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gorąca kawusia i herbatusia czeka na Kochane Koleżanki❤️ UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Kosmitka nic do mnie nie dotarło:( Nie piszę ostatnio bo kiepski mam nastrój ( już od dawna) przy tym źle się czuję bolą mnie wszystkie kosteczki, mięśnie (starość czy cuś? ) Teść też bardzo źle chemie znosi....jest taki słaby ...bardzo się boję. I do tego jeszcze Tragedia Narodowa!!!😭 Ale życie toczy się dalej na pewne sprawy nie mamy wpływu...choćby na to gdzie pochowają naszego Prezydenta:( Dzisiaj świętuje nasza Kochana BETUSIA!!!!!!!! STO LAT!!!!! Dużo, dużo zdrówka, miłości, radości i spełnienia wszelkich planów życiowych ...mocno przytulam do serca❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×