Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

No to mamy dzisiaj napojów:( T okina zrobiła mi konkurencję...no ale fakt...była pierwsza!!! Skarbeczku!!!! Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja . tokino..dzięki za kawunie :D Malutka i ja uważam że to miejsce pochówku to jakiś absurd resztą dużo ludzi tak uważa .Tragedia tragedią a braciszek nadal miesza to w jego stylu ,poleciał identyfikować ciała ale tylko brata bo chciał z pompą ceremonie tylko dla brata ,a nawet obca osoba wiedziała prosto na jakie szczegóły zwrócić uwagę to wszystko nadal jest obłudne .:( Jeszcze nie wiadomo czy to na jego polecenie czasami pilot nie lądował pomimo zakazu ,już raz dal tego dowód kto tu rządzi ,a tu Wawel :( Dla wszystkich miłego dnia 👄 BETI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN NIECH CI SIĘ SPEŁNIĄ WSZYSTKIE MARZENIA .🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też przyłączam się do życzeń Beti wszystkiego co najlepsze, a najważniejsze duuuużo zdrowia 🌼 A dla pozostałych na dzień dzisiejszy buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Beti dużo zdrówka i samych pogodnych dni🌻 Ja znów wybywam na działkę, na cały dzień. Miłego spokojnego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️👄Kochana Beti❤️👄 W Dniu Urodzin serdeczne zyczenia duzo zdrowia, szczescia, spelnienia wszystkich Twoich marzen. ❤️👄 I duzo duzo milosci❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co mi wyszlo:( Nawet nie potrafie porzadnie pogratulowac kolezance, zrobie to jeszcze raz 🌼 Kochana Beti🌼 W Dniu Urodzin serdeczne zyczenia duzo zdrowia, szczescia, spelnienia wszystkich Twoich marzen. 🌼 I duzo duzo milosci🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam sie do życzeń Beti kochana!!! zdrowia, szczęścia, pogody ducha, wytrwałości i powodzenia!!!!:D:D:D 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - nie było dzisiaj śniadania więc przed obiadem podaje lekkie tosty z dżemem { { { { { { { { { { { { { { { { { { i bananki ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( i śmigam polatać na miotle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitka doszlo, doszlo! Dziekuje🌼 Zdjecia przepiekne. Nawet golym okiem widac ze natura i przyroda jest jeszcze w nienaruszona. A jak juz czlowiek integruje to robi to w madry sposob. Nie widac zadnych betonowych hoteli-klocow. Pieknie jednym slowem. Personalna tak mi przykro ze Tesc niedobrze znosi chemoterapie:( Na Twoje bole kosci i plecow ma wplyw najprawdopodoobniej stress, no i pogoda robi swoje. Takie skoki ciepla i zimna zle znosi organizm. Tokina dobrze ze zmieniasz kolor ubranek. Ciemne kolory dzialaja deprymujaco. Pare "wesolych"bluzek w szafie jest potrzebnych. A swoja droga bardzo podziwiam Ciebie za odwage. Ja nie potrafilabym juz tak dlugo wysiedziec w "lawce szkolnej" Trzymam mocno kciuki za Ciebie i powodzenie planow. Nasza Bondi jak czytam rozpoczela sezon dzialkowy na dobre. A u mnie jest tak zimno ze musze sie zmusic do wyjscia nawet na krotko ze smieciami:( Na dzisiaj musze zaplanowac prace w cieple w domciu. Chce posortowac ubrania w szafach. I powyrzucac troche ubranek, zrobic miejsce na nowe. Nie wiem czy mi sie uda. Pewnie nie:( Obiadu jeszcze nie zapodaje ale mam z wczoraj mielone. Jak ktos reflektuje, bardzo prosze:) Na razie, trzymajcie sie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betus wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ale Ty jestes jeszcze młodziutka.Chyba z nasz wszystkich najmłodsza. 