Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokina Oj nie bij pupy,ja i tak obolała i bez bicia:).Jak chodzi o smutek i przygnębienie jestem z Tobą bo mam podobnie jeśli nie tak samo. Malutka Będzie oki,nie ma innej opcji a kciukasy trzymam,mocno!!!!!!!!!!! Pszczółko Gardełko najlepiej przepłukać czymś% ale tak dobrze:) Bondi Ja mam pigwowca,co wiosnę kwitnie mi po prostu przepięknie ale owoców zawiązuje się jak na lekarstwo,nie wiem dlaczego tak się dzieje.No i widać z tego że kiepska ze mnie ogrodniczka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od internisty mam ropny stan zapalny gardła i krtani , znowu antybiotyk :( :( O wymaz gardła nie mogę się uprosić ani laryngolog ani rodzinny nie chcą dać Będę musiała chyba prywatnie zrobić, bo przecież trzeba zobaczyć co jest przyczyna tych infekcji :( A oni w ciemno dają antybiotyki Wesołku Kochany chyba posłucham Twojej rady i przepłukam to gardzielisko % i to porządnie :P :) Malutka będzie dobrze, kciukaski masz jak w banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka walnij te % napewno pomogą :D Wreszcie u mnie przestało padać, bo deprecha murowana ;) Pozdrowionka dla wszystkich 🌼 Ja dalej bez urlopu, zaległy 15 dni. Idę na niego od stycznia i dalej nic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny ❤️ u mnie pogoda pod psem? .* WITAM!!! . .* ........SERDECZNIE .**. .( . .*,**...)***.*._.* ..*._.* *.*Miło mieć grono przyjaciół .*.i zwracać się często do nich. *.*Czy słonce świeci, czy pada .*.pozdrowić zawsze wypada. *.*Pozdrowić, o zdrowie spytać .*.wiersz napisany przeczytać. *.*Wiersz prosty ,lecz sercem pisany .*.banalny, o sprawach nam znanych. *.*Szanujmy się wiec Przyjaciele .*.przyjaźni nigdy zbyt wiele. *.*Ona pielęgnacji wymaga .*.lecz w życiu zawsze pomaga ................(v) .................(_.^._).....(v) ....(v) ................(_.^._) ......(_.^._).*POZDRAWIAM*. .............(v)*SERDECZNIE MOC* **BUZIAKÓW ZOSTAWIAM** ***CUDOWNEGO DNIA ŻYCZĘ** dziewczyny od dziś zaczełam ćwiczyć to,mam nadzieję,że krzywd tym sobie niezrobie http://www.kfd.pl/aerobiczna-szostka-weidera-profesjonalne-opracowanie-a6w-46308.html a ćwiczenia sobie wydrukowałam. a słyszałyscie ,ze po katastrofie ,ukazał się na niebie krzyż jest zdjecie w necie http://www.dziennik.pl/katastrofa-smolensk/article587330/Samolot_prezydenta_zostawil_na_niebie_krzyz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuuuuuuuuu Hura !!!!!! odebrałam cytologię mam 🌼DWÓJKĘ🌼 dzięki Boze ...i niech tak juz zostanie .Amen Tak bardzo się cieszę z kazdego dobrego wyniku , choc mijają prawie 2 lata , a we mnie siedzi to tak głęboko jak by to było wczoraj ...kiedy ja ochłonę ? czy ja wogóle kiedykolwiek ochłonę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko Kochana no to współczuję niektórzy już tego roczny wykorzystują urlop a Ty zaległego jeszcze masz aż dwa tygodnie i nie możesz wykorzystać 👄 Kosmi 🖐️ A co taka cisza ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki🖐️ Malutka ciesze sie razem z Toba z dwojeczki:) Pszczolka znowu Ciebie dopadlo:( Moje gagdlo na razie sie trzyma po ostatnich antybiotykach. Rowerzystka bierz stary urlop na sile. Wiem ze jestes dobra ale bez przesady nie ma ludzi niezastapionych, musisz sobie odpoczac. Przeciez masz juz nowy urlop i tez musisz go wykorzystac A ja dzisiaj mialam chrzest bojowy za kierownica. Pierwszy raz musialam bardzo ostro hamowac. Wiedzialam ze kiedys