Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

ajm sorry;) właśnie przepadłam na chwilę w projekcie, teraz wszystko trzeba pisać na stronie tzw. EBOI więc mogę bez targania papierów robić to też w chałupce:P Poetko mnie czeka jeszcze jeden projekt, ale nie tak jak ten nazywany miękkim, ale taki na środki trwałe a dokładnie na wymianę sprzętu audio:P dlatego pytałam Bechemotku dzwonienie słyszę w uszach, nie w głowie. czasami się mówi do kogoś "zgadnij w którym uchu dzwoni" - kiedyś tak od czasu do czasu dzwoniło mi to w jednym to w drugim uchu, teraz non stop w obu:o Bonita coś tam przytachała dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie gadulcuję sobie przez GG, ale spoglądam "zza krzoka" i jak sie ktoraś pojawi, to wpadnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepadłam na baardzo długą chwilę :-P. ale parę spraw, oprócz brody ;-) załatwiłam. Dziś pożegnam wszystkie, jutro pracorka a popołudniu wizyta u dzieci (urodziny syna i synowej + imieninki synowej :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wszystkie pozajmane albo w poduchach. To ja też pędzę w bety. Dobranoc i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze ja na chwilke - łamało mnie łokrutnie - chwile poleżałam- sen prysnął i teraz rześka sięgnęłam po aparacik i ugotowałam szmatki w garnku. Nie wygląda to dobrze bo nie oddają sedna :P W żakiecie ciut mniejsza stójka niż w modelu ale na grzbiecie wygląda nieźle. Wkleiłam tam też bluzuśke jeden z ostatnich nabytków. Szmatki pewnie oblezione przez białą sierść ale tarmosiłam sie z nimi przy kocie. Jutro je usune - wolałabym żeby nie gotowały sie zbyt długo;) Zuziku - szumy uszne sie diagnozuje i leczy. Przeszłam przez to. Czy pani dochtórka robiła Ci audiogram? W każdym razie na rynku jest sporo specyfików przeciw szumom w uszach. W bilobil - wybacz ale nie wierze - trzeba by było go stosować dłuuugo i w dawkach jakichś uderzeniowych chyba żeby odczuć zmiany na lepsze. Ja przy wypisie ze szpitala dostałam przeciw szumom "betaserc" po 1 tabletce na dobe. Wbrew nazwie nie mają nic wspólnego z sercem i czyta sie: "betaserk" - stosowałam pod kontrolą laryngologa i audiologa przez pół roku. Szumy zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku - pani lekarka ma racje - otoskleroza to najnormalniejsze zużycie ucha mówiąc prosto - a my nie mamy jeszcze takich zdolności jak płazy i nie odrastają nam części ciała :D Ale można poprawić komfort - trzeba próbować i nie zniechęcać sie. Bardzo dużo ludzi żyje z szumami i da sie żyć - ale próbuj jednak sobie poprawić stan uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na koniec Zuziku: wklep w wyszukiwarke "betaserc" i poczytaj a potem sama zdecyduj czy zastosować. Warto może przy okazji zaproponować lekarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę do kościoła na mszę i dlatego tak rano się zerwałam z łóżeczka. Zuuzik właśnie ten lek co mówi Terterek stosuje teraz moja koleżanka z dobrym rezultatem ja brałam coś innego ale w tej chwili nie pamiętam. Poetko masz rację można zmienić regulamin organizacyjny:( Przemyśl za i przeciw i zdecyduj ...ja zrezygnowałabym z czterech lat w stresie i wybrałabym nowe...ale decyzja należy do Cibie teraz łatwo jest przejść z jednej jednostki do drugiej ( nie potrzebne nabory i konkursy ) U mnie zimno jak cholera....brrrrrrrr. Palę w kominku i zostawiam dla Was gorącą kawkę, herbatkę i inusię{}{}{}{}{}{}{}. Pszczółko❤️❤️❤️ Dziewczynki👄 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki❤️ Personalna👄za kawusię wielkieeee dzięki :D terterku👄Tobie za śniadanko:D U mnie pada drobniutki śnieżek:))))Nareszcie!:)))) Dziś mam ,,zalatany,,dzień :O Nie wiem gdzie lecieć najpierw i co czynić ;)))) Miłego dnia🌼 Całuski👄👄 bondi👄 pszczółko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka Jestem w transie;)))) Piorę,odkurzam,myję,szoruję i gotuję Normalnie:Owszystko naraz:P W między czasie przybiegłam z obiadkiem:))) (____________________)>>>>rosołek i makaronik IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII .............................. ryżyk OOOOOOOOOOOOOOOOO kotleciki z kurczaczka |_______________| suróweczka z białej kaputki {_______________} i z selera Smacznego i na zdrówko:D ,,Biegnę,,dalej p.s.Później ploteczki typowo rozwodowe:P Myślę,że główny zainteresowany papierki:Pz sądu dostanie za ok. 3 tygodnie:P Dobrze mu tak!!!Tak!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku skusze sie na Twój obiadek.Ale póki co przychodze z kolejna kawusią bo jakoś cisnienie leci w dół. I zaraz zabieram sie za miotełkę w domu. Dziewczynki powiem Wam tylko w naszej sprawie bo nie wchodze na pocztę juz dzis domek.Wiecie o co chodzi myslę. Banderasku u mnie tez coś sie pochmurzyło ale ja sniegu nie wyglądam,żle mi samochodem jezdzić wtedy. Dobra miotła czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ pozdrowionka umnie zima blee!!!!!!!!!!!!!!!!!!