🌻 🌻 🌻 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Beti🌼🌼🌼Wszystkiego Najlepszego W Dniu Urodzin i ,,Żyj nam sto lat i uśmiech miej na twarzy,niech życie Ci da to wszystko o czym marzysz.............'' Beti i moja córka urodzone w tym samym dniu i miesiącu tylko rocznik inny, o kurtka jak śmiesznie:) Ja także mam dzisiaj w domu solenizantkę,kończy cicho sza 21lat,tak niedawno zmieniałam jej pieluchy............. U lekarza jak myślicie byłam nie byłam?!,hi,hi oczywiście nie byłam:).Nadal jestem chora ale jest już lepiej,mam takie różne fajne kolorowe tabuletki syropki zakupione samodzielnie w aptece i się kuruję,jest fajnie,katarkowo,kaszelkowo i lekko bólowo. A na wschodzie pochmurno dzisiaj i jakoś smutno,od rana usiłowałam poprawić córce nastrój ale jakoś mi nie wyszło i ona nie w sosie i ja. Ja także uważam że troszkę przesadzili z tym Wawelem ale w końcu niech sobie robią co chcą,przecież przez cały czas nie robili nic innego był czas przywyknąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki beti🌼🌼🌼wszystkiego najjjjj!!!!:))) Dużo życzę: -zdrówka:))) -szczęścia:))) -radości:))) -pomyślności:))) Życzę Ci❤️również zmiany pracy..na dużo lepiej płatną i spokojniejszą i przynoszącą satysfakcję:D Sto latek🌼 Ja co do pochówku:(((jestem jak najbardziej za!Absolutnie mi to nie przeszkadza,skoro była taka możliwość i taką decyzję podjęła rodzina,niech się tak stanie... 😭😭😭 A!I jeszcze dodam tylko,że dla mnie nie ma znaczenia kto zawinił,kto się przyczynił itd....,,co się stało,już się nie odstanie,,...:(((:(((:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczątka na nowych stronach....wróciłam do domu i macham do Was łapką. U mnie wszystko OK. Straszna ta nasza tragedia, sama się spłakałam i niewyobrażalnie wręcz współczułam wszystkim najbliższym tego przeklętego lotu, ale mimo to, że sama głosowałam na kandydaturę Pana Lecha, lata prezydentury okazały się faktycznie co najmniej średnie. Zginął, oczywiście w czasie służby....ale podobnie przecież jak piloci, borowcy, stiuardesy itd...Jestem przeciwna pochówkowi na Wawelu, nie tędy droga ... No cóż....poza tym myślę, że ten hołd oddawany tym, których zamordowano 70 lat temu....też troszeczkę pachniał polityką...leciał prezes komitetu olimpijskiego, bo wśród zamordowanych było kilku sportowców(???), albo prezes NBP(???). Nie chcę się czepiać...ale....znam się troszkę na polityce na najiższym szczeblu i wiem jak się traktuje "swoich" a jak "przeciwników"...wrrrrr...wiem jak się dostaje (czytaj: często marnuje) pieniążki (unijne też) i wcale misie to nie podobuje. Po prostu brzydzę się polityką. Całuję wszyściutkie......po przyjacielsku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuniu Kochana WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN 👄👄 zdrówka, pomyślności,radości i samych cudownych chwil 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Banderasku 🖐️ zgadzam się całkowicie z Tobą też jestem ZA ażeby był to Wawel , ludziom nigdy się nie dogodzi . Dla mnie już jak pisałam był prawdziwym PATRIOTĄ i kochał swoją Ojczyznę tylko media ciągle GO opluwały i pokazywały w jak najgorszym wizerunku tak jak to napisała nasza BONitka 👄 Pozdrawiam i życzę miłego dnia PEREŁECZKi MOJE 👄 ❤️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku - składam Twojej CÓRUNI serdeczne życzenia z okazji URODZIN zdrówka, radości, samych słonecznych dni i żeby w jej życiu nie było trosk i zmartwień mocno JĄ ściskam❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ dziewczynki już jestem w domciu tato był po mnie samochodem dziękuje za pięknie życzenia stawim na stole ciasto i kawusie a do tego sałatka z szynki z ogórkiem i majonezem pomidorki szyneczka i po drineczku YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY zapraszam prosze się częstować ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nasza solenizantka jest juz w domu. Beti dzieki za poczestunek. Teraz pewnie usiadziecie z rodzina i troche sie pogoscicie. Tylko ze tez Twoje urodzinki tez nie beda wolne od politykowania. Tak trafilas. Smutasku🌼 serdeczne zyczenia urodzinowe dla Corci🌼 wszystkiego najlepszego i gratulacje dlA CIEBIE ZA TAKA CORCIE: A ja mysle dziewczynki ze nieraz sa sytuacje kiedy trzeba zaakceptowac pewne rzeczy i dac za wygrana chocby to nie bylo