musi sie zdarzyc krytyczna sytuacja, ale sama nie mialam pojecia jaka bedzie moja reakcja. Na szczescie okazalo sie ze mam refleks i w nerwach nie myle pedalow hamulca i gazu. A winny byl moj malzyk. Wyjezdzalismy z pakkingu sprzed sklepu. Auto przed mna wyjechalo na ulice, Malzykm poradzil, pociagnij za nim co bedziemy stac... no i bylo ostre hamowanie:P Nie trza sluchac chlopow nawet wlasnych bo nie zawsze sie dobrze na tym wychodzi:P Dzisiaj posadzilam w donicach moje ulubione margeritki. Zimno u nas ale nie ma na co czekac jest juz polowa kwietnia. Na pigwowcach sie nie znam i nie moge nic poradzic, nawet nie wiem jak wyglada:o Trzymajcie sie dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! jestem!!!! Ze wzgl. na awarię netu chciałam przekazać Beti moje spóźnione życzenia - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🌻🌻🌻👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wpadłam na moment ,by pomachać łapką a tu tyle wieści . Maalutka gratuluję ,cieszę się razem z Tobą 👄 Pszczółko jestem zaniepokojona , pewnie ostatnim razem nie zażywałaś antybiotyku przez całe 10 dni i jakaś bakteria pozostała. Musisz koniecznie doleczyć do końca cała dawka to 10 dni inaczej to świństwo znów wróci , no po skończonej kuracji używaj propolisu do płukania gardełka a wszystko wróci do normy. Wesołku ,Ty wiesz że ja Cię bardzo 😍 i nie mogłabym Cię skrzywdzić , ale postraszyć Cię choć muszę ,bo bardzo martwi mnie Twoje zdrowie . Bondi , otóż ,musisz zdecydować sama bo ; Pigwowiec to krzaczek , po roku , dwóch zakwita pięknie na całej długości gałązek ,owoce ma może w drugim lub 3 roku po posadzeniu . Nie są to jednak owoce prawdziwej pigwy , są podobne do kiwi tylko nie takie omszone ,ale takie małe jabłka ,bardzo kwaśne . Natomiast pigwa to drzewo , rośnie 10 lat zanim zaowocuje pierwszy raz , pięknie kwitnie a owoce duże jak gruszka klapsa ,pyszne pachnące aromatyczne . Moim zdaniem warto zakupić to i to , ja niestety mam tylko pigwowca ale jeśli uda mi się gdzieś dorwać pigwę to na pewno kupię i posadzę . Bechemootku , cieszę się że już net wrócił i że jesteś z nami 👄 Teraz już znikam ,bo jak zwykle padam na nos a w nocy jeszcze przeżywam to co działo się w dzień :O a dzieje się dzieje ..... Dobrej nocy i miłych snów życzę wszystkim 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko Kochana no to dałaś dziś po hamulcach :) ważne, że nic się nie stało i w porę zareagowałaś Jesteś dobrym kierowcą 👄👄 Tokino Skarbie ten poprzedni antybiotyk brałam przez pełnych 10 dni nie wiem co już mam myśleć o tym. A ten propolis to kupię dzięki, że mi przypomniałaś 👄👄 Uważaj na siebie tyle masz teraz obowiązków i pracy . Bechemootku🖐️ Ja też już lecę lulać, bo gardełko łokropniście boli :( Do jutra PEREŁRCZKI 🖐️ DOBRANOC👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki Malutka gratulejszyn:) Pszczółka, zrobienie wymazu to dobry pomysł, pozwoli ustalić jaki antybiotyk w końcu Ci pomoże Tokina spoko loko;) na pewno wyjazdu nie odwołają:) Bonita ufff, ale wyobrażam sobie jak musiałaś się "zgrzać" z emocji, gdy dałaś tak gwałtownie po hamulcach dziewczynki zapomniałam Wam napisać, że od 3 dni chodzę na masaże, trochę jestem poturbowana jak to na początku bywa, kiedy mięśnie są bardzo spięte i trzeba je rozmasować:o boli jak sto pięśdziesiąt:P za to wszelki ból rekompensuje pan masażysta, mmmmmm jest na czym oko zawiesić, fajny jest no:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko z domowych sposobów odkażająco-leczących gardełko jest płukanie go naparem z majeranku, Terterkowi kiedyś poleciłam i chwaliła sobie, spróbuj i Ty, na pewno nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim 🌻 zapraszam na kawe I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> herbatke U> U> U> U> U> U> inusie I_I> I_I> I_I> u mnie kolejny dzień szary i smutny. Wczoraj dopadł mnie taki smutek, że nawet gimnastyka nie pomogła. Jak sie to wszystko nie skończy szybko to ja chyba sie załamie i wpadne w wielki dół. Dochodzi do tego, że w myślach obwiniam za wszystko tylko jedną (czytaj dwie) osobę. Choć wiem, że to głupie ale budzi sie we mnie wielki gniew za to co przeżywam. Może jak pogoda poprawi się i nastrój sie podniesie a na razie jest okropnie. We wtorek jade do K-wa do teatru - zrobie sobie święto. Może to pomoże. A tymczasem śmigam do pracy. Zostawiam tace ze świeżutkimi bułeczkami z masełkiem i serem I__@@@@@@@@@@@@@__I? Malutka!!! ❤️ ❤️ ❤️ przytulam Cie MOCNO ❤️ ❤️ ❤️ dzielna Dziewczynka!!!!! :D:D:D Pszczółko - zrób napar z majeranki - Zuzik dobrze radzi. Antybiotyk swoją drogą a popijanie lub płukanie naparem przyśpieszy gojenie gardełka ❤️ ❤️ ❤️ POZDRAWIAM i cmokam całą ferajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dosłownie kilka minut , więc witam serdecznie i dziękuję Tereterku za kawusię 👄 Rozumiem Twój nastrój , pewnie większość przeżywa podobnie :( pogoda dodaje swoje i tak się dołujemy . Ja postanowiłam skupić się na kursie , na domu , nie oglądam TV ,tyle że czasem przed zaśnięciem włączę by zobaczyć jakiś film , ale kończy się na ustawieniu zegara wyłączenia i wyciszeniu , zasypiam .... Nie chcę widzieć łez , nie chcę słyszeć szlochów , moje życie jest wystarczająco smutne , a to co się stało odbiło na mnie piętno już samym faktem zaistnienia , nie muszę jeszcze się katować widokiem obrazu nieszczęścia . Mam ostatnio tak mało czasu , dlatego że ; przede wszystkim jestem mało zorganizowana ,kiedyś miałam go dużo więc nie szanowałam upływającego szybko czasu a teraz widzę jak wszystko mnie goni i nie mam właściwie czasu dla siebie . Jak pisałam wcześniej teraz mamy warsztaty z psychologiem . Najpierw myślałam że nic mi to nie da , że to jakieś głupoty . Teraz wiem że dzięki nim poznaję siebie zupełnie od innej strony i to jest dla mnie zaskoczeniem. jedno słowo do Bonitki - Bonitko jesteś odważna dziewczynka , i mimo takiej stresującej sytuacji poradziłaś sobie doskonale , tak jak radzisz sobie w życiu ,gratuluję refleksu i zdecydowania.👄 Trzymajcie się cieplutko ,całuję Was wszystkie 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Witam Was uśmiechem choć nastroje mamy podobne,dołek,dół,rozpadlina,przepaść.Człowiek jakoś sam siebie usiłuje postawić do pionu ale jakoś mu to nie wychodzi u mnie ten smutek trwa już tak długo że zaczynam się zastanawiać czy jeszcze będę umiała normalnie żyć?!. No ale nie przyszłam Was zasmucać bo to żadna sztuka popsuć komuś skutecznie nastrój o wiele trudniej sprawić aby nad czyjąś głową pojawiło się słoneczko,nie mam aniołków Bechemootka do pomocy więc muszę się sprężać tym bardziej,mocniej:) No aby było sprawiedliwie u mnie także pochmurno i wilgotno ale w moim ogródku tak pięknie kwitną hiacynty i tulipany że mimo tej pogody nie jest szaro,a te zielenie,o matko jak ja je uwielbiam:) Moja przygarnięta kociczka będzie mamą,uwierzycie?! mimo że ją