😭 wiecie jak jeszcze inaczej nazwac naszych małżowinków,koguty domowe:P:P:):)ubawiłam się dziś na lek.ang tak powiedziała jedna babka:) śmiałyśmy się ,że to lepsze niż pantoflarz:P:) Bechemotku czy dotarła zaskoczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki U mnie tylko zimno, ale czytam ze u Was jeszcze gorzej, sniezysko:( No tak zbliza sie Adwent, swieta juz niedaleko. Dzisiaj Wesolek byl u lekarza. Ciekawa jestem co powiedzial dochtor? Wesolku ostatnio Ty bardzo nie uwazalas na siebie. Martwilas sie o zdrowie wszystkich z rodziny( to naturalne i rozumie ale zaniedbalas siebie:( Mam nadzieje ze to tylko chwilowe oslabienie. A ja sie zaparlam. Za wszelka cene musze zmienic operatora pradu. Nawet jak ten nowy bedzie drozszy. Tak sie dzisiaj zdenerwowalam😠 Dzwonilam do starego dostawcy i chcialam zapytac czy jest mozliwosc przejscia na inna, nizsza taryfe. Odpowiedz..NIe! Przegapilam termin wypowiedzenia! Nie rozumie zupelnie, przeciez to przekret i szwindel! Po co 10 taryf! Zrobic jedna a porzadna, dla przecietnego odbiorcy pradu. Jutro wybiore sie tam osobiscie i na pewno uda mi sie wypowiedziec. Jak zostane bez pradu to prosze niech mnie ktos z Was przygarnie:P Na razie musze poszukac w komputerku nowej firmy. Caly wieczor bede miala do d.py:( Ulzylo mi sie, ponarzekalam sobie. Wszystkie Was buziam, chore dziewczynki przytulam mocno❤️ A co jest z Toba Bondi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmi👄 Bonitko👄fajnie,że masz wybór:)))Tyle dobrego!:))) Obiadek nie zjedzony😭 Dobrze,że chociaż Małgosia👄 skonsumowała:D Idę na podusię bo rano marsz do pracory:P Spokojnej nocki💤i kolorowych snów Buuuuuziole 👄 i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe projektowania ciąg dalszy, heh aby do poniedziałku, wtedy trzeba to cholerstwo wysłać i będzie można złapać oddech na chwilkę:o jutro bawię się w mikołaja;) - rozdaję w pracy kupony upominkowe:D oki oki, taka hojna nie jestem:P to z ramienia zakładowej komisji funduszu socjalnego, trochę ludziom humor poprawię:D Terterku garsoeczka elegancka bardzo i tak jak na garnuszku napisałam poproszę o modelkę w niej:) Bonita masz rację - pogoń drani prądowych:o Bechemotku ja już dzisiaj awansem składam Ci naj naj naj życzenia imieninowe, bo nie wiem, czy jutro zdążę Cię dorwać;) ten bukiet targam dla Ciebie:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i jeszcze całus ogromniasty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera h o j na napisałam poprawnie a te durnoty zmieniły w nie wiadomo co:,o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś ja też nie chcę śniegu:o będę zdana na MZK:P dzisiaj jeszcze się upiekło, padał deszcz, ale jutro aż strach się bać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku audiogram miałam robiony dwukrotnie, pierwszy wyszedł paskudnie - stąd skierowanie wypisane przez laryngologa do audiologa, drugie u tej audiolożki już było lepsze, ale tak naprawdę nie wiem czy to, że słyszałam jak pan klika w przyciski puszczając dźwięki nie miało wpływu na bardziej pozytywny wynik:o miałam też badany odruch strzemiączkowy i to badanie w lewym uchu wyszło kiepsko:o powiedz proszę, czy ten betaserc jest na receptę? muszę podzwonić i spróbować umówić się z neurologiem - ciekawe czy uda mi się w tym roku - może on mi wypisze ten lek, jeśli nie można go kupić bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem Wróciliśmy z urodzino - imienin dzieci! Zuuziku, dzięki :-)👄 Kosmitko!!! 👄❤️!!! ale niespodzianka :-D - bardzo mile zaskoczona jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryDziewczynki🌼 Jest raniutko i zimniutko:O Rozpaliłam w kominku i zaparzyłam kawkę (__)>(__)>(__)> herbatkę > i inusię {__}?{__}?{__}? Życzę miłego i udanego i wesołego dnia:D:D b🌼e🌼c🌼h🌼e🌼m🌼o🌼o🌼t🌼k🌼u🌼 Życzę wszystkiego najjjj:))):))):))):))) Duuuużo zdrowia:D👄🌼 Przytulaki❤️❤️❤️ Pracora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌻 najpierw wypije kawe - mmmm....dzięki Banderasku ❤️ Potem zrobie śniadanko, potem zdmuchne z brody resztki snu i dopiero później poczytam co wczoraj się działo. śniadanko: grzanki a kto lubi to ząbeczk czosnku do potarcia masełko troche twarożku troche łososia wędzonego troche serka żółtego musli pomidorki i ogóreczki Smacznego ❤️ Wczoraj zasypiałam na stojąco jakaś śpiączka mnie ogarnęła - położyłam sie na 5 minutek i skończyło sie na tym, że wstałam o 22.00 przebrałam sie do spanka i spałam dalej do rana :O ale chyba odespałam wszystko :D Wstałam dopiero o 9.00 :P Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ Bechemotku - ode mnie lawina całusków ❤️ ❤️ serce] usta] 👄 👄❤️ ❤️ serce] usta] 👄 👄❤️ ❤️ serce] usta] 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku troche te całuski chaotyczne były więc jeszcze raz: ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 no! teraz porządnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🖐️ Bechemotku wszystkiego naj naj dużo zdrówka spełnienia marzeń ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 dziewczynki u mnie wszystko ok robimy z mamcią ciastka przez maszynkę kruche ja upieczemy do podam pozdrawiam wszystkie dziewczynki ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×