po naszej mysli. I teraz jest u nas taka sytuacja. Te protesty(nie do konca wierze ze sa takie spontaniczne) otwarte listy znanych i waznych osob sa dla mnie w tym wypadku nie dowodem odwagi, tylko niesmaczne. Wymagamy szacunku dla siebie od innych narodow a nie szanujemy siebie samych:( Smutne:(:( I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Częstuję się Beti a jakże....wszystko pyszne....od dzisiaj miałam się odchudzać ale przełożę to na jutro:D Wesołeczku Kochany wszystkiego najlepszego dla Twojej Córci🌼 Jeżeli mówimy o pogrzebie Państwa Kaczyńskich...przecież ich nikt się już nie zapyta:(...a Oni nie odpowiedzą:(...to byli skromni ludzie. Myślę, że ten pochówek poróżni wiele osób w Polsce:( Z tego co wiem to rodzina była przeciwna pochówku na Wawelu..... A odbiegając od tematu co ze spotkaniem naszym w K...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku wszystkiego najlepszego dla córci jestem jakaś zakręcona przepraszam tylko mam troszke smutne te urodziny z powodu tej tragedii ale co zrobić naleje jeszcze po jednym YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Betuś urodzinowe życzenia dla Ciebie🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 pomyślności, zdrowia i wszystkiego dobrego❤️ Wesołku dla Twojej córci duży buziak👄 dziewczynki przekazuję info od Bechemotka - ma awarię netu i stąd jej nieobecność:( Bechemotku czekamy, pogoń fachowców Personalna do naszego spotkania zostało 2 tygodnie:), ale jeszcze nic nie wiem w sprawie noclegu - pani koordynatorka coś się spóźnia z informacjami:o jak już będę wiedzieć konkretnie dam cynk Tokinie i się umawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie [cześć i zapraszam na kawusię , dziś o świcie świeżutko zmieliłam ,zapach się roznosi wspaniały ,herbatkę z cytrynką i inkę z mleczkiem. Do dzisiejszej kawy nie mam ciasteczek bo wczoraj już się pokończyły zapasy. Obiecuję że coś upiekę ale kiedy będę miała trochę czasu , na razie wciąż go nie mam i jestem strasznie zmęczona:( Pewnie nie byłoby tak źle gdyby nie ten remont a tak to do wieczora coś się dzieje , nie mogę się położyć choć na chwilkę a o 21 jestem już w łóżku bo padam na pychol. Wczoraj zasnęłam około 21 3o a miałam jeszcze zadanie domowe :P do odrobienia ,nie miałam na nie już siły więc dziś będę lawirować w temacie :) Pewnie mogłabym tam zaglądnąć teraz ,ale muszę wreszcie mieć trochę czasu dla siebie i oczywiście dla Was .Poza tym już gotuję ziemniaki dla Małży bo on jest w kuchni jak dziecko we mgle , nie potrafi nic :( . Ogólnie jestem przygaszona , smutna , nie wiem, może ta pogoda ,może to co się stało ,a może zwyczajnie kolejna faza księżyca tak na mnie wpływa:( Dlatego na poprawę humoru rozpalam w kominku ,coby było cieplej przyjemniej , można spokojnie usiąść przed ogniem i napawać się jego ciepełkiem ,trzymając w ręce filiżankę z kawusią . Wesołku należą się klapsy porządne za to że nie poszłaś do lekarza ale dobrze że choć bierzesz jakieś leki . Moc gorących ,choć spóźnionych życzeń urodzinowych dla Twojej wspaniałej córci🌼🌼 🌼👄 Zuuziczku , teraz tak się zastanawiam czy Wam czasem nie odwołają tego wyjazdu . Po tym co się stało różnie może być . Byłoby szkoda ,bo już się tak nastawiłam na to spotkanie ale poczekajmy trochę wszystko się wyjaśni . Banderasku przestań się tak smutasić , główka do góry 👄 Trzymajcie się cieplutko bo za oknem plucha , zimno. Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Wczoraj, jak Tokina padłam o 21. Wysprzątałam całą altanę, zostały jeszcze firanki do wymiany. Dzisiaj dalszy ciąg pielenia, cieszę się bo pogoda dopisuje, jest cieplutko. Tokina co lepiej posadzić pigwę czy pigwowca? - podpowiedz. Pozdrawiam, życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham i ja łapką🖐️ Idę zaraz do lekarza, bo znowu mi gardełko szwankuje :( Życzę spokojnego i ciepłego dzionka 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×