zamknęłam,chyba nie dość szybko?:p.Nie wiem co ja pocznę z całą zgrają kotów,sądząc po wielkości jej brzucha będzie co najmniej ze cztery. Miłego dnia dziewczynki i pamiętajcie uśmiech od ucha do ucha,choć na zewnątrz zawierucha:):):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Masz rację Wesołku, trzeba trzymać fason i uśmiechać się przez łzy. Tokina dzięki ci za podpowiedź, oczywiście wybieram pigwowca, na pigwę nie mam miejsca. Za tydzień będą u nas targi ogrodnicze, więc na pewno coś kupię. Dzisiaj nie poszłam na działkę, latam na miotle, piorę, piekę, gotuję, bo jutro wyruszamy na cały dzień. Jak na razie to u mnie kolejny piękny dzień. Życzę dużo słonka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Upiekłam szarlotkę, zostawiam na stole, a obok bita śmietana, może któraś się pojawi życzę smacznego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku, chciałabym widzieć twoje kwiatuszki wiosenne! I będziesz miała kocie wnuczęta :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=GhzJcayAt0w zawsze sobie ją nuce i wamzycze dobreą i szczesliwa noc❤️ *..**..* .*.*.*. *..**.*. :)) *.*.**..**. *.*.*.*.*. *.*.**. .**.**.*. *.*.*.**. *.**.*.*.* *..**.*.** *.*.**.* $_$$$$$$_________$$$$$$$$_$ ___$_$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$_$__$$$$$$ ___$$___$$$$$$$ ________$$$$$$ __________$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$ ____________$$$$ ____________$$$$ ______((WWWWWWWWW)) _____((_))WWWWWWWWW)) ____((___))WWWWWWWWW)) ___((_____))WWWWWWWWW)) __((__||__))WWWWWWWWW)) _((___|__|___))WWWWWWWWW)) ((___________))WWWWWWWWW)) _|___||____|__||___||_| _|___|___|____|__|___|___|___|_| _|___________ |______________ | WWWWWWWWWWWWWWWWWW Szczęściem jest piosenka śpiewana z głębi duszy, albo czułe słowo, które smutek kruszy. Jest to mały kwiatek to chwile spokoju w codziennej wrzawie.... Szczęściem jest to wszystko co zapamiętamy i w chwilach wytchnienia z radością wspominamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Tokino ❤️ jesteś silna kobietką i poradzisz sobie, tylko się nie załamuj👄 Zuuziczku❤️ dzięki za dobrą rade👄 Terterku❤️ mocno Cię przytulam w tych trudnych dla Ciebie chwilach, trzymaj się mocno i główka do góry 👄 Wesołku❤️ no to będziesz miała małe kociątka👄 Moje gardełko już mniej boli :) Pozdrawiam i życzę spokojnej nocki❤️❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......................(,) ..........).........._'\!/'_ .........(,).........(""""") ......._'\!/'_. .......(""""").W Zadumie .....I Ciszy! OFIAROM KATASTROFY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak wiem mamy dzisiaj smutny i pełen melancholii dzień ale żeby tylko Personalna zaglądnęłą?!.Bondi wybyła na cały dzień z domu więc ma usprawiedliwienie,Tokina pewnie utonęła pod remontem,Zuuzik raczej w sobotę masaży nie ma,hop,hop, wstawiać się tu jedna za drugą i to JUŻ! U mnie dzisiaj świeci słoneczko ale zimno,normalnie glut sam zwiewa z nosa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wesolku kuknij na liste znajomych Bechemootka zrozumiesz wszystko. Bechemootku❤️ serce peka. Nie wiem co bede robic dzisiaj. Na razie siedze przed telewizorem. A wieczorem pewnie jak co dzien przed komputerem bede prowadzic swoje wlasne sledztwo i czytac fora lotnicze. Mam juz maly metlik w glowie ale i dowiedzialam sie duzo rzeczy o ktorych wczesniej nie mialam pojecia. Trzymajcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×